Просування сайту в топ

Професійний вивід вебресурсу в топ – комплексна послуга від вебагентства «Червоний хамелеон». Ми впевнено приведемо вас до заповітної мети – лідерських позицій у пошуковій видачі! Ефективна SEO розкрутка сайту в Google не лише призведе до бажаного зростання трафіку й конверсій, але також забезпечить стабільність і тривале збереження досягнутого результату після закінчення робіт.

Особливості просування сайтів у пошуковику Google

Головна умова успіху в пошуковому просуванні – солідний багаж знань, досвіду, умінь та навичок оптимізатора. Результативність та темпи розкрутки сайту залежать від сотень факторів ранжування, на істотну частину яких оптимізатори мають змогу впливати лише непрямим чином.

Базові принципи й особливості просування сайту в топ Гугл:

 • виконання умов пошукової системи – створення дійсно корисного й комфортного для користувачів ресурсу;
 • адаптація сайту під мобільні гаджети, якими оперують понад 60 % користувачів;
 • формування якісного посилального профілю;
 • унікальний експертний контент, що на 100 % відповідає запитам відвідувачів, високоякісні фото та відео.

Етапи просування сайту в топ

Просунути сайт у рейтингову десятку з нуля дасть змогу комплексна пошукова оптимізація під Гугл, що складається із 6 базових етапів.

SEO-аудит

СЕО-аудит вебресурсу – наріжний камінь роботи над будь-яким проєктом. До нього входить:

 • ретельний аналіз усіх характеристик сайту, здатних вплинути на індексацію й ранжування в гуглі (внутрішня архітектура, зовнішні посилання, перелінковка, контент та ін.);
 • виявлення дефектів та вразливостей, що перешкоджають успішній роботі (дублі, биті посилання, пошуковий спам та ін.);
 • перевірка на відповідність офіційним (та неофіційними) вимогам пошукових систем;
 • виявлення точок зростання для потрапляння в топ.

Технічна оптимізація

Усунення будь-яких помилок та недоліків, здатних зашкодити ефективній оптимізації та знизити темпи просування сайту в пошуку, складається з такого переліку робіт:
 • створення адаптивного дизайну;
 • збільшення швидкості завантаження сторінок;
 • усунення дублікатів сторінок, які система не проіндексує, бо вважає їх не унікальними;
 • тестування кросбраузерності;
 • аналіз meta-тегів;
 • перехід на протокол https;
 • складання мапи сайту (файл sitemap.xml);
 • налаштування видів URL-сторінки (людино-зрозумілі урли з простою транслітерацією заголовків);
 • налаштування 301 та коригування 404;
 • складання файлу з «вказівками» для пошуковика – robots.txt;
 • впровадження мікророзмітки;
 • виправлення інших помилок;
 • підключення Google Search Console.

Складання семантичного ядра для просування сайту

Правильне формування СЯ – принципово значущий етап просування сайту. Сукупність ключових слів мусить бути націлена на залучення суворо цільової аудиторії, передавати тематику бізнесу, транслювати цінність продукту та бренду, враховувати інтереси та потреби користувачів.

Збір повної семантики, аналіз і кластеризація запитів дасть змогу доопрацювати структуру сайту для ідеальної відповідності потребам людей – вичерпні відповіді на їхні запитання на кожній сторінці та нічого зайвого.

Внутренняя оптимизация

Внутрішня оптимізація – ключовий процес комплексного удосконалення ресурсу. Потрібно виконати безліч завдань – від налаштування видимості та коректної роботи сторінок до наповнення контентом, роботи з юзабіліті та комерційними чинниками.

Повышение кликабельности сниппета и работа с поведенческими факторами

На результати видачі безпосередньо впливає поведінка користувачів, тому такий комплекс заходів спрямований на:

 • зниження кількості відмов;
 • збільшення глибини перегляду вебсторінок;
 • зростання часу присутності відвідувачів на сайті;
 • аналітику трафіку;
 • оптимізацію загального контенту під ЦА.

Наше завдання – досягти максимально тривалої та активної взаємодії користувача із сайтом. Google робить висновки щодо цього, відстежуючи безліч поведінкових чинників, привабливість яких може підвищити якісна пошукова оптимізація. Відмінним поведінковим сигналом для Google є клік користувача по сніппету (заголовок та description) та перехід на сайт. Сніппет має бути складений бездоганно та містити ключові слова, а також мікророзмітку.

Природне нарощування посилального профілю

Професійні оптимізатори знають, що сама по собі посилальна маса, навіть величезна, не гарантує успіху. Пошуковик відстежує якість сайтів донорів, у зв’язку з чим кращий ефект мають природні посилання (лише з авторитетних ресурсів подібної тематики) з якісним SEO та високим трастом.

Є особливі алгоритми пошукової системи, що здатні виявляти недобросовісні маніпуляції з посиланнями. Наслідки подібних дій можуть виявитися катастрофічними – накладення санкцій і песимізація в рейтингу.

Вартість і терміни просування сайту

Оптимальна вартість – привілей співпраці з веб агентством «Червоний хамелеон». Реальні терміни та чесна ціна – основа нашого іміджу та бездоганної репутації серед численних клієнтів. Вартість виведення сайту в ТОП 10–5–3 за кожним із пошукових запитів буде закріплена в договорі. Виведення в топ-10 передбачає також налаштування систем статистики для майбутньої поглибленої роботи.

Ефективне індивідуальне просування

Якість сайту, рівень конкуренції в ніші, спрямованість бізнесу, регіональність – у роботі ми спираємося на ці та безліч інших факторів, не прив’язуючись до стандартних схем.

Ми починаємо працювати лише після комплексного аналізу технічної складової та поточного стану оптимізації.

Ми враховуємо найтонші нюанси та особливості вашого ресурсу для досягнення найвищого результату.

Ми дивимося на бізнес вашими очима, слухаємо вас і чуємо, говоримо з вами однією мовою.

Чому клієнти вибирають «Червоний xамелеон» для просування та розкрутки сайтів

Лідерські позиції сайту в топі гугл – це довіра ваших покупців, репутація компанії, конверсії, прибуток, успіх, розвиток і масштабування бізнесу. Ми не ставимо межею потрапляння вебресурсу до топової десятки, а готові й далі працювати заради досягнення максимально можливого результату.

Досвід і експертність

У нас за плечима роки ефективного досвіду роботи з Google за умови постійного розвитку, відстеження новітніх алгоритмів, моніторингу чинних принципів ранжування, використання комплексного підходу до розкрутки.

Індивідуальний підхід

Успіх природного просування на 100 % залежить від того, наскільки відповідально оптимізатори заглиблюються в бізнес клієнта. На кожному етапі робіт будьте готові підтримувати комунікації з нашою командою.

Ми чудово розуміємо, що час – гроші

Хоча результати розкрутки онлайн ресурсу стають помітні не одразу, наша кваліфікована команда працює максимально швидко та ефективно, без найменших якісних втрат у процесах.

Виконання завдань будь-якої складності

Ми проаналізуємо сайт, нішу, конкурентів, розробимо стратегію, сплануємо та реалізуємо комплекс заходів із просування сайту в топ Гугл. Ми візьмемося за ваш проєкт і приведемо його до ідеального стану.

Наочні щомісячні звіти

Відстеження щоденних позицій ресурсу за всіма пошуковими запитами, доступ до статистики по трафіку й замовленнях (наскрізна аналітика).

Безпека, сумлінність, відповідальність

Збільшення трафіку та зростання позицій гарантовано не призведуть до санкцій Google.

Основні показники якості сайту в Google

Принципи оцінювання якості сайтів Google постійно змінюються і вдосконалюються. Вочевидь система цінує унікальний контент, що регулярно оновлюється, дивиться на перелінковку, відповідність контенту на сторінках сайту запитам користувачів та здатність розв’язувати їхні проблеми, кількість та якість зовнішніх посилань. Але є й неочевидні критерії оцінки:

 • алгоритм E-A-T (експертність, авторитетність, достовірність) для YMYL-сайтів і не тільки;
 • користь для користувача;
 • оптимізація під пошукові запити;
 • швидке завантаження сторінок із пристроїв будь-яких типів;
 • високоякісне юзабіліті з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та адаптованим дизайном;
 • текстові альтернативи для не текстового контенту;
 • читабельність і структурованість, граматична правильність;
 • релевантні мета-теги сторінок тощо.

Гарантоване просування сайту в топ

Будь-який грамотний сео-фахівець скаже вам, що в SEO не існує такого поняття як гарантії. Сумлінний оптимізатор не візьметься виконувати замовлення з виведення сайту в топ-3, наприклад, до конкретної дати та за чітко обумовлену вартість.

Пошукове просування працює інакше. Після скрупульозного всебічного аналізу і виправлення технічних помилок, що загрожують успішній оптимізації, вивірені комплексні дії оптимізаторів неминуче призводять до динаміки позицій і зростання трафіку. А ось терміни, темпи й межі цього зростання вже виключно індивідуальні.

Замовити просування сайту в топ

FAQ

Як оптимізувати сайт для пошукових систем?

Невпинна турбота про користувачів, наслідком якої будуть високі позиції в рейтингу, передбачає скрупульозний підхід до оптимізації. Необхідно уважно вивчити чинні правила та притримуватися рекомендацій для вебмайстрів.

З чого складається розкрутка сайту?
Скільки коштує просування сайту в топ органічної видачі?
У чому полягає сео просування?
Скільки потрібно часу, щоби вивести сайт у топ?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект