Створення сайту-агрегатора

Стрімке зростання популярності та прибутковості сайтів-агрегаторів пояснюється унікальними перспективами цієї бізнес-моделі. Сучасний популярний маркетплейс дає змогу контролювати цілу ринкову нішу, регулювати конкуренцію в ній та ефективно просувати свою продукцію.

Команда досвідчених фахівців «Червоного хамелеону» створить для вашого бізнесу потужний сайт-агрегатор з актуальним функціоналом, дружнім інтерфейсом та можливостями для монетизації. Наші проєкти успішно конкурують за лояльність покупців і пошукових систем, тому інвестиції у створення сайтів завжди окупаються.

Особливості та функціонал успішних сайтів-агрегаторів

Незважаючи на персоналізований підхід до кожного конкретного проєкту, можна виділити основні структурні особливості платформи-агрегатора, а також набір функцій, що відповідає потребам сучасного ринку. Ефективний ресурс повинен мати такі можливості:

Повна оптимізація сервісу

Правильно створена структура забезпечує стабільний трафік, що постійно зростає. Для просування використовуються методи лінкбілдингу.

Безпека особистих даних

Зіставлення та синхронізація даних численних продавців, що пропонують товари та послуги, потребує високого рівня захисту ресурсу. Всередині агрегатора впроваджуються налаштування протоколів безпеки SSL.

Унікальний адаптивний дизайн, що базується на юзабіліті

Органічний та читабельний контент з ясними шрифтами має відповідати потребам відвідувачів.

Висока швидкість завантаження сторінок сайту

У проєктуванні агрегатора застосовуються технології та інструменти, що впливають на швидкість обробки даних.

Розширений функціонал

На агрегаторі потрібно багато корисних функцій:

 • окремі облікові записи;
 • керування акаунтами;
 • інтеграція з партнерськими ресурсами;
 • інструменти монетизації;
 • системи рейтингу;
 • управління відгуками;
 • шаблони повідомлень, що налаштовуються;
 • внутрішні чати;
 • каталоги товарів;
 • загальна структура категорій;
 • автоматизація імпорту товарів;
 • інтелектуальний пошук у каталогу.

В разі потреби можемо обговорити кастомний набір налаштувань, щоб вам і відвідувачам агрегатора було зручно використовувати його.

Монетизація

Прибуток власникам платформ-агрегаторів приносить використання інструментів монетизації: реферальних кнопок, інтеграцій з партнерськими сервісами, продажу лідів, реклами та спецпропозицій, платного топа, платної реєстрації. Потрібно врахувати це під час проєктування сайту.

Типи агрегаторів


Новинний агрегатор

Стрічка новин з різних джерел (онлайн-журналів, порталів новин), зібраних в одному місці приваблює тисячі відвідувачів щодня.

Квитковий агрегатор

На відміну від офіційних сайтів компаній з продажу квитків, клієнтам надається широкий вибір з пошуком найвигідніших цін, зручності та якості від цілого ряду перевізників. Як правило, на таких проєктах можна отримати бонуси на супутні послуги, такі як: трансфер, проживання, харчування та інші.

Товарний агрегатор – маркетплейс

Маркетплейси збирають мільйони товарів від магазинів по всій країні чи світі. Порівняння цін, відгуків, якості, оплати та доставки, можливість підібрати для кожного покупця відповідний варіант.

Агрегатор послуг

Спростіть процес пошуку замовлень для спеціалістів і найм виконавців. Клієнт такої платформи підбирає відповідного майстра для виконання потрібного завдання.


Реалізація систем безпечної оплати, гарантій, рейтингу, оцінок і відгуків мотивуватиме професіоналів співпрацювати з порталом, а замовників – віддавати перевагу вашому ресурсу.

Купонатор

Додатковий рекламний канал для інтернет-продавців, що приваблює нових клієнтів. Такий ресурс дає змогу користувачам замовити недорогу послугу або отримати знижку.

Мультимедіа-агрегатор

Музичні портали, кіно-платформи та онлайн-галереї знаходять відгук у багатьох людей, які захоплюються мистецтвом. Вони тільки збільшують популярність і прибутковість за будь-якої економічної ситуації.

Етапи розробки в «Червоному хамелеоні»

Ми чітко дотримуємося плану реалізації великих проєктів, щоб зробити максимально якісний продукт. Вся робота проходить у 7 етапів:

Аналіз ніші та вибір відповідної платформи

Щоб забезпечити проєкту високу конверсію та швидке просування, потрібен ретельний аналіз ніші, стандартів галузі, глибоке розуміння цільової аудиторії (ЦА) та оптимальний вибір технологій.

Складання докладного технічного завдання (ТЗ)

Коли ідея, концепція та цілі проєкту визначені, його структура, візуал і функціонал документуються із зазначенням термінів виконання та бюджету.

Прототипування та малювання унікального дизайну

На основі аналізу трендів і продуманих схем створюється стильний сучасний дизайн, що відповідає стандартам ніші та потребам ЦА. Промальовуються типові сторінки майбутнього сайту.

Верстка макетів у техніці Pixel Perfect

Завдяки використанню особливої техніки, готові сторінки цілком відповідають макетам та очікуванням замовника.

Розробка ексклюзивного функціоналу

Професійні розробники перетворюють шаблон на код і пов'язують верстку із системою управління. Бекенд-програмісти реалізують функціонал сайту та пов'язують його із базою даних. Це найбільш трудомістка частина розробки.

Тестування та оптимізація

Тестування, спрямоване на пошук помилок і забезпечення високої якості готового продукту, проводиться на всіх етапах реалізації проєкту. Діагностика коду та оптимізація націлені на виключення ситуацій, що ведуть до втрати комерційних вигід.

Запуск сайту та підтримка проєкту

Постійний моніторинг агрегатора, регулярні оновлення, забезпечення працездатності, захист від зовнішніх загроз і вдосконалення у міру розвитку проєкту.

Переваги розробки агрегаторів у «Червоному хамелеоні»

Комерційний успіх наших клієнтів – підтвердження репутації та якості послуг «Червоного хамелеону», компетентності у проєктуванні, дизайні та програмуванні. Серед основних переваг співпраці з нами:

Індивідуальний підхід і комплексна робота

Під проєкт виділяється команда фахівців, зосереджена на його завданнях – від аналітики та розробки до просування та маркетингових активностей.

Налагоджений процес розробки та зворотний зв'язок

Багатоетапна розробка сайту-агрегатора суворо регламентована та узгоджена, замовник може відстежувати та контролювати процес на кожному етапі.

Невідкладне вирішення складних завдань

Відповідальне відношення до поставлених завдань і багаторічний досвід розробки сайтів дозволяє команді наших співробітників завершувати проєкти, які виявилися не до снаги іншим виконавцям.

Якісна та швидка робота на результат

Вибір професійної команди розробників – єдиний спосіб мінімізувати вартість масштабного проєкту без втрат у якості та функціональності. Оплачується лише час, виділений на розробку вашого агрегатора.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Скільки коштує створити сайт-агрегатор?

Ціна розробки визначається базовим і додатковим набором функцій, масштабом і складністю проєкту, його спрямованістю та особливостями, вимогами до дизайну тощо. В будь-якому випадку це трудомісткий процес, для якого потрібна команда професіоналів. Розрахувати вартість проєкту можна після узгодження вимог і побажань до нього.

Що таке сайт-агрегатор і в чому його особливості?
Які платформи й технології ви використовуєте для створення сайту-агрегатора?
Чи займаєтесь ви підтримкою та просуванням сайтів-агрегаторів?