Розробка порталу

Веб-портал - це багатофункціональний сайт, орієнтований на швидкий доступ до інформації, комунікації, сервісів та послуг. Його головне завдання полягає у залученні та утриманні широкої аудиторії навколо загальної теми ресурсу.

Команда «Червоного хамелеону» розробить вам швидкий та продуктивний ресурс із комфортним доступом до масштабного кластеру інформації. Скористайтеся досвідом розробки сайтів та вміннями наших розробників та отримайте не просто сайт, а ефективний інструмент електронної комерції.

Основні цілі створення веб-порталів

Незважаючи на широку варіативність тематик та призначень веб-порталів, у них зазвичай є спільні цілі та завдання.

Залучення аудиторії та утримання її уваги

Коммерческим компаниям разработка веб-портала обеспечивает усиление бренда и привлечение потенциальных клиентов с минимальными затратами, благодаря удобным сервисам. Маркетологи получают массу данных для анализа пользовательского поведения и формирования эффективных стратегий.

Цілодобова взаємодія

Онлайн ресурс со всем его содержимым доступен пользователям в любое время дня и ночи. Потенциальные клиенты могут круглосуточно выбирать и заказывать товары, оплачивать покупки, находить ответы на вопросы. Дополнительными преимуществами становятся системы сбора отзывов и построения рейтинга.

Побудова довгострокових відносин із клієнтами

Уровень доверия к компании многократно растет, благодаря возможности оперативного решения проблем пользователей (обратная связь, чат-боты, справочная информация и т. д.) и концентрации всех нужных данных в одном месте.

Розширення цільової аудиторії та зростання прибутку

Продвижение портала в поисковых системах позволяет наращивать клиентскую базу и привлекать целевых посетителей без огромных затрат на маркетинг, а также повышает узнаваемость бренда.

Види інтернет-порталів

Портал для новин

Надежные и удобные новостные порталы должны ежедневно пополняться свежим контентом, выдерживать большой трафик и безотказно работать под высокой нагрузкой, поскольку ориентированы на широкую аудиторию. Стабильность обеспечивается за счет проектирования масштабируемой архитектуры, кэширования графики, грамотного распределения нагрузки на сервер и оптимизации функциональных модулей.

Інформаційний

Такой портал в унифицированной форме предоставляет пользователям данные, собранные из многочисленных источников. Архитектура проектируется с учетом возможности масштабирования и увеличения нагрузки. Административная панель предусматривает распределение ролей и дополнительные возможности для оптимизации работы менеджеров.

B2B

Онлайн-площадка для реализации взаимодействий поставщиков и покупателей, оптовых продаж, оформления заказов и документации, обмена справочной информацией и т. д. Портал интегрируется с системами учета, внутренние процессы автоматизируются, создается интерактивный каталог с удобными фильтрами и сортировкой товаров. Для консультаций предусматривается чат.

Корпоративний

Разработка функционального проекта с нуля позволяет реализовать все, что нужно для конкретной компании, внедрить основные и дополнительные программные компоненты, подключить сторонние сервисы, интегрировать сайт с имеющимися системами и приложениями, упростить связи между филиалами и управление персоналом. Индивидуальная разработка обеспечит высший уровень безопасности для корпоративных данных.

Як відбувається розробка веб-порталу

Вся робота поділяється на 5 етапів:

Аналіз та складання техзавдання

Техническое задание помогает клиенту контролировать процесс, а разработчику – создавать качественный веб-ресурс.

Створення унікального дизайну

Разработка уникального дизайна или получение готовых макетов от клиента.

Верстка та програмування

Створення html-макетів, інтеграція, розробка функціоналу та підключення систем обліку та сервісів.

Тестування та наповнення

Перевіряє відповідність дизайну, адаптивності, продуктивності, функціонування. Завантаження вмісту.

Запуск готового проєкту

Перенесення проєкту на хостинг клієнта, підключення домену та тестування на бойовому сервері.

Чому розробку порталу варто замовити у Червоному хамелеоні

Інтернет-портали належать до категорії складної розробки, через те що вимагають реалізації безлічі функцій та налагодження сотень сторінок. Створення, розвиток, просування та підтримку подібного ресурсу слід доручати виключно кваліфікованим фахівцям. Співробітники Червоного хамелеону мають вражаючий досвід створення ефективних високонавантажених сучасних сайтів та можуть гарантувати стабільність їхньої роботи та безпеку даних.

Реалізуємо успішні проєкти під ключ

Професіонали front-end та back-end розробки за допомогою актуальних технологій та передових інструментів веб-розробки реалізують усі ваші ідеї, вирішать завдання будь-якого рівня складності та подбають про адаптацію інтерфейсу під унікальні особливості різних пристроїв та операційних систем.

Дбаємо про безперебійну роботу 24/7

Будь-які проблеми та збої в роботі порталу становлять загрозу втрати частини аудиторії. Професійна техпідтримка вчасно виявляє та виправляє помилки чи вразливості, контролює працездатність внутрішніх сервісів та елементів, щоби сайт працював як швейцарський годинник.

Допомагаємо залишатися у межах бюджету

Вартість розробки масштабних проектів скорочується завдяки оперативній командній роботі наших експертів. Ви оплачуєте лише час, витрачений на розробку, жодних доплат за фактом та прихованих платежів.

Розробляємо SEO оптимізовані проєкти

Ваш портал буде правильно підготовлений до якісного та результативного просування. Адаптація до вимог пошукових систем значно спростить пошук майданчика в інтернеті та підвищить його позиції у видачі.
Замовити розробку і створення інтернет-порталу

FAQ

Яка ціна створення веб-порталу з нуля?

Вартість розробки залежить від складності та масштабу проєкту. Розрахунок проводиться за виділеним на проєкт годинником. Кожен проєкт унікальний, а тому потребує детальної оцінки. Щоб отримати більш-менш точну вартість, зв'яжіться із нами.

З чого розпочати створення інтернет-порталу?
Яка платформа підійде для розробки порталу?
Який функціонал повинен бути у інтернет-порталу?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт