Доопрацювання сайту на Бітрікс

Червоний хамелеон – команда, яка вам потрібна для впровадження доопрацювань у проект на 1С-Бітрікс. Ми спеціалізуємося на веб-розробці з нуля та допоможемо модернізувати проект та впровадити всі ваші ідеї на сайт чи інтернет-магазин.

Кваліфіковані програмісти виконають доопрацювання будь-якого рівня складності – від дрібних правок до масштабних змін. Ми пропонуємо повний комплекс послуг для досягнення відповідності візуального оформлення та функціоналу вашого сайту сучасним вимогам із гарантією якості та оперативності.

Що таке доопрацювання сайту

Доопрацювання сайту – це комплекс заходів щодо ліквідації помилок та неполадок, завершення незакінчених попередніми розробниками завдань, встановлення або оновлення модулів, компонентів, впровадження нової верстки.

Розширення функціоналу

Встановлення та налаштування модулів та компонентів, інтеграції із зовнішніми сервісами, організація особистого кабінету, кошики.

Виправлення помилок

Аудит коду, виправлення помилок розробників, а також проблем, що з'являються після оновлення чи вірусної атаки.

Модернізація сайту

Роботи з оновлення, оптимізації та вдосконалення веб-проекту. Зазвичай модернізують сайти, які мають застарілий дизайн, функціонал. Цей тип робіт також стосується доопрацювання веб-ресурсу.

Поліпшення дизайну

Повна або часткова зміна зовнішнього вигляду сайту, окремих елементів сторінок, адаптивна верстка.

Від невеликих правок до масштабних впроваджень

Ми надаємо послуги з розробки інтернет-магазинів на 1С-Бітрікс та реалізуємо як дрібні правки, так й серйозні зміни на сайтах під керуванням цієї CMS:

 • Виправлення помилок розробників та адміністраторів
 • Аналіз якості та безпеки коду
 • Підключення телефонії, аналітики та інших зовнішніх сервісів
 • Поліпшення юзабіліті сайту
 • Встановлення та налаштування модулів, створення унікального функціоналу
 • Виведення блоків та функціональних елементів на сторінці
 • Оновлення версії «1С:Бітрікс», шаблону та окремих модулів
 • Проектування та додавання розділів сайту
 • Виправлення відображення та верстка нових сторінок
 • Інтеграція інтернет-магазину з 1С та іншими програмами обліку
 • Адаптація шаблону до мобільних пристроїв, різних браузерів
 • Підключення систем онлайн-оплати
 • Відновлення працездатності після вірусу чи атаки
 • Перенесення сайту на інший хостинг
 • Імпорт контенту з різних джерел, товарних фідів
 • Внутрішня SEO-оптимізація для пошукового просування

Чому доопрацювання сайту на Бітрікс варто замовити в Червоному хамелеоні

Сертифікація по роботі на Bitrix та величезний практичний досвід у розробці дає змогу нашій команді створювати та доопрацьовувати готові продукти, вникаючи у всі деталі, контролюючи терміни та якість з повною відповідальністю за підсумковий результат.

Індивідуальний підхід

З огляду на сферу бізнесу та його специфіку ми впроваджуємо виключно корисні для комерційного проєкту елементи та функції.

Безпека

Розгортаємо копію для розробки, підключаємо git та bitbucket. Під час робіт проєкт знаходиться на нашому тестовому сервері.

Дотримання термінів та чесна ціна

При постановці завдань час виконання відзначається в CRM Планфікс, куди клієнту забезпечується доступ для контролю. Оплата провадиться виключно за час, витрачений на розробку без прихованих платежів.

Подальша комплексна підтримка

Після закінчення допрацювань наші клієнти не залишаються наодинці з проблемами, що можуть виникнути надалі. Ми готові забезпечити оперативну комплексну підтримку сайту, гарантувати стабільність його роботи та захист від загроз.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Які завдання вирішуються в рамках підтримки та доопрацювання сайту на Бітрікс?

У нашій команді є штатні фахівці, які закривають 5 основних ролей (менеджмент проекту, верстка, програмування, тестування, публікація контенту). Ви не обмежені в типах та обсягах завдань, що може вирішити веб-агенція «Червоний хамелеон»: встановлення та налаштування CMS, робота з фреймворками, розширення функціоналу (установка модулів, плагінів, надбудов або створення унікальних інструментів), верстка, наповнення контентом, тестування, аудит коду та швидкості роботи, а також багато інших завдань для підтримки працездатності та актуальності веб-ресурсу.

Кому належать права на код, створений під час доопрацювання сайту на Бітрікс?
Мені потрібен функціонал, для якого немає рішення, чи ви можете таке зробити в ході доопрацювання сайту на Бітрікс?
Як часто потрібно робити доопрацювання на сайті з CMS Bitrix?