Ювелірний інтернет-магазин Aurum

Більш ніж 5 років постійної роботи над проєктом. Від розробки до підтримки кожного дня. Разом з замовником та іншими учасниками команди досягнули значних результатів. На цей час на сайті 220 000 SKU та трафік до 18 000 відвідувачів на добу. Ми реалізували кастомну інтеграцію з ERP-системою, зручний та швидкий кастомний пошук, весь необхідний SEO-функціонал, фіди для зовнішніх сервісів, програму лояльності та багато іншого.

Вам потрібен серйозний, навантажений проєкт? Шукаєте партнера для довгострокової співпраці? Залишайте заявку, ми зв'яжемось з вами та детально обговоримо ваш проєкт.

Переглянути проєкт

Відгук замовника

Aurum
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт