Створення складних сайтів

Команда розробників Червоного хамелеону пропонує функціональні, швидкі та безпечні рішення для сучасного бізнесу. Ми застосовуємо передові технології та широкий спектр експертних знань для перетворення складних ідей та концепцій на ефективні інструменти електронної комерції, інтуїтивно зрозумілі в управлінні та комфортні у використанні.

Особливості створення складних сайтів

Створення нестандартних, високоефективних, безвідмовно працюючих веб-ресурсів, на відміну від сайтів, побудованих на типових рішеннях, вимагає залучення більшої кількості кваліфікованих фахівців, досконалого проектування цілісної системи та ретельного контролю проміжних результатів на кожному етапі. Високі вимоги пов'язані з особливостями складних сайтів.

Ідеальна багаторівнева структура сайту

Складні сайти містять великий обсяг інформації, яку потрібно ретельно структурувати. Логіка проекту має бути побудована бездоганно ще на етапі планування для чіткого розуміння підсумкового результату та уникнення ризиків у процесі подальшої роботи вебсайту.

Стабільна працездатність при високих навантаженнях

Не виключена ймовірність виникнення не прогнозованих на початкових етапах проблем під час роботи з величезними масивами даних. Для забезпечення безперебійної роботи високонавантаженої системи проводиться жорсткий поетапний контроль та багаторазове тестування в різних умовах.

Автоматизація бізнес-процесів

Сайти підвищеної складності орієнтовані на програмну складову, швидкість функціонування, чіткість та точність проведення розрахунків. Автоматизація бізнес-процесів забезпечує не лише зростання прибутку та економію часу та сил, а й легке масштабування бізнесу.

Унікальні напрацювання через відсутність типових рішень

Написання коду, його налагодження та тестування складного функціоналу вимагатимуть багато часу та зусиль, але перевагою стане гнучкість у плані масштабування, інтеграції та внесення коректив.

Перетворимо ваші задуми на стабільні та безпечні сайти

Складним можна назвати будь-який проєкт, що складається з унікального набору інструментів та має нетипове виконання.

Ми готові розробити дизайн та функціонал будь-яких нестандартних ресурсів.

 • eCommerce-сайти - інтернет-магазини, аукціони, дошки оголошень
 • B2B-проєкти - магазини, сайти послуг, дилерські портали та кабінети
 • портали - комплексні проєкти зі складною структурою, сервісами
 • корпоративні рішення - проєкти для бізнесу, інтеграції сайтів з CRM, ERP-системами

Етапи розробки складних сайтів

Багаторічний досвід розробки складних веб-сайтів у різних сферах дозволяє нам створювати надійні та стійкі до відмов платформи з детально опрацьованою багаторівневою структурою, здатні безвідмовно працювати під високими навантаженнями. Кожен проект є глибоко індивідуальним, але створюється за єдиною вивіреною схемою з п'яти послідовних етапів.

Аналіз

Веб-проєкти зі складною логікою та взаємопов'язаними модулями вимагають ретельного попереднього аналізу специфіки майбутнього проєкту. Визначається бізнес мета, досліджується ЦА та конкуренти, обсяг робіт, технічні вимоги та специфічні особливості.

Проектування та прототипування

Пробна версія майбутньої платформи дозволяє продемонструвати її функціонал, технічні можливості та перевірити працездатність рішень на ранніх етапах процесу розробки.

Дизайн

Щоби грамотно організувати дані на всіх рівнях та структурувати величезний обсяг інформації на складних сайтах, потрібний продуманий UX/UI дизайн. На цьому етапі також оцінюється юзабіліті, залучення користувачів, легкість досягнення ними цілей та вирішення проблем.

Програмування

Написання коду, створення технічних конфігурацій, програмування функціоналу з урахуванням технічного завдання. Проводиться інтеграція з різноманітними сервісами та обліковими системами.

Тестування

Трудомісткий процес перед релізом, спрямований на виключення помилок серед значного обсягу коду. Оцінюється швидкість завантаження, комфорт серфінгу, за необхідності усуваються вразливості та вносяться корективи.

Червоний хамелеон – ваш шлях до реалізації найскладніших завдань

Довірте створення високонавантаженого сайту на замовлення нам. Ми вже маємо ідеї для реалізації.

100 % працездатність вебресурсу

 • Висока продуктивність – основа для масштабного проєкту. Ми забезпечуємо якісну та безперебійну роботу за допомогою сучасних технологій.
 • Створюємо оптимальний код для раціонального використання ресурсів, збільшення швидкості та продуктивності.

Безпека на максимально високому рівні

 • Мінімізуємо ризики, пов’язані з втратою або розкраданням даних користувача.=
 • Пишемо безпечний код та використовуємо виключно захищені інструменти для забезпечення збереження даних та мінімізації несанкціонованого доступу до ресурсу.

Повний контроль

 • Створюємо проєкти, що зростають разом із вашим бізнесом.
 • На стадії розробки сайту ви отримуєте доступ до CRM, у якій зможете відстежувати всі дії розробників.

Офіційна угода

 • Ми оформляємо послугу відповідно до закону та надаємо повний звіт про виконану роботу.
 • Наш офіс розташований в Києві, але це не перешкоджає сотням клієнтів з усього світу обирати саме нас.

Робота під високим навантаженням

 • Досягаємо максимальних показників швидкості відповіді та обробки запитів навіть за умов підвищених навантажень на сайт та сервер.

Легка масштабованість

 • Розвивайте сайт, залучайте більше клієнтів та не хвилюйтеся щодо зниження продуктивності. Ми підберемо потужні сервери з урахуванням навантаження.
Замовити створення та розробку складного сайту

FAQ

Які нюанси розробки складних сайтів варто врахувати до початку робіт?

Складні веб-платформи через відсутність типових рішень потребують унікальних напрацювань. Насамперед необхідно структурувати ідеї, визначити концепцію, вибрати оптимальну стратегію, чітко описати вимоги з урахуванням майбутнього масштабування проекту. Досвідчені фахівці можуть передбачити нестикування у логіці, відшукати кращі можливості для реалізації функціоналу, вирішити проблеми зі швидкодією. Обов'язково вживається комплекс ефективних заходів для забезпечення інформаційної безпеки унікального сайту. Потрібна чітко організована робота цілого штату співробітників із централізованим контролем кожного етапу.

Скільки коштує розробка складного сайту під ключ?
Які платформи та технології ви використовуєте під час створення складного сайту на замовлення?
Скільки часу потрібно для створення складного веб-проекту з нуля?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт