Доопрацювання сайту на Бітрікс

Червоний хамелеон – команда, яка вам потрібна для впровадження доопрацювань у проект на 1С-Бітрікс. Ми спеціалізуємося на веб-розробці з нуля та допоможемо модернізувати проект та впровадити всі ваші ідеї на сайт чи інтернет-магазин.

Кваліфіковані програмісти виконають доопрацювання будь-якого рівня складності – від дрібних правок до масштабних змін. Ми пропонуємо повний комплекс послуг для досягнення відповідності візуального оформлення та функціоналу вашого сайту сучасним вимогам із гарантією якості та оперативності.

Що таке доопрацювання сайту

Доопрацювання сайту – це комплекс заходів щодо ліквідації помилок та неполадок, завершення незакінчених попередніми розробниками завдань, встановлення або оновлення модулів, компонентів, впровадження нової верстки.

Розширення функціоналу

Встановлення та налаштування модулів та компонентів, інтеграції із зовнішніми сервісами, організація особистого кабінету, кошики.

Виправлення помилок

Аудит коду, виправлення помилок розробників, а також проблем, що з'являються після оновлення чи вірусної атаки.

Модернізація сайту

Роботи з оновлення, оптимізації та вдосконалення веб-проекту. Зазвичай модернізують сайти, які мають застарілий дизайн, функціонал. Цей тип робіт також стосується доопрацювання веб-ресурсу.

Поліпшення дизайну

Повна або часткова зміна зовнішнього вигляду сайту, окремих елементів сторінок, адаптивна верстка.

Від невеликих правок до масштабних впроваджень

Ми надаємо послуги з розробки інтернет-магазинів на 1С-Бітрікс та реалізуємо як дрібні правки, так й серйозні зміни на сайтах під керуванням цієї CMS:

 • Виправлення помилок розробників та адміністраторів
 • Аналіз якості та безпеки коду
 • Підключення телефонії, аналітики та інших зовнішніх сервісів
 • Поліпшення юзабіліті сайту
 • Встановлення та налаштування модулів, створення унікального функціоналу
 • Виведення блоків та функціональних елементів на сторінці
 • Оновлення версії «1С:Бітрікс», шаблону та окремих модулів
 • Проектування та додавання розділів сайту
 • Виправлення відображення та верстка нових сторінок
 • Інтеграція інтернет-магазину з 1С та іншими програмами обліку
 • Адаптація шаблону до мобільних пристроїв, різних браузерів
 • Підключення систем онлайн-оплати
 • Відновлення працездатності після вірусу чи атаки
 • Перенесення сайту на інший хостинг
 • Імпорт контенту з різних джерел, товарних фідів
 • Внутрішня SEO-оптимізація для пошукового просування

Чому доопрацювання сайту на Бітрікс варто замовити у Червоному хамелеоні

Сертифікація по роботі на Bitrix та величезний практичний досвід у розробці дає змогу нашій команді створювати та доопрацьовувати готові продукти, вникаючи у всі деталі, контролюючи терміни та якість з повною відповідальністю за підсумковий результат.

Індивідуальний підхід

З огляду на сферу бізнесу та його специфіку ми впроваджуємо виключно корисні для комерційного проєкту елементи та функції.

Безпека

Розгортаємо копію для розробки, підключаємо git та bitbucket. Під час робіт проєкт знаходиться на нашому тестовому сервері.

Дотримання термінів та чесна ціна

При постановці завдань час виконання відзначається в CRM Планфікс, куди клієнту забезпечується доступ для контролю. Оплата провадиться виключно за час, витрачений на розробку без прихованих платежів.

Подальша комплексна підтримка

Після закінчення допрацювань наші клієнти не залишаються наодинці з проблемами, що можуть виникнути надалі. Ми готові забезпечити оперативну комплексну підтримку сайту, гарантувати стабільність його роботи та захист від загроз.
Замовити доопрацювання сайту на Бітрікс

FAQ

Які завдання вирішуються в рамках підтримки та доопрацювання сайту на Бітрікс?

У нашій команді є штатні фахівці, які закривають 5 основних ролей (менеджмент проекту, верстка, програмування, тестування, публікація контенту). Ви не обмежені в типах та обсягах завдань, що може вирішити веб-агенція «Червоний хамелеон»: встановлення та налаштування CMS, робота з фреймворками, розширення функціоналу (установка модулів, плагінів, надбудов або створення унікальних інструментів), верстка, наповнення контентом, тестування, аудит коду та швидкості роботи, а також багато інших завдань для підтримки працездатності та актуальності веб-ресурсу.

Кому належать права на код, створений під час доопрацювання сайту на Бітрікс?
Мені потрібен функціонал, для якого немає рішення, чи ви можете таке зробити в ході доопрацювання сайту на Бітрікс?
Як часто потрібно робити доопрацювання на сайті з CMS Bitrix?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект