Розробка сайтів на Laravel

Серед топових продуктів для розробки сайтів PHP-фреймворк Laravel – це синонім якості, зручності, ефективності, продуктивності та швидкодії. Розробка на Ларавел – популярний вибір для реалізації амбітних масштабованих проєктів, завдяки логічній архітектурі, величезній екосистемі, структурованому коду. Насправді цей інструмент поєднує в собі всі найкращі та актуальні IT-напрацювання останніх років.

Переваги Laravel для створення сайтів

Розробка сайтів на Laravel дає можливість втілювати в життя різнопланові проєкти – високонавантажені програми, масштабовані інтернет-магазини, соціальні мережі, амбітні стартапи, престижні корпоративні сайти та вебсервіси. Переваги фреймворку пояснюють його популярність:

Кастомні рішення

Сайти на Ларавел надають повну творчу свободу. Практично неможливо знайти мінуси такого рішення для складних e-commerce ресурсів.

Безпека використання

Фреймворк оновлюється кожні шість місяців. Захист персональних даних на найвищому рівні.

Численні вбудовані функції

Ларавел ідеальний для реалізації дійсно трудомістких, нестандартних завдань.

Зручність керування

Персоніфікована адмінпанель із розширеними можливостями та продумана модульна структура.

Велика спільнота

Велике онлайн-комьюніті, що працює над розвитком платформи.

Прогресивне кешування

Перевага, що дає можливість підвищити продуктивність роботи.

Масштабованість без обмежень

Для зростальних проєктів, які потребуватимуть постійних доопрацювань, важко зробити кращий вибір – Laravel дасть змогу модернізувати невеликий інтернет-магазин у великий портал, здатний обробляти мільйони запитів.

Швидкість розробки, простота та зручність

Порівняно з платформами, що мають подібний функціонал, на laravel розгортання проєкту відбувається помітно швидше.

Наші послуги зі створення проєктів на Laravel

Розробка сайту на Laravel

«Червоний хамелеон» розробляє на Ларавел портали, що не мають обмежень у функціональності – корпоративні ресурси та стартапи, інтернет-магазини та маркетплейси, мобільні застосунки та сервіси, кожен із яких є продуктивним та унікальним.


Відкритий вихідний код надає фреймворку гнучкість, необхідну для доопрацювань та адаптації під будь-які неординарні завдання. Використання стандарту PSR-4 дозволяє структурувати вебресурси з огляду на цілі розробки та власну логіку.

Перенесення сайту з іншої платформи на фреймворк Laravel

Головні вимоги під час зміні платформи – безпека сайту та збереження даних. Ми професійно вирішуємо ці відповідальні завдання, проводимо багаторівневе тестування та робимо все, щоб ані позиції ресурсу в органічному пошуку, ані трафік не постраждали, а можливість простою сайту була зведена до мінімуму.

Встановлення та перенесення сайту на інший хостинг

Наші фахівці готові швидко та якісно розв’язувати проблеми, пов’язані із встановленням та перенесенням вебсайту на обраний клієнтом хостинг.


Є безліч причин для міграції ресурсу – завищена тарифікація, технічні обмеження, нестабільна робота, нестача актуальних послуг, низька швидкість роботи серверів тощо.


За умови грамотного перенесення користувачі ресурсу не помітять жодних змін, а перед власником відкриються нові перспективи щодо оптимізації, розширення функціонала та залучення нових клієнтів.

Доопрацювання сайту

Програмісти «Червоного хамелеона» регулярно стикаються із запитами на відновлення працездатності сайту, інтеграцію нового дизайну, модернізацію сервісів та удосконалення функціонала.


Кваліфікація наших фахівців дозволяє без вагань братися за проєкти, які виявилися не до снаги іншим розробникам.


Ми доводимо до кінця розпочаті роботи, здійснюємо повний комплекс заходів щодо виявлення та усунення помилок чи несправностей, знаходимо унікальні інструменти та рішення, щоб ваш бізнес міг отримувати максимальний прибуток.

Підтримка сайтів на Laravel

«Червоний хамелеон» пропонує своїм клієнтам повне обслуговування сайту, що позбавляє власника від занепокоєння щодо актуальності ресурсу, його безпеки та працездатності.


Атестація, сертифікація та величезний практичний досвід наших співробітників – гарантія бездоганної якості виконання будь-яких робіт з обслуговування та підтримки вашого комерційного проєкту.

SEO-оптимізація та просування сайту

Основа ефективного просування сайту на Laravel – це вибір гідної команди розробників, тому що SEO оптимізація є виключно складним творчим завданням, яке потребує професійного комплексного підходу. Грамотне та планомірне використання актуальних «білих методів» забезпечує зростання прибутковості проєкту.

Етапи розробки сайтів

Алгоритм розробки сайту на Laravel з нуля виглядає таким чином:

Обговорення ідей, аналіз завдань та постановка цілей

Аналітика ринку та продукту, вивчення конкурентів та цільової аудиторії дає змогу вибрати найкращий інструментарій для вирішення поточних та перспективних завдань.

Розробка ТЗ на основі бізнес-вимог

Детальна технічна документація створюється як орієнтир для команди фахівців, що дає можливість контролювати процеси та терміни виконання.

Проєктування

З урахуванням поведінкових чинників ЦА визначається структура та створюється макет сайту для тестування юзабіліті.

UI дизайн

Створення вебресурсу з нуля не передбачає використання шаблонів, тому візуальна складова буде персоналізованою. Дизайнери розроблять концепцію з урахуванням фірмового стилю компанії.

Front-end і back-end

Програмісти створять продуману архітектуру ресурсу, адмінпанель та базу даних, напишуть унікальні плагіни для реалізації можливостей платформи, з’єднають їх у загальну систему та напишуть код для всіх сторінок макета, щоб користувачі отримали повноцінний сайт.

Тестування, обслуговування та техпідтримка

Наповнений контентом ресурс перед запуском пройде повне тестування, зокрема, перевірку адаптивності та кросбраузерності.

Чому клієнти вибирають «Червоний хамелеон» для створення готових онлайн-рішень

Готові онлайн-рішення – це найбільш доступний та швидкий спосіб запустити комерційний проєкт. «Червоний хамелеон» має грандіозний досвід успішного впровадження подібних рішень. Причини, з яких нам довіряють:

Сучасні рішення

Грамотний підбір оптимальних інструментів та технологій, з огляду на індивідуальні потреби конкретного бізнесу.

Справедлива ціна

Повністю прозоре ціноутворення – оплачується лише час, витрачений на працю над проєктом.

Командна робота

Досвідчені сертифіковані співробітники – розробники, верстальники, тестувальники, дизайнери, менеджери, seo-фахівці – повністю закривають потреби в розробці, підтримці, обслуговуванні та просуванні ресурсу будь-якої складності.

Високі стандарти якості

Постійно розвиваючись, відстежуючи нові технології, ми розуміємо потреби клієнта та допомагаємо йому випереджати конкурентів.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Які проєкти можна створити на фреймворку Laravel?

Фреймворк ідеально підходить для нестандартних масштабних проєктів у сфері електронної комерції, онлайн-маркетів із багаторівневою каталогізацією, ресурсів із логічною архітектурою, багатофункціональних порталів та ін.

Скільки часу займає розробка сайту на Laravel?
Що краще вибрати для розробки великого онлайн-проєкту: CMS або Ларавел?
Яка вартість створення сайту на Laravel з нуля?