Підтримка та обслуговування сайтів

Інвестиції компанії в створення власного сайту – це найважливіший крок до вирішення безлічі бізнес-завдань: формування іміджу, ефективної взаємодії з клієнтами та партнерами, досягнення стабільності та зростання прибутку. Але темпи розвитку IT-технологій сьогодні такі, що деякі комерційні проєкти частково втрачають актуальність вже на момент їхнього запуску.

Грамотний супровід сайту, регулярні оновлення, підтримка актуальності та якості контенту, коригування функціонала, миттєве виправлення неполадок, постійний контроль працездатності – єдиний ефективний підхід до розвитку бізнесу. Дуже важливим є вибір кваліфікованих фахівців для виконання комплексу цих робіт, адже помилки зазвичай виявляються фатальними для перспективних онлайн-проектів.

Наші послуги з підтримки сайтів

Технічна підтримка сайту

Якщо сайт довго завантажується, зависає, глючить або вразливий до зламів, він не приносить користі відвідувачам, а бізнес втрачає репутацію, клієнтів та прибуток. Постійний контроль стабільності роботи ресурсу, захист його від зовнішніх загроз та внутрішніх збоїв – завдання, з яким бездоганно справляється команда програмістів Червоного хамелеону. Професійна технічна підтримка ресурсу – це надійний захист від фінансових втрат та гарантія своєчасної реакції на будь-які зміни, включно з оновленнями у пошукових алгоритмах.

Інформаційна підтримка сайту

Комплекс робіт з обслуговування сайту обов’язково містить контроль за актуальністю текстового контенту та графічного наповнення. Наші фахівці готові за потреби виконати глобальний редизайн онлайн-проєкту, а до переліку повсякденних завдань входить:
 • верстка та наповнення контентом нових розділів ресурсу;
 • розробка ілюстрацій, шрифтів чи іконок;
 • додавання та оптимізація зображень та банерів;
 • заповнення товарних сторінок у каталогах;
 • підбір матеріалів для блогів новин тощо.

Оновлення сайту

Щоб WEB-ресурс залишався живим, оновлювати його доводиться регулярно. Необхідно стежити за актуальністю цін на товари в інтернет-магазинах, за умови розширення асортименту створювати нові фільтри, кнопки тощо. Оновлення потребує не лише візуальна складова, а й функціональність. Конкурентоспроможність сайту залежить також від ефективності його роботи та захищеності, тобто покращень системи безпеки.

Супровід сайту

Власники проєктів економлять багато часу, сил і нервів, якщо замовляють професійний комплексний супровід сайту. Коли потрібно налаштувати поштову скриньку, перенести сайт на новий хостинг, захистити від вірусів, виконати регулярний back-up або отримати консультацію щодо управління та обслуговування, до ваших послуг має бути команда кваліфікованих співробітників. Експерти Червоного хамелеону скрупульозно відстежують вразливості вебресурсу та знаходять оптимальні рішення для їхнього блискавичного усунення.

Розвиток сайтів

Будь-яка зупинка в розвитку онлайн-бізнесу – це завжди рух назад та неминуча втрата важко завойованих позицій у висококонкурентному середовищі. Сайт потребує не лише оновлення, а й розвитку, відповідно до обраного вектора. Поліпшення юзабіліті, поява нових розділів та сервісів (наприклад, гостьові книги, калькулятори, віджети соцмереж тощо), нарощування функціонала відповідно до зростання відвідуваності – ми готові невпинно працювати над вашим проєктом, щоб він працював на вас та приносив прибуток.

Маркетингова підтримка сайту

Просування ресурсу в ТОП та підтримка його на лідерських позиціях – складна й багатопланова робота, яку вигідніше та ефективніше доручати не стороннім виконавцям, а тим, хто працював безпосередньо над створенням ресурсу та глибоко розуміється на нюансах ніші. SEO-просування та розкрутка сайтів, результативне просування в соціальних мережах, проведення акцій та багато інших заходів входять у маркетингову підтримку сайту, яку пропонує Червоний хамелеон своїм замовникам.

Переваги комплексної підтримки сайтів

Досвід показує, що пошук додаткових співробітників для виконання робіт із супроводу WEB проєкту, а також контроль за виконанням обов’язків певними фахівцями – складне, трудомістке та витратне рішення без будь-яких гарантій ефективності. У той час як послуга комплексної підтримки сайтів забезпечує за мінімальних фінансових витрат усі переваги професійного підходу:

 • Безперебійна робота сайту, стабільність та своєчасне виправлення збоїв або неполадок.
 • Повноцінне обслуговування відповідно до індивідуальних потреб кожного проєкту.
 • Відсутність проблем у разі необхідності виконання екстрених або поточних робіт.
 • Постійне зростання привабливості ресурсу для пошукових систем та просування його у видачі.
 • Зростання потоку клієнтів завдяки коректній роботі ресурсу та завжди актуальній інформації на його сторінках.
 • Регулярне оновлення текстової інформації та візуального контенту.

Чому обслуговування та супровід сайтів замовляють у Червоному хамелеоні

Вебсайти, що динамічно розвиваються, вимагають постійної підтримки, технічної, інформаційної, графічної та маркетингової. Оскільки від якості супроводу ресурсу безпосередньо залежить прибуток компанії та окупність інвестицій у розробку, правильний вибір фахівців із просування стає головним питанням. Чому клієнти обирають саме нас?

Величезний практичний досвід наших експертів дає змогу вміло поєднувати сучасні технології, креативні рішення та оптимальні маркетингові стратегії.
Висококласний сервіс гарантований кожному клієнту незалежно від типу вибраних послуг. Ви завжди можете розраховувати на грамотні консультації щодо розвитку проєкту.
Ми беремо на себе повну відповідальність за виконання робіт зі створення та просування вебпроєктів, гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, стабільність та абсолютно прозоре ціноутворення.
Червоний хамелеон не дає порожніх обіцянок, а надає результати, підтверджені конкретними цифрами та фактами.

З якими CMS та фреймворками ми працюємо

Наша креативна команда кваліфікованих розробників створює та підтримує якісні веб ресурси – продуктивні інтернет-магазини, презентабельні корпоративні сайти, функціональні B2B-портали, багатосторінкові каталоги тощо. Ми працюємо з усіма популярними сучасними програмними продуктами – Wordpress, Laravel, React, Angular та багато інших, підбираючи оптимальний інструментарій під потреби кожного конкретного проекту.

Замовити підтримку та обслуговування вебсайтів

FAQ

Що входить до технічної підтримки сайту?

Сайт, як частина воронки продажів, вимагає цілодобової технічної підтримки, що складається з адміністрування вебсервісу, підтримки резервної інфраструктури, діагностики неполадок та пошуку оптимальних методів їхнього усунення, захисту від злому, оптимізації, встановлення свіжих оновлень та багато іншого.

Яка ціна річної та місячної підтримки сайту?
Чи укладаєте ви договір на обслуговування сайту?
Чи входить доробка сайту у комплексну підтримку?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт