Розробка програмного забезпечення для роздрібної торгівлі

Розроблюємо та підтримуємо програмне забезпечення для торгівлі. Створюємо індивідуальні проєкти з нуля та допрацьовуємо вже наявні. З нами ви підвищите конверсію та зосередитесь на комерції, а не відволікатиметесь на технічні питання.

Наші послуги для роздрібної торгівлі

Розробка сайту для торговельного центру

Розміщуйте графік роботи, мапу ТЦ, перелік магазинів, категорії товарів, контакти для орендарів. Повідомляйте покупцям про акції та запрошуйте на розпродажі.

Розробка мобільного додатка для торгівлі

Клієнти зможуть здійснювати покупки за допомогою смартфонів. Їм не потрібно буде заходити на сайт. Додаток працює швидше, ніж сайт у браузері. А ще він завжди під рукою. Швидкість та зручність використання сприятиме підвищенню конверсії.

Підтримка сайтів і додатків

ІТ рішення для рітейлу будуть коректно працювати. У вас не виникнуть проблеми з кошиком, обробкою замовлень, оновленням асортименту та цін. Жодних збитків через технічні збої.

Розробка ПЗ для підприємств торгівлі

Індивідуальні рітейл рішення будуть містити всі необхідні функції: пошук та облік товарів за штрих-кодом, інтеграцію зі складом і касою, накопичення бонусних балів.

Особливості створення проєктів для роздрібної торгівлі

Програмне забезпечення для роздрібної мережі часто пов’язане з індивідуальними розробками. Воно потребує інтеграцій зі складськими та платіжними сервісами, а також різними маркетплейсами. Не менш важливою є зручність ресурсу.

Навіть технологічний сайт з якісно налаштованими інтеграціями не даватиме високу конверсію, якщо він незручний для покупців. Фахівці «Червоного хамелеону» враховують це під час реалізації проєктів. Тому в результаті ви отримаєте ефективне програмне забезпечення для торгової діяльності.

Розробка інтернет-магазину

Створюємо торговельні майданчики різної складності. Враховуємо ваші потреби й побажання. Розроблюємо структуру та дизайн, забезпечуємо зручність і функціональність ресурсу. Результатом стає успішна комерція.

Інтеграція із зовнішніми сервісами

Наші розробники допомагають оптимізувати бізнес-процеси за допомогою інтеграцій:

 1. ERP: 1C/BAS, Торгсофт, індивідуальні системи обліку.
 2. CRM: KeyCRM, NetHunt CRM, KeepinCRM, PipeDrive, Zoho, Creatio.
 3. Сервіси оплати: LiqPay, Fondy, WayForPay, Portmone та ін.
 4. Служби доставки: Нова пошта/Укрпошта та ін.
 5. IP-телефонія: Binotel, Ringostat, Stream Telecom.
 6. Програмні РРО: Checkbox.
 7. Сервіси e-mail розсилки: SendPulse, MailChimp.
 8. Сервіси sms-розсилки: TurboSMS.
 9. Інші сервіси: TecDoc, RTB House, Google ReCaptcha.
 10. Системи пошуку: Sphinx, Elastic Search, Algolia, Multisearch.
 11. Маркетплейси: Розетка, Пром, Amazon, eBay.
 12. Соцмережі: Facebook, Instagram.

Розвиток сайтів і додатків

З розвитком бізнесу додаємо нові функції. Наприклад, у вас можуть з'явитися калькулятори вартості послуг, конструктори товарів, бонусні рахунки, картки лояльності, промокоди, подарунки на дні народження.

Технічний супровід

Налаштування аналітики, перехід на новий хостинг/VPS/хмару/виділений сервер – усі ці завдання вирішуються легко з веб-агенцією «Червоний хамелеон». Ви завжди можете звернутись за консультацією.

Маркетингова підтримка

У нас можна замовити комплексне SEO-просування, яке допоможе вивести сайт у топ та утримувати лідерські позиції. Підходимо до процесу не шаблонно та пропонуємо робити насамперед те, що насправді дасть результат.

Чому розробку ПЗ для роздрібної торгівлі в Україні варто довірити працівникам «Червоного хамелеону»?

Коли ви звертаєтесь у нашу веб-студію, то знаходите надійного партнера надовго. Ваш бізнес буде розвиватись разом з нами, тож вам не треба буде шукати нових підрядників. Покладіться на нас в технічному аспекті.

Вивчаємо торгову нішу

Вивчаємо особливості конкретного бізнесу перед початком роботи. Це допомагає створити конкурентоспроможний сайт та/або додаток.

Реалізуємо e-commerce проєкти будь-якого розміру

Створюємо як інтернет-магазини з невеликою кількістю товарів, так і ресурси з сотнями тисяч SKU. Ваш проєкт буде нам під силу.

Використовуємо сучасні технології

Залежно від проєкту та побажань замовника ми пропонуємо найбільш ефективні технології. Це надає вашій роботі зручності й гнучкості. Будь-які зміни бізнес-процесів можна буде перенести на сайт. Розвивайте свій проєкт впевнено та випереджайте конкурентів.

Виконуємо зобов'язання

Ми не даємо порожніх обіцянок. Якщо фахівці взялися за роботу, то вона буде виконана в повному обсязі. Результат відповідатиме очікуванням. Українське програмне забезпечення для роздрібних мереж допоможе оптимізувати робочі процеси.

Етапи розробки програмного забезпечення для бізнесу

Програмне забезпечення для роздрібної торгівлі створюється в 6 етапів. Процес передбачає аналіз ринку, вибір технологічної платформи, складання технічного завдання (ТЗ), розробку дизайну, програмування, тестування та підтримку готового ресурсу. Розгляньмо докладніше.

Аналіз і підготовка

Проводимо аналіз конкурентів, вивчаємо особливості цільової аудиторії та перспективи розвитку. Це допомагає бізнесу виділитися, а нам – правильно розставити акценти та побудувати робочий процес.

Вибір платформи

Вибір платформи визначається потребами клієнта. Спершу ми обговорюємо необхідний функціонал. Виходячи з цього, обираємо фреймворк або CMS для створення сайту. За підсумком складаємо ТЗ.

Розробка дизайну

Створюємо дизайн на підставі побажань та референсів від клієнта. Враховуємо зручність використання, особливості сприйняття та структуру майбутнього сайту чи ПЗ. Узгоджуємо із замовником ключові елементи оформлення.

Програмування

Програмісти розробляють front-end і back-end, налаштовують їхню взаємодію, забезпечують адаптивність під різні пристрої.

Перевірка та запуск

На цьому етапі перевіряється відповідність проєкту дизайну й ТЗ. Результат узгоджується із замовником. За потреби ми вносимо корективи. Далі ресурс запускається.

Технічна та SEO-підтримка

Підтримуємо коректну роботу ресурсу, впроваджуємо новий функціонал. Допомагаємо досягти бажаної конверсії.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

Відповідаємо на популярні запитання

Які технології для розробки торгових сайтів ви використовуєте?

Для невеликих легких проєктів використовуємо WooCoomerce, WordPress, PrestaShop, Shopify. А для складних нетипових проєктів – Laravel, Django, React.

Які технології для розробки мобільних додатків ви використовуєте?
Скільки коштує розробка кастомного рішення для роздрібної торгівлі?
Які ІТ рішення для рітейлу допомагають досягти високої конверсії?
Скільки часу займає розробка мобільного додатку для торгового центру?