Розробка та впровадження ERP систем

Веб-агентство Червоний хамелеон професійно виконує комплексні проекти з розробки, впровадження та інтеграції систем управління підприємством для великих компаній та корпорацій, а також для середнього та малого бізнесу.

Ви отримуєте повний контроль над бізнесом у режимі «єдиного вікна» за допомогою IT. Оптимізація всіх бізнес-процесів, прискорення внутрішнього документообігу, управління філіями та віддаленими співробітниками, єдина клієнтська база, миттєвий доступ до корпоративної інформації, грамотний розподіл ресурсів, бухгалтерський, кадровий, складський та фінансовий облік – ERP система автоматизує та синхронізує всі процеси та активи, забезпечує сучасному бізнесу якісно новий рівень цифрової трансформації.

Що таке ERP система

ERP-система (enterprise resource planning) – це програмний комплекс, що складається з ядра, баз даних та набору функціональних модулів для управління ключовими бізнес-процесами, активами й ресурсами комерційних компаній чи великих організацій різних галузей – від виробництва та фінансів до держуправління та енергетики. Підприємства, усередині яких багато підрозділів та співробітників, за допомогою ЕРП можуть мінімізувати негативний вплив людського фактора під час планування ресурсів, оптимізувати функціонування компанії, прискорити робочі процеси, синхронізувати облік під час використання різних валют, мов та національних стандартів. Найвищу ефективність використання таких систем демонструє, коли одна компанія працює з різними сферами діяльності, схемами оподаткування та принципами управління.

Які завдання вирішує ERP для бізнесу

Для кожного проекту команда Червоного хамелеону створює унікальну ERP систему з набором модулів та інтегрованих застосунків, які відповідають завданням, що потребують вирішення. А перелік таких завдань є значним.

Єдине робоче середовище для всіх учасників

ERP створює власну екосистему компанії з високою швидкістю комунікації між відділами, оптимізованою роботою кожного відділу та співробітника. У цьому просторі ставляться завдання, приймаються рішення, обробляються заявки клієнтів та узгоджуються питання на якісно новому рівні.

Максимальне підвищення ефективності управління

Завдяки універсальності ERP, вона може бути масштабована під потреби будь-якої сфери бізнесу. При зниженні операційних витрат та кількості проблем, спровокованих людським фактором, покращується якість обслуговування клієнтів, підвищується задоволеність та лояльність працівників.

Розподіл прав доступу

Система зберігає необхідний рівень конфіденційності, надаючи кожному учаснику доступ до дозволеної інформації. При повноцінному функціоналі ЕРП та доступному для освоєння інтерфейсі забезпечено захист та безпеку даних.

Єдина система обліку фінансів

Об'єднана база всіх підрозділів у простій та зручній формі надає звітність для аналізу та контролю фінансових потоків. Таким чином, можна стежити за оборотом, запобігати нецільовим витратам, знаходити точки втрати фінансів тощо.

Автоматизація робочих процесів

Компанія набуває гнучкості та конкурентоспроможності, завдяки високій швидкості обробки заявок, чіткому розподілу ролей та обов'язків, повному контролю над кожним відділом, швидкої комунікації, можливості оперативно змінювати логістичні ланцюжки та реагувати на динаміку ринку чи зміни у законодавстві.

Спрощення організації управління

Чітко збудована ієрархія всередині компанії дає змогу розподілити зони відповідальності та завдання між співробітниками. Робота з клієнтами стає легшою, управління бізнесом – ефективнішим

Які компоненти може містити ERP система


Управління закупівлями та складськими запасами

Модуль забезпечує обробку та аналіз комерційних пропозицій в автоматичному режимі, закупівлю певних позицій у базі затверджених постачальників, відповідність витрат встановленим нормам тощо.

Управління фінансами

Фундаментальний модуль ЕРП системи забезпечує контроль дебіторської та кредиторської заборгованості, збереження ключових фінансових документів, автоматизує управління рахунками, витратами, активами та бухгалтерським обліком.

Планування продажів та виробничих ресурсів

Інструменти дозволяють регулювати обсяги виробництва, розміри партій товарів, формувати виробництво продукції залежно від рівня попиту, мінімізуючи додаткові витрати.

Управління постачанням

За допомогою модулів, призначених для управління логістичними ланцюжками, відстежується рух поставок, планується попит, виробництво в масштабах всього підприємства, мінімізуються перебої в поставках, випадки їхнього надлишку чи нестачі, спрощуються розрахунки та післяпродажне обслуговування клієнтів.

Управління персоналом

ERP-модуль автоматизує набір персоналу та складання графіків роботи, містить дані обліку робочого часу та відпусток, атестації та посадові інструкції, постійно збирає та оновлює дані з усіх підрозділів компанії, підвищуючи їхню точність.

Управління проектами

Розробляється візуальна складова, доброзичливий інтерфейс та логіка системи ЕРП. Створюються браузерна та мобільна версії.

ERP-аналітика

Інструменти призначені для контролю бізнес-витрат, ефективного використання капіталу, визначення факторів підвищення рентабельності, спрощення роботи з кредиторською заборгованістю, виявлення можливостей економії та фінансових ризиків.

Управління ефективністю діяльності підприємства

Компоненти ERP створюють можливість повноцінного планування (фінансового, операційного, окремих процесів), прогнозування та відстеження результатів діяльності. Потужний функціонал може містити перспективне планування та сценарне моделювання всіх ключових аспектів функціонування підприємства.

Етапи розробки та впровадження ERP системи

Проект зі створення кастомної системи управління бізнесом складається із стандартних етапів:

Аналітика

Дослідження діяльності підприємства, виробничих процесів, принципів взаємодії підрозділів, визначення кола завдань, які підлягають вирішенню.

Створення докладного ТЗ

На основі аналізу формується технічне завдання для фахівців, прописуються всі компоненти, функціонал, етапи та терміни виконання.

UI/UX-дизайн та верстка

Розробляється візуальна складова, доброзичливий інтерфейс та логіка системи ЕРП. Створюються браузерна та мобільна версії.

Розробка

За допомогою індивідуально підібраних технологій та інструментів виконується найбільш трудомістка технічна частина – розробка ядра програми та функціональних модулів, налаштування.

Тестування та інтеграції

Контроль якості проводиться у кілька етапів, після фінальної всебічної перевірки можуть бути підключені сторонні системи та програми.

Впровадження та супровід

Процес впровадження системи містить створення інструкцій, навчання співробітників, налаштування параметрів обліку тощо. Комплексна технічна підтримка – гарантія безвідмовної роботи та оперативної корекції за необхідності.

Переваги та можливості ERP систем для управління підприємством

  • Загальне робоче середовище для всіх учасників. Доступ до точної, повної та актуальної інформації.
  • Висока ефективність за допомогою автоматизації збору даних. Великий функціонал ERP системи полегшує виконання завдань, прискорює прийняття рішень, оптимізує бізнес-процеси.
  • Підвищення якості сервісу. Налагоджено чітку організацію роботи, контроль взаємодії компанії та клієнтів, мінімізовано вплив людського фактора.
  • Зниження операційних витрат. Економія людських ресурсів та часу досягається, завдяки спрощеним бізнес-процесам з використанням оптимальних практик.
  • Збільшення прибутку та скорочення витрат. Досягається за рахунок скорочення похибок у плануванні, покращення логістики, ефективного прийняття рішень, повного контролю та швидкої реакції на зміни.
  • Розширення потенціалу підприємства. Масштабованість програмного рішення дозволяє організувати роботу у повній відповідності з цілями та потребами компанії та кожного підрозділу.

Чому розробку та впровадження ERP системи варто замовити у Червоному хамелеоні

Професіоналізм, навички та експертні знання фахівців Червоного хамелеону дозволяють створювати унікальні сучасні програмні продукти для ефективного вирішення бізнес-завдань. Співпраця з нами – це низка незаперечних переваг.

Виділена під проект команда

Працювати над створенням ERP-системи буде штат кваліфікованих фахівців із сукупним практичним досвідом понад 50 років.

Контроль якості на кожному етапі

Ми ретельно тестуємо кожну стадію розробки та гарантуємо проекту надійність, стабільність й безпеку.

Індивідуальний підхід

Ми скрупульозно вивчаємо специфіку бізнесу, глибоко занурюючись у його нюанси, щоб застосувати оптимальний інструментарій та забезпечити бездоганне функціонування проекту.

Прозорість ціноутворення

Наші клієнти сплачують лише за години роботи розробників. Оцінка проекту відбувається після погодження завдань та прописується в офіційному договорі.
Замовити розробку та впровадження ERP системи під ключ

FAQ

Яка вартість та терміни розробки ERP системи з нуля?

Розробка індивідуального високоефективного рішення для бізнесу – процес у кожному разі тривалий та дорогий, але ефективність впровадження системи ERP не підлягає сумніву. Інвестиції у створення з нуля власного ПЗ, цілком адаптованого до потреб бізнесу та здатного масштабуватися разом з ним – чи не єдиний спосіб успішно конкурувати у сучасному бізнес-середовищі.

Коли варто замовити створення власної системи ERP?
Для яких сфер бізнесу ви розробляєте системи ЕРП?
У чому різниця між CRM та ERP?

Відгуки клієнтів

Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Обговорімо ваш проект