Розробка порталу

Веб-портал - це багатофункціональний сайт, орієнтований на швидкий доступ до інформації, комунікації, сервісів та послуг. Його головне завдання полягає у залученні та утриманні широкої аудиторії навколо загальної теми ресурсу.

Команда «Червоного хамелеону» розробить вам швидкий та продуктивний ресурс із комфортним доступом до масштабного кластеру інформації. Скористайтеся досвідом розробки сайтів та вміннями наших розробників та отримайте не просто сайт, а ефективний інструмент електронної комерції.

Основні цілі створення веб-порталів

Незважаючи на широку варіативність тематик та призначень веб-порталів, у них зазвичай є спільні цілі та завдання.

Залучення аудиторії та утримання її уваги

Комерційним компаніям розробка веб-порталу забезпечує посилення бренду та залучення потенційних клієнтів з мінімальними витратами, завдяки зручним сервісам. Маркетологи отримують масу даних для аналізу поведінки користувачів і формування ефективних стратегій.

Цілодобова взаємодія

Онлайн-ресурс з усім його вмістом доступний користувачам у будь-який час дня та ночі. Потенційні клієнти можуть цілодобово обирати й замовляти товари, оплачувати покупки, знаходити відповіді на запитання. Додатковими перевагами стають системи збору відгуків та побудови рейтингу.

Побудова довгострокових відносин із клієнтами

Рівень довіри до компанії багаторазово зростає, завдяки можливості оперативного вирішення проблем користувачів (зворотний зв'язок, чат-боти, довідкова інформація) і концентрації всіх потрібних даних в одному місці.

Розширення цільової аудиторії та зростання прибутку

Просування порталу в пошукових системах дозволяє нарощувати клієнтську базу та залучати цільових відвідувачів без величезних витрат на маркетинг, а також підвищує впізнаваність бренду.

Види інтернет-порталів

Портал для новин

Надійні та зручні портали новин повинні щодня поповнюватися свіжим контентом, витримувати великий трафік і безвідмовно працювати під високим навантаженням, оскільки орієнтовані на широку аудиторію. Стабільність забезпечується за рахунок проєктування масштабованої архітектури, кешування графіки, грамотного розподілу навантаження на сервер та оптимізації функціональних модулів.

Інформаційний

Такий портал в уніфікованій формі надає користувачам дані, зібрані з численних джерел. Архітектура проєктується з урахуванням можливості масштабування та збільшення навантаження. Адміністративна панель передбачає розподіл ролей та додаткові можливості для оптимізації роботи менеджерів.

B2B

Онлайн-майданчик для реалізації взаємодій постачальників і покупців, оптових продажів, оформлення замовлень і документації, обміну довідковою інформацією тощо. Портал інтегрується з системами обліку, внутрішні процеси автоматизуються, створюється інтерактивний каталог зі зручними фільтрами та сортуванням товарів. Для консультацій передбачається чат.

Корпоративний

Розробка функціонального проєкту з нуля дозволяє реалізувати все, що потрібно для конкретної компанії, впровадити основні та додаткові програмні компоненти, підключити сторонні сервіси, інтегрувати сайт з наявними системами та додатками, спростити зв'язки між філіями та управління персоналом. Індивідуальна технологія забезпечить найвищий рівень безпеки для корпоративних даних.

Як відбувається розробка веб-порталу

Вся робота поділяється на 5 етапів:

Аналіз і складання техзавдання

Технічне завдання допомагає клієнту контролювати процес, а розробнику створювати якісний веб-ресурс.

Створення унікального дизайну

Розробка унікального дизайну чи отримання готових макетів від клієнта.

Верстка та програмування

Створення html-макетів, інтеграція, розробка функціоналу та підключення систем обліку та сервісів.

Тестування та наповнення

Перевірка відповідності дизайну, адаптивності, продуктивності, функціонування. Завантаження контенту.

Запуск готового проєкту

Перенесення проєкту на хостинг клієнта, підключення домену й тестування на бойовому сервері.

Чому розробку порталу варто замовити в «Червоному хамелеоні»

Інтернет-портали належать до категорії складної розробки, через те що вимагають реалізації безлічі функцій та налагодження сотень сторінок. Створення, розвиток, просування та підтримку подібного ресурсу слід доручати виключно кваліфікованим фахівцям. Наші співробітники мають вражаючий досвід створення ефективних високонавантажених сучасних сайтів і можуть забезпечити стабільність їхньої роботи та безпеку даних.

Реалізуємо успішні проєкти під ключ

Професіонали front-end і back-end розробки за допомогою актуальних технологій та передових інструментів веб-розробки реалізують усі ваші ідеї, вирішать завдання будь-якого рівня складності та подбають про адаптацію інтерфейсу під унікальні особливості різних пристроїв та операційних систем.

Дбаємо про безперебійну роботу 24/7

Будь-які проблеми та збої в роботі порталу становлять загрозу втрати частини аудиторії. Професійна техпідтримка вчасно виявляє та виправляє помилки чи вразливості, контролює працездатність внутрішніх сервісів та елементів, щоби сайт працював як швейцарський годинник.

Допомагаємо залишатися в межах бюджету

Вартість розробки масштабних проєктів скорочується, завдяки оперативній командній роботі наших експертів. Ви оплачуєте лише час, витрачений на розробку, жодних доплат за фактом та прихованих платежів.

Розробляємо SEO-оптимізовані проєкти

Ваш портал буде правильно підготовлений до якісного та результативного просування. Адаптація до вимог пошукових систем значно спростить пошук майданчика в Інтернеті та підвищить його позиції у видачі.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Яка ціна створення веб-порталу з нуля?

Вартість розробки залежить від складності та масштабу проєкту. Розрахунок проводиться за виділеним на проєкт годинником. Кожен проєкт унікальний, а тому потребує детальної оцінки. Щоб отримати більш-менш точну вартість, зв'яжіться із нами.

З чого розпочати створення інтернет-порталу?
Яка платформа підійде для розробки порталу?
Який функціонал повинен бути у інтернет-порталу?