Розробка сайтів на Laravel

Серед топових продуктів для розробки сайтів PHP-фреймворк Laravel – це синонім якості, зручності, ефективності, продуктивності та швидкодії. Розробка на Ларавел – популярний вибір для реалізації амбітних масштабованих проєктів, завдяки логічній архітектурі, величезній екосистемі, структурованому коду. Насправді цей інструмент поєднує в собі всі найкращі та актуальні IT-напрацювання останніх років.

Наші послуги зі створення проєктів на Laravel

Розробка сайту на Laravel

Червоний Хамелеон розробляє на Ларавел портали, що не мають обмежень у функціональності – корпоративні ресурси та стартапи, інтернет-магазини та маркетплейси, мобільні застосунки та сервіси, кожен із яких є продуктивним та унікальним. Відкритий вихідний код надає фреймворку гнучкість, необхідну для доопрацювань та адаптації під будь-які неординарні завдання. Використання стандарту PSR-4 дозволяє структурувати вебресурси з огляду на цілі розробки та власну логіку.

Перенесення сайту з іншої платформи на фреймворк Laravel

Головні вимоги під час зміні платформи – безпека сайту та збереження даних. Ми професійно вирішуємо ці відповідальні завдання, проводимо багаторівневе тестування та робимо все, щоб ані позиції ресурсу в органічному пошуку, ані трафік не постраждали, а можливість простою сайту була зведена до мінімуму.

Встановлення та перенесення сайту на інший хостинг

Наші фахівці готові швидко та якісно розв’язувати проблеми, пов’язані із встановленням та перенесенням вебсайту на обраний клієнтом хостинг. Є безліч причин для міграції ресурсу – завищена тарифікація, технічні обмеження, нестабільна робота, нестача актуальних послуг, низька швидкість роботи серверів тощо. За умови грамотного перенесення користувачі ресурсу не помітять жодних змін, а перед власником відкриються нові перспективи щодо оптимізації, розширення функціонала та залучення нових клієнтів.

Доопрацювання сайту

Програмісти Червоного Хамелеона регулярно стикаються із запитами на відновлення працездатності сайту, інтеграцію нового дизайну, модернізацію сервісів та удосконалення функціонала. Кваліфікація наших фахівців дозволяє без вагань братися за проєкти, які виявилися не до снаги іншим розробникам. Ми доводимо до кінця розпочаті роботи, здійснюємо повний комплекс заходів щодо виявлення та усунення помилок чи несправностей, знаходимо унікальні інструменти та рішення, щоб ваш бізнес міг отримувати максимальний прибуток.

Підтримка сайтів на Laravel

Червоний хамелеон пропонує своїм клієнтам повне обслуговування сайту, що позбавляє власника від занепокоєння щодо актуальності ресурсу, його безпеки та працездатності. Атестація, сертифікація та величезний практичний досвід наших співробітників – гарантія бездоганної якості виконання будь-яких робіт з обслуговування та підтримки вашого комерційного проєкту.

SEO оптимізація та просування сайту

Основа ефективного просування сайту на Laravel – це вибір гідної команди розробників, тому що SEO оптимізація є виключно складним творчим завданням, яке потребує професійного комплексного підходу. Грамотне та планомірне використання актуальних «білих методів» забезпечує зростання прибутковості проєкту.

Переваги Laravel для створення сайтів

Розробка сайтів на Laravel дає можливість втілювати в життя різнопланові проєкти – високонавантажені програми, масштабовані інтернет-магазини, соціальні мережі, амбітні стартапи, престижні корпоративні сайти та вебсервіси. Переваги фреймворку пояснюють його популярність:

Кастомні рішення

Сайти на Ларавел надають повну творчу свободу. Практично неможливо знайти мінуси такого рішення для складних e-commerce ресурсів.

Безпека використання

Фреймворк оновлюється кожні шість місяців. Захист персональних даних на найвищому рівні.

Численні вбудовані функції

Ларавел ідеальний для реалізації дійсно трудомістких, нестандартних завдань.

Зручність керування

Персоніфікована адмінпанель із розширеними можливостями та продумана модульна структура.

Велика спільнота

Велике онлайн-комьюніті, що працює над розвитком платформи.

Прогресивне кешування

Перевага, що дає можливість підвищити продуктивність роботи.

Масштабованість без обмежень

Для зростальних проєктів, які потребуватимуть постійних доопрацювань, важко зробити кращий вибір – Laravel дасть змогу модернізувати невеликий інтернет-магазин у великий портал, здатний обробляти мільйони запитів.

Швидкість розробки, простота та зручність

Порівняно з платформами, що мають подібний функціонал, на laravel розгортання проєкту відбувається помітно швидше.

Чому клієнти вибирають Червоний хамелеон для створення готових онлайн-рішень

Готові онлайн-рішення – це найбільш доступний та швидкий спосіб запустити комерційний проєкт. Червоний хамелеон має грандіозний досвід успішного впровадження подібних рішень. Причини, з яких нам довіряють:

Сучасні рішення

Грамотний підбір оптимальних інструментів та технологій, з огляду на індивідуальні потреби конкретного бізнесу.

Високі стандарти якості

Постійно розвиваючись, відстежуючи нові технології, ми розуміємо потреби клієнта та допомагаємо йому випереджати конкурентів.

Командна робота

Досвідчені сертифіковані співробітники – розробники, верстальники, тестувальники, дизайнери, менеджери, seo-фахівці – повністю закривають потреби в розробці, підтримці, обслуговуванні та просуванні ресурсу будь-якої складності.

Справедлива ціна

Повністю прозоре ціноутворення – оплачується лише час, витрачений на працю над проєктом.

Етапи розробки сайтів

Алгоритм розробки сайту на Laravel з нуля виглядає таким чином:

Обговорення ідей, аналіз завдань та постановка цілей

Аналітика ринку та продукту, вивчення конкурентів та цільової аудиторії дає змогу вибрати найкращий інструментарій для вирішення поточних та перспективних завдань.

Розробка ТЗ на основі бізнес-вимог

Детальна технічна документація створюється як орієнтир для команди фахівців, що дає можливість контролювати процеси та терміни виконання.

Проєктування

З урахуванням поведінкових чинників ЦА визначається структура та створюється макет сайту для тестування юзабіліті.

UI дизайн

Створення вебресурсу з нуля не передбачає використання шаблонів, тому візуальна складова буде персоналізованою. Дизайнери розроблять концепцію з урахуванням фірмового стилю компанії.

Front-end і back-end

Програмісти створять продуману архітектуру ресурсу, адмінпанель та базу даних, напишуть унікальні плагіни для реалізації можливостей платформи, з’єднають їх у загальну систему та напишуть код для всіх сторінок макета, щоб користувачі отримали повноцінний сайт.

Тестування, обслуговування та техпідтримка

Наповнений контентом ресурс перед запуском пройде повне тестування, зокрема, перевірку адаптивності та кросбраузерності.
Замовити розробку сайту на Laravel з нуля

FAQ

Які проєкти можна створити на фреймворку Laravel?

Фреймворк ідеально підходить для нестандартних масштабних проєктів у сфері електронної комерції, онлайн-маркетів із багаторівневою каталогізацією, ресурсів із логічною архітектурою, багатофункціональних порталів та ін.

Скільки часу займає розробка сайту на Laravel?
Що краще вибрати для розробки великого онлайн-проєкту: CMS або Ларавел?
Яка вартість створення сайту на Laravel з нуля?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект