Комплексне просування сайту

Сучасний онлайн-бізнес не зможе продати навіть найкрутіший продукт, якщо не відвоює собі місце в ТОП-10 пошукової видачі Google. Замовляючи комплексне СЕО просування в «Червоному хамелеоні», ви здобудете у своє розпорядження команду професіоналів та гарантії якісного результату.

SEO-просування й розкрутка сайтів

Грамотні стартові інвестиції в СЕО забезпечать для бізнесу стабільне майбутнє – канал із найнижчою вартістю ліда. Комплексна розкрутка – це сукупність заходів, спрямованих на:

 • підвищення видимості ресурсу;
 • зростання органічного трафіку (за цільовими для тематики ключовими словами);
 • формування позитивного іміджу компанії, підвищення впізнаваності;
 • оптимізацію витрат;
 • зростання лояльності клієнтів;
 • досягнення рентабельності та максимального прибутку.

Що входить у комплексне просування й розкрутку сайтів?

Усунення вразливостей технічного характеру та нарощування високоякісної посилальної маси, опрацювання юзабіліті та низка інших заходів із розкрутки дасть можливість правильно представити проєкт для ЦА й пошукових ботів, впевнено вийти в ТОП Google, збільшити кількість замовлень та прибуток компанії.

Команда експертів повністю сконцентрується на вашому проєкті, гарантуючи прозорість робіт і витрат. Вивчивши вашу аудиторію й конкурентне середовище, ми виявимо нові точки зростання та розробимо чіткий стратегічний план для швидкого досягнення поставлених бізнес-цілей.

SEO-аналіз сайту

Пошуковий аудит за усіма значущими пунктами (близько 50), технічний аудит, націлений на виправлення помилок, що перешкоджають виходу проєкту в ТОП.

Розробка семантичного ядра і розширення структури

Грамотна побудова СЯ – ваше свідчення про клієнтоорієнтованість та пропуск у світ ефективного органічного трафіку. Розширена структура сайту – база для написання якісного контенту, що закриває нагальні проблеми ЦА. Ретельне опрацювання структури, проведене досвідченими оптимізаторами, багаторазово збільшує шанси на лідерські позиції в рейтингу пошукової видачі.

Внутрішня оптимізація

Роботи з внутрішньої оптимізації передбачають:
 • виправлення всіляких упущень та проблем технічного характеру;
 • оптимізацію юзабіліті заради втілення комфортних умов для користувачів;
 • роботу з файлами sitemap.xml і robots.txt.;
 • створення ексклюзивного контенту найвищої якості;
 • оптимізацію метатегів;
 • скорочення часу завантаження сторінок;
 • налаштування параметра Alt;
 • оптимізацію ресурсу під мобільні пристрої, адаптивна верстка тощо.

Зовнішня оптимізація

Комплекс дій за межами вебресурсу включає лінкбілдінг, роботу із соцмережами і PR-активність.

Кому підійде комплексне просування сайтів

Професійний інструмент для досягнення цілей, поставлених на старті проєкту, ідеально підійде для:

 • інтернет-магазинів, інформаційних і комерційних порталів, проєктів у Києві та Україні, що мають на меті подальшу монетизацію, корпоративних порталів і дощок оголошень;
 • сайтів, що працюють у висококонкурентних нішах із багатоетапною взаємодією з відвідувачами;
 • перспективних компаній, стурбованих темпами розвитку свого бізнесу;
 • інтернет-порталів, що розвивають нові напрями, розширюють асортимент товарів або спектр послуг;
 • компаній, що розгортають нові ринки збуту;
 • брендів, які прагнуть підвищити впізнаваність у мережі, підняти репутацію й рівень довіри клієнтів.

Переваги комплексного SEO-просування від «Червоного хамелеона»

Розкрутка сайтів під ключ – довгий процес, який ґрунтується на систематичних діях, вимагає стратегічного планування та скрупульозного підходу. Довірити цю відповідальну роботу слід фахівцям із багаторічним ефективним досвідом. Таким чином, ви зробите серйозний внесок у розвиток свого бізнесу та здобудете виняткові вигоди:

 • Досягнення результату за заданими пріоритетами – зростання трафіку, конверсій, прибутку, формування авторитетності вебресурсу
 • Деталізовані звіти про виконану роботу, демонстрація результатів
 • Відповідність порталу сучасним вимогам пошукових систем, гарантії його безпеки
 • Стійкі в часі результати
 • Повністю прозора схема співпраці, погодження завдань, стратегії, бюджету
 • Актуальні доопрацювання, що ведуть до бажаних позицій у рейтингу та активного залучення користувачів
 • Потужна конкурентна перевага перед тими, хто веде аналогічний бізнес у мережі
 • Оптимізація витрат та чесна ціна

Вартість комплексного просування сайтів

Ціна всебічної розкрутки завжди формується суто індивідуально для кожного конкретного проєкту за результатами аудиту. Чинники, що прямо впливають на вартість і ефективність робіт:

 • тема й ніша бізнесу;
 • географія охоплення;
 • розмір вебресурсу, кількість категорій;
 • поточні позиції ресурсу;
 • обсяг запланованих доопрацювань;
 • якість посилального профілю тощо.

Послуга завжди спрямована на виявлення та виправлення недоліків, що знижують конверсію, а також на подальше застосування оптимальних маркетингових методів та інструментів.

Замовити комплексне просування сайту

FAQ

Які послуги входять у комплексне просування та розкрутку сайту?

Послуга може містити сео аудит ресурсу за безліччю пунктів, виправлення технічних помилок та впровадження доробок, постійний моніторинг позицій та вхідних посилань, роботи з розширення структури, підвищення якості контенту, поліпшення юзабіліті, здійснення внутрішньої та зовнішньої оптимізації, технічний супровід.

Скільки коштує комплексне просування сайту?
Як відбувається розкрутка сайту?
Скільки потрібно часу для виведення сайту в топ пошукових систем?
Як поліпшити позиції сайту в Google?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт