Розробка сайту та додатку на Node.js

Ви в пошуку надійної сучасної технології для свого бізнесу? Плануєте створити високошвидкісний веб-проєкт, здатний працювати під високим навантаженням? Топова платформа для веб-розробки Node.js може стати відповіддю на всі ваші запитання.

Node.js – не фреймворк, а середовище виконання, що базується на ефективному рушії V8 JavaScript. Ми створюємо сайти та додатки за допомогою цієї платформи у тих випадках, коли важливі висока швидкість, чуйність для клієнтів і можливість масштабування.

Особливості та переваги Node.js для веброзробки

Серед компаній, які обрали для розробки сайтів Node.js, чимало топових проєктів. Це eBay та PayPal, Uber і Walmart, Netflix та Yahoo!, Wall Street Journal та багато інших. Як і будь-яка інша платформа, що працює з технологіями JavaScript, ця має свої переваги та недоліки. Завдання наших фахівців під час створення сайту – обійти можливі мінуси та по максимуму задіяти на проєкті всі переваги інструменту з мінімальними витратами для замовника.

Універсальність

Використання єдиної екосистеми під час розробки сайтів, вебзастосунків, сервісів та інших інструментів для бізнесу дає змогу знизити ризики та звести до мінімуму витрати. Технології Node.js актуальні для розробки серверної частини додатку, фронтенду, API та ін.

Масштабованість

Зміна розробників не стане проблемою для обслуговування продукту, структура якого зрозуміла, завдяки уніфікації технологічного стека. Під час створенням з нуля та при супроводі проєкту, що вже функціонує, існують інструменти для масштабування та створення нового функціоналу.

Надійність і стабільність

Node.js, як основа для бекенду, автоматично дає повний набір переваг повнофункціональної веброзробки на JavaScript. Йдеться про оптимальну швидкість роботи, кросплатформність, велику кількість безкоштовного інструментарію.

Швидка обробка запитів

Node.js дозволяє обробляти величезні потоки запитів. У порівнянні з Go, PHP і Java ця технологія показує найкращі результати тестів продуктивності. Наприклад, Walmart бездоганно відпрацював у Чорну п'ятницю, прийнявши півмільярда переглядів.

Кастомність продукту

Немає обмежень у реалізації бізнес-логіки проєкту. Створення сайту на Node.js передбачає повну свободу в цьому сенсі.

Послуги розробки сайтів і додатків на Node.js

Створення звичайного сайту на Node.js

Замовити сайт на Node.js у кваліфікованих розробників – вигідне рішення та гарна інвестиція. Розробка, тестування, публікація та підтримка ресурсу потребуватимуть менше вкладень, ніж ті самі дії на іншій платформі. Наші фахівці знайдуть оптимальне рішення та нададуть якісний результат під ваші запити.

Розробка динамічного сайту на Node.js

Кросплатформне рішення на 100% відповідає сучасним вимогам економічної ефективності під час розробки динамічних сайтів. Обговоривши ідеї та завдання вашого бізнесу, ми створимо продукт, здатний реалізувати всі поставлені цілі та продемонструвати реальні конкурентні переваги.

Розробка серверних вебзастосунків на Node.js

Одна із сильних сторін платформи – розробка надійних та ресурсоефективних веб-додатків, які витримують потужний потік трафіку. Ми створюємо застосунки для різних напрямків діяльності та максимально використовуємо можливості інструменту, включно зі швидкодією та обробкою безлічі запитів користувачів.

Підтримка та доопрацювання сайтів за допомогою Node.js

Ми грамотно здійснюємо роботи, пов'язані з підтримкою та доопрацюванням сайтів. До послуг входить розробка нових модулів і вдосконалення наявних, адаптація під різні браузери та розміри екранів, зміна логіки бекенду, поліпшення юзабіліті тощо.

Етапи розробки проєктів на Node.js

Коли ви довіряєте свій майбутній ресурс досвідченій та компетентній команді «Червоного хамелеона», то отримуєте надійного партнера, здатного знайти найкращі рішення для вашого бізнесу. Наші співробітники відкриті до комунікацій на кожному етапі реалізації проєкту.

Аналіз

Для запуску якісного продукту слід розпочати роботу з аналізу інформації про нішу, цільову аудиторію, пропозиції конкурентів, сильні сторони бізнесу, його особливості.

Складання техзавдання

Детальний документ, що регламентує всі складові елементи майбутнього сайту або додатку, запобігає відхиленням від заданого курсу в роботі та дає чітке розуміння того, що ви отримаєте в результаті.

Проєктування

Створення проєкту на Node.js передбачає розробку логіки застосунку та формування візуальної частини, щоб замовник за бажання міг внести правки, які будуть оперативно впроваджені.

Розробка та верстка

Програмісти стають до написання модулів, створення інструментів, функціоналу, зручного інтерфейсу. Веб-продукт перетворюється на єдину систему.

Тестування

Будь-які дефекти, що виявлені під час тестування серверної частини або юзабіліті, одразу усуваються. Проєкт відточується до досконалості.

Запуск і підтримка

Запуск проєкту передбачає грамотне впровадження веб-продукту в бізнес, налаштування інструментів, навчання співробітників замовника в разі потреби. Після запуску ми пропонуємо своїм клієнтам технічну підтримку.

Чому варто вибрати «Червоний хамелеон» для створення проєкту на Node.js

Професійна розробка від нашої агенції розкриє всі можливості вашого бізнесу, а впровадження нових технологій збільшить конкурентні переваги. Ми реалізуємо проєкти будь-якого рівня складності, при цьому забезпечуємо швидкість виконання, прозорість ціноутворення та високу якість робіт. Причини, з яких нам довіряють:

Досвід, знання, передові технології

Сукупний досвід наших розробників складає понад 50 років. За цей час були реалізовані сотні успішних проєктів.

Своєчасний та якісний результат

Команда сертифікованих фахівців працює, як єдиний злагоджений механізм, культивуючи дедлайн. Ми знаємо, що час – головний ресурс у бізнесі.

Комплексний підхід і чітке поетапне виконання завдань

Ми відповідаємо за кожен крок на шляху реалізації проєкту – від складання техзавдання до технічної підтримки продукту. Ваш успіх – наша репутація.

Чесна ціна

У нас не буває прихованих платежів і неприємних сюрпризів. Оцінювання вартості робіт завжди проводиться до старту, а оплата відбувається чітко за трудовитратами фахівців. Ми розраховуємо реальні робочі години.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Що можна розробити на Node.js?

Надійне, легко масштабоване середовище підходить для швидкого створення звичайних і динамічних сайтів, серверних і десктопних застосунків, стримінгових сервісів, мікросервісних додатків, онлайн-чатів тощо.

Чому Node.js підходить для розробки динамічних сайтів?
Скільки часу займає створення проєкту на Node.js?
Скільки коштує створення сайту на Node.js з нуля?