Веб-студія «Червоний хамелеон»

Наше кредо – працювати в довгу. Як з клієнтами, так і з командою. На даний момент ми маємо 15 штатних фахівців. Рівень: Strong Middle, Senior.

Наші цінності:

Не продаємо, щоб продати. Вміємо слухати та чути. Пропонуємо оптимальні рішення, які справді допоможуть бізнесу як тактично, так і стратегічно.

Прагнемо допомогти замовнику. Допомагаємо досягати бізнес-цілей, завдяки індивідуальному підходу та оптимальним технічним способам вирішення завдань.

Що вміємо найкраще:

  1. Розробляти складні, кастомні, нетипові проєкти з нуля з великими каталогами (до 500 000 SKU).
  2. Писати інтеграції із зовнішніми сервісами.
  3. Допрацьовувати та підтримувати вже створені сайти на фреймворках, самописах.
  4. Оптимізувати архітектуру, робити налагодження та рефакторинг.

В чому наші переваги:

  • Досвід розробки e-commerce проєктів для українського бізнесу 8 років: ювелірна (Aurum з 2019), автомобільна (Bex Space з 2021), косметична тематики (Glossary з 2019) та інші.
  • Вміємо розбиратися з чужим кодом і вдосконалювати його. Наприклад, Віват трейдинг (з 2021), Novodom (з 2021), Pobuduj ex Наша Стройка (з 2021), Kitaec.ua (з 2021), Вектортул (з 2022) прийшли до нас за технічною підтримкою та стали постійними клієнтами.
  • Згуртовані – основний кістяк команди працює разом понад 5 років.
  • У нас погодинна оплата, тому ви платите лише за реальну роботу.
  • Ми завжди доводимо розпочате до кінця, тому ви можете сміливо довірити нам свій проєкт.

Чим ще ми будемо корисні:

Окрім розробки та підтримки надаємо послуги SEO-просування. Понад 2 роки робили SEO для інтернет-магазину органічної продукції Glossary. Зараз працюємо з іспанським інтернет-магазином косметики Veki. До роботи підходимо індивідуально.

Щодня працюємо над тим, щоб допомогти українському e-commerce бізнесу досягнути кращих результатів.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт