Розробка сайтів на Python Django

Універсальна високорівнева мова програмування Python з мінімалістичним синтаксисом існує вже понад 20 років, а її популярність стабільно зростає весь цей час. Вона вдало конкурує з молодшими мовами та посіла у 2020 році друге місце в рейтингу найперспективніших (обійшовши навіть Java).

Основним фреймворком Python сьогодні вважається Django – швидке та продуктивне рішення, з яким можна втілювати в життя сміливі масштабовані проєкти в різних галузях та істотно заощаджувати бюджет.

Переваги Python перед іншими мовами програмування

Досвідчені розробники стверджують, що пітон (пайтон) – це одночасно минуле, сьогодення та майбутнє програмування. Python активно використовується у сфері розробки вебзастосунків, у серверному та прикладному програмуванні. Вона існує на всіх операційних системах, а під час перенесення з однієї на іншу не виникає проблем подібних до збоїв чи помилок. Знайомство з Python розкриває й інші її особливості та переваги:

Універсальність

Код на Python можна з легкістю інтегрувати в проєкти, створені іншими мовами, для їхнього удосконалення. Інтерпретований Пітон не потребує компіляції, його код може бути написаний у простому текстовому документі.

Швидкість

Програми на Python створюються швидше, оскільки потребують меншого обсягу коду. Тому вебсайт на python з нуля буде розроблений скоріше, ніж на інших популярних МП, наприклад Java або C.

Читабельний, чистий, лаконічний синтаксис

Пітон розвінчує міф щодо складності написання та читання коду. Ця мова дає змогу обійтися одним рядком там, де в аналогах знадобиться десяток.

Можливість тестувати певні частини коду

У процесі розробки під час виявлення помилок їх можна одразу усувати, замість того, щоби потім переробляти написану програму цілком.

Широкий вибір бібліотек

До найбільш популярних належать спеціалізовані бібліотеки Django, SQLAlchemy, Pygame, Flask, Pandas та інші.

Масштабованість

Програми та мобільні застосунки на python, завдяки можливостям адаптації високорівневої логіки, досить легко розширюються та масштабуються.

Безпека

Пайтон – одна з найбільш безпечних МП, що допоможе захистити ваш проєкт від XSS-атак та SQL-ін’єкцій.

Для яких проєктів підійде розробка на Python

Створення сайту на фреймворку Django

Вебфреймворк пропонує низку актуальних інструментів для швидкої розробки різноманітних вебсайтів, включно з інформаційними. Django використовують такі відомі сайти, як Instagram та Pinterest, The Washington Times та Mozilla. Усі сторінки й контент створеного на Джанго сайту можуть бути реалізовані в багатомовних версіях. Вбудовані інструменти дають змогу працювати з SEO, успішно розвивати та просувати ваш бізнес-проєкт.

Розробка інтернет-магазинів

Django відрізняється цілком пристойною швидкістю робіт, бізнес-проєкти на цьому фреймворку практично не чутливі до високих навантажень. Це робить платформу придатною для розробки великих інтернет-магазинів із високою відвідуваністю. У результаті ви отримаєте потужний та функціональний інтернет-магазин, конкурентоспроможний, легкий в управлінні й придатний до масштабування. Ми не лише створюємо рішення з нуля, але також модернізуємо чинні розробки, додаючи нові модулі та можливості.

Розробка мобільних застосунків для Android та IOS

Команда Червоного хамелеона ретельно відстежує нові тенденції у галузі веброзробки, щоби пропонувати своїм замовникам якісні мобільні застосунки для Андроїд та IOS. Професійна мобільна розробка на Python – це повна відповідність вимогам бізнесу та актуальні рішення, що мають за мету зростання прибутку.

Розробка вебзастосунків на Python

Вебзастосунки, створені на Python, стабільні та безпечні. Вони здатні витримувати високі навантаження та надійно служать своїм власникам. Накопичений досвід, володіння передовими технологіями, знання численних тонкощів та нюансів дають нам можливість реалізовувати цікаві та складні вебзастосунки з високим ступенем комфорту для користувачів.

Чому Django чудовий вибір для розробки на Python

Потужна, зручна й компактна платформа дозволяє вирішувати величезну кількість завдань будь-якої складності, створювати мобільні застосунки та десктопне ПЗ. Є чимало причин, чому цей інструмент незмінно популярний у розробників по всьому світу:

  • платформа дозволяє розробляти повноцінні CRM-системи з винятковим функціоналом;
  • Django пропонує готовий інтерфейс адміністративної панелі вебресурсу та підтримує різні мови;
  • серед можливостей фреймворку готова система кешування й розподілу навантаження, зручна система фільтрів та вбудована документація;
  • зрілість фреймворку та колосальна онлайн-спільнота розробників не залишає темних плям, будь-які труднощі вирішуються, постійно з’являються нові можливості;
  • функціональність Django розширюється за рахунок програмних модулів, за допомогою яких важливі функції (управління доступами, підключення платіжних систем та ін.) швидко додаються на сайт;
  • SEO-дружність Django, що генерує семантичні URL (ЧПУ), відіграє величезну роль для пошукової оптимізації.

Розробка повного циклу від Червоного хамелеона

Професіоналізм, клієнтоорієнтований підхід та багаторічний практичний досвід у сфері веброзробки дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам довгострокове ефективне співробітництво й винятковий рівень сервісу. Розробка повного циклу ґрунтується на глибинному розумінні того, яким має бути сучасний інтернет-продукт

Кваліфікація і досвід

Команда атестованих фахівців Червоного хамелеона володіє всіма необхідними компетенціями та виконує найскладніші комплексні завдання.

Чесна ціна

Оплата відбувається суворо за фактично відпрацьований час, а загальна вартість проєкту прораховується до початку робіт по ТЗ.

Контроль якості

Високі стандарти розробки передбачають тестування на кожному етапі, щоб уникнути будь-яких недоліків та помилок.

Прозорість

Постійна комунікація й системна звітність – причина довіри наших клієнтів. Ми робимо більше, ніж обіцяємо.

Повний спектр послуг

Нас приваблюють унікальні рішення та нестандартні завдання високої складності. Крім розробки сайтів та застосунків ми пропонуємо їх повну підтримку та розвиток.
Замовити створення та розробку сайту на Python

FAQ

Що можна розробляти на Python?

Високонавантажені вебсервіси, CRM та ERP системи, складні сайти, стартапи, індивідуальні проєкти, комунікаційні платформи, вебресурси електронної розсилки, додатки з не простим функціоналом, для яких важлива безпека.

Скільки коштує розробка сайту на Django?
Яка різниця між Python і Django?
Скільки часу займає створення мобільного застосунку на Python?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Обговорімо ваш проект