Розробка сайту та застосунку на Node.JS

Шукаєте надійну сучасну технологію для свого бізнесу? Плануєте створити високошвидкісний вебпроєкт, здатний працювати під високим навантаженням? Провідна платформа для веброзробки Node.js може виявитися відповіддю на всі ваші потреби. Node.js – не фреймворк, а середовище виконання, що базується на ефективному двигуні V8 JavaScript.

Ми створюємо функціональні продукти з унікальним дизайном (вебсайти та повноцінні застосунки) за допомогою цієї програмної платформи тоді, коли важливі висока швидкість роботи, оптимізація процесу розробки, можливість горизонтального масштабування.

Особливості та переваги Node JS для веброзробки

Серед компаній, які обрали для розробки сайтів Node.js, чимало топових проєктів. Це eBay та Paypal, Uber та Walmart, Netflix та Yahoo!, Wall Street Journal й багато інших. Як будь-яка інша платформа, що працює з технологіями Javascript, ця має свої переваги та недоліки. Завдання наших фахівців під час створення динамічного сайту – обійти можливі мінуси й по максимуму використати в проєкті всі переваги інструменту з мінімальними витратами для замовника.

Універсальність

Використання єдиної екосистеми під час розробки сайтів, вебзастосунків, сервісів та інших інструментів для бізнесу дає змогу знизити ризики та звести до мінімуму витрати. Технології Node.js актуальні для розробки серверної частини програми, фронтенду, API та ін.

Масштабованість

Навіть зміна розробників не стане проблемою для обслуговування продукту, структура якого зрозуміла, завдяки уніфікації технологічного стека. Як у випадку зі створенням з нуля, так і при супроводі проєкту, що вже функціонує, існують інструменти для масштабування та створення нового функціоналу.

Надійність та стабільна робота

Node.js як основа для бекенда, автоматично дає повний набір переваг повнофункціональної веброзробки на JavaScript. Йдеться про оптимальну швидкість роботи, кросплатформність, неймовірну кількість безплатного інструментарію.

Кастомність продукту

Немає ніяких обмежень у реалізації бізнес-логіки проєкту. Створення сайту на node.js передбачає повну свободу у цьому сенсі.

Швидка обробка запитів

Node.js дає змогу обробляти величезні потоки запитів, демонструючи в результатах тестів (у порівнянні з GO, PHP, Java та Node.JS) кращі результати практично за всіма показниками продуктивності. Walmart, наприклад, продемонстрував бездоганну роботу в Чорну п’ятницю, прийнявши 500 млн переглядів своїх сторінок.

Послуги розробки сайтів та застосунків на Node.js

Створення простого сайту на Node JS

Замовити сайт на Node у кваліфікованих розробників – вигідне рішення та хороша інвестиція. Розробка, тестування, публікація та підтримка ресурсу потребують менше вкладень, ніж ПО з аналогічним функціоналом на іншій системі. Фахівці Червоного хамелеона знайдуть найкраще рішення за вашими запитами та згідно з обумовленими термінами нададуть якісний результат.

Розробка динамічного сайту на Node JS

Кросплатформне рішення на 100 % відповідає сучасним вимогам економічної ефективності під час розробки динамічних сайтів. Обговоривши ідеї та завдання вашого бізнесу, ми створимо продукт, що здатний реалізувати всі поставлені цілі та продемонструвати реальні конкурентні переваги.

Розробка серверних вебзастосунків на Node JS

Одна з найсильніших сторін платформи – розробка надійних та ресурсоефективних вебзастосунків, які витримують потужний потік трафіку. Ми беремося за створення застосунків для різних напрямів та максимальну використовуємо широкі можливості унікального інструменту, включно зі швидкодією та оптимальною обробкою безлічі запитів користувачів. Сервіс витримає навантаження та швидко обробить дані, незалежно від числа відвідувачів.

Підтримка та доопрацювання сайтів за допомогою Node JS

Ми грамотно й оперативно здійснюємо будь-які роботи, пов’язані з повноцінною підтримкою та доопрацюванням сайтів. У перелік послуг входить розробка нових модулів та удосконалення наявних, адаптація під різні браузери та роздільчу здатність екрана, зміна бізнес-логіки Backend, поліпшення юзабіліті тощо. У проєкт вносяться зміни відповідно до змін ринку та потреб користувачів.

Чому варто вибрати розробників Червоного хамелеона для створення проєкту на Node JS

Професійна розробка від Червоного хамелеона розкриє всі можливості вашого бізнесу, а впровадження нових технологій збільшить конкурентні переваги. Ми реалізуємо проєкти будь-якого рівня складності, гарантуючи швидкість виконання, прозорість ціноутворення та незмінно високу якість робіт. Причини, чому нам довіряють:

Досвід, знання, передові технології

Сукупний досвід наших розробників складає понад 50 років. За цей час були реалізовані сотні успішних проєктів.

Своєчасний та якісний результат

Команда сертифікованих фахівців працює як єдиний злагоджений механізм, культивуючи дедлайн. Ми знаємо, що час – головний ресурс у бізнесі.

Комплексний підхід та чітке поетапне виконання всіх завдань

Ми беремо на себе відповідальність за кожен крок на шляху реалізації проєкту – від складання ТЗ до гарантійної технічної підтримки продукту. Ваш успіх – наша репутація.

Чесна ціна

У нас не буває прихованих платежів та неприємних сюрпризів. Оцінювання вартості робіт завжди проводиться до їхнього старту, а оплата відбувається чітко за трудовитратами фахівців.

Етапи розробки проєктів на Node JS

Довіряючи свій майбутній проєкт досвідченій та компетентній команді Червоного хамелеона, ви отримуєте надійного партнера, здатного знайти найкращі рішення для вашого бізнесу. Наші експерти відкриті до комунікацій на кожному етапі реалізації проєкту.

Аналіз

Щоби запустити якісний продукт, роботу обов’язково треба починати з аналізу інформації про нішу, цільову аудиторію, пропозиції конкурентів, сильні сторони бізнесу, його особливості.

Складання ТЗ

Докладний документ, що регламентує всі складові елементи майбутнього сайту або додатку, усуває будь-які відхилення від заданого напрямку в роботі та дає чітке розуміння того, що ви отримаєте в результаті.

Проєктування

Створення проєкту Node.js передбачає розробку логіки програми та формування візуальної частини, щоби замовник за потреби міг внести правки, які будуть оперативно впроваджені.

Розробка та верстка

Програмісти пишуть модулі, створюють інструменти, функціонал, зручний інтерфейс. Інтернет продукт перетворюється на єдину систему.

Тестування

Будь-які помилки або дефекти, що виявлені під час тестування серверної частини або юзабіліті, відразу ж усуваються. Проєкт відточується до досконалості.

Запуск та підтримка

Старт проєкту передбачає грамотне впровадження вебпродукту в бізнес, налаштування інструментів, перевірку роботи під навантаженням, навчання співробітників за необхідності. Ми пропонуємо своїм клієнтам повну технічну підтримку.
Замовити розробку сайту та серверного вебзастосунку на Node JS

FAQ

Що можна розробити на Node JS?

Надійне, легко масштабоване середовище підходить для швидкого створення простих та динамічних сайтів, серверних та десктопних застосунків, стрімінгових сервісів, мікросервісних додатків, онлайн-чатів тощо.

Скільки часу займає створення проєкту на Node.js?
Чому Node JS відмінно підходить для розробки динамічних сайтів?
Скільки коштує створення сайту на Node JS з нуля?

Відгуки клієнтів

Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Обговорімо ваш проект