Розробка сайтів нерухомості

Створимо сайт агентства нерухомості з використанням популярної CMS або розробимо індивідуально на фреймворку. Реалізуємо невеликі рієлторські сайти та масштабні агрегатори послуг.

Наші послуги для агентств нерухомості

Створення сайту з продажу нерухомості

Допрацюємо готову платформу або створимо самописний сайт для забудовника. Під час вибору орієнтуємось на потреби замовника та бажані терміни роботи.

В результаті ви отримуєте гарний сайт для візуалізації фасадів будинків і планів поверхів. Можемо додати фільтри для вибору квартир за різними параметрами.

Створення сайту для агентства нерухомості

Підберемо оптимальну платформу та розмістимо на сайті всю необхідну інформацію: послуги агенції, типи нерухомості, перелік локацій, діапазон цін.

Зрештою ви отримаєте зручний пошук, фільтри для комерційної та житлової нерухомості. Додамо функціонал, який потрібен вашому бізнесу.

Розробка CMS для сфери нерухомості

Якщо вам не вистачає готової системи по типу WordPress або Drupal, то ми розробимо індивідуальну систему управління контентом. Вона покриє всі потреби вашого бізнесу та буде зручною у використанні.

Розробка мобільних додатків для рієлторів

Розробимо для вас рієлторський застосунок, який буде містити все необхідне: бази об'єктів нерухомості та клієнтів, автоматичне прийняття заявок та підбір об'єктів, телефонію, поетапне ведення угод. Можемо додати опцію розрахунку кредиту чи іпотеки.

Просування сайту нерухомості

Надаємо послуги комплексного SEO-просування сайтів нерухомості. Допомагаємо вивести ресурс в топ, утримати лідерські позиції, коректно налаштувати аналітику. Результатом стане зростання відвідуваності та конверсії сайту.

Технічна підтримка сайтів і додатків

Підтримуємо та допрацьовуємо наявні сайти та застосунки у сфері real estate. Не втрачайте клієнтів через повільне завантаження й технічні збої. Не пропустіть жодної заявки з сайту. Будьте завжди першими завдяки правильній технічній SEO-оптимізації.

Причини створення сайтів і додатків для агентств нерухомості

Якісний сайт або продуманий застосунок – це робочий інструмент для продажу послуг та отримання заявок через Інтернет. Зараз дедалі більше людей віддає перевагу електронним заявкам замість відвідування фізичного офісу.

Залучення клієнтів

SEO-оптимізований сайт допоможе залучити нових клієнтів та зібрати інформацію про відвідувачів. Для тих же цілей підійде популярний додаток з гарним рейтингом.

Інформування про послуги

Сайт може стати вашим офісом в Інтернеті. Розповідайте про послуги та типи нерухомості, з якими працюєте.

Автоматизація прийняття заявок

Зручні форми заявок на сайті та в застосунку допоможуть збільшити кількість звернень. Завдяки інтеграції з CRM їх буде легко обробляти та відстежувати.

Розширення можливостей для просування

Переходьте на новий рівень після дошок оголошень і соцмереж. На сайт можна запускати повноцінну рекламу, приводити клієнтів, потім оцінювати відвідуваність ресурсу та ефективність здійснених зусиль. Підходьте до розвитку та просування комплексно.

Переваги розробки проєктів з нерухомості у веб-агентстві «Червоний хамелеон»

Використовуємо сучасні технології та підбираємо платформу відповідно до потреб замовника. Пропонуємо лише ті технологічні рішення, які дадуть практичні результати для бізнесу.

Вивчення ринку та конкурентів

Фахівці «Червоного хамелеону» прагнуть поринути в нішу, щоб допомогти замовнику виділитися серед конкурентів та ефективно взаємодіяти з клієнтами. Такий підхід забезпечує сталий розвиток бізнесу.

Підвищення впізнаваності бренду

Завдяки якісній представленості в Інтернеті про вас та вашу компанію дізнається більше людей. Це допоможе розвинути бренд, отримати більше заявок.

Оптимізація робочих процесів

Інтегруємо ПЗ для real estate. Забезпечуємо зручну комунікацію з клієнтами, контроль заявок, роботу з базами об'єктів, соцмережами та дошками оголошень. Налаштовуємо автоматичні сповіщення.

Перспективи тривалої співпраці

Ми готові вести ваш проєкт з моменту створення, сприяти його розвитку та просуванню. Вам не доведеться шукати іншого виконавця для розширення функціоналу або розкручування в Інтернеті.

Етапи розробки сайтів для агентств нерухомості та рієлторів

Створення порталу нерухомості охоплює 6 основних етапів: аналітику ринку, обговорення й планування, розробку дизайну, технічні роботи й запуск. Після цього фахівці надають технічну підтримку проєкту. Також на фінальному етапі часто додається SEO-просування, терміни та особливості якого ми обговорюємо індивідуально.

Аналітика ринку

Вивчаємо нішу, цільову аудиторію та конкурентів, аналізуємо ринкові тенденції. На основі отриманої інформації створюємо концепцію проєкту та стратегію розвитку.

Обговорення та планування

Обговорюємо бачення проєкту та перспектив розвитку із замовником. Узгоджуємо деталі, особливості робочого процесу. Домовляємося про терміни та вартість. Складаємо технічне завдання.

Розробка дизайну

Створюємо адаптивний дизайн з акцентами на об'єктах і цільових діях. Кнопки та форми заявок мають привертати увагу користувачів.

Верстка та програмування

Розробляємо front-end і back-end, налаштовуємо інтеграції з програмним забезпеченням для сфери нерухомості.

Тестування та доопрацювання

Перевіряємо реалізований дизайн і функціонал на відповідність технічному завданню. За потреби вносимо зміни.

Запуск і технічна підтримка

Переносимо готовий сайт на хостинг і домен, налаштовуємо аналітику, забезпечуємо коректну роботу та своєчасні оновлення.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: розбираємо часті питання

Які технології для розробки сайтів нерухомості ви використовуєте?

Для невеликих проєктів часто використовуємо WordPress. Для бекенду складніших проєктів підходить Laravel, Django або Node.js. Для фронтенду складних проєктів використовуємо фреймворки: React, Next.js, Vue.js, Nuxt.js.

Скільки коштує сайт агенції нерухомості в Україні?
Краще купити готовий сайт нерухомості чи замовити індивідуальну розробку?
Навіщо рієлторам потрібен свій сайт чи застосунок?
Які функції повинен мати мобільний додаток для нерухомості?