Розробка та впровадження ERP-систем

Веб-агентство «Червоний хамелеон» професійно виконує комплексні проекти з розробки, впровадження та інтеграції систем управління підприємством для великих компаній та корпорацій, а також для середнього та малого бізнесу.

Ви отримуєте повний контроль над бізнесом у режимі «єдиного вікна» за допомогою IT. Оптимізація всіх бізнес-процесів, прискорення внутрішнього документообігу, управління філіями та віддаленими співробітниками, єдина клієнтська база, миттєвий доступ до корпоративної інформації, грамотний розподіл ресурсів, бухгалтерський, кадровий, складський та фінансовий облік.

ERP-система автоматизує та синхронізує всі процеси та активи, забезпечує сучасному бізнесу якісно новий рівень цифрової трансформації.

Що таке ERP-система

ERP-система (enterprise resource planning) – це програмний комплекс, що складається з ядра, баз даних та набору функціональних модулів для управління ключовими бізнес-процесами, активами й ресурсами комерційних компаній чи великих організацій різних галузей – від виробництва та фінансів до держуправління та енергетики.

Підприємства, усередині яких багато підрозділів та співробітників, за допомогою ЕРП можуть мінімізувати негативний вплив людського фактора під час планування ресурсів, оптимізувати функціонування компанії, прискорити робочі процеси, синхронізувати облік під час використання різних валют, мов та національних стандартів. Найвищу ефективність використання таких систем демонструє, коли одна компанія працює з різними сферами діяльності, схемами оподаткування та принципами управління.

Які завдання вирішує ERP для бізнесу

Для кожного проєкту команда «Червоного хамелеону» створює унікальну ERP-систему з набором модулів та інтегрованих застосунків, які відповідають завданням, що потребують вирішення. А перелік таких завдань є значним.

Єдине робоче середовище для всіх учасників

ERP створює власну екосистему компанії з високою швидкістю комунікації між відділами, оптимізованою роботою кожного відділу та співробітника. У цьому просторі ставляться завдання, приймаються рішення, обробляються заявки клієнтів та узгоджуються питання на якісно новому рівні.

Максимальне підвищення ефективності управління

Завдяки універсальності ERP, вона може бути масштабована під потреби будь-якої сфери бізнесу. При зниженні операційних витрат та кількості проблем, спровокованих людським фактором, покращується якість обслуговування клієнтів, підвищується задоволеність та лояльність працівників.

Розподіл прав доступу

Система зберігає необхідний рівень конфіденційності, надаючи кожному учаснику доступ до дозволеної інформації. При повноцінному функціоналі ЕРП та доступному для освоєння інтерфейсі забезпечено захист та безпеку даних.

Єдина система обліку фінансів

Об'єднана база всіх підрозділів у простій та зручній формі надає звітність для аналізу та контролю фінансових потоків. Таким чином, можна стежити за оборотом, запобігати нецільовим витратам, знаходити точки втрати фінансів тощо.

Автоматизація робочих процесів

Компанія набуває гнучкості та конкурентоспроможності, завдяки високій швидкості обробки заявок, чіткому розподілу ролей та обов'язків, повному контролю над кожним відділом, швидкої комунікації, можливості оперативно змінювати логістичні ланцюжки та реагувати на динаміку ринку чи зміни у законодавстві.

Спрощення організації управління

Чітко збудована ієрархія всередині компанії дає змогу розподілити зони відповідальності та завдання між співробітниками. Робота з клієнтами стає легшою, управління бізнесом – ефективнішим

Які компоненти може містити ERP-система


Управління закупівлями та складськими запасами

Модуль забезпечує обробку та аналіз комерційних пропозицій в автоматичному режимі, закупівлю певних позицій у базі затверджених постачальників, відповідність витрат встановленим нормам тощо.

Управління фінансами

Фундаментальний модуль ЕРП системи забезпечує контроль дебіторської та кредиторської заборгованості, збереження ключових фінансових документів, автоматизує управління рахунками, витратами, активами та бухгалтерським обліком.

Планування продажів та виробничих ресурсів

Інструменти дозволяють регулювати обсяги виробництва, розміри партій товарів, формувати виробництво продукції залежно від рівня попиту, мінімізуючи додаткові витрати.

Управління постачанням

За допомогою модулів, призначених для управління логістичними ланцюжками, відстежується рух поставок, планується попит, виробництво в масштабах всього підприємства, мінімізуються перебої в поставках, випадки їхнього надлишку чи нестачі, спрощуються розрахунки та післяпродажне обслуговування клієнтів.

Управління персоналом

ERP-модуль автоматизує набір персоналу та складання графіків роботи, містить дані обліку робочого часу та відпусток, атестації та посадові інструкції, постійно збирає та оновлює дані з усіх підрозділів компанії, підвищуючи їхню точність.

Управління проєктами

Розробляється візуальна складова, доброзичливий інтерфейс і логіка системи ЕРП. Створюються браузерна та мобільна версії.

ERP-аналітика

Інструменти призначені для контролю бізнес-витрат, ефективного використання капіталу, визначення факторів підвищення рентабельності, спрощення роботи з кредиторською заборгованістю, виявлення можливостей економії та фінансових ризиків.

Управління ефективністю діяльності підприємства

Компоненти ERP створюють можливість повноцінного планування (фінансового, операційного, окремих процесів), прогнозування та відстеження результатів діяльності. Потужний функціонал може містити перспективне планування та сценарне моделювання всіх ключових аспектів функціонування підприємства.

Етапи розробки та впровадження ERP-системи

Проєкт зі створення кастомної системи управління бізнесом складається із стандартних етапів:

Аналітика

Дослідження діяльності підприємства, виробничих процесів, принципів взаємодії підрозділів, визначення кола завдань, які підлягають вирішенню.

Створення докладного ТЗ

На основі аналізу формується технічне завдання для фахівців, прописуються всі компоненти, функціонал, етапи та терміни виконання.

UI/UX-дизайн та верстка

Розробляється візуальна складова, доброзичливий інтерфейс та логіка системи ЕРП. Створюються браузерна та мобільна версії.

Розробка

За допомогою індивідуально підібраних технологій та інструментів виконується найбільш трудомістка технічна частина – розробка ядра програми та функціональних модулів, налаштування.

Тестування та інтеграції

Контроль якості проводиться у кілька етапів, після фінальної всебічної перевірки можуть бути підключені сторонні системи та програми.

Впровадження та супровід

Процес впровадження системи містить створення інструкцій, навчання співробітників, налаштування параметрів обліку тощо. Комплексна технічна підтримка – гарантія безвідмовної роботи та оперативної корекції за необхідності.

Чому розробку та впровадження ERP-системи варто замовити в «Червоному хамелеоні»

Професіоналізм, навички та експертні знання фахівців «Червоного хамелеону» дозволяють створювати унікальні сучасні програмні продукти для ефективного вирішення бізнес-завдань. Співпраця з нами – це низка незаперечних переваг.

Виділена під проєкт команда

Працювати над створенням ERP-системи буде штат кваліфікованих фахівців із сукупним практичним досвідом понад 50 років.

Контроль якості на кожному етапі

Ми ретельно тестуємо кожну стадію розробки та гарантуємо проекту надійність, стабільність й безпеку.

Індивідуальний підхід

Ми скрупульозно вивчаємо специфіку бізнесу, глибоко занурюючись у його нюанси, щоб застосувати оптимальний інструментарій та забезпечити бездоганне функціонування проекту.

Прозорість ціноутворення

Наші клієнти сплачують лише за години роботи розробників. Оцінка проекту відбувається після погодження завдань та прописується в офіційному договорі.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Яка вартість та терміни розробки ERP системи з нуля?

Розробка індивідуального високоефективного рішення для бізнесу – процес у кожному разі тривалий та дорогий, але ефективність впровадження системи ERP не підлягає сумніву. Інвестиції у створення з нуля власного ПЗ, цілком адаптованого до потреб бізнесу та здатного масштабуватися разом з ним – чи не єдиний спосіб успішно конкурувати у сучасному бізнес-середовищі.

Коли варто замовити створення власної системи ERP?
Для яких сфер бізнесу ви розробляєте системи ЕРП?
У чому різниця між CRM та ERP?