Створення складних сайтів

Команда розробників Червоного хамелеону пропонує функціональні, швидкі та безпечні рішення для сучасного бізнесу. Ми застосовуємо передові технології та широкий спектр експертних знань для перетворення складних ідей та концепцій на ефективні інструменти електронної комерції, інтуїтивно зрозумілі в управлінні та комфортні у використанні.

Особливості створення складних сайтів

Створення нестандартних, високоефективних, безвідмовно працюючих веб-ресурсів, на відміну від сайтів, побудованих на типових рішеннях, вимагає залучення більшої кількості кваліфікованих фахівців, досконалого проектування цілісної системи та ретельного контролю проміжних результатів на кожному етапі. Високі вимоги пов'язані з особливостями складних сайтів.

Ідеальна багаторівнева структура сайту

Складні сайти містять великий обсяг інформації, яку потрібно ретельно структурувати. Логіка проекту має бути побудована бездоганно ще на етапі планування для чіткого розуміння підсумкового результату та уникнення ризиків у процесі подальшої роботи вебсайту.

Стабільна працездатність при високих навантаженнях

Не виключена ймовірність виникнення не прогнозованих на початкових етапах проблем під час роботи з величезними масивами даних. Для забезпечення безперебійної роботи високонавантаженої системи проводиться жорсткий поетапний контроль та багаторазове тестування в різних умовах.

Автоматизація бізнес-процесів

Сайти підвищеної складності орієнтовані на програмну складову, швидкість функціонування, чіткість та точність проведення розрахунків. Автоматизація бізнес-процесів забезпечує не лише зростання прибутку та економію часу та сил, а й легке масштабування бізнесу.

Унікальні напрацювання через відсутність типових рішень

Написання коду, його налагодження та тестування складного функціоналу вимагатимуть багато часу та зусиль, але перевагою стане гнучкість у плані масштабування, інтеграції та внесення коректив.

Етапи розробки складних сайтів

Багаторічний досвід розробки складних веб-сайтів у різних сферах дозволяє нам створювати надійні та стійкі до відмов платформи з детально опрацьованою багаторівневою структурою, здатні безвідмовно працювати під високими навантаженнями. Кожен проект є глибоко індивідуальним, але створюється за єдиною вивіреною схемою з п'яти послідовних етапів.

Аналіз

Веб-проєкти зі складною логікою та взаємопов'язаними модулями вимагають ретельного попереднього аналізу специфіки майбутнього проєкту. Визначається бізнес мета, досліджується ЦА та конкуренти, обсяг робіт, технічні вимоги та специфічні особливості.

Проектування та прототипування

Пробна версія майбутньої платформи дозволяє продемонструвати її функціонал, технічні можливості та перевірити працездатність рішень на ранніх етапах процесу розробки.

Дизайн

Щоби грамотно організувати дані на всіх рівнях та структурувати величезний обсяг інформації на складних сайтах, потрібний продуманий UX/UI дизайн. На цьому етапі також оцінюється юзабіліті, залучення користувачів, легкість досягнення ними цілей та вирішення проблем.

Програмування

Написання коду, створення технічних конфігурацій, програмування функціоналу з урахуванням технічного завдання. Проводиться інтеграція з різноманітними сервісами та обліковими системами.

Тестування

Трудомісткий процес перед релізом, спрямований на виключення помилок серед значного обсягу коду. Оцінюється швидкість завантаження, комфорт серфінгу, за необхідності усуваються вразливості та вносяться корективи.

«Червоний хамелеон» – ваш шлях до реалізації найскладніших завдань

Довірте створення високонавантаженого сайту на замовлення нам. Ми вже маємо ідеї для реалізації.

100 % працездатність вебресурсу

 • Висока продуктивність – основа для масштабного проєкту. Ми забезпечуємо якісну та безперебійну роботу за допомогою сучасних технологій.
 • Створюємо оптимальний код для раціонального використання ресурсів, збільшення швидкості та продуктивності.

Безпека на максимально високому рівні

 • Мінімізуємо ризики, пов’язані з втратою або розкраданням даних користувача.=
 • Пишемо безпечний код та використовуємо виключно захищені інструменти для забезпечення збереження даних та мінімізації несанкціонованого доступу до ресурсу.

Повний контроль

 • Створюємо проєкти, що зростають разом із вашим бізнесом.
 • На стадії розробки сайту ви отримуєте доступ до CRM, у якій зможете відстежувати всі дії розробників.

Офіційна угода

 • Ми оформляємо послугу відповідно до закону та надаємо повний звіт про виконану роботу.
 • Наш офіс розташований в Києві, але це не перешкоджає сотням клієнтів з усього світу обирати саме нас.

Робота під високим навантаженням

 • Досягаємо максимальних показників швидкості відповіді та обробки запитів навіть за умов підвищених навантажень на сайт та сервер.

Легка масштабованість

 • Розвивайте сайт, залучайте більше клієнтів та не хвилюйтеся щодо зниження продуктивності. Ми підберемо потужні сервери з урахуванням навантаження.

Перетворимо ваші задуми на стабільні та безпечні сайти

Складним можна назвати будь-який проєкт, що складається з унікального набору інструментів та має нетипове виконання.

Ми готові розробити дизайн та функціонал будь-яких нестандартних ресурсів.

 • eCommerce-сайти - інтернет-магазини, аукціони, дошки оголошень
 • B2B-проєкти - магазини, сайти послуг, дилерські портали та кабінети
 • портали - комплексні проєкти зі складною структурою, сервісами
 • корпоративні рішення - проєкти для бізнесу, інтеграції сайтів з CRM, ERP-системами

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Які нюанси розробки складних сайтів варто врахувати до початку робіт?

Складні веб-платформи через відсутність типових рішень потребують унікальних напрацювань. Насамперед необхідно структурувати ідеї, визначити концепцію, вибрати оптимальну стратегію, чітко описати вимоги з урахуванням майбутнього масштабування проекту.

Досвідчені фахівці можуть передбачити нестиковку в логіці, знайти найкращі можливості для реалізації функціоналу, вирішити проблеми зі швидкодією. Обов'язково вживається комплекс заходів для забезпечення безпеки сайту. Потрібна чітко організована робота цілого штату співробітників із централізованим контролем кожного етапу.

Скільки коштує розробка складного сайту під ключ?
Які платформи та технології ви використовуєте під час створення складного сайту на замовлення?
Скільки часу потрібно для створення складного веб-проєкту з нуля?