Розробка сайтів на Symfony

Для старту та вдосконалення складних та високонавантажених вебпроєктів замовляйте розробку на Symfony. Це php-framework, на якому створюються сайти та програми будь-якої складності та типу. Він підходить для запуску корпоративного порталу, інтернет-магазину, власної CRM та будь-яких інших бізнес-проєктів.

Якщо ви вагаєтесь з вибором, пишіть, ми проаналізуємо ваш проєкт і запропонуємо оптимальне рішення: зупинитися на Symfony або замовити розробку інтернет-магазину на іншій CMS.

Переваги фреймворку Symfony

Розробка на Symfony дозволяє врахувати сучасні тенденції та створити привабливий професійний ресурс, здатний забезпечити безліч можливостей для власника та переваг для клієнтів компанії у мережі.

Надійність та захист від зломів та зовнішніх атак

Symfony надає багато інструментів безпеки. Багаторівневий захист дає змогу легко уникати хакерських атак і зломів.

Підтримка великого переліку баз даних

Фреймворк підтримує будь-які бази даних, зокрема MySQL, PostgreSQL, SQLite, а також MongoDB.

Висока продуктивність

Завдяки чудовій продуктивності фреймворк ідеальний навіть для складних, масштабних та високонавантажених сайтів електронної комерції.

Потужна екосистема

Велика спільнота та безліч розробників дозволяє практично завжди знаходити рішення для завдань будь-якого рівня складності.

Відкритий вихідний код – запорука широких можливостей розробки

На Symfony можна створити будь-який ресурс. Доступні будь-які доробки та модифікації під індивідуальні завдання.

Фреймворк доступний безоплатно

Додаткова економія та можливість швидко повернути інвестиції у перспективний проєкт.

Коли потрібна розробка на Symfony

Широкі можливості php-фреймворку поєднуються з високим порогом входження. Ця особливість визначає специфіку використання Symfony. Зазвичай, його застосовують для створення проєктів, що вимагають високої продуктивності та швидкості, зі значним навантаженням.

Розробка, підтримка та обслуговування сайтів на php-фреймворку Symfony вимагає високого рівня фахівців. Тому у всіх інших випадках рекомендується віддати перевагу одній з відповідних CMS.

Щоб визначитися, що потрібно в конкретному випадку, керуйтеся такими положеннями:

  • Будь-який проєкт згодом вимагатиме обслуговування та вдосконалення.
  • Для вибору платформи необхідно чітко сформулювати потреби бізнесу. Здебільшого, для бізнес-початківця цілком достатньо проєкту на CMS.
  • Розробка сайту на Symfony актуальна, якщо можливості CMS вичерпані або передбачається створення масштабного інтернет-ресурсу, який швидко зростатиме, тому функціоналу системи управління контентом буде недостатньо.
  • Створення вебпроєктів на фреймворку Symfony вимагатиме більше вкладень та часу.

Що ви отримаєте

Готовий ресурс для eCommerce-сегмента

Адаптивний інтерфейс

Якісний код: висока безпека, продуктивність, відсутність помилок

Інформаційна підтримка та консалтинг


Своєчасне обслуговування проєкту

Етапи розробки сайтів на Symfony

Створення проєкту на Symfony здійснюється в кілька етапів:

Аналіз бізнесу та потреб клієнта для створення докладного технічного завдання

Ретельний аналіз ніші, бізнесу, ЦА та конкурентів сприяє вибору найбільш ефективних технологій та формуванню безпрограшної стратегії розвитку проєкту. Складається документ, де прописуються вимоги та побажання, функції та можливості, терміни та бюджет.

Розробка прототипу вебресурсу

Згідно з планом реалізації розробки на Symfony створюється макет сайту із затвердженою структурою. Прототип відразу тестується для виявлення ризиків та усунення помилок.

Робота над зовнішнім виглядом та функціоналом проєкту

Розробляється унікальний стиль, що відображає суть, цілі та цінності компанії. Вимальовується інтерфейс, іконки, інфографіки, всі візуальні компоненти. Після узгодження дизайну програмісти виконують технічну частину робіт – Backend та Frontend.

Тестування

Проводяться копіткі перевірки всіх складових сайту, тестується працездатність та адаптивність, виправляються помилки, усуваються баги.

Наповнення контентом та запуск

Сайт наповнюється корисною, достовірною та унікальною інформацією, всіма видами контенту згідно з планом. Усі права на управління ресурсом та необхідна документація передаються замовнику.

Підтримка та обслуговування

Розробка – лише перший етап розвитку проєкту. Щоб підтримувати його конкурентоспроможність, потрібна постійна технічна підтримка, професійний супровід сайту. Ми надаємо цілий комплекс послуг, включно з просуванням, модернізацією та масштабуванням.

Чому клієнти вибирають «Червоний хамелеон» для створення сайтів на Symfony

Співпраця з «Червоним хамелеоном» – запорука якісних рішень, навіть для нестандартних проєктів зі складною логікою. Успіх наших клієнтів формує репутацію веб-агентства.

Комплексний підхід

У нас можна замовити розробку сайту, доопрацювання будь-якої складності, професійну технічну підтримку та ефективне просування.

Зручна комунікація

Ми завжди на зв'язку зручним для вас способом, відкриті до діалогу, оперативно реагуємо на зауваження та рекомендації, вносимо корективи.

Чесна ціна та контроль за перебігом робіт

Замовники сплачують лише за години, витрачені безпосередньо на розробку. Час роботи кожного спеціаліста відмічається в CRM Planfix, де прописані всі завдання по проєкту, та куди ви отримуєте доступ для контролю.

Багатоетапний контроль якості

Тестування проводиться на кожному етапі розробки сайту та після запуску проєкту, що унеможливлює помилки, недоліки або вразливості. Ми забезпечуємо всебічну підтримку готових онлайн-ресурсів і миттєво виправляємо всі знайдені помилки.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Яка вартість розробки на Symfony?

Ціна проєкту істотно залежить від його масштабів та складності. Ми працюємо відкрито – ви стежите за ходом реалізації техзавдання в CRM та сплачуєте лише фактично використаний на виконання завдань час. Підсумкову вартість проєкту визначає його складність та трудовитрати команди розробників.

Якому бізнесу підійде розробка сайтів на Symfony?
Скільки часу потрібно, щоби створити сайт на Symfony з нуля?
Які компанії вибирають Symfony для створення онлайн-проєктів?