Інтернет-магазин автозапчастин Bex Space на Laravel

Інтернет-магазин вживаних автозапчастин. Ми розробили та запустили інтернет магазин на фреймворку Laravel з нуля, а зараз наша компанія надає послуги з технічної підтримки та вдосконалення сайту.

Переглянути проєкт


Проєкт налічує понад 350 000 одиниць товару. І це ще не потолок. Замовник має амбіційні плани в збільшенні кількості одиниць товару до 1 000 000. На щастя замовник вибрав правильну платформу, тому для Ларавел це реально.


Що ми зробили по проєкту:

  • Розробили технічну документацію для сайту. Працювали разом з маркетологом зі сторони компанії та SEO-спеціалістом. В результаті сайт відповідає всім бізнес-вимогам.
  • Спроектували архітектуру проєкту. Розробили дизайн макетів, зробили верстку та запрограмували бекенд.
  • Інтегрували з обліковою системою для обміну залишками товарів та цінами.
  • Зробили інтеграцію з CRM системою для передачі замовлень та отримання статусу замовлення з CRM на сайт.
  • Створили зручну адмін-панель з використанням BackPackForLaravel (https://backpackforlaravel.com/) для наповнення та адміністрування сайту. Розробили функціонал для зручного перекладу сайту.
  • Розробили функціонал для пошуку запчастин за параметрами автомобіля.
  • Впровадили на сайт SEO-функціонал від SEO-спеціалістів. Технічна SEO-оптимізація сайту.
  • Запрограмували фіди для зовнішніх сервісів.Ми продовжуємо працювати над проєктом. Заплановано ще багато задач, які розширять функціонал сайту. Якщо у вас є проєкт, який потребує розробки з нуля, технічної підтримки або SEO-оптимізації - зв'яжіться з нами, і ми допоможемо вам.

Відгук від Bexhill Trading

Вікторія Глиняна
Інтернет-маркетолог у «Bexhill Trading Auto»

Працювали з «Червоним хамелеоном» по кільком проєктам – Bex Auto та Bex Space. Створювали великі інтернет-магазини автомобілів та автозапчастин. За підсумком можу рекомендувати Миколу та його команду, як надійних партнерів.

Хочу відзначити їхній підхід до роботи, якісне планування. Бюджет був складений відповідно до наших завдань. Оцінка робіт була точною та обдуманою, ми завжди знали за що платимо та коли буде результат.

Вони дотримувалися поставлених дедлайнів і не давали нам ілюзій – лише реальні цифри й терміни щодо проєктів. Усі завдання виконувалися чітко, ми не повертали їх на доопрацювання. Фахівці завжди були на зв'язку та оперативно виконували прохання. Дякуємо за якісну роботу.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт