Розробка сайтів на Python Django

Універсальна високорівнева мова програмування Python з мінімалістичним синтаксисом існує вже понад 20 років, а її популярність стабільно зростає весь цей час. Вона вдало конкурує з молодшими мовами та посіла у 2020 році друге місце в рейтингу найперспективніших (обійшовши навіть Java).

Основним фреймворком Python сьогодні вважається Django – швидке та продуктивне рішення, з яким можна втілювати в життя сміливі масштабовані проєкти в різних галузях та істотно заощаджувати бюджет.

Переваги Python перед іншими мовами програмування

Досвідчені розробники стверджують, що пітон (пайтон) – це одночасно минуле, сьогодення та майбутнє програмування. Python активно використовується у сфері розробки вебзастосунків, у серверному та прикладному програмуванні. Мова підходить для всіх операційних систем (ОС), а під час перенесення з однієї ОС на іншу не виникає проблем, подібних до збоїв чи помилок. Знайомство з Python розкриває також інші переваги:

Універсальність

Код на Python можна з легкістю інтегрувати в проєкти, створені іншими мовами, для їхнього удосконалення. Інтерпретований Пітон не потребує компіляції, його код може бути написаний у простому текстовому документі.

Швидкість

Програми на Python створюються швидше, оскільки потребують меншого обсягу коду. Тому вебсайт на Пайтоні з нуля буде розроблений скоріше, ніж на інших популярних мовах програмування, наприклад Java або C.

Читабельний, чистий, лаконічний синтаксис

Пітон спростовує міф про складність написання та читання коду. Він дає змогу обійтися одним рядком там, де міг би знадобитись десяток.

Можливість тестувати певні частини коду

Під час розробки при виявленні помилок їх можна одразу усувати, замість того, щоб потім перероблювати написану програму цілком.

Широкий вибір бібліотек

До найбільш популярних належать спеціалізовані бібліотеки: Django, SQLAlchemy, Pygame, Flask, Pandas та інші.

Масштабованість

Програми та мобільні застосунки на Python, завдяки можливостям адаптації високорівневої логіки, досить легко розширюються та масштабуються.

Безпека

Пайтон – одна з найбільш безпечних мов програмування, що допоможе захистити ваш проєкт від XSS-атак і SQL-ін’єкцій.

Чому Django – чудовий вибір для розробки на Python

Потужна, зручна й компактна платформа дозволяє вирішувати величезну кількість завдань будь-якої складності, створювати мобільні застосунки та десктопне ПЗ. Є чимало причин, чому цей інструмент незмінно популярний у розробників по всьому світу:

  • платформа дозволяє розробляти повноцінні CRM-системи з винятковим функціоналом;
  • Django пропонує готовий інтерфейс адміністративної панелі вебресурсу та підтримує різні мови;
  • серед можливостей фреймворку готова система кешування й розподілу навантаження, зручна система фільтрів і вбудована документація;
  • зрілість фреймворку та колосальна онлайн-спільнота розробників не залишає „темних плям“ – будь-які труднощі вирішуються, постійно з’являються нові можливості;
  • функціональність Django розширюється за рахунок програмних модулів, за допомогою яких важливі функції (управління доступами, підключення платіжних систем та ін.) швидко додаються на сайт;
  • SEO-дружність Django, що генерує семантичні URL (ЛЗУ), має велике значення для пошукової оптимізації.

Для яких проєктів підійде розробка на Python

Створення сайту на фреймворку Django

Вебфреймворк пропонує низку актуальних інструментів для швидкої розробки різноманітних вебсайтів, включно з інформаційними. Django використовують такі відомі сайти, як Instagram і Pinterest, The Washington Times і Mozilla.


Всі сторінки та контент створеного на Джанго сайту можуть бути реалізовані в багатомовних версіях. Вбудовані інструменти дають змогу працювати з SEO, успішно розвивати та просувати ваш бізнес-проєкт.

Розробка інтернет-магазинів

Django відрізняється пристойною швидкістю робіт, бізнес-проєкти на цьому фреймворку практично не чутливі до високих навантажень. Це робить платформу придатною для розробки великих інтернет-магазинів з високою відвідуваністю.


В результаті ви отримаєте потужний та функціональний інтернет-магазин, конкурентоспроможний, легкий в керуванні та масштабовний. Ми не лише створюємо рішення з нуля, але також модернізуємо наявні розробки, додаємо нові модулі та можливості.

Розробка мобільних застосунків для Android та iOS

Команда «Червоного хамелеона» ретельно відстежує нові тенденції у галузі веброзробки, щоб пропонувати своїм замовникам якісні мобільні застосунки для Андроїд та iOS.


Професійна мобільна розробка на Python – це повна відповідність вимогам бізнесу та актуальні рішення, що ведуть до зростання прибутку.

Розробка вебзастосунків на Python

Вебзастосунки, створені на Python, стабільні та безпечні. Вони здатні витримувати високі навантаження та надійно служать своїм власникам.


Накопичений досвід, знання численних тонкощів і нюансів дозволяють нам реалізовувати цікаві та складні вебзастосунки з високим ступенем комфорту для користувачів.

Розробка від «Червоного хамелеона»

Професіоналізм, клієнтоорієнтований підхід та багаторічний практичний досвід у сфері веброзробки дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам довгострокове ефективне співробітництво й винятковий рівень сервісу. Розробка повного циклу ґрунтується на глибинному розумінні того, яким має бути сучасний інтернет-продукт

Кваліфікація і досвід

Команда атестованих фахівців Червоного хамелеона володіє всіма необхідними компетенціями та виконує найскладніші комплексні завдання.

Чесна ціна

Оплата відбувається суворо за фактично відпрацьований час, а загальна вартість проєкту прораховується до початку робіт по ТЗ.

Контроль якості

Високі стандарти розробки передбачають тестування на кожному етапі, щоб уникнути будь-яких недоліків та помилок.

Прозорість

Постійна комунікація й системна звітність – причина довіри наших клієнтів. Ми робимо більше, ніж обіцяємо.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Що можна розробляти на Python?

Високонавантажені вебсервіси, CRM та ERP системи, складні сайти, стартапи, індивідуальні проєкти, комунікаційні платформи, вебресурси електронної розсилки, додатки з не простим функціоналом, для яких важлива безпека.

Скільки коштує розробка сайту на Django?
Яка різниця між Python і Django?
Скільки часу займає створення мобільного застосунку на Python?