Створення сайту-агрегатора

Стрімке зростання популярності та прибутковості сайтів-агрегаторів пояснюється унікальними перспективами цієї бізнес-моделі. Прокачаний сучасний маркетплейс фактично дає змогу контролювати цілу ринкову нішу, регулювати конкуренцію в ній та максимально ефективно просувати власну продукцію.

Команда досвідчених розробників, дизайнерів, маркетологів та SEO-фахівців Червоного хамелеону створить для вашого бізнесу потужний сайт-агрегатор із актуальним функціоналом, дружнім інтерфейсом та широкими можливостями монетизації. Наші проекти успішно конкурують за лояльність покупців та пошукових систем, тому інвестиції у створення складних та об'ємних веб-сайтів завжди окупаються.

Особливості та функціонал успішних сайтів-агрегаторів

Незважаючи на персоналізований підхід до кожного конкретного проекту, можна виділити основні структурні особливості платформи-агрегатора, а також набір функцій, що відповідають потребам сучасного ринку. Ефективний ресурс повинен мати такі можливості:

Повна оптимізація сервісу

Правильно створена структура забезпечує постійний трафік, що весь час зростає, для просування використовуються всі існуючі інструменти – від SEO, PPC до крауд-маркетингу.

Безпека особистих даних

Компіляція та синхронізація даних численних продавців, що пропонують товари та послуги, потребує високого рівня захисту ресурсу. Усередині агрегатора впроваджуються параметри протоколів безпеки SSL.

Унікальний адаптивний дизайн, що базується на юзабіліті

Органічний та читабельний продукт, контент із ясними шрифтами цілком і повністю повинен відповідати потребам відвідувачів.

Висока швидкість завантаження сторінок сайту

У проектуванні агрегатора застосовуються технології та інструменти, що впливають швидкість обробки даних.

Розширений функціонал

Окремі облікові записи, кастомний набір налаштувань, управління на різних рівнях, інструменти монетизації, системи рейтингу, управління відгуками, внутрішні чати, каталоги продуктів, інтеграція з партнерськими ресурсами, шаблони повідомлень, що налаштовуються, підписка на тарифні плани, статистика магазинів, автоматизація імпорту товарів, загальна структура категорій, інтелектуальний пошук за каталогом тощо.

Монетизація

Прибуток власникам платформ-агрегаторів приносить використання різних інструментів монетизації, врахованих під час проектування – реферальні кнопки, інтеграція з партнерськими сервісами, продаж лідів, реклама та спецпропозиції, платний топ, платна реєстрація тощо.

Види агрегаторів


Новинний агрегатор

Стрічка новин з різних джерел (онлайн-журналів, порталів новин), зібраних в одному місці приваблює тисячі відвідувачів щодня.

Квитковий агрегатор

На відміну від офіційних сайтів компаній з продажу квитків, клієнтам надається широкий вибір з пошуком найвигідніших цін, зручності та якості від цілого ряду перевізників. Як правило, на таких проєктах також можна отримати бонуси на супутні послуги, такі як трансфер, проживання, харчування та інші.

Товарний агрегатор – маркетплейс

Збирають мільйони товарів від магазинів по всій країні чи світі. Порівняння цін, відгуків, якості, оплати та доставки, можливість підібрати для кожного покупця відповідний варіант.

Агрегатор послуг

Спростіть процес пошуку замовлень для спеціалістів та найму виконавців. Клієнт такої платформи підбирає відповідного майстра для виконання потрібного завдання. Реалізація систем безпечної оплати, гарантій, рейтингу, оцінок та відгуків мотивуватиме професіоналів співпрацювати з порталом, а замовників – віддавати перевагу саме вашому ресурсу.

Купонатор

Додатковий рекламний канал для інтернет-продавців, що приваблює нових клієнтів. Такий ресурс дозволяє користувачам замовити недорогу послугу або отримати знижку.

Мультимедіа-агрегатор

Музичні портали, кіно-платформи та онлайн-галереї знаходять відгук у багатьох людей, які захоплюються мистецтвом. Вони тільки збільшують популярність і прибутковість за будь-якої економічної ситуації.

Етапи розробки в Червоному хамелеоні

Ми чітко дотримуємося плану реалізації великих проєктів, щоб зробити максимально якісний продукт. Вся робота проходить у 7 етапів:

Аналіз ніші та вибір відповідної платформи або CMS

Щоб забезпечити проекту високу конверсію та швидке просування, ппотрбен скрупульозний аналіз ніші, стандартів галузі, глибоке розуміння ЦА, оптимальний вибір технологій та інструментарію.

Складання докладного ТЗ

Коли ідея, концепція та цілі проекту визначені, його структура, візуал та функціонал документуються із зазначенням термінів виконання та бюджету.

Прототипування та малювання унікального дизайну

На основі аналізу світових трендів та продуманих схем створюється стильний сучасний дизайн, що відповідає стандартам ніші та потребам ЦА, промальовуються типові сторінки майбутнього сайту.

Верстка макетів у техніці Pixel perfect

Завдяки використанню особливої техніки, готові сторінки цілком відповідають макетам й очікуванням замовника.

Розробка ексклюзивного функціоналу

Професійні розробники перетворюють шаблон на код та пов'язують верстку із системою управління, бекенд-програмісти реалізують функціональні області сайту та пов'язують їх із базою даних. Це найбільш трудомісткий процес розробки.

Ручне тестування та оптимізація

Тестування, спрямоване на пошук помилок та забезпечення найвищої якості готового продукту, проводиться на всіх етапах реалізації проекту. Діагностика коду та оптимізація націлені на виключення ситуацій, що ведуть до втрати комерційних вигод.

Запуск сайту та підтримка проєкту

Постійний моніторинг агрегатора, регулярні оновлення, забезпечення 100% працездатності, захист від зовнішніх загроз та вдосконалення у міру розвитку проекту.

Переваги розробки агрегаторів у Червоному хамелеоні

Комерційний успіх наших клієнтів – підтвердження репутації та якості послуг Червоного хамелеону, компетентності у проектуванні, дизайні та програмуванні. Переваги співпраці з нами:

Індивідуальний підхід та комплексна робота

Під проект виділяється команда фахівців, зосереджена саме на його завданнях – від аналітики та розробки до просування та маркетингових активностей.

Налагоджений процес розробки та зворотний зв'язок

Багатоетапна розробка сайту-агрегатора суворо регламентована, замовник може відстежувати та контролювати прозорий процес на кожному етапі.

Невідкладне вирішення складних завдань та позаштатних ситуацій

Відповідальне відношення до поставлених завдань та багаторічний досвід розробки сайту дозволяє команді наших експертів завершувати проекти, які виявилися не до снаги іншим виконавцям.

Якісна та швидка робота на результат

Вибір професійної команди розробників – єдиний спосіб мінімізувати вартість масштабного проекту без найменших втрат у якості. Оплачується лише час, виділений на розробку вашого агрегатора.
Замовити створення та розробку сайту агрегатора

FAQ

Скільки коштує створити сайт-агрегатор?

Ціна розробки визначається базовим та додатковим набором функцій, масштабом та складністю проекту, його спрямованістю та особливостями, вимогами до дизайну тощо. У будь-якому разі це трудомісткий процес, що вимагає задіяти цілий штат професіоналів. Розрахувати вартість проекту можна безкоштовно, після погодження вимог та побажань до нього.

Які платформи та технології ви використовуєте для створення сайту агрегатора?
Чи займаєтесь ви підтримкою та просуванням сайтів агрегаторів?
Що таке сайт-агрегатор і в чому його особливості?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт