Розробка b2b-сайтів та порталів

B2B-сайт (бі-ту-бі) – це вебресурс з інформацією та сервісами, орієнтований на бізнес-сегмент («бізнес для бізнесу»). До цієї категорії інтернет-проєктів входять усі типи сайтів, створених для компаній, що надають послуги та продають товари для забезпечення діяльності комерційних компаній.

Розробимо B2B-портал, який упорядкує та спростить роботу з корпоративними клієнтами. Заручіться нашим досвідом створення гуртових сайтів з кабінетами для дилерів та клієнтів.

Можливості та функціонал b2b-порталів

Функціонал бі-ту-бі порталів спрямовано на автоматизацію взаємодії з дилерами, підрядниками, постачальниками та іншими компаніями. Зазвичай, при розробці b2b-сайтів створюють особисті кабінети для різних категорій користувачів, каталоги товарів, вибір та розрахунок вартості та часу доставки.

При замовленні розробки b2b-порталу у нас ми реалізуємо на проєкті необхідні функції та сервіси.

Для b2b-сфери створюються сайти в різних нішах і з різним призначенням:

Сайти для гуртових закупівель товарів (наприклад, обладнання для бізнесу, палива та ПММ для машин, запчастин, канцтоварів та інших розхідників);
Маркетплейси;
Сайти b2b для продажу авто та спецтехніки;
Корпоративні сайти (візитки) із каталогами продукції.

Переваги продавальних b2b-сайтів та порталів

Специфіка ніші «бізнес для бізнесу» вимагає максимально точного розуміння цілей проєкту та вимог цільової аудиторії. Розробка подібного сайту – складний та трудомісткий процес, а результат – продуманий і коректно створений портал, що продає – забезпечує незаперечні переваги для виробників, дистриб’юторів та гуртовиків.

Безперервна підтримка та зв’язок із контрагентами

Швидка робота сервісів, просте та зрозуміле управління, можливість постійно підтримувати зв’язок із партнерами та потенційними клієнтами. Комфортна робота з філіями та регіональними представництвами.

Спеціальний функціонал, що полегшує для користувачів отримання потрібних даних

Залежно від виду бізнесу це може бути інтеграція з ERP системами обліку товарів, складів, інтеграція з CRM, модулі сортування, особисті кабінети та ін.

Автоматизація рутинних процесів, оптимізація роботи менеджерів

Контроль та зростання якості обслуговування, скорочення тривалості обробки замовлень, генерація фінансових документів, автоматизація формування ціни, зручна та чітка робота з комплексними замовленнями.

Цінний спеціалізований контент

Детальна та точна інформація щодо товарів та послуг, наявність документації про продукцію, технічних характеристик. Підтримка актуальності інформації про товари, їхню наявність.

Переваги розробки B2B-порталів в Червоному хамелеоні

Мультифункціональна розробка

Ми не тільки створюємо сайти b2b, але й доопрацьовуємо функціонал наявних проєктів, беремо їх на підтримку та обслуговування.

Ви можете надати свої макети з оригінальним дизайном для верстки для сайту B2B або замовити індивідуальний дизайн у нас з нуля.

Вигідна співпраця

У розробці вашого b2b-порталу беруть участь сертифіковані та досвідчені розробники.

Працюємо офіційно: укладаємо договір, надаємо всі необхідні документи для звітності, приймаємо безготівкову оплату.

Прозорість процесів

Ви платите лише за фактично виділені на проєкт години – жодних прихованих та непередбачених платежів.

Ви контролюєте процес розробки, слідкуйте за виконанням, обговоренням та трекінгом часу за кожним завданням у нашій CRM.

В рахунку ви не побачите послуг та завдань, які ви не замовляли, модулів, плагінів, яких немає у ТЗ, та встановлення яких не обговорювалося з клієнтом.

Успішні проєкти

Кожний проєкт розроблений з урахуванням логіки та правил CMS і містить оптимізований та безпечний код.

Фінальний продукт цілком відповідає ТЗ, вимогам замовника та поставленим завданням.

Наші веб-ресурси здатні працювати із підвищеними навантаженнями завдяки інтеграціям та функціоналам будь-якої складності.
Замовляйте розробку сайту для бізнесу в сфері B2B eCommerce.

FAQ

Скільки коштує розробка b2b-сайту?

Вебпроєкти створюються за індивідуальними ТЗ, в яких докладно описано завдання на розробку або доопрацювання шаблону, функціоналу, оптимізацію швидкості, безпеки та SEO-просування. Тому вартість кожного конкретного сайту або b2b-порталу формується персонально за кількістю виділеного часу на роботу з проєктом. Надайте нам технічне завдання або докладний опис вашого b2b-проекту, і ми безплатно оцінимо його розробку.

Чи займаєтесь ви доопрацюванням і підтримкою b2b-сайтів?
Що входить в ціну створення b2b-порталу?
На якій платформі можна розробити B2B-сайт?

Відгуки клієнтів

Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт