Розробка сайтів на Symfony

Для старту та вдосконалення складних та високонавантажених вебпроєктів замовляйте розробку на Symfony. Це php-framework, на якому створюються сайти та програми будь-якої складності та типу. Він підходить для запуску корпоративного порталу, інтернет-магазину, власної CRM та будь-яких інших бізнес-проєктів.

Якщо ви вагаєтесь з вибором, пишіть, ми проаналізуємо ваш проєкт і запропонуємо оптимальне рішення: зупинитися на Symfony або замовити розробку інтернет-магазину на іншій CMS.

Коли потрібна розробка на Symfony

Широкі можливості php-фреймворку поєднуються з високим порогом входження. Ця особливість визначає специфіку використання Symfony. Зазвичай, його застосовують для створення проєктів, що вимагають високої продуктивності та швидкості, зі значним навантаженням.

Розробка, підтримка та обслуговування сайтів на php-фреймворку Symfony вимагає високого рівня фахівців. Тому у всіх інших випадках рекомендується віддати перевагу одній з відповідних CMS.

Щоб визначитися, що потрібно в конкретному випадку, керуйтеся такими положеннями:

  • Будь-який проєкт згодом вимагатиме обслуговування та вдосконалення.
  • Для вибору платформи необхідно чітко сформулювати потреби бізнесу. Здебільшого, для бізнес-початківця цілком достатньо проєкту на CMS.
  • Розробка сайту на Symfony актуальна, якщо можливості CMS вичерпані або передбачається створення масштабного інтернет-ресурсу, який швидко зростатиме, тому функціоналу системи управління контентом буде недостатньо.
  • Створення вебпроєктів на фреймворку Symfony вимагатиме більше вкладень та часу.

Переваги фреймворку Symfony

Розробка на Symfony дозволяє врахувати сучасні тенденції та створити привабливий професійний ресурс, здатний забезпечити безліч можливостей для власника та переваг для клієнтів компанії у мережі.

Надійність та захист від зломів та зовнішніх атак

Symfony надає багато інструментів безпеки. Багаторівневий захист дає змогу легко уникати хакерських атак і зломів.

Підтримка великого переліку баз даних

Фреймворк підтримує будь-які бази даних, зокрема MySQL, PostgreSQL, SQLite, а також MongoDB.

Висока продуктивність

Завдяки чудовій продуктивності фреймворк ідеальний навіть для складних, масштабних та високонавантажених сайтів електронної комерції.

Потужна екосистема

Велика спільнота та безліч розробників дозволяє практично завжди знаходити рішення для завдань будь-якого рівня складності.

Відкритий вихідний код – запорука широких можливостей розробки

На Symfony можна створити будь-який ресурс. Доступні будь-які доробки та модифікації під індивідуальні завдання.

Фреймворк доступний безоплатно

Додаткова економія та можливість швидко повернути інвестиції у перспективний проект.

Етапи розробки сайтів на Symfony

Створення проєкту на Symfony здійснюється за кілька етапів:

Аналіз бізнесу та потреб клієнта для створення докладного технічного завдання

Ретельний аналіз ніші, бізнесу, ЦА та конкурентів сприяє вибору найбільш ефективних технологій та формуванню безпрограшної стратегії розвитку проекту. Складається документ, де прописуються вимоги та побажання, функції та можливості, терміни та бюджет.

Розробка прототипу вебресурсу

Згідно з планом реалізації розробки на Symfony створюється макет сайту із затвердженою структурою. Прототип відразу тестується для виявлення ризиків та усунення помилок.

Робота над зовнішнім виглядом та функціоналом проєкту

Розробляється унікальний стиль, що відображає суть, цілі та цінності компанії. Вимальовується інтерфейс, іконки, інфографіки, всі візуальні компоненти. Після узгодження дизайну програмісти виконують технічну частину робіт – Backend та Frontend.

Тестування

Проводяться копіткі перевірки всіх складових сайту, тестується працездатність та адаптивність, виправляються помилки, усуваються баги.

Наповнення контентом та запуск

Сайт наповнюється корисною, достовірною та унікальною інформацією, всіма видами контенту згідно з планом. Усі права на управління ресурсом та необхідна документація передаються замовнику.

Підтримка та обслуговування

Розробка – лише перший етап розвитку проекту. Щоби підтримувати його конкурентоспроможність, потрібна постійна технічна підтримка, професійний супровід сайту. Ми надаємо цілий комплекс послуг, включно з просуванням, модернізацією та масштабуванням.

Що ви отримаєте

Готовий ресурс для eCommerce-сегмента

Адаптивний інтерфейс

Якісний код: висока безпека, продуктивність, відсутність помилок

Інформаційна підтримка та консалтинг


Своєчасне обслуговування проєкту

Чому клієнти вибирають Червоний хамелеон для створення сайтів на Symfony

Співпраця з Червоним хамелеоном – гарантія якісних рішень навіть для нестандартних проектів зі складною логікою. Успіх наших клієнтів формує репутацію веб-агентства.

Комплексний підхід

У нас можна замовити розробку сайту, доопрацювання будь-якої складності, професійну технічну підтримку та ефективне просування.

Зручна комунікація

Ми завжди на зв'язку зручним для вас способом, відкриті до діалогу, оперативно реагуємо на зауваження та рекомендації, вносимо корективи.

Чесна ціна та контроль за перебігом робіт

Замовники сплачують лише за години, витрачені безпосередньо на розробку. Час роботи кожного спеціаліста відмічається в CRM Planfix, де прописані всі завдання щодо проекту, та куди ви отримуєте доступ для контролю.

Багатоетапний контроль якості

Тестування проводиться на кожному етапі розробки сайту та після запуску проекту, що унеможливлює помилки, недоліки або вразливості. Ми забезпечуємо всебічну підтримку готових онлайн ресурсів та миттєво виправляємо всі знайдені помилки.
Замовити створення і розробку сайту на Symfony

FAQ

Яка вартість розробки на Symfony?

Ціна проєкту істотно залежить від його масштабів та складності. Ми працюємо відкрито – ви стежите за ходом реалізації техзавдання в CRM та сплачуєте лише фактично використаний на виконання завдань час. Підсумкову вартість проєкту визначає його складність та трудовитрати команди розробників.

Якому бізнесу підійде розробка сайтів на Symfony?
Скільки часу потрібно, щоби створити сайт на Symfony з нуля?
Які компанії вибирають Symfony для створення онлайн проєктів?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект