Розробка сайтів нерухомості

Створимо сайт агентства нерухомості з використанням популярної CMS або розробимо індивідуально на фреймворку. Створюємо невеликі рієлторські сайти та масштабні портали-агрегатори оголошень.

Наші послуги для агентств нерухомості

Створення сайту з продажу нерухомості

Використовуємо готову платформу або створюємо самописний сайт для забудовника. Під час вибору орієнтуємось на потреби замовника та бажані терміни роботи.

В результаті ви отримуєте гарний сайт для візуалізації фасадів будинків і планів поверхів. Можемо додати фільтри для вибору квартир за різними параметрами.

Розробка CMS для сфери нерухомості

Якщо вам бракує готової системи на кшталт WordPress чи Drupal, то ми розробимо індивідуальну систему управління контентом. Вона покриє всі вимоги вашого бізнесу та буде зручною у використанні.

Технічна підтримка сайтів та додатків

Підтримуємо та доопрацьовуємо наявні сайти та застосунки у сфері real estate. Не втрачайте клієнтів через повільне завантаження та технічні збої. Не пропустіть жодної заявки з сайту. Будьте завжди першими завдяки правильній технічній SEO-оптимізації.

Створення сайту для агентств нерухомості

Підберемо оптимальну платформу та розмістимо на сайті всю необхідну інформацію: послуги агенції, типи нерухомості, перелік локацій, діапазон цін.

Зрештою ви отримаєте зручний пошук, фільтри для комерційної та житлової нерухомості. Додамо необхідний функціонал, який потрібен вашому бізнесу.

Просування сайту нерухомості

Надаємо послуги комплексного SEO-просування сайтів нерухомості. Допомагаємо вивести сайт у топ, утримати лідерські позиції, коректно налаштувати аналітику. Результатом стане зростання відвідуваності сайту.

Розробка мобільних додатків для рієлторів

Розробимо для вас рієлторський застосунок, який буде містити все необхідне: бази об'єктів нерухомості та клієнтів, автоматичне прийняття заявок та підбір об'єктів, телефонію, поетапне ведення угод. Можемо додати опцію розрахунку кредиту чи іпотеки.

Причини створення сайтів та додатків для агентств нерухомості

Якісний сайт або продуманий застосунок – це робочий інструмент для продажу послуг та отримання заявок через Інтернет. Зараз дедалі більше людей віддає перевагу електронним заявкам замість відвідування фізичного офісу.

Залучення клієнтів

SEO-оптимізований сайт допоможе залучити нових клієнтів та зібрати інформацію про відвідувачів. Для тих же цілей підійде популярний додаток з гарним рейтингом.

Інформування про послуги

Сайт може стати вашим офісом в Інтернеті. Розповідайте про послуги та типи нерухомості, з якими працюєте.

Автоматизація прийняття заявок

Зручні форми заявок на сайті та в застосунку допоможуть збільшити кількість звернень. Завдяки інтеграції з CRM їх буде легко обробляти та відстежувати.

Розширення можливостей для просування

Переходьте на новий рівень після дошок оголошень та соцмереж. На сайт можна запускати повноцінну рекламу, приводити клієнтів, потім оцінювати відвідуваність ресурсу та ефективність здійснених зусиль. Підходьте до розвитку та просування системно.

Переваги розробки проєктів з нерухомості в Червоному Хамелеоні

Використовуємо сучасні технології та підбираємо платформу відповідно до потреб замовника. Пропонуємо лише ті технологічні рішення, які дадуть практичні результати для бізнесу.

Вивчення ринку та конкурентів

Фахівці Червоного хамелеону прагнуть поринути у нішу, щоб допомогти замовнику виділитися серед конкурентів та ефективно взаємодіяти з клієнтами. Такий підхід забезпечує сталий розвиток бізнесу.

Підвищення впізнаваності бренду

Завдяки якісній представленості в Інтернеті про вас та вашу компанію дізнається більше людей. Це допоможе розвинути бренд, отримати більше заявок.

Оптимізація робочих процесів

Інтегруємо програмне забезпечення для real estate. Забезпечуємо зручну комунікацію з клієнтами, контроль заявок, роботу з базами об'єктів, соцмережами та дошками оголошень. Налаштовуємо автоматичні сповіщення.

Якісна й вчасна робота

Ми виконуємо зобов'язання перед замовниками якісно та в обумовлені терміни. Ви будете задоволені результатами.

Перспективи тривалої співпраці

Ми готові вести ваш проєкт з моменту створення, сприяти його розвитку та просуванню. Вам не доведеться шукати іншого виконавця для розширення функціоналу або розкручування в Інтернеті.

Етапи розробки сайтів для агентств нерухомості та рієлторів

Створення порталу нерухомості охоплює 6 основних етапів: аналітику ринку, обговорення й планування, розробку дизайну, технічні роботи й запуск. Після цього фахівці надають технічну підтримку проєкту. Також на фінальному етапі часто додається SEO-просування, терміни та особливості якого ми обговорюємо індивідуально.

Аналітика ринку

Вивчаємо нішу, ЦА та конкурентів, аналізуємо ринкові тенденції. На основі отриманої інформації створюємо концепцію проєкту та стратегію розвитку.

Обговорення й планування

Обговорюємо бачення проєкту та перспектив розвитку із замовником. Узгоджуємо деталі, особливості робочого процесу. Домовляємося про терміни та вартість. Складаємо технічне завдання.

Розробка дизайну

Створюємо адаптивний дизайн з акцентами на об'єктах і цільових діях. Кнопки та форми заявок мають привертати увагу користувачів.

Верстка та програмування

Розроблюємо front-end і back-end, прописуємо логіку їхньої взаємодії, налаштовуємо інтеграції з програмним забезпеченням для сфери нерухомості.

Тестування та доопрацювання

Перевіряємо реалізований дизайн і функціонал на відповідність технічному завданню. Усуваємо помилки та вносимо зміни за потреби.

Запуск та технічна підтримка

Переносимо готовий сайт на хостинг і домен, налаштовуємо аналітику, забезпечуємо коректну роботу та своєчасні оновлення.

Розбираємо часті питання

Які технології для розробки сайтів нерухомості ви використовуєте?

Для невеликих проєктів часто використовуємо Wordpress. Для бекенду складніших проєктів підходить Laravel, Django або Node.js. Для фронтенду складніших проєктів використовуємо фреймворки: React, Next.js, Vue.js, Nuxt.js.

Скільки коштує сайт агенції нерухомості в Україні?
Краще купити готовий сайт нерухомості чи замовити індивідуальну розробку?
Навіщо рієлторам потрібен свій сайт чи застосунок?
Які функції повинні мати мобільний додаток для нерухомості?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт