Збільшення трафіку медклініки у 7 разів технічним SEO


Сайт медичної клініки (https://weclinica.ua/) віком близько 3 років, роботи з SEO не проводились.

Переглянути проєкт

Мета першого етапу – пошук та виправлення технічних помилок на сайті, що перешкоджають індексації та погіршують ранжування.

Завдання:

  • проведення комплексного аудиту технічної оптимізації сайту;
  • ліквідація проблем спільно з розробником.

Співпраця з Клінікою Вихідного Дня в галузі пошукового просування розпочалася з проведення детального аудиту технічної оптимізації сайту.

Для глибокого дослідження стану вебпроєкту ми перевіряємо його більш ніж за 85 факторами, які так чи інакше можуть впливати на індексування та ранжування сторінок у пошуку.

SEO-аудит сайту медичної клініки

Аналізуючи проєкт, ми виявили низку проблем, які перешкоджали нормальній індексації важливих сторінок та заняттю топових позицій. Через це в індексі були відсутні адреси з пошуковим попитом.

Серед виявлених проблем були:

  • не склеєні дзеркала сайту з www та без www;
  • зайві правила у robots.txt, що створюють конфлікти з атрибутами canonical, index, а також некоректні способи обмеження індексації сторінок;
  • некоректно реалізована пагінація;
  • проблеми з картою сайту у XML-форматі;
  • безліч технічних дублів сторінок, що генеруються CMS;
  • циклічні посилання;
  • помилки в реалізації мовних версій.

Усе це генерувало безліч помилок індексування контенту. У Google Search Console була така картина:

Запропоновані виправлення були спрямовані на усунення помилок та покращення ситуації.

Технічне просування

У SEO зазвичай доводиться досить довго чекати на результати. Саме тому важливо оперативне впровадження рекомендацій щодо оптимізації.

Звіт аудиту після затвердження клієнта передали розробникам Червоного хамелеону для невідкладного впровадження виправлень.

І наша тактика дала результат доволі швидко. Уже за тиждень після початку робіт програмістів ми побачили значний приріст трафіку:

І покази, і кліки в Google Search Console зросли більш ніж у 2 рази.

Перші редагування, на які добре зреагував Google, були пов’язані переважно зі склейкою дзеркал з www і без. Посторінковий аналіз трафіку показав, що адреси www активно випадали з пошуку:

Водночас URL без www почали отримувати значно більше показів та переходів у пошуковій видачі Google.

Це яскраве свідчення того, що навіть одна, здавалося б, незначна помилка може гальмувати розвиток веб-проєкту й заважати залученню клієнтів.

Результат просування медичної клініки

Загальним результатом внесення всіх правок на сайт програмістами та контент-менеджерами стало зростання трафіку майже до 7000 (6982 у піку) переходів на сайт на добу з Google видачі:

З моменту проведення аудиту цей показник зріс приблизно в 7 разів.

Цей кейс – яскравий приклад того, що не варто нехтувати технічною частиною оптимізації. Коректно налаштований сервер, відсутність дублів, адекватно організоване управління індексацією – саме так ваш проєкт може «потоваришувати» з пошуковою системою.

Ми пропонуємо перевірити ваш сайт та виправити знайдені проблем

Відгук клієнта

Давно працюємо з Червоним хамелеоном в галузі розробки. Додатково вирішили спробувати замовити повний Технічний СЕО аудит нашого сайту.

Результат роботи нас дійсно порадував. Як і підхід до справи: хлопці не просто провели глибокий аналіз зі вказівками на проблеми та способи їх вирішення, але й повністю вирішили їх.

Ми повністю задоволені роботою, що виконана, та продовжуємо співробітництво тепер вже і трьох напрямках: розробка, підтримка та просування.

Олексій Панченко, засновник Клініки Вихідного Дня.

Давайте обговоримо ваш проєкт