Підтримка та обслуговування сайтів

Інвестиції компанії у створення свого сайту – найважливіший крок до вирішення безлічі бізнес-завдань: формування іміджу, ефективної взаємодії з клієнтами та партнерами, досягнення стабільності та зростання прибутку. Але темпи розвитку IT-технологій такі, що частина комерційних проєктів застаріває вже на момент їхнього запуску.

Тому грамотний супровід сайту, регулярні оновлення, підтримка актуальності та якості контенту, коригування функціоналу, виправлення несправностей, постійний контроль працездатності – дієвий підхід до розвитку бізнесу.

Дуже важливим є вибір кваліфікованих фахівців для виконання комплексу цих робіт, адже помилки позначаються на перспективах онлайн-проєктів. З нами процес технічної підтримки буде комфортним і безпечним.

Переваги комплексної підтримки сайтів

Досвід показує, що пошук додаткових співробітників для виконання робіт із супроводу WEB-проєкту, а також контроль за виконанням своїх обов’язків окремими фахівцями – складне, трудомістке та витратне рішення без будь-яких гарантій ефективності. В той час, як послуга комплексної підтримки сайтів забезпечує всі переваги професійного підходу:

  1. Безперебійна робота сайту, стабільність і своєчасне виправлення збоїв або неполадок.
  2. Зростання потоку клієнтів, завдяки коректній роботі ресурсу та завжди актуальній інформації на його сторінках.
  3. Повноцінне обслуговування, відповідно до індивідуальних потреб кожного проєкту.
  4. Постійне зростання привабливості ресурсу для пошукових систем і просування його у видачі.
  5. Регулярне оновлення текстової інформації та візуального контенту.

З якими CMS і фреймворками ми працюємо

Наша креативна команда кваліфікованих розробників створює та підтримує якісні веб-ресурси – продуктивні інтернет-магазини, презентабельні корпоративні сайти, функціональні B2B-портали, багатосторінкові каталоги тощо.

Ми працюємо з усіма популярними сучасними програмними продуктами – Laravel, Django, React, Next, PrestaShop, Bitrix, WordPress, кастом на PHP, на Python. Підбираємо оптимальний інструментарій під потреби кожного конкретного проєкту.

Наші послуги з підтримки сайтів

Технічна підтримка сайту

Якщо сайт довго завантажується, зависає, глючить або вразливий до зламів, то він не приносить користі відвідувачам, а бізнес втрачає репутацію, клієнтів і прибуток.


Постійний контроль стабільності роботи ресурсу, захист його від зовнішніх загроз і внутрішніх збоїв – завдання, з яким справляється команда програмістів «Червоного хамелеону».


Професійна технічна підтримка ресурсу – це надійний захист від фінансових втрат і запорука своєчасної реакції на будь-які зміни, включно з оновленнями в пошукових алгоритмах.

Інформаційна підтримка сайту

Комплекс робіт з обслуговування сайту містить контроль за актуальністю текстового контенту та графічного наповнення.


Наші фахівці готові за потреби виконати глобальний редизайн онлайн-проєкту, але до переліку повсякденних завдань входить:

  • верстка та наповнення контентом нових розділів ресурсу;
  • розробка ілюстрацій, шрифтів чи іконок;
  • додавання та оптимізація зображень і банерів;
  • заповнення товарних сторінок у каталогах;
  • підбір матеріалів для блогів новин тощо.

Оновлення сайту

Щоб WEB-ресурс залишався „живим“, оновлювати його треба регулярно. Важливо стежити за актуальністю цін на товари та створювати нові фільтри, кнопки в міру розширення асортименту інтернет-магазину.


Оновлення потребує не лише візуальна складова, а й функціональність. Конкурентоспроможність сайту залежить також від ефективності його роботи та захищеності, тобто від покращень системи безпеки.

Супровід сайту

Власники проєктів заощаджують багато часу, сил і нервів, якщо замовляють професійний комплексний супровід сайту.


Коли потрібно налаштувати поштову скриньку, перенести сайт на новий хостинг, захистити від вірусів, виконати back-up або отримати консультацію щодо управління та обслуговування, до ваших послуг має бути команда кваліфікованих співробітників.


Фахівці «Червоного хамелеону» прискіпливо відстежують вразливості вебресурсу та знаходять оптимальні рішення для їхнього швидкого усунення.

Розвиток сайтів

Будь-яка зупинка в розвитку онлайн-бізнесу – це завжди рух назад і неминуча втрата важко завойованих позицій у висококонкурентному середовищі. Сайт потребує не лише оновлення, а й розвитку, відповідно до обраного вектора.


Поліпшення юзабіліті, поява нових розділів і сервісів (наприклад, калькулятори, віджети соцмереж тощо), нарощування функціоналу відповідно до зростання відвідуваності – ми готові невпинно працювати над вашим проєктом, щоб він працював на вас і приносив прибуток.

Маркетингова підтримка сайту

Просування ресурсу в ТОП і підтримка його на лідерських позиціях – складна й багатопланова робота, яку вигідніше та ефективніше доручати не стороннім виконавцям, а тим, хто працював над створенням ресурсу та обізнаний в нюансах бізнесу.


SEO-просування та розкрутка сайтів, результативне просування в соціальних мережах, проведення промоакцій та багато інших заходів входять у маркетингову підтримку сайту, яку пропонує «Червоний хамелеон» своїм замовникам.

Чому обслуговування та супровід сайтів замовляють у «Червоному хамелеоні»

Вебсайти, що динамічно розвиваються, потребують постійної підтримки: технічної, інформаційної та маркетингової. Оскільки від якості супроводу ресурсу безпосередньо залежить прибуток компанії та окупність інвестицій у розробку, правильний вибір фахівців із просування стає головним питанням. Чому клієнти обирають саме нас?

Величезний практичний досвід наших співробітників дає змогу вправно поєднувати сучасні технології, креативні рішення та оптимальні маркетингові стратегії.

Кожен клієнт отримує висококласний сервіс, незалежно від типу вибраних послуг. Ви завжди можете розраховувати на грамотні консультації для розвитку проєкту.

Ми беремо на себе повну відповідальність за виконання робіт зі створення та просування вебпроєктів, забезпечуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, стабільність і прозоре ціноутворення.

«Червоний хамелеон» не дає порожніх обіцянок, а надає результати, підтверджені конкретними цифрами й фактами.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Що входить до технічної підтримки сайту?

Сайт, як частина воронки продажів, потребує технічної підтримки, що складається з адміністрування вебсервісу, підтримки резервної інфраструктури, діагностики неполадок та пошуку оптимальних методів їхнього усунення, захисту від злому, оптимізації, встановлення свіжих оновлень та багато іншого.

Яка ціна річної та місячної підтримки сайту?
Чи укладаєте ви договір на обслуговування сайту?
Чи входить доробка сайту у комплексну підтримку?