Створення сайтів

Продуманий сайт — це ефективний старт чи потужний буст для бізнесу у WEB. Ми розробляємо для наших клієнтів вебпроєкти, що закривають усі потреби компаній у мережі.

Ми розробляємо сайти для середнього бізнесу та великих компаній. Заручіться суперсилою професійної креативної команди з досвідом створення крутих веб-проєктів. Опишіть свою ідею, та ми підберемо оптимальне рішення для запуску чи масштабування бізнесу.

Створення якісних сайтів під будь-які потреби замовника

Презентувати бізнес
Робимо ефектні сайти-візитки з WOW-дизайном та сучасні корпоративні сайти для максимальної віддачі та залучення цільової аудиторії в інтернеті.
Надавати інформацію та послуги
Ви можете замовити розробку порталів з різними веб-сервісами, новинами, можливостями підбору нерухомості або інших об'єктів.
Шукати клієнтів та бізнес-партнерів
Працюємо в складних нішах, орієнтованих на різні групи користувачів. Вміємо робити функціональні B2B-портали з особливим доступом і контентом для кожної категорії клієнтів та партнерів із бізнесу.
Збирати бізнес-партнерів на одному майданчику
Технології, що використовуються нашими розробниками, дозволяють створювати продуктивні маркетплейси, здатні безперебійно працювати при високих навантаженнях.
Продавати товари
Допомагаємо бізнесу якнайкраще презентувати товари та послуги в мережі. Розробляємо сайти для електронної комерції: багатосторінкові каталоги, вітрини та повноцінні інтернет-магазини.

Наші послуги з розробки сайтів

 • Створення інтернет-магазину

  Червоний хамелеон перетворює ідеї розробки інтернет-магазинів на ефективні бізнес-моделі – дієві інструменти електронної комерції, здатні продавати та приносити прибуток одразу після запуску.
 • Виготовлення веб-сайтів під ключ

  Беремо на себе всі турботи щодо створення вебпроєкту: менеджмент проєкту, дизайн, верстка за макетами, програмування функціоналу, інтеграція ERP, CRM-систем та сторонніх сервісів, імпорт контенту, тестування.
 • Розробка сайтів на Python Django

  Створюємо програми та сайти на Python Django. Усвідомлюючи всі переваги цієї мови, ми пропонуємо створення сайтів, розробку інтернет-магазинів, а також web- та мобільних додатків для пристроїв на базі таких операційних систем, як Android та iOS.
 • Розробка особистого кабінету

  Проєкт потребує доступу до закритої області на сайті? Ми створимо безпечний та зручний особистий кабінет зі зрозумілим та гарним інтерфейсом, функціоналом будь-якої складності, інтеграціями з ERP-системами/BAS, платіжними та іншими сторонніми сервісами.
 • Розробка сайтів на Laravel

 • Створення інтернет-магазину на Laravel

 • Розробка інтернет-магазину на PrestaShop

 • Розробка b2b-сайтів та порталів

Ціна індивідуальної розробки сайту

Скільки коштує веб-сайт?

Це одне з найпоширеніших питань до розробника, у відповідь на яке не можна просто назвати число. Усі проєкти дуже різні. Навіть два, на перший погляд, однотипні сайти в процесі створення можуть виявитися абсолютно різними.

Щоби дізнатися про орієнтовну вартість, залиште заявку, і ми зв’яжемося з вами.

Що означає професійна розробка сайту

Комплексний підхід
Уся розробка — від дизайну до програмування — спрямована на досягнення цілей клієнта. Під час створення сайту ми використовуємо передові технології, аналіз конкурентів та найкращі практики сайтобудування.
Безпечна робота
Розробка ведеться на тестовому сервері, верстка та написання коду завжди здійснюються в кілька етапів, для контролю версій використовується Git, систематично робляться резервні копії проєкту.
Гарантія нерозголошення
Ми поважаємо комерційну таємницю та конфіденційну інформацію наших замовників. Усі партнери, що працюють із проєктом, підписують договори про нерозголошення отриманих від клієнта відомостей та даних.
Власні сервери для розробки
Створення великих вебсайтів потребує часу. Упродовж усього цього періоду необхідно, щоби сайт десь розміщався. Ми потурбуємося про це. Вам не потрібно платити за хостинг ресурсу протягом усього процесу розробки.
Оплата результатів із похвилинним обліком
Перед стартом ми проводимо детальну оцінку та складаємо покрокове ТЗ із таймінгом. Замовник сплачує лише за фактично виділені на реалізацію проєкту години. І якщо нам вдається виконати завдання швидше, клієнт сплачує менше.
Укомплектована команда
За кожен етап розробки в нас відповідають кваліфіковані фахівці: Project-менеджер (організація роботи та взаємодія з клієнтом), дизайнер (розробка проєкту та макетів), frontend-розробник (верстка), backend-розробник (написання функціоналу сайту, інтеграції), тестувальник (перевірка відображення та працездатності).

Що ви отримаєте, коли замовите послугу веб агентства Червоний хамелеон

Звісно, це буде крутий сайт. А якщо конкретніше:

100 % працюючий

адаптивний

з простим керуванням

з оригінальним авторським дизайном

надійний

продуктивний

безпечний

масштабований

Етапи створення сайту з нуля у вебстудії Червоний хамелеон

Від ідеї до ТЗ

Обговорення проєкту майбутнього сайту, аналіз конкурентів бізнесу в мережі. У результаті — покрокове технічне завдання для кожного фахівця, розділене на етапи.

Оформлення — сайт має бути не тільки стильним та красивим, але і зручним

Розробка концепції дизайну та створення макетів під усі необхідні розміри екранів для створення адаптивного ергономічного електронного ресурсу.

Верстка сторінок та блоків

Перенесення макетів у код. Frontend-розробник створює шаблони сторінок у техніці Pixel Perfect, а тестувальник поелементно порівнює їх із вихідними джерелами, щоби досягти ідеального результату.

Програмування

Інтеграція верстки із серверною частиною, налаштування платформи, встановлення модулів та надбудов, написання індивідуальних функцій проєкту, що відповідають потребам бізнесу.

Налаштування інтеграцій

Підключення та зв’язування ERP-систем (BAS), CRM, модулів доставки (Нова пошта) та оплати (LiqPay), а також інших сторонніх сервісів та інструментів. Імпорт контенту.

Тестування

Поетапна перевірка відображення та можливостей вебсайту з виправленням виявлених багів або проблем.

Запуск — розміщення проєкту на бойовому сервері

Вивантаження архіву на хостинг клієнта та підключення домену. Обов’язкове тестування та відкриття сторінок 100 % робочого сайту для індексації пошуковими системами.

Робимо нові сайти на замовлення та розвиваємо існуючі

Шукаєте надійного партнера?

Ми не лишаємо клієнтів після закінчення розробки та пропонуємо надання послуг із підтримки та розвитку (модернізації) сайтів.

Замовляйте сайт під ключ з обслуговуванням

Відповіді на популярні запитання

Як замовити розробку сайту?

Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, ми зв’яжемося з вами, щоб обговорити вашу ідею, з’ясувати всі нюанси та домовитися про взаємовигідну співпрацю.

Ви займаєтеся розробкою сайтів у Києві?
Чому можна довірити розробку сайту вам?
Що краще купити готове рішення чи замовити розробку сайту з нуля?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект