Розробка та впровадження CRM систем для інтернет-магазину та бізнесу

Розробка та впровадження CRM, спеціалізованої під бізнес-процеси конкретної компанії – це можливість ефективно керувати персоналом та продажами, підняти прибуток, покращити маркетинг, оптимізувати внутрішні процеси, упорядкувати комунікації, підвищити лояльність клієнтів. У сучасних реаліях підприємства, де завдання співробітникам ставляться на ранкових нарадах та записуються в блокноти, не мають шансів на виживання у конкурентній боротьбі.

Експерти Червоного хамелеону допоможуть бізнесу зробити якісний стрибок в управлінні, підберуть найкраще рішення, яке повністю відповідає вашим вимогам та специфіці ніші. Ми пропонуємо розробку CRM, впровадження, налаштування та консультації з будь-яких професійних питань.

Що таке CRM система

Customer Relationship Management – програмний комплекс, призначений для автоматизації взаємодії компанії з клієнтами за рахунок збору та структурування інформації щодо бізнес-процесів. CRM зберігає отримані з різних джерел дані про покупців, що дозволяє аналізувати та оптимізувати клієнтське обслуговування та роботу відділів продажу та маркетингу. Сучасні комерційні компанії (та некомерційні організації) особливо гостро потребують ефективно налаштованих й налагоджених CRM-систем за умови збільшення кількості комунікацій з метою економії ресурсів та підвищення ефективності роботи.

Які завдання вирішує CRM

Індивідуальна розробка інструменту для управління взаємовідносинами з клієнтами суттєво спрощує для компанії збір та сортування даних, дозволяє керувати взаємодіями та аналізувати їх, що в результаті призводить до помітного зростання прибутку. CRM-система вирішує низку найважливіших для бізнесу завдань:

Стандартизація та автоматизація продажів

Впровадження ЦРМ забезпечує відповідність бізнес-процесів вибраним стандартам, робота менеджерів ведеться за чіткими алгоритмами, мінімізується ризик помилок. Порядок у справах компанії є критично важливим під час її зростання, сезонних розпродажів та інших активностей.

Управління робочими процесами всередині компанії

Завдання розподіляються між відділами та співробітниками, ведеться моніторинг, контролюється виконання ключових показників. Є можливість організації роботи віддалених співробітників у хмарному середовищі за умови збереження продуктивності.

Підвищення якості обслуговування клієнтів

Система зберігає дані про активність кожного клієнта та історію комунікацій із ним. Таким чином, менеджери можуть пропонувати своєчасний персоналізований сервіс, розсилати пропозиції, формувати групи для участі в акціях та бонусних системах.

Ведення єдиної клієнтської бази

Збереження та цілісність бази клієнтів – одна з головних переваг системи CRM. Дані щодо покупців, постачальників, партнерів можна сегментувати, вказувати доступ фахівців, призначати ролі, підвищувати продуктивність внутрішніх та зовнішніх взаємодій.

Підвищення ефективності менеджерів

Керівник встановлює KPI та прогнозує прибуток, спираючись на цю інформацію. Система дозволяє контролювати заявки в роботі, закриті угоди, пропущені завдання, вона виявляє причини падіння продажів та забезпечує можливість своєчасно вжити заходів для їхнього виправлення.

Детальна аналітика та статистика

Зручні інструменти для збору та аналізу звітності дають змогу бачити реальні продажі, прибуток та витрати, сильні сторони та слабкі місця, контролювати роботу всіх співробітників, розробляти плани продажу та просування продуктів, гнучко реагувати на зміни ринку.

Етапи розробки CRM системи з нуля

Процес індивідуальної розробки та впровадження CRM-системи, як й інших проектів, умовно поділяється на такі етапи:

Аналітика

Знайомство з бізнесом клієнта, аналіз основних процесів, вивчення ніші, визначення цілей, побудова стратегій тощо.

Створення ТЗ

Визначення, узгодження та опрацювання завдань, документування кроків та термінів виконання.

Візуалізація та розробка CRM-системи

Створення дизайну, архітектури, програмна частина, настроювання, налагодження.

Тестування

Контроль якості та функціональності всіх елементів системи.

Встановлення

Впровадження CRM з інсталяцією відповідних програм на пристрої користувачів.

Технічна підтримка

Аудит та обслуговування готового продукту.

Результати та ефективність від впровадження CRM систем

Зростання окупності маркетингових інвестицій

Накопичені та структуровані відомості щодо ЦА дозволяють глибоко й правильно розуміти її потреби, що дає можливість точного налаштування таргетованої реклами та підвищує ефективність інших маркетингових інструментів (автоматизація розсилок, дії щодо повернення клієнтів, тригерні повідомлення тощо).

Зростання прибутку

Усі модулі ЦРМ системи спрямовані на збільшення обсягу продажів, зростання конверсій та середнього чека, залучення нових клієнтів та зростання лояльності існуючих. ЦРМ надає дані для визначення причин відмов від угод, втрат часу та ресурсів, а також для застосування конкретних заходів щодо усунення проблем.

Економія часу та ефект комплексного функціонування

CRM можна інтегрувати з будь-якими соцмережами, месенджерами та сервісами, корисними у роботі. Це надзвичайно зручно та позбавляє необхідності вручну переносити дані в систему. Плюс, зв'язок між співробітниками також можна налаштувати за допомогою API сервісів.

Скорочення витрат на обробку замовлень

Впровадження автоматизації операцій, пов'язаних із фінансовою інформацією та документообігом, дозволяє підняти продуктивність та швидкість роботи без розширення штату.

Процес впровадження системи CRM під ключ

Ведення діяльності компанії в ЦРМ – зміни, які потребують адаптації керівництва та співробітників. Менеджери Червоного хамелеону допоможуть здійснити впровадження проекту поетапно, з чітким та докладним інструктажем, без стресу.

Презентація системи CPM для компанії

Демонстрація зручності та ефективності ЦРМ у вирішенні практичних завдань та побудові сталого бізнесу на базі клієнто-орієнтованого підходу.

Синхронізація із системами

Імпорт бази даних, контактів та інформації, інтеграція з діючими програмами.

Налаштування доступу співробітників та інструктаж

Розподіл ролей із тими чи іншими повноваженнями (користувач, адміністратор, куратор тощо). Багато уваги приділяється процесу підготовки та правильної мотивації персоналу, від чого залежить продуктивність та легкість впровадження інструменту управління.

Підключення каналів зв'язку та фінальне налаштування

Інтеграція з соцмережами та месенджерами, підключення email та IP-телефонії, налаштування звітів та ін.

Чому розробку власної CRM системи варто замовити у Червоному хамелеоні

Серед наших проектів є реалізовані CRM-системи будь-яких рівнів складності для компаній із різних галузей. Професійна розробка та впровадження від експертів Червоного хамелеону – запорука ефективності роботи та швидкої окупності інвестицій. Переваги співпраці з нами:

Комплексний підхід

Окрім розробки програмних продуктів, ми здійснюємо технічну підтримку, просування, масштабування та вдосконалення проектів.

Кваліфікована команда

Компетенції співробітників агентства повністю закривають потреби навіть найтехнічніших складних проектів з гарантією функціональності, безпеки, надійності та стабільності.

Індивідуальні рішення кожного замовника

З історій успіху наших клієнтів складається репутація веб-агентства. Ми вибираємо інструменти на основі глибокого аналізу специфіки бізнесу та його потреб, щоб з максимальною ефективністю застосовувати технології та знання.

Прозоре ціноутворення

Погодинна оплата проводиться за час, витрачений фахівцями агентства з можливістю контролю над виконанням робіт.

Створення CRM систем для різних сфер бізнесу

Будь-який бізнес з постійним потоком лідів вимагає впорядкованої роботи менеджерів та чіткої взаємодії з клієнтами, а отже – впровадження ЦРМ систем, операційних, стратегічних, аналітичних або варіантів з функціями, що перетинаються. Ми пропонуємо розробку та встановлення CRM для таких сфер та напрямків діяльності:

 • Агентства нерухомості та ріелтори.
 • Туризм та готельний бізнес.
 • Автосалони та магазини автомобільних запчастин.
 • Будівельні компанії.
 • Оптова та роздрібна торгівля.
 • Юридичні компанії.
 • Салони краси, косметологічні послуги.
 • Контакт-центри.
 • Логістика.
 • Клініки та медичні центри.
 • Кафе та ресторани.
 • Маркетинг та реклама.
 • Дропшипінг.
 • Банки, фінансові та інвестиційні компанії.
 • Таксі та вантажоперевезення.
 • Склади та маркетплейси.
Замовити розробку та впровадження CRM системи для бізнесу під ключ

FAQ

Якому бізнесу потрібна власна ЦРМ система?

ЦРМ буде ефективною для кожного бізнесу, який має клієнтську базу та більше одного менеджера в штаті. Простіше вказати випадки, коли вкладення у її розробку можуть не окупитися – за відсутності потреби у повторних продажах та за умови обмеженої кількості поточних клієнтів, вести яких можна самостійно без співробітників.

Скільки коштує установка та використання CRM-системи?
Що краще вибрати: використання готової CRM системи або розробку власної з нуля?
Скільки часу займає створення CRM?
Яка вартість розробки системи CRM з нуля?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт