Розробка сайтів для галузей бізнесу

У сучасному світі жодна компанія не може працювати лише офлайн, свій сайт життєво необхідний для ведення бізнесу 24/7, для формування іміджу, залучення клієнтів та ділових партнерів, розкриття УТП, підвищення конкурентоспроможності та досягнення максимального прибутку. Червоний хамелеон розробляє ефективні функціональні сайти для малого та середнього бізнесу, для промислових та виробничих компаній. Ми поринаємо у сферу діяльності кожного клієнта, вивчаємо найтонші нюанси та знаходимо унікальні рішення для різних галузей та сегментів ринку. З нами інвестиції в розробку завжди окупаються, бізнес розвивається, а цілі досягаються.

Послуги веброзробки та створення софту

Розробка сайту компанії

Сайт для бізнесу ми розглядаємо не як візитівку, а як повноцінний, потужний функціональний інструмент, створений з урахуванням маркетингової стратегії. Тут немає місця для типових рішень, адже вебресурс одразу формується саме для вашого цільового споживача. Враховуються всі особливості бренду та конкурентне оточення, вивчається попит та пропозиція, аналізується шлях потенційного клієнта до покупки, вебаналітика налаштовується відповідно до конкретних бізнес-завдань. До професійної розробки залучено команду кваліфікованих фахівців – програмісти, верстальники, вебдизайнери, маркетологи, seo-фахівці.

Створення вебзастосунків

Сучасні вебзастосунки – це комплексні системи, що виконують завдання бізнесу та спрощують ведення всіх його процесів – від залучення клієнтів до автоматизації продажів. Експерти нашої веб студії створюють високопродуктивні web-застосунки різного призначення – корпоративні портали, CRM та ERP, системи управління контентом, електронні комерційні системи тощо. Закономірні результати роботи – позитивне враження від програмного продукту, високий рівень довіри користувачів, продумана навігація, відмінне юзабіліті, оптимальний функціонал та успішне просування в пошуковому рейтингу, а отже – зростання прибутку, розвиток компанії та фундамент для масштабування.

Розробка мобільних застосунків

На конкурентному ринку кожен бізнес сьогодні бореться за появу іконки свого застосунку на смартфоні користувача, адже це дає змогу максимально наблизитися до покупця. Якісний мобільний застосунок гарантує кілька вагомих переваг, включно із підвищенням лояльності ЦА, швидкою комунікацією з нею та оптимальним комплексом інструментів для збільшення й оптимізації продажів. Наші замовники, з огляду на потреби свого бізнесу, можуть вибирати створення нативних та кросплатформових застосунків, прогресивних чи гібридних. Завдяки ретельній аналітиці ми знаходимо найкращі рішення та технології для реалізації проєктів.

Створення унікального програмного забезпечення

Динаміка розвитку індустрії ПЗ ставить високі вимоги щодо пошуку як універсальних, так і спеціалізованих програмних рішень, спрямованих на конкретні потреби підприємств у певних галузях. Червоний хамелеон спеціалізується на створенні унікального софту високого рівня складності, завдяки чому вирішується найширший спектр завдань сучасних компаній. У процесі розробки автоматизованих систем управління, корпоративних інформаційних систем чи інформаційних баз даних ми враховуємо ваші індивідуальні потреби та плани розвитку, щоби результатом співпраці для вас були реальні конкурентні переваги, зростання прибутку та ефективності роботи.

Галузі бізнесу, з якими ми працюємо

Перед вами перелік галузей, у роботі з якими ми маємо солідний практичний досвід розробки. Ми завжди відкриті для нових завдань, тому, якщо ваш бізнес належить до іншої ніші або вам потрібен софт іншої тематики, ми обов’язково допоможемо в реалізації проєкту.

FAQ

На яку тематику створити сайт?

Залежно від потреб та цілей замовника, професійні розробники створюють програмні продукти будь-якої тематики – для просування бренду, продажу товарів та послуг, підвищення впізнаваності, комерційної, розважальної та інформаційної діяльності, ведення блогу тощо.

З якими галузями бізнесу ви працюєте?
Які сайти зараз актуальні?
Яка тематика сайту найприбутковіша?
Як вибрати нішу для сайту?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт