Веб-студія Червоний Хамелеон

Створимо сайт, що виправдає ваші сподівання

 • Вам запропонували зробити інтернет-магазин швидко й недорого?
 • Веб-агентство обіцяє розробити портал у терміни, які потрібні клієнту?
 • У студії присягаються, що бюджет складного проєкту не зміниться?

Але ж ми із вами не віримо у казки.

Ми не даємо нереальних обіцянок. Лише тверезий розрахунок заради прибуткового бізнесу наших клієнтів.

Ми не маємо ілюзій: від вашого прибутку залежить й наш добробут.

Ми заглиблюємося в потреби вашого бізнесу

Для нас сайт клієнта – це не ефектні зображення в мережі, це потужний локомотив електронної комерції. Ми створюємо дієві інструменти для заробітку та просування онлайн-бізнесу.

Тому перед розробкою ми приділяємо особливу увагу аналізу компанії замовника, цільової аудиторії та продукції.

Занурюючись у суть бізнесу, ми:

 • відокремимо ваш бренд від маси конкурентів;
 • створимо сайт, орієнтований на конкретний товар, послугу, контент та потреби відвідувача;
 • наповнимо ресурс функціоналом, що сприяє досягненню мети клієнта.

Ми повинні поглянути на бізнес вашими очима, тому будьте готові підтримувати зв’язок із нами на кожному кроці реалізації вашого проєкту.

Повний комплекс послуг

Не витрачайте час на пошуки власної команди для створення сайту. Ми робимо все – від розробки концепції дизайну сторінки до запуску готового продукту в інтернеті.

Розробка

Створюємо найскладніші і високонавантажені eCommerce- проєкти.
Повний цикл розробки - від дизайну до запуску готового сайту.

Підтримка

Супроводжуємо й модернізуємо сайти та інтернет-магазини.
Забезпечуємо безперебійну роботу й оперативно розв’язуємо проблеми.

Інтеграції

Реалізуємо синхронізацію інтернет-магазинів з ERP- системами.
Впроваджуємо CRM і підключаємо сторонні сервіси.

Кваліфікація та сертифікація

Над Вашим проєктом працюватимуть найкращі фахівці.

Головна перевага роботи команди – у командній грі. Зусилля кожного множаться на колективні знання, досвід і вміння всіх, хто працює над проєктом. Це означає, що наш результат напевно перевершить результат робіт, замовлених у різних виконавців.

Бізнес – це гроші. Та їх вочевидь не варто довіряти випадковим людям. У «Червоному хамелеоні» над вашим проєктом будуть працювати виключно співробітники, кваліфікація яких перевірена нами та часом. А сукупний досвід нашої команди у розробці перевищує 50 років.

Наші програмісти, верстальники й тестувальники розуміють принципи роботи, специфіку безпеки та особливості коду систем управління контентом (CMS) і популярних фреймворків. Ми створюємо продуктивні сайти та окремі додатки.

Контроль та тестування

Ми складаємо докладне технічне завдання з покроковим таймінгом. Таким чином розробники гарантовано не пропустять жодної дрібниці, а замовник може контролювати хід реалізації проєкту.

Розробка сайту – процедура комплексна. Тут важливо, щоби кожна стадія створення ресурсу тестувалася. Поетапний контроль визначає підсумкову якість цілого виконаного проєкту. Ми ретельно перевіряємо й даємо гарантію на всі роботи.

Тестувальник на кожному етапі оцінює:

 1. Адаптацію сайту до різних розмірів дисплеїв.
 2. Продуктивність.
 3. Безпеку ресурсу.
 4. Функціонування вебдодатків.
 5. Інтеграцію сторонніх сервісів і програм.

Уся команда підтримує безперервний зв’язок задля злагодженої роботи та максимально ефективної реалізації проєкту.

Пишаємося своїми проєктами

Ми не лишаємося на місці та постійно підіймаємо планку майстерності та якості. Ми беремо в роботу найскладніші проєкти, на закінчення яких не вистачило досвіду чи компетенції інших розробників. І головне – ми доводимо їх до кінця.

Перегляньте наші кейси, ви відразу зрозумієте, що ваш проєкт варто довірити саме нам:

Нам довіряють

Ми не віртуальна компанія

Ми ведемо легальний бізнес. З нами ви будете у безпеці. Ми надаємо необхідні документи для податкової звітності компаній. Усі договори, гарантії, акти мають повну юридичну силу.

Свої проєкти нам довіряють маленькі компанії і великі підприємства. Їх об’єднує бажання зробити крутий сайт, який буде гідним представництвом фірми в мережі

Про результати нашої співпраці красномовно свідчать відгуки наших клієнтів.

Уся команда підтримує безперервний зв’язок для злагодженої роботи та максимально ефективної реалізації проєкту.

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук

Ще більше можливостей

Окрім саме розробки та підтримки сайтів, з нами Ви здобудете можливість вигідно замовити широкий спектр послуг наших партнерів. Ми співпрацюємо з компаніями, що надають хостинг, хмарні сервіси, CRM.

Ми любимо те, що робимо. Цим легко пояснюється висока якість роботи та готовність йти назустріч клієнтам.

Вам потрібен надійний партнер?
Давайте обговоримо ваш проєкт