Розробка сайтів на React

Професійна розробка користувальницьких інтерфейсів для сайтів та вебзастосунків на React забезпечує високу швидкість робіт, простоту й масштабованість. Популярність React сьогодні на підйомі, завдяки доступному в цьому інструменті високопродуктивному рендерингу та цілій низці важливих переваг бібліотеки. Команда сертифікованих фахівців Червоного хамелеона створює успішні проєкти на React з нуля та гарантує якість та оперативність.

Можливості React для розробки сайту

Реакт добре підходить для створення інтерактивних застосунтків. Комплексне використання його потенціалу дає змогу створювати сучасні, цікаві та прогресивні з погляду на технології програмні продукти.

Універсальність

Цей підхід – важлива особливість бібліотеки. Використовуючи react js розробник описує зовнішній вигляд елементів інтерфейсу в різних станах.

Декларативність

Цей підхід – важлива особливість бібліотеки. Використовуючи react js розробник описує зовнішній вигляд елементів інтерфейсу в різних станах.

Використання Virtual DOM

У разі змін стану інтерфейсу (натискання кнопок, надсилання форми тощо) Реакт розраховує різницю та вимальовує новий стан.

Готові рішення

Велика міжнародна спільнота Реакт дозволяє економити неймовірну кількість сил та часу, використовуючи готові рішення та тестуючи їх під індивідуальні проєкти.

Компонентний підхід

Разове створення потрібного компонента дозволяє багаторазово використовувати його для розв’язання тотожних завдань. Компонентна архітектура пояснює простоту масштабованості. Об’єднуючи компоненти, розробник створює цілісний та завершений інтерфейс. Отже, можна не лише швидко та безболісно масштабувати проєкт, а й ускладнювати його логіку.

Які проєкти можна створити на React.js

Великий портал

Швидкість запуску, продуктивність, модульність, можливість створити потужну та впорядковану архітектуру – основні фактори, завдяки яким розробники обирають Реакт для великих проектів (Netflix, Asana, PayPal, Airbnb та багато інших).

SPA-сайт

Динамічні сайти, що працюють без перезавантаження сторінок, легко створюються за допомогою інструментів з екосистеми React. Розробники можуть зосередитися на логіці програми та залишити рутинні завдання типу оновлення Dom-дерева бібліотеці.

Інтернет-магазин

Розробку інтернет-магазину на react redux замовляють у тих випадках, коли є потреба в отриманні продукту з логічно вибудуваним інтерфейсом та досить високою продуктивністю. Цей вибір вдалий й для легкого та оперативного масштабування проєкту.

Сайт-візитка

На React js роблять не лише масштабні проєкти зі складною структурою, але й набагато скромніші речі, наприклад, сайти-візитки. Часто інструмент вибирають для стартапів, оскільки з ним простіше вийти на окупність.

Етапи розробки сайтів на React

Розробка сайту на React обирається згідно з бізнес-вимогами до продукту, цілей та завдань проєкту, вимог, які клієнт висуває до майбутнього вебресурсу. Процес розробки складається з чіткої послідовності етапів.

Аналіз

Збір інформації щодо ситуації в бізнес-ніші, особливостей компанії замовника, його сильних сторін, можливостей конкурентів. Аналіз зібраних даних використовується для підготовки концепції проєкту.

Розробка докладного ТЗ

Майбутній функціонал ресурсу, його основні модулі, усі тонкощі та нюанси обговорюються та документуються, щоби команда фахівців мала чітко поставлені орієнтири.

Прототипування

Щоби зрозуміти, як буде виглядати підсумковий результат, будується схематична структура майбутнього сайту або інтернет-магазину на React. На цьому етапі також вносяться правки й корективи в інтерфейс та інші елементи проєкту.

Дизайн та контент

Промальовуються макети функціональних сторінок, готується оформлення різних елементів (форми, банери, іконки, інфографіка). Прописується вся візуальна композиція. Готується до верстки текстовий, графічний та інший контент.

Розробка Backend та Frontend

Відповідно до параметрів, що детально прописані в ТЗ, backend-розробники створюють надійний та стабільний код, який несе відповідальність за логіку вебзастосунку. Frontend-програмісти здійснять переклад коду на мову браузера. Бібліотека React дає змогу написати User Interface в стислі терміни.

Тестування та реліз

Тест-драйв перевірить абсолютно всі аспекти працездатності вебресурсу, включно з відтворенням його в різних браузерах та адаптивність під різну роздільчу здатність мобільних гаджетів. Зі стартом проєкту роботи не закінчаться, за бажанням замовника надалі виконуються послуги digital маркетингу, комплексна технічна підтримка, оновлення, удосконалення, масштабування.

Переваги професійної розробки від Червоного xамелеона

Ваш бізнес унікальний, отже сучасний програмний продукт, який буде створений для нього, не може бути стандартним шаблонним рішенням. Червоний хамелеон детально вивчить специфіку роботи компанії, щоби вибрати оптимально відповідні технології та інструменти. Співпрацюючи з нами Ви отримаєте:

Команду професіоналів високого рівня

Сукупний практичний досвід команди кваліфікованих розробників Червоного хамелеона становить понад 50 років.

Якість послуг та контроль на кожному етапі

Знання найтонших нюансів роботи з Реактом дає змогу досягати поставлених цілей швидко та не допускати жодної помилки.

Експертні рішення для нестандартних проєктів

Індивідуальний підхід та професійний рівень розробки – запорука ефективного розв'язання завдань будь-якого рівня складності.

Оперативність

Розробка на Реакті дозволяє зробити потужний та прогресивний програмний продукт з нуля в короткі терміни. Ми допомагаємо своїм клієнтам економити час та гроші.

Прозоре ціноутворення

Наші замовники оплачують лише фактично виділений на розробку час. Повна відсутність прихованих платежів.

Надійність та безпека

Ми гарантуємо збереження власності та інформації. Усі роботи оформляються договором (повний пакет для бухгалтерії).
Замовити створення та розробку сайту на React.js

FAQ

Які переваги у React.js для створення сайтів?

Головні конкурентні переваги React – інтерактивність, компонентний підхід, швидкість, надійність та актуальність розробки, можливість швидко й безболісно масштабувати проєкт, велика міжнародна спільнота.

Чи підходить Реакт для розробки масштабних інтернет-магазинів і маркетплейсів?
Скільки коштує створити сайт на React?
Як довго створюється функціональний сайт на ReactJS?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект