Створення інтернет-магазину на PrestaShop

Платформа Prestashop вважається одним з оптимальних рішень для створення інтернет-магазину. Вона спеціально орієнтована саме на електронну комерцію. Це означає, що вже в базовій збірці CMS містить значний функціонал для повноцінної онлайн-торгівлі.

Вебагенція «Червоний хамелеон» пропонує замовити розробку інтернет-магазину на Prestashop. Ми в найкоротші терміни піднімемо ваш проєкт з нуля, і він точно відповідатиме вашим очікуванням і побажанням.

Переваги інтернет-магазину на Prestashop

Безпека проєкту

CMS часто вибирають саме завдяки багаторівневій системі захисту від зломів та атак. Платформа забезпечує надійний захист як ресурсу, так і даних користувачів.

Актуальність та оновлюваність

Платформа систематично оновлюється. Розробники завжди враховують останні тренди інтернет-комерції та впроваджують їх у систему для підтримки максимальної актуальності.

Мобільна версія

Мобільний додаток для сайту розширює можливості та знижує ризик втрати клієнтів. Користувачі можуть повноцінно взаємодіяти з інтернет-магазином за допомогою смартфону та оформлювати замовлення. Для мобайл-продаж формується окрема звітність.

Звіти та аналіз

Оскільки Prestashop орієнтований саме на функціонування інтернет-магазину, його статистика сформована як потужний комерційний звіт про роботу ресурсу. Ви отримаєте відомості про продаж, закупівлю, поведінку покупців на сайті.

Різні системи оплати та багатовалютність

CMS підтримує найбільш популярні (PayPal) та локальні системи електронної оплати. Не втрачайте прибуток, обмежуючи клієнтів у можливостях сплатити, просто підключайте потрібну платіжну систему. У Presta також можна платити за допомогою чека або через банк. А вбудована конвертація дозволяє працювати не лише в Україні.

Базовий функціонал

Prestashop надає широкі можливості та налаштування роботи інтернет-магазину. Платформа має 310 стандартних функцій для швидкого створення майданчика для електронної торгівлі. В основний функціонал включено: модулі оплати, трекінг доставки, потужна статистика, можливість перекладу сайту 8 мовами, локалізація, фільтри товарів, відображення брендів, керування знижками, відгуки клієнтів та оцінки, SEO (meta tags: title).

Модулі для Prestashop

Додатково налаштувати CMS, показ товарів та розширити функціонал інтернет-магазину на Prestashop дозволяють додаткові модулі.

В офіційному маркетплейсі представлено понад 3000 модулів, які можна встановити безплатно або купити для оптимізації роботи вашого проєкту.

Перед придбанням конкретного продукту можна подивитися демо, щоб напевно переконатися, що він відповідає вашим вимогам.

А якщо вам потрібні додатки, що виконують специфічні функції, ви можете замовити їх розробникам «Червоного хамелеону». Зв'яжіться з нами, і ми сплануємо весь необхідний функціонал інтернет-магазину.

Етапи створення інтернет-магазинів на Prestashop

Процедура створення інтернет-магазину на Prestashop складається з чотирьох етапів:

Бізнес-аудит

Тут наші фахівці знайомляться з бізнесом, нішею, специфікою товарів і цільовою аудиторією. Зібрана і проаналізована інформація допоможе створити оптимальний сайт з відповідними блоками, орієнтований саме на потреби замовника і його потенційних клієнтів. Правильно створені блоки, меню, опрацьовані кнопки покращують взаємодію відвідувача з сайтом і збільшують ймовірність конверсії.

Розробка техзавдання та його затвердження

Тут у деталях вказуються всі необхідні функції, елементи та компоненти, які мають бути на сайті. Ви отримаєте готовий ресурс, який цілком відповідає ТЗ.

Реалізація проєкту

Цей етап включає розробку шаблону, його налаштування, підключення функціональних модулів для роботи інтернет-магазину. Проєкт завантажується на хостинг, тестується та передається замовнику.

Підтримка

Наші розробники допомагають встановити оновлення CMS, додати необхідні модулі, налаштувати ваш сайт. Ми не кидаємо напризволяще своїх клієнтів та пропонуємо повну підтримку сайту та будь-які доробки інтернет-магазину на Престашоп.

Чому варто замовити розробку у нас

Доручіть створення сайту професіоналам, які мають понад 50 років спільного досвіду в розробці.

Клієнтоорієнтованість

Ми безкоштовно оцінимо ваш проєкт. Подайте заявку і ми скоро зв'яжемося з вами для уточнення усіх деталей.

Прозорість процесів

Покрокове відпрацювання технічного завдання з фіксованим часом та ціною виконання кожного завдання.

Чесність і відкритість

Ми на зв'язку у будь-якому зручному для вас месенджері.

Контроль якості

Ми точно знаємо, що робимо, і додатково перевіряємо якість.

Індивідуальний підхід

Ми знаходимося в Києві, але працюємо з компаніями з Харкова, Дніпра, Одеси, Львова – всієї України. Навіть якщо ви з Праги чи Варшави, ми організуємо комфортний взаємозв'язок та результативну співпрацю.

Досвід і кваліфікація

У нас працюють лише штатні співробітники. Ми не допустимо недосвідченої людини з неперевіреною кваліфікацією до вашого проєкту.
Замовити створення і розробку інтернет-магазину на Prestashop

FAQ

Чи підходить Prestashop для розробки великого інтернет-магазину?

CMS, що створена спеціально для сайтів електронної комерції, не має обмежень в обсязі каталогу, тому, попри основну орієнтацію на малий та середній бізнес, може бути використана й для масштабних проєктів.

Які можливості SEO просування передбачені в платформі Prestashop?
Чи можна створити маркетплейс на Prestashop?
Скільки коштує розробка інтернет-магазину PrestaShop?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект