Створення та розробка корпоративного сайту

Експерти веб-агентства «Червоний хамелеон» – висококваліфіковані програмісти, дизайнери, маркетологи та SEO-фахівці – готові розробити для вашого бізнесу повноцінне веб-представництво. Сучасний корпоративний сайт з унікальним дизайном виконуватиме для компанії три основні функції – інформаційну, комерційну та маркетингову. Додатково ми реалізуємо будь-які робочі функції для повної відповідності системи бізнес-цілям та поточним потребам компанії.

Які завдання бізнесу вирішує розробка корпоративного сайту

Інформування аудиторії про бренд, презентація продукції та опис послуг, публікація новин, онлайн-взаємодія з партнерами та клієнтами, а також багато інших можливостей несе у собі виготовлення корпоративного сайту. Це незмінно актуальний та доступний спосіб вирішувати складні завдання бізнесу.

корпоративний імідж
Зміцнення іміджу
Якісний, стильний, функціональний сайт з адаптивним дизайном та швидким завантаженням сторінок викликає довіру відвідувачів та конвертує їх у лояльних клієнтів.
охоплення ринку
Освоєння ринку та зростання продажів
Активне залучення нових клієнтів дозволяє закріпитися у ніші та успішно вести конкурентну боротьбу.
оптимізація робочих процесів
Оптимізація роботи працівників та діяльності фірми загалом
Завдяки розширеному функціоналу корпоративного ресурсу можна швидко вносити корективи, змінювати пропозиції, інформувати про акції та новини, організовувати ділове спілкування тощо.
ефективність реклами
Ефективність рекламних кампаній

Корпоративний сайт – це цілодобово функціонуючий бізнес та найширші маркетингові можливості (реклама, аналітика, дослідження, соцопитування, PR-інструменти).

Переваги та особливості корпоративних сайтів

Чітка орієнтація сайту на комерційний успіх компанії за умови грамотної розробки забезпечить впізнаваність, залучення нових клієнтів, лояльність до бренду та продукції. Замовник і виконавець, обидва мусять глибоко розуміти, у чому полягають особливості корпоративного ресурсу.

Багаторівнева структура, інтегрована з локальною мережею організації

Одна з головних відмінностей корпоративного сайту порівняно з візитками та іншими інформаційними ресурсами – додаткові функціональні можливості (ведення електронного документообігу, аналітичні інструменти, керування поштовим сервером тощо).

Якісний дизайн та інформаційне наповнення

Хоча ці фактори є важливими для будь-якого web-ресурсу, для корпоративних сайтів вони безпосередньо формують сприйняття бренду громадськістю. Дизайн та оновлюваний контент повинні містити вичерпну інформацію про місію, цілі, цінності, особливості та перспективи компанії.

Надійність та стабільність роботи

Веб-представництво сучасної компанії має функціонувати безперервно й безвідмовно. Бажаний результат залежить від безлічі факторів (починаючи від хорошого хостингу та функціональної адмін панелі) та досягається, зокрема, за рахунок професійної технічної підтримки.

Комфорт для відвідувачів та зручність для співробітників

Завдання сайту – не лише вигідно презентувати компанію та переваги продукції, але й оптимізувати внутрішні та зовнішні процеси, працювати та приносити прибуток.

Наші послуги з розробки корпоративних сайтів

Створення корпоративних сайтів для організацій та підприємств

Авторський підхід до сайтобудування, креативність та експертність команди фахівців «Червоного хамелеону» – запорука конкурентоспроможності проєкту та досягнення поставлених цілей. Багаторічний практичний досвід створення успішних порталів для підприємств різних галузей дає нам змогу поряд із передовими технологіями використовувати власні, ексклюзивні напрацювання. Ми здатні втілювати в життя сміливі плани та реалізовувати складні ідеї.

Розробка корпоративного сайту великої компанії

Зробити з нуля іміджевий сайт для великої компанії – відповідальне завдання, виконання якого передбачає не лише інформування ЦА про бізнес та продукцію, а й організацію ділового спілкування в мережі та створення спеціальних розділів для службового використання (внутрішня пошта, месенджери тощо). Витриманий у фірмовому стилі дизайн, повноцінний функціонал, швидкість завантаження та інші конкурентні переваги дозволять продемонструвати світові яскраві сторони вашої компанії.

Підтримка та доопрацювання корпоративного сайту

Проєкт, створений з урахуванням скрупульозного аналізу важливих для його процвітання чинників, приречений на успіх. Отже, про масштабування слід замислюватися від початку. Команда «Червоного хамелеону» на 100% закриє запити бізнесу, що росте – оновлення, модернізація, розширення функціоналу, редизайн, виправлення несправностей, маркетинговий супровід із забезпеченням стабільності роботи та безпеки.

SEO-просування корпоративного сайту

Професійні SEO-послуги та персональна стратегія просування – безпрограшний спосіб підвищити позиції в пошуковому рейтингу та збільшити трафік у багато разів. Команда висококваліфікованих фахівців виконає масштабний та всебічний комплекс заходів для якнайшвидшого досягнення бізнес-цілей.

Етапи розробки корпоративного сайту

Професійне створення корпоративного сайту передбачає реалізацію етапів розробки у такій послідовності:

Аналітика

Дослідження ринку та ніші, специфіки бізнесу, конкурентів, потреб ЦА та інших значущих чинників.

Складання ТЗ й прототипування

Визначення та опрацювання цілей та завдань проєкту, узгодження розділів і сервісів, документування кроків і термінів виконання.

Дизайн

Згідно з макетом, створюється унікальна структура та дизайн майбутнього веб-ресурсу.

Програмування

Візуальна частина поєднується з CMS, реалізується функціонал, налаштовується адміністративна панель.

Тестування та запуск

Кожна частина загальної системи перевіряється на наявність помилок і вразливостей. Після фінальної перевірки за всіма параметрами відбувається старт проєкту.

Технічна підтримка та просування

На регулярній основі виконується значний комплекс робіт з обслуговування, підтримки та розкручування ресурсу.

Чому розробку сайту компанії варто замовити в «Червоному хамелеоні»

Повне занурення у бізнес замовника, комплексний підхід і відповідальність за результат – принципова позиція в реалізації проєктів під ключ. Репутація веб-агентства складається з історій успіху клієнтів, котрі оцінили наші переваги на практиці.

Професіоналізм та великий досвід

Команда Червоного хамелеону чітко та послідовно працює на результат, створюючи ефективний бізнес-інструмент на основі вимог замовника та сучасних тенденцій веб-розробки.

Індивідуальний підхід та максимальна залученість

Якісний, стильний, функціональний сайт з адаптивним дизайном та швидким завантаженням сторінок викликає довіру відвідувачів та конвертує їх у лояльних клієнтів.

Цілком прозорі умови співпраці

Договір із прописаними гарантіями та зобов'язаннями – стандартна практика.

Постійний зворотний зв'язок та звітність за кожним етапом

Ми усвідомлюємо важливість комунікації із замовником та пропонуємо для цього зручні канали.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Чим корпоративний сайт відрізняється від звичайного?

Корпоративний сайт успішно може виконувати функції візитки або промо-сайту, але водночас він є високотехнологічним ресурсом, який використовується також для досягнення комерційних, інформаційних та маркетингових цілей.

Які платформи та технології ви використовуєте для розробки корпоративних сайтів?
Що має бути на корпоративному сайті?
Скільки коштує створення корпоративного сайту під ключ?