Створення та розробка корпоративного сайту

Експерти веб-агентства Червоний хамелеон – висококваліфіковані програмісти, дизайнери, маркетологи та SEO-фахівці – готові розробити для вашого бізнесу повноцінне веб-представництво. Сучасний корпоративний сайт з унікальним дизайном виконуватиме для компанії три основні функції – інформаційну, комерційну та маркетингову. Додатково ми реалізуємо будь-які робочі функції для повної відповідності системи бізнес-цілям та поточним потребам компанії.

Приклади корпоративних сайтів від розробників Червоного xамелеону

Корпоративний сайт та для чого він потрібний

Багаторівневий проект, що демонструє аудиторії можливості та переваги компанії, дозволяє зайняти свою нішу на ринку, закріпитись у ній, підтримувати імідж та досягати всебічного розвитку. За допомогою корпоративного сайту ефективно розширюється клієнтська база, підвищується рівень її лояльності. У підприємництві це функціональне рішення – єдиний спосіб 24/7 підтримувати зв'язок із потенційними покупцями, транслюючи власну філософію та зміцнюючи репутацію.

Для просування бізнесу в інтернеті корпоративний сайт надає унікальні можливості за рахунок проведення рекламних кампаній та маркетингових досліджень без надмірних витрат. Грамотно створений портал відкриває необмежені перспективи щодо залучення нових клієнтів й партнерів, а також для масштабування.

Наші послуги з розробки корпоративних сайтів

Створення корпоративних сайтів для організацій та підприємств

Авторський підхід до сайтобудування, креативність та експертність команди фахівців Червоного хамелеону – гарантія конкурентоспроможності проекту та досягнення намічених цілей. Багаторічний практичний досвід створення успішних порталів для підприємств різних галузей дає нам змогу поряд із передовими технологіями використовувати власні, ексклюзивні напрацювання. Ми здатні втілювати у життя сміливі плани та реалізовувати складні ідеї.

Розробка корпоративного сайту великої компанії

Зробити з нуля іміджевий сайт для великої компанії – відповідальне завдання, виконання якого передбачає не лише інформування ЦА про бізнес та продукцію, а й організацію ділового спілкування в мережі та створення спеціальних розділів для службового використання (внутрішня пошта, месенджери тощо). Витриманий у фірмовому стилі дизайн, повноцінний функціонал, швидкість завантаження та інші конкурентні переваги дозволять продемонструвати світові яскраві сторони вашої компанії.

Підтримка та доопрацювання корпоративного сайту

Проект, созданный на основе скрупулезного анализа значимых для его процветания факторов, обречен на успех, а значит, о масштабировании следует задумываться изначально. Команда Красного хамелеона на 100% закроет любые запросы растущего бизнеса – обновление, модернизация, расширение функционала, редизайн, исправление неполадок, маркетинговое сопровождение и т. д. с гарантией стабильности работы и безопасности.

SEO-просування корпоративного сайту

Професійні SEO-послуги та персональна стратегія просування – безпрограшний спосіб підвищити позиції у пошуковому рейтингу та збільшити трафік у багато разів. Команда висококваліфікованих фахівців виконає масштабний та всебічний комплекс заходів для якнайшвидшого досягнення бізнес-цілей.

Переваги та особливості корпоративних сайтів

Чітка орієнтація сайту на комерційний успіх компанії за умови грамотної розробки забезпечить впізнаваність, залучення нових клієнтів, лояльність до бренду та продукції. Замовник і виконавець, обидва мусять глибоко розуміти, у чому полягають особливості корпоративного ресурсу.

Багаторівнева структура, інтегрована з локальною мережею організації

Одна з головних відмінностей корпоративного сайту порівняно з візитками та іншими інформаційними ресурсами – додаткові функціональні можливості (ведення електронного документообігу, аналітичні інструменти, керування поштовим сервером тощо).

Якісний дизайн та інформаційне наповнення

Хоча ці фактори є важливими для будь-якого web-ресурсу, для корпоративних сайтів вони безпосередньо формують сприйняття бренду громадськістю. Дизайн та оновлюваний контент повинні містити вичерпну інформацію про місію, цілі, цінності, особливості та перспективи компанії.

Надійність та стабільність роботи

Веб-представництво сучасної компанії має функціонувати безперервно й безвідмовно. Бажаний результат залежить від безлічі факторів (починаючи від хорошого хостингу та функціональної адмін панелі) та досягається, зокрема, за рахунок професійної технічної підтримки.

Комфорт для відвідувачів та зручність для співробітників

Завдання сайту – не лише вигідно презентувати компанію та переваги продукції, але й оптимізувати внутрішні та зовнішні процеси, працювати та приносити прибуток.

Чому розробку сайту компанії варто замовити у Червоному хамелеоні

Повне занурення у бізнес замовника, комплексний підхід та відповідальність за результат – принципова позиція в реалізації проектів під ключ. Репутація веб-агентства складається з історій успіху клієнтів, котрі оцінили наші переваги на практиці.

Професіоналізм та великий досвід

Команда Червоного хамелеону чітко та послідовно працює на результат, створюючи ефективний бізнес-інструмент на основі вимог замовника та сучасних тенденцій веб-розробки.

Індивідуальний підхід та максимальна залученість

Якісний, стильний, функціональний сайт з адаптивним дизайном та швидким завантаженням сторінок викликає довіру відвідувачів та конвертує їх у лояльних клієнтів.

Цілком прозорі умови співпраці

Договір із прописаними гарантіями та зобов'язаннями – стандартна практика.

Постійний зворотний зв'язок та звітність за кожним етапом

Ми усвідомлюємо важливість комунікації із замовником та пропонуємо для цього зручні канали.

Які завдання бізнесу вирішує розробка корпоративного сайту

Інформування аудиторії про бренд, презентація продукції та опис послуг, публікація новин, онлайн-взаємодія з партнерами та клієнтами, а також багато інших можливостей несе у собі виготовлення корпоративного сайту. Це незмінно актуальний та доступний спосіб вирішувати складні завдання бізнесу.

Зміцнення іміджу
Якісний, стильний, функціональний сайт з адаптивним дизайном та швидким завантаженням сторінок викликає довіру відвідувачів та конвертує їх у лояльних клієнтів.
Освоєння ринку та зростання продажів
Активне залучення нових клієнтів дозволяє закріпитися у ніші та успішно вести конкурентну боротьбу.
Оптимізація роботи працівників та діяльності фірми загалом
Завдяки розширеному функціоналу корпоративного ресурсу можна швидко вносити корективи, змінювати пропозиції, інформувати про акції та новини, організовувати ділове спілкування тощо.
Ефективність рекламних кампаній

Корпоративний сайт – це цілодобово функціонуючий бізнес та найширші маркетингові можливості (реклама, аналітика, дослідження, соцопитування, PR-інструменти).

Етапи розробки корпоративного сайту

Професійне створення корпоративного сайту передбачає реалізацію етапів розробки у такій послідовності:

Аналітика

Дослідження ринку та ніші, специфіки бізнесу, конкурентів, потреб ЦА та інших значущих чинників.

Складання ТЗ та прототипування

Визначення й опрацювання цілей та завдань проекту, узгодження розділів та сервісів, документування кроків та термінів виконання.

Дизайн

Згідно з макетом, створюється унікальна структура та дизайн майбутнього веб-ресурсу.

Програмування

Візуальна частина поєднується з CMS, реалізується функціонал, налаштовується адміністративна панель.

Тестування та запуск

Кожна частина загальної системи перевіряється на наявність помилок та вразливостей. Після фінальної перевірки за усіма параметрами відбувається старт проекту.

Технічна підтримка та просування

На регулярній основі виконується значний комплекс робіт з обслуговування, підтримки та розкручування ресурсу.
Замовити розробку та створення корпоративного сайту під ключ

FAQ

Чим корпоративний сайт відрізняється від звичайного?

Корпоративний сайт успішно може виконувати функції візитки або промо-сайту, але водночас він є високотехнологічним ресурсом, який використовується також для досягнення комерційних, інформаційних та маркетингових цілей.

Які платформи та технології ви використовуєте для розробки корпоративних сайтів?
Що має бути на корпоративному сайті?
Скільки коштує створення корпоративного сайту під ключ?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект