Розробка, підтримка та доробка веб-проєктів

Складний, кастомний e-commerce. Нетипові проєкти. Задачі з зірочкою.

Веб-студія «Червоний хамелеон» ваш надійний партнер

Ми розроблюємо багатофункціональні інтернет-магазини, новинні портали та інші нетипові проєкти з нуля. Вміємо працювати з великими каталогами та високим трафіком.

Готові взяти ваш сайт на обслуговування. Робимо редизайн, технічну seo-оптимізацію, покращуємо існуючу архітектуру проекту, рефакторимо back-end, пришвидшуємо front-end. Впроваджуємо пошукові системи по типу ElasticSearch, Algolia. Виконуємо будь-які задачі на стороні фронтенду та бекенду.

Чесні та порядні розробники до ваших послуг!

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук

Послуги вебагентства «Червоний хамелеон»

Вебстудія «Червоний хамелеон»‎ пропонує концептуальний підхід до створення інтернет-магазинів і сайтів для eCommerce. Ми не лише верстаємо гарну сторінку, а вивчаємо потреби конкретного бізнесу, щоб впровадити необхідні інструменти та створити повноцінне представництво компанії в мережі.

І як результат, створений ресурс працює на вас: продає, залучає клієнтів, рекламує бренд.

Студія працює в трьох напрямках:

 • розробка вебсайтів;
 • підтримка сайтів, інтернет-магазинів, інших eCommerce проектів;
 • доопрацювання та модернізація вебресурсів.

У межах створення нових проєктів ми пропонуємо розробку вебпроектів під різні потреби бізнесу:

 • інтернет-магазин;
 • сайт-каталог;
 • корпоративний сайт;
 • B2B-портал.

Як окрему послугу наші фахівці розробляють докладне покрокове технічне завдання на розробку інтернет-ресурсу з урахуванням потреб конкретного клієнта. Під час створення концепції реалізуються:

 • вибір оптимальної платформи;
 • планування функціоналу під відповідний вид проєкту.

Студія створення сайтів «Червоний хамелеон»‎ займається підтримкою і обслуговуванням вже наявних та розроблених нами проєктів. Ми забезпечуємо працездатність, комфортний доступ до сайту, необхідний комплекс профілактичних заходів, оновлення модулів.

Доробка передбачає створення додаткових можливостей ресурсу. Ми можемо:

 • встановити або створити унікальні модулі, що будуть виконувати потрібні функції;
 • адаптувати сайт для повноцінної роботи на мобільних браузерах;
 • інтегрувати erp-систему з інтернет-магазином для підтримки актуальності товарних позицій в каталозі.

Як ми створюємо круті сайти

Ми вважаємо, що для створення якісного веб-ресурсу дуже важливі:

 • розробка концепції – підготовчий етап;
 • постійний зворотний зв'язок із замовником.

Глибокий аналіз бізнесу, його місії, цілей і завдань, цільової аудиторії, ніші допомагає зрозуміти, що саме сайт повинен пропонувати користувачеві, чого чекають від нього клієнти. А підтримка контакту – гарантія того, що в процесі розробки буде враховано бачення власника компанії.

Наша робота виконується в кілька етапів:

 1. Аналіз даних і розробка концепції. Сайт повинен не пропонувати, а продавати будь-який продукт: товар, послугу, інформацію.
 2. Створення докладного технічного завдання на розробку проєкту. Затвердження ТЗ із замовником. Техзавдання ґрунтується на даних, отриманих на підготовчому етапі.
 3. Проєктування сайту та затвердження макета. На цьому етапі створюється концепт дизайну. Він ґрунтується на потребах бізнесу і глибокому розумінні маркетингу. Максимальна зручність, простота користування, правильне розташування блоків – все це сприяє підвищенню популярності, впізнаваності бренду.
 4. Вибір CMS. Це важливий етап під час розробці сайту. Система управління повинна відповідати цілям і завданням вебресурсу. З нею також має бути просто і зручно працювати, вона повинна забезпечувати гідну продуктивність, витримувати навантаження і бути захищеною від зловмисників. Тому при виборі платформи ми обов'язково орієнтуємося на інформацію про бізнес-ніші, попит, масштаби проєкту і, звичайно, на переваги компанії замовника.
 5. Верстка. На цій стадії розробляється конкретний шаблон, який адаптується до обраної CMS і всіх пристроїв, на яких, ймовірно, буде запускатися проєкт. Сайт отримує дизайн і функції. Встановлюються необхідні модулі.
 6. Перевірка працездатності. Кожен наш ресурс проходить повне тестування. Перевіряється працездатність, адаптивність, продуктивність цілого проєкту та його окремих модулів. Залишаючи заявку, ви можете бути впевнені, що отримаєте повноцінний і готовий інтернет-ресурс, призначений для розвитку бізнесу онлайн.
 7. Запуск. На цьому етапі CMS, шаблон і додаткові модулі вивантажуються на підготовлений хостинг, підключається доменне ім'я, і проєкт стартує.

Наші переваги

 1. Наша вебстудія працює з компаніями з Києва, інших міст України та світу.
 2. Сумарний досвід з розробки сайтів нашої команди становить понад півстоліття!
 3. Ми доводимо до ідеального результату проєкти, незалежно від їхньої складності.
 4. Наші роботи завжди відповідають очікуванням замовників і навіть перевершують їх.
 5. Ми працюємо максимально швидко за умови ідеальній якості.
 6. Під час оцінювання проєкту розбиваємо усе на задачі, називаємо чіткі терміни та фіксовану ціну реалізації кожної.
 7. Підтримуємо зв'язок будь-яким зручним способом і доступні щодня.
 8. Ми любимо те, чим займаємося, і з максимальною відповідальністю ставимося до кожного свого проєкту.

Про реальний досвід співпраці з вебагентством "Червоний хамелеон" читайте у відгуках наших замовників.

Отже, від успішного бізнесу в Інтернеті вас відділяє останній крок – замовлення крутого сайту для продажів онлайн.

Щоб замовити розробку власного представництва у мережі, подайте заявку, скориставшись формою на сторінці. А якщо залишилися питання або ви хочете уточнити деталі – зв'яжіться з нами за допомогою телефону, Вайберу, ВатсАпу чи Телеграму або напишіть у формі онлайн-консультанта.

Давайте обговоримо ваш проєкт