Створення та розробка сайтів на WordPress

Популярність WordPress в сучасному цифровому світі неймовірна – більш, як третина всіх вебсайтів (візитки, лендінги, онлайн-магазини, корпоративні ресурси тощо) зроблені саме на цій CMS. Серед них стартапи та проєкти зі світовими іменами. Своє безперечне лідерство технологія утримує завдяки комплексу якостей – багатомовності, універсальності, інтуїтивному управлінню, доступності, величезній кількості модулів і плагінів, багатофункціональності. Збираєтеся створити проєкт на WordPress? Ми візьмемося за роботу будь-якої складності та відкриємо для вас нові бізнес-можливості в цифровому просторі.

Переваги та можливості WordPress для створення сайтів

Професійна розробка дає можливість втілювати в життя найамбітніші ідеї та плани. Вебмайстри та користувачі люблять актуальну технологію WP, і для цієї любові є серйозні підстави.

Відкритий вихідний код

Розробка на Вордпресі ресурсів із розширеною функціональністю має високу економічну ефективність.

Адаптивна верстка

Охоплення аудиторії з мобільними гаджетами не потребує додаткових фінансових інвестицій та тимчасових витрат.

Проста логіка взаємодії

Якщо ми говоримо про доброзичливий інтерфейс, то дуже невелика кількість аналогів може зрівнятися з Вордпрессом. Навіть новачки у веброзробці здатні приймати рішення інтуїтивно, без тривалого вивчення мануалів. Підтримка продуктів на WP також набагато легша, ніж на інших CMS.

Доступність

Безплатність платформи – один із її актуальних плюсів. Навіть якщо ви замислили втілити в життя серйозний та складний проєкт, плагіни обійдуться недорого, а вартість підтримки буде мінімізована у порівнянні з аналогами.

Оперативна підтримка

Величезна, активна й зацікавлена аудиторія дає змогу швидко розв’язувати проблеми, що з’являються, та знаходити відповіді на будь-які питання про Вордпресс.

Багатомовність та кросплатформність

Ці переваги не збільшать вартість розробки, але забезпечать більше охоплення аудиторії.

Офіційна база тем та плагінів

Нові плагіни виходять із регулярністю, якій варто заздрити, тому не проблема виділитися серед конкурентів за допомогою нестандартної візуальної подачі.

Оптимізація для SEO

Вебресурси на WordPress чудово оптимізовані. У вас не виникне проблем із досягненням високих позицій у пошуковому рейтингу та з хорошим трафіком.

Швидке завантаження даних

Готовий проєкт на Wordpress створює цілком позитивний користувальницький досвід.

Наші послуги з розробки на WordPress

Створення сайту з нуля

Досвідчена команда Червоного хамелеона із сильним управлінням швидко та якісно створює з нуля функціональні адаптивні сайти різної спрямованості. Використовуючи потужний та надійний інструмент WP, ми будуємо проєкт під індивідуальні потреби конкретного бізнесу. Водночас ми завжди прагнемо економити час на розробку та намагаємося знизити витрати на технічне обслуговування.

Розробка дизайну сайту на WordPress

Для будь-якої комерційної компанії індивідуальний дизайн надзвичайно важливий. Його завдання – залучати відвідувачів та утримувати їхню увагу, продавати та створювати лояльну аудиторію. Ми відшукаємо для вас найкраще рішення, не виходячи за рамки бюджету, та забезпечимо можливість виділитися серед конкурентів у своїй сфері.

Перенесення сайту з іншої платформи на WordPress

Вордпресс створює для власника вебпродукту вагомі переваги, тому перенесення вебресурсу на нього є популярною послугою. Фахівці Червоного хамелеона грамотно та оперативно перенесуть інформацію вашого ресурсу на CMS WP, гарантуючи повну безпеку збереження даних. Проєкт буде ретельно протестований та всебічно перевірений на готовність.

Перенесення WordPress сайту на інший хостинг/домен

Існує безліч причин для зміни хостингу/домену, починаючи від економії на вартості пакета до незадоволення рівнем технічної підтримки. Наші послуги з перенесення WP сайту на інший хостинг/домен популярні завдяки грамотному проведенню процедур «переїзду» та його доступній вартості. Ми вивчимо структуру проєкту, створимо резервні копії, перенесемо та розгорнемо ресурс, відтворивши його автентичну структуру без ризиків та втрат у рейтингу.

Інтеграція сайту на WordPress зі сторонніми сервісами

Життєдіяльність вебпроєкту та його розвиток незмінно призводять до виникнення нових завдань, опрацювання яких вимагає підключення сторонніх додатків, використання систем та скриптів. Червоний хамелеон може запропонувати вам як готові рішення, так і розробку індивідуальних згідно з конкретними вимогами замовника.

Підтримка сайту на WordPress

Наше агентство надає професійні послуги підтримки вебпродуктів на Вордпресс. Власники онлайн-ресурсів, які віддали перевагу цій популярній системі управління, прагнуть довірити її супровід та обслуговування сертифікованим фахівцям. Ми пропонуємо комплексний експертний підхід до розробки, розвитку та просування в Інтернеті.

Доопрацювання сайту на WordPress

Ситуація в конкурентному оточенні на ринку змінюється стрімко, тому й поточні потреби комерційних онлайн-проєктів піддаються змінам. Іноді йдеться про незначну корекцію, а іноді потрібні кардинальні зміни та структурні перестановки. Послуги доопрацювання передбачають також встановлення спеціальних плагінів, розширення функціонала, удосконалення юзабіліті, впровадження платіжних систем, калькуляції послуг та ін.

SEO-оптимізація та просування сайту на WordPress в пошукових системах

Трудомісткі та зазвичай витратні процеси з просування в ТОП виявляються ефективними тоді, коли виконуються експертами, що володіють не лише солідним досвідом та знаннями, а й перевіреними на практиці робочими техніками та професійною інтуїцією. SEO-оптимізація від Червоного хамелеона – це гарантія усунення технічних помилок, прискорення завантаження сторінок, підвищення зручності для користувачів, зростання конверсії та досягнення поставлених завдань у найкоротші терміни.

Які сайти можна зробити на WordPress

Переваги Вордпресс зробили систему актуальним та дуже популярним інструментом для створення вебпродуктів різних типів. На WP працюють Disney та IBM, General Electric та Mercedes-Benz. Цей перелік, мабуть, служить кращим доказом, що ця CMS є бездоганною для побудови бізнес-сайтів. Розробники невпинно працюють над удосконаленням системи, а нові теми та плагіни розширюють перелік варіантів, які можна зробити на ній.

 • Лендінг
 • Блог
 • Каталог
 • Вітрина
 • Корпоративний сайт
 • Соціальна мережа
 • Форум
 • Промосторінка
 • Дошка оголошень
 • Інтернет-магазин
 • Онлайн-сервіс

Чому варто замовити розробку в Червоному хамелеоні

Звернувшись до нас, Ви отримаєте окрему команду сертифікованих фахівців, які будуть на 100% зосереджені на вашому проєкті для швидкого та ефективного вирішення завдань, покладених на бізнес-проєкт. Багаторічний результативний досвід дозволяє нам братися за проєкти будь-якого рівня складності та виконувати завдання, які іншим виявилися не під силу.

Наші переваги:

 • Професіоналізм та гарантії якості виконання робіт (договір із зобов’язаннями);
 • Індивідуальний підхід та максимальна залученість у ваш бізнес;
 • Прозорі умови роботи й постійна комунікація з замовником;
 • Контроль та тестування на кожному етапі;
 • Комплексний підхід, що гарантує стабільність, продуктивність і безпеку проєкту;
 • Оплата строго та виключно відповідно до трудовитрат фахівців.

Етапи створення сайтів на WordPress

Комерційний сайт – це потужний сучасний інструмент для досягнення цілей бізнесу. Професійна розробка сайтів ґрунтується на глибинному розумінні потреб, цілей та можливостей вебпроєкту. Втілення ваших ідей у реальність вимагає від нас виконання послідовності основних етапів розробки.

Аналіз та планування

Визначення цілей та розробка завдань базуються на ретельному вивченні ніші, конкурентного оточення, особливостей бізнесу, інтересів цільової аудиторії.

Створення технічного завдання

Обговорення та узгодження із замовником вимог до структури, модулів, візуального оформлення, функціоналу та всіх складових елементів проекту дозволяє скласти чітке розуміння того, яким має бути веб-продукт.

Прототипування

Чорнова реалізація функціоналу нового веб-ресурсу дасть змогу швидко оцінити життєздатність системи та її роботу в цілому.

Дизайн та наповнення контентом

Веб-сайт набуває своєї унікальної графічної форми на основі обраного стилю та наповнюється оптимізованим контентом.

Backend та Frontend

Кваліфіковані розробники створюють інтерфейс та програмно-апаратну складову – сцену та закулісся веб-ресурсу, видиму та приховану від користувачів частину.

Тестування та запуск

Тести мають всебічний характер, їхнє завдання – виявити і одразу усунути можливі баги, дефекти або недосконалості, переконатися в коректній роботі веб-продукту на різних мобільних гаджетах тощо. Лише після цього проект може стартувати.

Підтримка та просування

Повної технічної підтримки досвідченими фахівцями потребує кожен онлайн-проект. Необхідно забезпечити йому гнучкість й адаптивність до мінливих ринкових умов, готовність до зростання та масштабування.

Які проєкти найчастіше замовляють на WordPress

Швидка та надійна безплатна платформа Вордпресс надає унікальні можливості для стартапів, невеликих підприємств та великих компаній, незалежно від сфери їхньої діяльності. У переліку проєктів, що випереджають за кількістю замовлень, наступні варіанти сайтів:

 • ігровий;
 • інформаційний;
 • новинний;
 • для знайомств;
 • для фотографа;
 • для компанії;
 • нерухомість;
 • оголошення;
 • портфоліо;
 • з пошуку роботи;
 • для турагентства.
Замовити розробку та створення сайту на WordPress

FAQ

Скільки коштує розробка сайту на WordPress?

За наявності вихідних даних, необхідних для написання технічного завдання, фахівці нашого агентства можуть розрахувати попередню вартість реалізації проєкту. Ціна формується з урахуванням бажаного функціоналу, унікального дизайну, плагінів та інших значущих чинників.

Чи можна перенести сайт, що вже існує, на WordPress?
Чи потрібно платити за сайт на Вордпрес?
Скільки часу потрібно для створення повноцінного сайту на WordPress?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект