Розробка сайтів для галузей бізнесу

У сучасному світі жодна компанія не може працювати лише офлайн. Свій сайт необхідний для ведення бізнесу 24/7, формування іміджу, залучення клієнтів і ділових партнерів, розкриття УТП (унікальної торгової пропозиції), підвищення конкурентоспроможності та досягнення максимального прибутку.

Тому «Червоний хамелеон» розробляє ефективні функціональні сайти для малого та середнього бізнесу. Ми поринаємо у сферу діяльності кожного клієнта, вивчаємо нюанси, знаходимо унікальні рішення для різних галузей та сегментів ринку. З нами інвестиції в розробку завжди окупаються, бізнес розвивається, а цілі досягаються.

Послуги веброзробки та створення софту

Розробка сайту компанії

Сайт для бізнесу ми розглядаємо не як візитку, а як повноцінний, потужний функціональний інструмент, створений з урахуванням маркетингової стратегії. Тут немає місця для типових рішень, адже вебресурс одразу формується саме для вашого цільового споживача.


Враховуються всі особливості бренду та конкурентне оточення, вивчається попит і пропозиція, аналізується шлях потенційного клієнта до покупки, вебаналітика налаштовується відповідно до конкретних бізнес-завдань.


До професійної розробки залучається команда кваліфікованих фахівців – програмістів, верстальників, дизайнерів, маркетологів, SEO-фахівців.

Створення веб-додатків

Сучасні вебзастосунки виконують завдання бізнесу та спрощують ведення всіх його процесів – від залучення клієнтів до автоматизації продажів.


Експерти нашої веб студії створюють високопродуктивні web-додатки різного призначення: корпоративні портали, CRM, ERP, CMS, системи електронної комерції. Серед результатів нашої роботи:

 1. Позитивне враження від програмного продукту.
 2. Високий рівень довіри користувачів.
 3. Продумана навігація.
 4. Відмінне юзабіліті.
 5. Оптимальний функціонал.
 6. Успішне просування.

Зрештою це стимулює зростання прибутку, розвиток компанії та створює фундамент для масштабування бізнесу.

Розробка мобільних додатків

На конкурентному ринку кожен бізнес бореться за появу іконки свого застосунку на смартфоні користувача, адже це дає змогу наблизитися до покупця.


Якісний мобільний додаток дає кілька вагомих переваг: підвищення лояльності цільової аудиторії, швидку комунікацію з нею, можливості для збільшення та оптимізації продажів.


Наші замовники можуть обирати створення нативних або кросплатформних, прогресивних чи гібридних застосунків. Завдяки ретельній аналітиці, ми знаходимо найкращі рішення й технології для реалізації проєктів.

Створення унікального програмного забезпечення

Динаміка розвитку індустрії ПЗ ставить високі вимоги до пошуку універсальних і спеціалізованих програмних рішень, спрямованих на конкретні потреби підприємств у певних галузях.


Веб-агенція «Червоний хамелеон» спеціалізується на створенні унікального софту високого рівня складності, завдяки чому вирішується широкий спектр завдань сучасних компаній.


У ході розробки автоматизованих систем управління, корпоративних інформаційних систем чи баз даних ми враховуємо ваші індивідуальні потреби та плани розвитку, щоб результатом співпраці для вас були реальні конкурентні переваги, зростання прибутку та ефективності роботи.

Галузі бізнесу, з якими ми працюємо

Перед вами перелік галузей, у яких ми маємо солідний практичний досвід розробки. Ми завжди відкриті для нових завдань, тому, якщо ваш бізнес належить до іншої ніші або вам потрібен софт іншої тематики, то ми обов’язково допоможемо в реалізації проєкту.

 1. Розробка медичного програмного забезпечення.
 2. Розробка сайтів автомобільної тематики.
 3. Розробка сайтів і додатків для банку.
 4. Розробка фінтех сайтів і додатків.
 5. Розробка туристичних сайтів і застосунків.
 6. Розробка програмного забезпечення для роздрібної торгівлі.
 7. Розробка сайтів нерухомості.

Замовити розробку

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

На яку тематику ви можете створити сайт?

Професійні розробники створюють ресурси будь-якої тематики й спрямованості: для просування бренду, підвищення впізнаваності, продажу товарів і послуг, комерційної, розважальної та інформаційної діяльності, ведення блогу тощо. Ми орієнтуємось на цілі та потреби замовника, коли обираємо тип і тематику сайту.

З якими галузями бізнесу ви працюєте?
Які сайти зараз актуальні?
Яка тематика сайту найприбутковіша?
Як вибрати нішу для сайту?