Розробка програмного забезпечення для роздрібної торгівлі

Розроблюємо та підтримуємо програмне забезпечення для торгівлі. Створюємо індивідуальні проєкти з нуля та доопрацьовуємо вже існуючі. З нами ви підвищите конверсію і зосередитеся на комерції, а не відволікатиметесь на технічні питання.

Наші послуги для роздрібної торгівлі

Розробка сайту для торговельного центру

Розміщуйте графік роботи, мапу ТЦ, перелік магазинів, категорії товарів, контакти для орендарів. Повідомляйте покупцям про акції та запрошуйте на розпродажі.

Підтримка сайтів та додатків

ІТ рішення для рітейлу коректно працюватимуть. У вас не виникне проблем із кошиком, обробкою замовлень, оновленням асортименту та цін. Жодних збитків через технічні збої.

Розробка мобільного додатка для торгівлі

Клієнти зможуть здійснювати покупки за допомогою смартфонів. Їм не потрібно буде заходити на сайт. Додаток працює швидше, ніж сайт у браузері. А ще він завжди під рукою. Швидкість та зручність використання сприятиме підвищенню конверсії.

Розробка програмного забезпечення для підприємств торгівлі

Індивідуальні рітейл рішення будуть містити всі необхідні функції: пошук та облік товарів за штрих-кодом, інтеграцію зі складом та касою, накопичення бонусних балів.

Особливості створення проєктів для роздрібної торгівлі

Програмне забезпечення для роздрібної мережі часто пов’язане з індивідуальними розробками. Воно потребує інтеграції зі складськими та платіжними сервісами, а також різними маркетплейсами. Не менш важливою є зручність ресурсу.

Навіть технологічний сайт із якісно налаштованими інтеграціями не даватиме високу конверсію, якщо він повільний, перенавантажений і не зручний для покупців. Фахівці Червоного хамелеону враховують це під час реалізації проєктів. В результаті ви отримаєте зручне, швидке, функціональне програмне забезпечення для торгівлі.

Розробка інтернет-магазину

Створюємо торговельні майданчики різної складності. Враховуємо ваші потреби й побажання. Розроблюємо структуру та дизайн, забезпечуємо зручність та функціональність ресурсу. Результатом стає успішна комерція.

Інтеграція із зовнішніми сервісами

Наші розробники допомагають оптимізувати бізнес-процеси за допомогою інтеграцій:

 1. ERP: 1C/BAS, Торгсофт, Діловод, індивідуальні системи обліку.
 2. CRM: KeyCRM, NetHunt CRM, KeepinCRM, PipeDrive, Zoho, Creatio.
 3. Сервіси оплати: LiqPay, Fondy, WayForPay, Portmone та ін.
 4. Служби доставки: Нова пошта/Укрпошта та ін.
 5. IP-телефонія: Binotel, Ringostat, Stream Telecom.
 6. Програмні РРО: checkbox.
 7. Сервіси e-mail: SendPulse, MailChimp.
 8. Сервіси sms-розсилки: TurboSMS.
 9. Інші послуги: TecDoc, RTB House, Google ReCaptcha, Google перекладач.
 10. Системи пошуку: Sphinx, Elastic Search, Multisearch.
 11. Маркетплейс: Amazon, eBay.
 12. Соцмережі: Facebook, Instagram.

Розвиток сайтів і додатків

З розвитком бізнесу додаємо нові функції. Наприклад, у вас можуть з'явитися калькулятори вартості послуг, конструктори товарів, бонусні рахунки, картки лояльності, промокоди, подарунки на дні народження.

Технічний супровід

Налаштування аналітики, перехід на новий хостинг/VPS/хмару/виділений сервер – усі ці завдання вирішуються легко з Червоним хамелеоном. Ви завжди можете звернутись за консультацією.

Маркетингова підтримка

Ви можете замовити комплексне SEO-просування, яке допоможе вивести сайт у топ та утримувати лідерські позиції. Підходимо до процесу не шаблонно і пропонуємо робити насамперед те, що справді дасть результат.

Чому розробку програмного забезпечення роздрібної торгівлі в Україні варто довірити Червоному Хамелеону?

Коли ви звертаєтесь до Червоного хамелеону, то знаходите надійного партнера надовго. Ваш бізнес буде розвиватися разом з нами, тож вам не потрібно буде шукати нових підрядників. Довіртесь нам у технічному та маркетинговому аспектах.

Вивчаємо торгову нішу

Вивчаємо особливості конкретного бізнесу перед початком роботи. Це допомагає створити конкурентоспроможний сайт та/або додаток.

Реалізуємо e-commerce проєкти будь-якого розміру

Створюємо як інтернет-магазини з невеликою кількістю товарів, так і ресурси з сотнями тисяч SKU. Ваш проєкт буде нам під силу.

Використовуємо сучасні технології

Залежно від проєкту та побажань замовника ми пропонуємо найефективніші технології. Це надає вашій роботі зручності й гнучкості. В результаті ви не зіткнетеся зі “скляними стелями”.

Будь-які зміни бізнес-процесів можна буде перенести на сайт. Розвивайте свій проєкт впевнено та випереджайте конкурентів.

Виконуємо зобов'язання

Ми не даємо порожніх обіцянок. Якщо фахівці взялися за роботу, то вона буде виконана у строк та в повному обсязі. Результат відповідатиме очікуванням. Українське програмне забезпечення для роздрібних мереж допоможе оптимізувати робочі процеси.

Надаємо комплексні послуги

Ми проводимо повний цикл робіт по проєкту – від обговорення та планування до реалізації та супроводу. Тому ви можете розраховувати на тривалу співпрацю.

Етапи розробки програмного забезпечення для бізнесу

Програмне забезпечення для роздрібної торгівлі створюється у 6 етапів. Процес передбачає аналіз ринку, складання технічного завдання, вибір технологічної платформи, розробку дизайну, програмування, тестування й підтримку готового ресурсу. Розгляньмо докладніше.

Аналіз і підготовка

Проводимо аналіз конкурентів, вивчаємо особливості ЦА та перспективи розвитку. Це допомагає бізнесу виділитися, а нам – правильно розставити акценти й побудувати робочий процес. За підсумками аналітики робимо технічне завдання.

Вибір платформи

Вибір платформи визначається потребами клієнта. Ми обговорюємо потрібний функціонал на етапі підготовки. Після розробки та узгодження технічного завдання обираємо платформу/CMS для розробки сайту.

Розробка дизайну

Створюємо дизайн на підставі побажань та референсів від клієнта. Враховуємо зручність використання, особливості сприйняття та структуру майбутнього сайту чи ПЗ. Узгоджуємо із замовником ключові елементи оформлення.

Програмування

Програмісти розробляють front-end і back-end, налаштовують їхню взаємодію, забезпечують адаптивність під різні пристрої.

Перевірка на наявність помилок

На цьому етапі перевіряється відповідність проєкту дизайну та технічному завданню. За наявності помилок у функціоналі вносимо корективи. Далі ресурс запускається.

Технічна та SEO-підтримка

Підтримуємо коректну роботу ресурсу, впроваджуємо новий функціонал. Допомагаємо досягти бажаної конверсії.
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук

Відповідаємо на популярні запитання

Які технології для розробки сайтів ви використовуєте?

Для легких невеликих проєктів використовуємо WooCoomerce, WordPress, PrestaShop, Shopify. А для складних нетипових проєктів – Laravel, Django, React.

Які технології для розробки мобільних додатків ви використовуєте?
Скільки коштує розробка кастомного рішення для роздрібної торгівлі?
Які ІТ рішення для рітейлу допомагають досягти високої конверсії?
Скільки часу займає розробка мобільного додатку для торгового центру?
Давайте обговоримо ваш проєкт