Розробка b2b-сайтів та порталів

B2B-сайт – це вебресурс з інформацією та сервісами, орієнтований на бізнес-сегмент («бізнес для бізнесу»). До цієї категорії інтернет-проєктів входять усі типи сайтів, створених для компаній, що надають послуги та продають товари для забезпечення діяльності комерційних компаній.

Розробимо B2B-портал, який упорядкує та спростить роботу з корпоративними клієнтами. Заручіться нашим досвідом створення гуртових сайтів з кабінетами для дилерів та клієнтів.

Переваги b2b-сайтів і порталів

Специфіка ніші «бізнес для бізнесу» вимагає максимально точного розуміння цілей проєкту та вимог цільової аудиторії. Розробка подібного сайту – складний та трудомісткий процес, а результат – продуманий і коректно створений портал, що продає – забезпечує незаперечні переваги для виробників, дистриб’юторів та гуртовиків.

Безперервна підтримка та зв’язок із контрагентами

Швидка робота сервісів, просте та зрозуміле управління, можливість постійно підтримувати зв’язок із партнерами та потенційними клієнтами. Комфортна робота з філіями та регіональними представництвами.

Цінний спеціалізований контент

Детальна та точна інформація щодо товарів та послуг, наявність документації про продукцію, технічних характеристик. Підтримка актуальності інформації про товари, їхню наявність.

Автоматизація рутинних процесів, оптимізація роботи менеджерів

Контроль та зростання якості обслуговування, скорочення тривалості обробки замовлень, генерація фінансових документів, автоматизація формування ціни, зручна та чітка робота з комплексними замовленнями.

Спеціальний функціонал, що полегшує для користувачів отримання потрібних даних

Залежно від виду бізнесу це може бути інтеграція з ERP системами обліку товарів, складів, інтеграція з CRM, модулі сортування, особисті кабінети та ін.

Можливості та функціонал b2b-порталів

Функціонал бі-ту-бі порталів спрямовано на автоматизацію взаємодії з дилерами, підрядниками, постачальниками та іншими компаніями. Зазвичай, при розробці b2b-сайтів створюють особисті кабінети для різних категорій користувачів, каталоги товарів, вибір та розрахунок вартості та часу доставки.

При замовленні розробки b2b-порталу у нас ми реалізуємо на проєкті необхідні функції та сервіси.

Для b2b-сфери створюються сайти в різних нішах і з різним призначенням:

  • сайти для гуртових закупівель товарів (наприклад, обладнання для бізнесу, палива та ПММ для машин, запчастин, канцтоварів та інших розхідників);
  • маркетплейси;
  • сайти b2b для продажу авто та спецтехніки;
  • корпоративні сайти (візитки) з каталогами продукції.

Переваги розробки B2B-порталів у «Червоному хамелеоні»

Мультифункціональна розробка

Ми не тільки створюємо сайти b2b, але й доопрацьовуємо функціонал наявних проєктів, беремо їх на підтримку та обслуговування.

Ви можете надати свої макети з оригінальним дизайном для верстки для сайту B2B або замовити індивідуальний дизайн у нас з нуля.

Вигідна співпраця

У розробці вашого b2b-порталу беруть участь сертифіковані та досвідчені розробники.

Працюємо офіційно: укладаємо договір, надаємо всі необхідні документи для звітності, приймаємо безготівкову оплату.

Прозорість процесів

Ви платите лише за фактично виділені на проєкт години – жодних прихованих та непередбачених платежів.

Ви контролюєте процес розробки, слідкуйте за виконанням, обговоренням та трекінгом часу за кожним завданням у нашій CRM.

В рахунку ви не побачите послуг та завдань, які ви не замовляли, модулів, плагінів, яких немає у ТЗ, та встановлення яких не обговорювалося з клієнтом.

Успішні проєкти

Кожний проєкт розроблений з урахуванням логіки та правил CMS і містить оптимізований та безпечний код.

Фінальний продукт цілком відповідає ТЗ, вимогам замовника та поставленим завданням.

Наші веб-ресурси здатні працювати із підвищеними навантаженнями завдяки інтеграціям та функціоналам будь-якої складності.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Скільки коштує розробка b2b-сайту?

Вебпроєкти створюються за індивідуальними ТЗ, в яких докладно описано завдання на розробку або доопрацювання шаблону, функціоналу, оптимізацію швидкості, безпеки та SEO-просування. Тому вартість кожного конкретного сайту або b2b-порталу формується персонально за кількістю виділеного часу на роботу з проєктом. Надайте нам технічне завдання або докладний опис вашого b2b-проекту, і ми безплатно оцінимо його розробку.

Чи займаєтесь ви доопрацюванням і підтримкою b2b-сайтів?
Що входить в ціну створення b2b-порталу?
На якій платформі можна розробити B2B-сайт?