Розробка та підтримка e-commerce проєктів

Розробляємо складний, кастомний e-commerce. Беремося за масштабні та нетипові проєкти. Робимо рефакторинг і покращуємо наявні сайти. Переносимо сайти з CMS на фреймворки. Виконуємо завдання із зірочкою. Працюємо на совість і будуємо довгострокову співпрацю.

Послуги

 • Створення сайту “під ключ”

  Виконуємо повний цикл робіт по проєкту. Починаючи від обговорення ідеї, складання ТЗ та розробки дизайну, закінчуючи технічною підтримкою та доопрацюванням. За наявності готового дизайну у замовника – реалізовуємо його.
 • Розробка інтернет-магазину

  Створюємо платформи, які можуть витримати 500-600 відвідувачів у реальному часі та до 18 000 відвідувачів на добу (aurum.in.ua). Орієнтуємось на каталоги товарів до 450 000 SKU (bex-space.com). Для нас це типові проєкти. Наші магазини мають інтеграції із зовнішніми сервісами, CRM та ERP.
 • Технічна підтримка сайтів

  Забезпечуємо коректну роботу ваших сервісів та ресурсів. Швидко розв'язуємо технічні проблеми. Беремо оплату лише за конкретну роботу. Обговорюємо індивідуальні умови оплати для кожного замовника.
 • Доопрацювання сайтів

  Впроваджуємо SEO та маркетинговий функціонал: фіди, програми лояльності, системи промокодів та ін. Інтегруємо пошукові системи: ElasticSearch, Algolia. Прискорюємо завантаження сайту, усуваємо помилки, робимо редизайн.
 • Розробка веб-проєктів на Laravel

  Робимо кастомні, легко масштабовані, функціональні та безпечні проєкти зі зручною адмінпанеллю: BackPack або Laravel Nova. Оптимальний вибір технологій для стартапу, MVP-проекту, середнього бізнесу.
 • Розробка інтернет-магазину на Laravel

  Розробляємо інтернет-магазини на фреймворку Laravel. Використовуємо React + Next.js для фронтенду. Впроваджуємо будь-який функціонал, тому що рішення на базі Laravel не мають обмежень.

Відгуки

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук

Що ви отримаєте при співпраці з нами


 1. На вашому проєкті будуть працювати люди з рівнем Strong Middle та Senior. У нас немає фахівців рівня Junior та вчорашніх студентів.
 2. За вами буде закріплений менеджер, який дійсно матиме час на роботу з вами, вашим проєктом і командою розробки. Швидка та якісна комунікація у месенджерах забезпечена. Регулярні дзвінки у Zoom/Google Meet.
 3. Програмістів не ховаємо – вони спілкуються безпосередньо із замовником, співробітниками та підрядниками замовника.
 4. Обираємо технології з огляду на довгострокові цілі замовника. Не пропонуємо рішення, в які не віримо.
 5. Ви сплачуєте реальний час роботи з точністю до хвилини. Ми надаємо орієнтовні оцінки в годинах “від” і “до”, які допомагають зрозуміти, скільки часу займе реалізація проєкту. Не працюємо по fix price, тому у вас буде команда, яка зацікавлена вирішити завдання та довести розпочате до кінця.
 6. Ви отримаєте довгострокового партнера. Ми працюємо в довгу, середній термін співпраці з клієнтом – 3 роки.
 7. Одні й ті самі люди будуть працювати з вами протягом усього періоду співпраці – вони знатимуть та розумітимуть ваш проєкт. У нас немає плинності кадрів.
 8. Даємо слушні рекомендації. Якщо проєкт можна відрефакторити й розвивати далі, то ми не говоритимемо з вами про розробку з нуля.

Ви готові розповісти про свій проєкт? Залишіть заявку або зателефонуйте нам. Ми вас вислухаємо та будемо раді допомогти.

Давайте обговоримо ваш проєкт