Підтримка сайту на Бітрікс

Сертифіковані розробники Червоного хамелеону пропонують повний спектр послуг із підтримки, модернізації та доопрацювання сайтів на платформі Бітрікс. Враховуючи специфіку бізнесу, його цілі, завдання, потенціал та динаміку сучасного конкурентного ринку, ми знаходимо оптимальні технічні інструменти індивідуально під кожен проект. Розробляємо унікальні модулі та функції, виявляємо вразливості та виправляємо помилки, відновлюємо працездатність, впроваджуємо унікальні рішення для автоматизації проектів, виконуємо інтеграцію зі сторонніми системами та сервісами, удосконалюємо дизайн, що продає.

Що входить до послуги

Підтримка сайту або інтернет-магазину – це консалтинг та виконання комплексу робіт з моніторингу доступності, налаштування та управління веб-ресурсом. Ми беремо на себе всі роботи з обслуговування сайтів та інтернет-магазинів на 1C-Бітрікс:

 • підтримка працездатності;
 • збереження резервних копій;
 • розширення функціоналу;
 • адміністрування сайту;
 • тестування, встановлення та налаштування модулів;
 • доопрацювання та адаптація шаблону;
 • оновлення CMS 1С-Бітрікс, шаблону, модулів;
 • виправлення помилок;
 • прискорення завантаження сторінок;
 • налаштування композитного кешування;
 • організація інтеграції інтернет-магазину з 1С та іншими системами обліку;
 • внутрішня оптимізація пошукового просування;
 • видалення вірусів та загроз, профілактика зараження ресурсу вірусами;
 • консультування з роботи та налаштування сайту.

Які сайти потребують підтримки

Будь-який сайт на Bitrix потребує систематичного обслуговування. Однак найбільшої уваги вимагають бізнес-проекти, які приносять власникові дохід.

Ми здійснюємо підтримку будь-яких сайтів на «1с-Бітрікс»:

 • інтернет магазини
 • портали
 • візитки
 • корпоративні сайти
 • Landing Page
 • сайти-каталоги

Що ви отримаєте при замовленні підтримки сайту на Бітрікс у Червоному xамелеоні

Веб-агентство «Червоний хамелеон» – золотий партнер «1с-Бітрікс» та має компетенції для вирішення завдань будь-якої складності. Насамперед, наші аналітики визначать вектор руху, який має на меті підвищити ефективність конкретного комерційного проекту. Маркетинговий аудит та аналіз бізнес-процесів – основа для складання ТЗ та підбору оптимальних сучасних інструментів підтримки та обслуговування ресурсу. Ми пропонуємо:

Постійну підтримку

Щоденна увага проекту від 2 до 4 годин. Негайне усунення збоїв та виправлення помилок у роботі після їхнього виявлення.

Безпека і актуальність

Контроль працездатності ресурсу та актуальності його контенту. Очищення від вірусів, захист від несанкціонованого доступу.

Команду професіоналів

Гнучка проектна група висококваліфікованих фахівців, сформована відповідно до потреб клієнта – проект-менеджер, frontend та backend-програмісти, тестувальник, маркетологи, пошуковий оптимізатор та ін.

Гарантована якість

 • Впровадження правок та удосконалень будь-якого типу та рівня складності.
 • Висока якість послуг та гарантія на виконані роботи.
 • Чесне формування вартості проєкту і відсутність прихованих платежів
Замовити супровід і підтримку сайту на Бітрікс

FAQ

Що краще вибрати: постійну технічну підтримку чи разове обслуговування?

Замовляйте разові роботи, якщо потрібно: виправити помилки коду, знайти та видалити віруси, встановити та налаштувати модулі, перенести проект на новий домен або хостинг, провести аудит продуктивності, якості та безпеки коду. При замовленні конкретних робіт вартість послуги не підвищується. При покупці пакету годин підтримки сайту на «Бітрікс» ваш проект отримує пріоритет у виділенні часу перед разовими завданнями. Ви отримаєте до 80 годин роботи злагодженої команди за ціною, еквівалентною зарплаті одного розробника у штаті.

Які завдання вирішує підтримка сайту на Бітрікс?
Скільки коштує технічне обслуговування сайту?
Чи входить розробка додаткового функціоналу до послуги «Підтримка сайту на Бітрікс»?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект