Доопрацювання сайтів

Розробники вебагентства «Червоний хамелеон» відновлять працездатність та розширять можливості ресурсу. Відновлюємо працездатність сайтів, інтегруємо новий дизайн, розширюємо можливості, модернізуємо та доробляємо проєкти, з якими не впоралися інші розробники. Замовляйте доопрацювання сайту, та за ваш проєкт візьмуться розробники з великим досвідом створення вебсайтів.

Популярні доопрацювання сайтів

Технічне доопрацювання сайту – це комплекс заходів із виявлення несправностей та виправлення помилок, доведення до кінця розпочатого проєкту, встановлення додаткових модулів, плагінів, додатків, налаштування та оновлення CMS та модулів, редизайну важливих сторінок проєкту.

З нашого досвіду, найчастіше власники інтернет-ресурсів замовляють такі типи доопрацювань сайтів:

 • створення та налаштування фільтрів товарів або інших позицій інтернет-магазину;
 • редизайн або доопрацювання дизайну сторінки;
 • адаптація шаблону під мобільні пристрої;
 • підключення та налаштування CRM;
 • налаштування імпорту та експорту бази даних товарів або інших матеріалів;
 • здійснення виправлень, згідно з технічним завданням SEO-фахівців.

Крім того, програмісти «Червоного хамелеона» готові повністю взяти сайт на своє обслуговування. У цьому випадку ви можете не перейматися актуальністю та працездатністю ресурсу. Необхідні доопрацювання будуть реалізовані в разі потреби.

Коли треба замовляти модернізацію

 • Попередній вебмайстер або студія взялися за виконання замовлення, але так і не доробили його.
 • Сайт втратив актуальність і вимагає модернізації сервісів.
 • Виникли несправності, з якими неможливо впоратися власноруч.
 • Хочете змінити або удосконалити дизайн.
 • Сайт некоректно відтворюється на моніторах різного формату та мобільних пристроях.

Ці проблеми призводять до втрати прибутку: простій інтернет-магазину, брак доступу до контактів або зв’язку для клієнтів і партнерів, неможливість контролювати роботу компанії та відстежувати продажі.

Переваги співпраці з Червоним xамелеоном


Якість і безпека

 • Ми гарантуємо надійність та збереження ваших даних . Домен, сайт, хостинг належать виключно замовнику.
 • Гарантуємо якість.

Універсальні послуги

 • Ми займаємося доопрацюванням сайтів у Києві та для компаній в інших містах України чи за кордоном.
 • Працюємо з будь-якою CMS та самописними платформами.

Кваліфікація і досвід

 • Над проєктом працюють лише сертифіковані розробники з перевіреною кваліфікацією. Усі співробітники в штаті. До Вашого сайту не мають доступу випадкові особи.
 • Команда «Червоного хамелеона» має понад 50 років сукупного досвіду розробки.

Надійність і прозорість

 • Розрахуємо вартість та терміни доопрацювань для вашого сайту безплатно.
 • Ви оплачуєте лише реально виконані роботи.
 • Дотримуємося термінів.
Замовити доопрацювання сайту

FAQ

Які завдання вирішуються в межах підтримки та доопрацювання сайту?

Штатні фахівці нашої команди закривають 5 основних напрямків (менеджмент проєкту, верстка, програмування, тестування, публікація контенту). Ви не обмежені в типах та обсягах завдань, які може вирішити вебагентство «Червоний хамелеон»: інсталювання й налагодження CMS, робота з фреймворками, розширення функціоналу (встановлення модулів, плагінів, надбудов або створення унікальних інструментів), верстка, наповнення контентом, тестування, аудит коду та швидкості роботи, а також багато інших завдань для підтримки працездатності та актуальності вебресурсу.

Ми не можемо дати доступи від адмінки, але нам потрібна підтримка сайту, є інший варіант?
Мені потрібен функціонал, для якого немає рішення, Ви можете його зробити в рамках підтримки сайту?
Який рівень кваліфікації ваших програмістів? Чи використовуєте ви фрилансерів для підтримки сайтів?
Скільки коштує доопрацювання сайту?
На яких CMS можливе доопрацювання сайту у вашому інтернет-агентстві?
Кому принадлежат права на код, созданный в ходе доработок сайта?
Какая стоимость доработки сайта?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт