Розробка сайтів на YII2

Вашому бізнесу потрібний веб-ресурс, для розробки якого спеціалізованих можливостей CMS не вистачає? Ми здійснюємо розробку на Yii2. Це продуктивний php-фреймворк, на якому можна створити практично будь-який інтернет-додаток.

Замовляйте створення сайтів, інтернет-магазинів та розробку багатофункціональних проєктів зі складною архітектурою на YII2 «Червоному хамелеону».

Переваги фреймворку Yii для користувача

Кастомізація адмінпанелі

Можливість створення унікальної адміністративної панелі, з огляду на всі побажання клієнта і потреби конкретного бізнесу.

Безпека даних користувача

Компонент Security, готові інструменти для безпечної авторизації та реєстрації користувачів інтернет-ресурсу, RBAC для налаштування доступу груп користувачів.

По-справжньому висока швидкість

Швидкодія дійсно важливий параметр сайту: повільні сторінки дратують користувача, що погіршує поведінкові фактори та негативно впливає на його просування, а пошукові системи безпосередньо говорять про швидкість як фактор ранжування проєктів у видачі.

Можливість міняти будь-який елемент сайту

Створення сайту на Yii2 – чудове рішення для експериментів. Створюйте власні елементи, адаптивний та зручний дизайн, змінюйте та корегуйте будь-яку дрібницю на проєкті.

Плюси та мінуси фреймворку

Щоб вирішити, чи варто створювати сайт або інтернет-магазин на Yii2, проаналізуйте усі плюси та мінуси фреймворку. Серед переваг виділяють:

 • Наявність вбудованого механізму для виведення блоків перелінкування, навігації, реклами на сторінці сайту.
 • Можливість автоматичного перекладу повідомлень програми завдяки компоненту i18n.
 • Автовалідація форм та виведення повідомлень про помилки, ґрунтуючись на даних із моделей додатку.
 • Швидке прототипування програм.
 • Доступ до інформації в реляційних базах даних за допомогою шаблону проєктування програм Active Record.
 • Наявність великої кількості розширень для фреймворку на Github.
 • Набір вбудованих віджетів відображення даних.
 • Прості базові механізми реєстрації та аутентифікації.
 • Комфортна debug-панель.

Серед основніх недоліків насамперед виділяють факт, що хоча фреймворк і розвивається, але відстає від стандартів, мови та низки аналогів.. Крім того, не групуються роути, що знижує гнучкість системи маршрутизації. У Yii 2.0 дуже сильний зв'язок backend та frontend. По замовчуванню в ядро ​​вбудовані jQuery та Bootstrap. Цей мінус планують ліквідувати у наступній версії фреймворку.

Розробка сайтів Yii2: для яких проєктів актуально

Однією з найвагоміших переваг фреймворку, яку відзначають розробники та користувачі, є висока продуктивність. Це означає, що веброзробка на Yii2 – це оптимальне рішення для створення сайтів, що потребують швидкодії та працюють із підвищеними навантаженнями.

Framework Yii вибирають для таких інтернет-ресурсів:

 • великих порталів та форумів
 • вебсервісів
 • масштабних інтернет-магазинів зі складною логікою
 • eCommerce-додатків
 • CMS – систем керування контентом

Однак, низький поріг входження та наявність зручних інструментів роблять framework Yii придатним для створення фактично будь-якого сайту – від невеликої візитівки до блогу.

Зазвичай, ми рекомендуємо працювати на Yii2, якщо для потреб вашого проєкту справді не вистачає функціоналу CMS. Зв'яжіться з нами та ми проаналізуємо ваш проєкт, щоб запропонувати оптимальний варіант.

Етапи створення сайту на Yii2

Створення кожного складного багатофункціонального проекту починається з детальної аналітики, що дозволяє зрозуміти специфіку бізнесу та підібрати оптимальні передові інструменти розробки, а результатом стає досягнення поставлених цілей та вирішення комерційних завдань.

Аналіз бізнес-процесів

Вивчення ринку, ніші, конкурентів, можливостей та переваг, збір даних про ЦА, складання та узгодження технічного завдання.

Розробка та узгодження прототипів

Будується схематична структура ресурсу задля формування наочного уявлення щодо підсумкового результату. Вносяться правки та корективи до архітектури, інтерфейсу, інших елементів.

Дизайн

Готуються макети всіх сторінок, форми, банери, інші компоненти, узгоджується графічне оформлення майбутнього ресурсу.

Програмування та наповнення контентом

Підключаються необхідні модулі та функціональні інструменти відповідно до ТЗ, розробляється клієнтська та серверна частини, сайт наповнюється текстовим та графічним контентом.

Тестування та реліз

Готовий сайт перед публікацією та передачею замовнику проходить скрупульозні перевірки на наявність помилок та вразливостей, безпеку, зручність для користувачів.

Чому розробку сайтів на Yii2 варто замовити у Червоному хамелеоні

Розробка сайтів та застосунків на фреймворку Yii2 має низку вагомих переваг для замовників.

Безпека, комфорт та впевненість у результаті

Наші клієнти завжди одержують унікальні рішення, потужні, високопродуктивні з ефективним управлінням. Ми створюємо сучасні нестандартні інструменти для розвитку бізнесу з огляду на його індивідуальні особливості.

Висока кваліфікація команди

Над проєктами працюють сертифіковані та атестовані спеціалісти з багаторічним успішним практичним досвідом розробки eCommerce-продуктів різних масштабів. Ми любимо свою роботу та пишаємося досягнутими результатами.

Чесна ціна

Вартість проекту визначається до початку робіт та суворо відповідає кількості часу, який потрібний фахівцям на розробку. У нас ніколи немає прихованих платежів та послуг, які не замовлялися.

Повний комплекс послуг

Після запуску готового проекту в Інтернеті ми забезпечуємо комплексну технічну підтримку, пропонуємо професійні послуги з обслуговування, просування, доопрацювання, модернізації сайту.
Замовити створення та розробку сайту на Yii2

FAQ

Яка вартість розробки сайту на YII2?

Вартість розробки розраховується індивідуально для кожного замовлення, виходячи з рівня його складності та масштабу, тобто часу, що знадобиться команді дизайнерів, програмістів, верстальників та тестувальників для реалізації проекту відповідно до ТЗ.

Чи підходить YII фреймворк для створення складних веб-застосунків?
Чи займаєтесь ви підтримкою сайтів на Yii2?
Чи можна замовити унікальний дизайн для сайту Yii2?
Яка різниця між YII та YII2? Що краще вибрати?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект