Розробка та створення сайту в Києві та по всій Україні

Підберемо оптимальні рішення для запуску нового або масштабування наявного бізнесу. Для максимальної ефективності сайту створимо інтеграції та зробимо технічну SEO-оптимізацію. Залишіть заявку – ми вас проконсультуємо.

Послуги з розробки сайтів

Розробка інтернет-магазину

У вас вже є інтернет-магазин, але він морально застарів? Не справляється з розширеним асортиментом? Повільно завантажується? Або ви запускаєте новий бізнес, орієнтований на продаж товарів? В обох випадках ми будемо раді допомогти вам розробити сучасний інтернет-магазин. Зробити його зручним, швидким, функціональним. Інтегруємо із зовнішніми сервісами, зробимо SEO-оптимізацію, розробимо фіди з програмами лояльності.

Дізнатись більше
Розробка B2B-сайтів і порталів

Розробимо кастомний B2B-портал під потреби вашої компанії. Він дасть можливість оптовикам зручно та швидко робити замовлення. Кожен матиме свій тип цін, свої знижки тощо. Автоматична генерація документів, інтеграція з ERP (1С/BAS), з CRM та іншими зовнішніми сервісами. В результаті дебіторка, всі дані по замовленням, оплатам, відвантаженням, доставкам будуть доступні вашим партнерам.

Дізнатись більше
Розробка особистого кабінету

Вам потрібно надати клієнтам і партнерам доступ до закритої інформації? У кожного мають бути свої права доступу та можливості? Використовуєте Active Directory? Потрібні інтеграції з 1С/BAS? Обмін інформацією з сервісами за допомогою SOAP, REST чи GraphQL? Якщо це все про ваш проєкт, то ми готові розробити його на фреймворку Laravel. Забезпечимо безпечний доступ до даних.

Дізнатись більше
Створення корпоративних сайтів

Потрібно привабливо подати інформацію про послуги компанії для клієнтів, партнерів, потенційних співробітників? Дати можливість замовити консультацію, записатись до фахівця чи відгукнутись на вакансію? Розроблений нами корпоративний сайт допоможе впоратись із такими завданнями. Зробимо стильне, функціональне веб-представництво.

Дізнатись більше
Розробка сайтів на Laravel

Розробимо веб-ресурс будь-якого типу й складності на фреймворку Laravel. Це може бути як стартап, MVP, так і Enterprise проєкт. Жодних обмежень. Швидка розробка. Проєкт можна буде розвивати, легко масштабувати, нарощувати функціонал. Сучасний, зручний в роботі, фреймворк, що постійно оновлюється, допоможе реалізувати задумане.

Дізнатись більше
Створення інтернет-магазину на Laravel
Потрібна платформа без обмежень? Сьогодні інтернет-магазин, а завтра – маркетплейс? У вас магазин на сотні тисяч товарів? Потрібна можливість швидко впроваджувати кастомний функціонал? Вам важлива швидкість роботи та безпека? Втомилися переписувати готові CMS? Тоді розробка сайту на Laravel для вас.Дізнатись більше

Основні етапи створення веб-сайтів у Києві

Виготовлення сайтів на замовлення можна розділити на кілька ключових фаз, кожна з яких охоплює різні завдання. Ось детальний опис цих етапів:

Аналіз і дослідження

Визначаємо цілі та завдання сайту. Досліджуємо цільову аудиторію та конкурентів. Збираємо та аналізуємо вимоги замовника.

Створення технічного завдання (ТЗ)

Розробляємо загальну стратегію, план проєкту. Складаємо технічне завдання. Оцінюємо бюджет, терміни виконання.

Прототипування

Створюємо інформаційну архітектуру, структуру сайту та сторінок. Визначаємо користувацькі сценарії, опрацьовуємо навігацію. Робимо чорно-білі прототипи (wireframes) для основних сторінок.

Розробка дизайну

Створюємо кольорові макети з урахуванням фірмового стилю. Підбираємо шрифти, колірну схему, а також інші візуальні елементи. Розробляємо дизайн інтерфейсу (UI).

Верстка/розробка фронтенду на React/Next

Верстаємо сторінки за допомогою HTML, CSS і JavaScript. При розробці на React використовуємо бібліотеки стилів, створюємо компоненти інтерфейсу. Забезпечуємо адаптивність.

Програмування

Інтегруємо верстку з системою управління контентом (CMS), підключаємо та налаштовуємо модулі. Для більш складних проєктів використовуємо фреймворк Laravel замість CMS. Розробляємо функціональність, оптимізуємо завантаження сторінок, впроваджуємо кешування.

Інтеграція із зовнішніми сервісами

Підключаємо ERP-систему (1С, BAS або ін.), CRM, модулі доставки (Нова пошта, Укрпошта) та оплати (LiqPay чи ін.), а також інші сторонні сервіси. Робимо імпорт контенту з ERP та/або бази даних старого сайту.

Тестування

Перевіряємо працездатність усіх функцій, інтеграцій. Тестуємо форми, посилання, навігацію, інтерактивні елементи. Оцінюємо швидкість завантаження сторінок, якість захисту від вразливостей. Дивимось відображення сайту в різних браузерах, на різних пристроях.

Запуск

Вивантажуємо файли на хостинг клієнта, підключаємо домен. Налаштовуємо серверну частину й базу даних. Тестуємо сайт на бойовому сервері, відкриваємо сторінки для індексації пошуковими системами.

Підтримка та розвиток

Моніторимо працездатність і продуктивність сайту після запуску. Забезпечуємо оновлення CMS/фреймворку до потрібної версії.

Збираємо дані про використання сайту, вносимо покращення на основі аналітики. Розробляємо нові функції. Працюємо з SEO для покращення видимості в пошукових системах.

Чому у нас замовляють професійну розробку сайтів

Прозорість і безпека

Підписуємо договори, забезпечуємо конфіденційність даних, надсилаємо звіти, надаємо доступ до системи управління проєктом. Використовуємо сучасні технології для захисту сайту від вразливостей.

Гнучкість в роботі
Зазвичай працюємо на своїх серверах. Але як виняток можемо працювати на клієнтських серверах. Оперативно реагуємо на прохання та коментарі. Вибираємо зручну форму оплати.
Сучасний підхід до розробки
Написання коду виконується в кілька етапів, для контролю версій використовується Git, систематично робляться резервні копії, надаються звіти.
Time&Material
Ми трекаємо час роботи. Тому ви платите за реальні години, виділені на ваш проєкт. Жодної оплати за повітря – лише фактичні трудовитрати фахівців.

Що ви отримаєте при замовленні послуги з розробки сайту

На виході у вас буде ефективний інструмент, який допоможе досягти цілей та реалізувати амбіції. Це однаково гарне рішення для запуску стартапу та для розширення наявного бізнесу. Але в кожному випадку будуть свої підходи й технології. Наші спеціалісти допоможуть у всьому розібратися та триматимуть вас в курсі поточного стану проєкту. В результаті вийде:

 • 100% робочий;
 • легко керований;
 • адаптивний;
 • надійний;
 • безпечний;
 • продуктивний;
 • масштабований сайт.

Але на цьому все не завершиться, оскільки для стабільної роботи ресурсу потрібна технічна підтримка. Її надають наші співробітники, тому в довгостроковій перспективі ви знайдете партнера. Ми зацікавлені в розвитку вашого проєкту.

Ціна індивідуальної розробки сайту

Створення сайту в Україні можна оцінити по-різному. Треба врахувати низку факторів:

 • вимоги до дизайну;
 • вибір платформи – CMS або фреймворк;
 • обсяг потрібного функціоналу;
 • кількість та особливості інтеграцій;
 • SEO-оптимізацію;
 • маркетинговий функціонал.

Після обговорення цих моментів складається набір вимог та надається орієнтовна вартість. Щоб дізнатися, скільки коштуватиме розробка сайту в Україні, залиште заявку – ми з вами зв'яжемося.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

Відповіді на популярні запитання

Як замовити розробку сайту?

Зателефонуйте, напишіть на e-mail або залиште заявку в формі – ми з вами зв'яжемося, щоб обговорити проєкт, з'ясувати всі нюанси та домовитись про взаємовигідну співпрацю.

Ви займаєтесь розробкою сайтів у Києві чи по всій Україні?
Який тип сайту підходить для вашого бізнесу?
Що потрібно розуміти під час замовлення створення сайту?
Що входить до створення сайту з нуля під ключ?
Скільки часу займає виготовлення сайту?
Скільки коштує створення сайту?
Що краще купити готове рішення або замовити розробку сайту з нуля?
Чи займаєтесь ви доопрацюванням наявних сайтів?
Чи можна замовити у вас оптимізацію та просування сайту?