Послуги SEO-просування

Команда експертів «Червоного хамелеона» розробить для вас персональну стратегію просування, складе чіткий план дій з урахуванням індивідуальних пріоритетів, забезпечить швидке реагування на будь-які зміни, гарантує прозорість процесів та контроль витрат. Ми готові розкрити весь потенціал вашого бізнесу. Замовляйте професійні SEO послуги просування сайту в пошукових системах.

Що таке SEO-просування сайту

Весь найширший комплекс послуг має єдиний вектор, націлений на зростання позицій проєкту в пошуковій видачі. Інакше кажучи, сенс кожної дії оптимізатора – створення чергового сигналу для пошукових роботів про те, що ресурс бездоганно відповідає запитам користувачів, унікальний, корисний, цікавий для них.

Кожен метод та інструмент, що буде застосований у тривалому й трудомісткому процесі СЕО просування, зобов’язаний вести до вдосконалення сайту, конверсій, стимуляції зростання прибутку та створення безперечних переваг перед конкурентними компаніями.

Багато хто з власників онлайн проєктів вважає своєю ціллю вивести вебресурс у топову десятку Google за мінімально можливі терміни без невиправданих або ризикованих витрат. Ще важливо закріпити результат, щоби поступово підійматися до лідерських позицій рейтингу. Але ми розуміємо, що справжні цілі бізнесу – розвиток та зростання прибутку, а не тільки позицій у пошуковому рейтингу. І ми чудово знаємо, як цього досягти.

Для яких проєктів підійде SEO-просування

На відміну від швидких рекламних каналів (контекст, таргет і т. ін.), СЕО не дає миттєвих результатів безпосередньо тут і зараз. Удосконалення якості сайту, позитивний вплив на поведінкові чинники, збір семантики, виправлення помилок – тривалий процес, ефект від якого рідко настає раніше ніж за 2–3 місяці. Тому для сезонних пропозицій, лендінгів, проєктів із дуже низьким бюджетом такий варіант не підходить. А ось для інших ресурсів він надзвичайно актуальний. Другий найважливіший момент – довгостроковість утримання досягнутих результатів. SEO буде й далі демонструвати ефект, навіть після зупинки процесу активної оптимізації.

Вебпортали

Для вебпорталів та медіасайтів зі значним обсягом контенту, який до того ж весь час оновлюється, SEO-просування виявиться максимально ефективним. Пошукові роботи відвідують подібні ресурси частіше, тому індексація нових сторінок може відбуватися за лічені години, а інколи і хвилини.

Сайти послуг

В умовах постійної наростальної конкуренції для багатьох проєктів із продажу послуг саме SEO-оптимізація є вирішальним маркетинговим методом. Без впровадження ефективної стратегії розкрутки у висококонкурентних нішах для бізнесу залишається вкрай мало шансів на успіх.

Інтернет-магазини та маркетплейси

Для інтернет-магазинів в Україні саме пошуковий трафік є основним джерелом нових замовників. СЕО дає можливість просувати не лише певні товари або категорії, а одразу весь каталог. Водночас бюджет на залучення відвідувачів та перетворення їх на клієнтів буде абсолютно незначним у порівнянні з контекстною рекламою, наприклад.

Персональні та корпоративні сайти

Пошукової оптимізації потребують будь-які компанії з багатосторінковими онлайн-ресурсами, мета яких – збільшення природного трафіку, конверсії, зниження вартості заявки й формування позитивної репутації. Крім того, просування сайту в топ підвищить впізнаваність вашого бренду.

Переваги професійного просування сайту

Пошукове просування під ключ – масштабний комплекс заходів, спрямованих на створення надійного фундаменту для вашого бізнесу. Раціональне використання ресурсів команди «Червоного хамелеона» та паралельне проведення більшості робіт забезпечить швидке досягнення цілей.

Бренд

Формування позитивного іміджу бренду і зростання лояльної аудиторії.

Залучення клієнтів

Максимізація якісних цільових користувачів (природний та релевантний пошук).

Зниження видатків

Підсумкове зниження ціни залучення одного клієнта – не потрібно оплачувати кожен новий перехід, як у випадку з контекстною рекламою. Комплексне доопрацювання структури й посадкових сторінок, загальна оптимізація контенту (тексти, фото, відео) та накопичення якісної посилальної маси забезпечать у перспективі стабільний потік безплатних відвідувачів.

Зростання трафіку та продажів

Грамотна оптимізація технічної частини сайту, швидке завантаження, user-friendly інтерфейс, прості та зрозумілі процедури фільтрації товарів і покупок закономірно ведуть до зростання відвідуваності та створюють незаперечні переваги перед конкурентами.

Які професіонали будуть працювати над Вашим проєктом

SEO Team Lead

Аналіз ніші й конкурентного середовища, планування, визначення стратегії, комунікації, розподіл завдань, супроводження дій у команді, контроль якості поточних робіт.

Оптимізатор

Проведення технічного аналізу, контроль впровадження виправлень програмістами, розкрутка сайту, забезпечення відповідності характеристик ресурсу актуальним вимогам Google, посторінкова On Page оптимізація проєкту.

Link Builder

Аналіз посилального профілю вебпроєкту та його головних конкурентів, залучення правильної посилальної маси, пошук та перевірка якості майданчиків для розміщення контенту, крауд-маркетинг.

Семантолог

Аналіз інтересів ЦА, збір ключових слів, LSI ключів та пошукових підказок, забезпечення експертності й ефективності контенту.

Аналітик

Дослідження юзабіліті, джерел трафіку, конверсій та ін.

Контент-менеджер

Наповнення ресурсу якісним контентом, співпраця з копірайтерами.

Основні послуги SEO-просування

Хоча в різних сферах бізнесу використовуються різні стратегії, сам процес оптимізації однаково належить до розряду універсальних методик. Послуги розкрутки будуть однаково ефективні як для суто комерційних, так і для інформаційних проєктів. До переліку основних послуг належить аудит вебресурсу, оптимізація технічної частини, локальне СЕО, робота з контентом, лінкбілдінг та аналітика

SEO-аудит сайту

Всебічний аналіз – обов'язковий початковий етап розкрутки, але для оцінки ефективності робіт проводити його слід регулярно. Це дозволить в разі потреби вносити корективи до обраної стратегії. Щомісячному аудиту підлягає:

 • динаміка видимості веб-ресурсу;
 • кількість переходів на сайт;
 • кількість джерел трафіку;
 • ціна залучення відвідувача;
 • інші значущі для замовника KPI.

Ключова перевага комплексного підходу – підвищення результативності просування за відсутності збільшення витрат. Саме SEO-аудит сайту не дозволить вам даремно зливати бюджет.

Технічна оптимізація

Оптимізатори в тандемі з програмістами ретельно пропрацюють усі виявлені під час аудиту слабкі місця. Необхідно усунути будь-які фактори негативного впливу на індексацію:

 • оптимізувати код для скорочення часу завантаження;
 • налаштувати кешування та стиснення даних;
 • адаптувати сайт під мобільні пристрої;
 • виконати валідацію web-ресурсу;
 • організувати внутрішнє перелінкування;
 • опрацювати sitemaps.xml і robots.txt;
 • відкоригувати метатеги, тощо.

Локальне SEO

Local SEO – комплекс заходів з пошукового просування з акцентом на геолокацію самого майданчика та його ЦА (цільової аудиторії).


Перевага такої розкрутки – можливість максимально підвищити свої позиції та успішно змагатися з досвідченішими гравцями ніші в межах одного регіону. На локальну видачу, окрім загальних факторів ранжування, впливають:

 • фізична адреса;
 • реєстрація у сервісах;
 • посилальний профіль;
 • активність користувачів;
 • доменна зона та ін.

Професійна робота з СЯ (збір геонезалежних ключових слів), відгуками, написання якісного контенту під локальні запити – принципово важливі елементи сео розкрутки.

Внутрішня оптимізація (робота з контентом)

Комплексне просування вигідно замовляти не тільки з погляду економії, але й тому, що без будь-якої з послуг повноцінна розкрутка стає якщо не неможливою, то складною. Так, наприклад, без внутрішньої оптимізації сео просування виявиться практично марним.


Комплекс заходів щодо вдосконалення текстових факторів широкий – від розробки СЯ та розширення архітектури ресурсу до написання унікальних сео текстів і ручного складання мета тегів. Пошуковики приділяють максимум уваги контенту, тож і в оптимізаторів він завжди в пріоритеті.

Лінкбілдінг

Розміщення зворотних посилань на сторонніх ресурсах – перевірена ефективна стратегія, що веде до зростання трафіку, впізнаваності компанії та авторитету проєкту.


Нарощування якісного посилального профілю – тонка робота, оскільки потребує плавності без різких стрибків, які могли б стати причиною потрапляння під санкції пошуковиків.


Потрібно уважно аналізувати якість сайтів-донорів, враховувати регіональну приналежність, тематичність і відвідуваність майданчиків, вивчати посилальну масу головних конкурентів. Завдання лінкбілдингу – підвищити довіру пошукових систем до ресурсу.

Аналітика

Послуга аналітики містить створення акаунтів та встановлення коду відстеження, коректну настройку зв’язку Google Analytics з Google AdWords та Search Console. Обов’язковим є також моніторинг цільових дій.

Етапи просування сайту

Біле просування, попри мінімум витрат – високорентабельний метод, який не лише закономірно веде до максимізації цільових відвідувачів і зростання продажів, але ще й відмінно впливає на репутацію, формуючи лояльну аудиторію. Досягнення поставлених цілей вимагає дотримання всіх етапів складного та трудомісткого процесу.

Аналіз ніші та конкурентів

Аудит ресурсу (пошук технічних недоліків та проблем із юзабіліті). Впровадження розроблених технічних рекомендацій

Формування та кластеризація СЯ, продумане розширення структури. Оптимізація контенту


Розробка та впровадження ефективної стратегії лінкбілдингу

Поліпшення поведінкових чинників ранжирування

Аналітика та звітність

Чому клієнти обирають послуги SEO-просування від «Червоного xамелеона»

Послуги з оптимізації (якщо йдеться про дійсно якісне SEO) – це завжди масштабна, довгострокова, постійна робота команди експертів із разовими, щомісячними та щоденними процесами.

Гарантований, вимірний результат забезпечує досвід та професіоналізм співробітників «Червоного хамелеона».

 • Багаторічна успішна робота з різноплановими проєктами в різних тематичних нішах створила неповторний практичний досвід, завдяки якому ми вибираємо тільки ті рішення, що працюють.
 • Безпомилковий вибір стратегії розкрутки для бізнесу відбувається після глибокого його вивчення, кропіткого аналізу конкурентів та вашого УТП. Ми не використовуємо шаблонні скрипти – лише індивідуальний підхід.
 • Над кожним проєктом одночасно працює команда сертифікованих професіоналів, використовуючи сучасні методи та власні технології й напрацювання. Такий підхід дає змогу швидко досягати виняткових результатів.
 • Ваш бізнес у безпеці – немає ризику потрапляння під санкції пошукових систем.
 • Повна прозорість робіт та витрат. Контроль робочих процесів відкритий для замовника. Ви можете слідкувати за динамікою ключових показників ефективності, спостерігати історію оплат, будете отримувати регулярні звіти.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

У чому полягає SEO-просування сайту?

Роботи із СЕО оптимізації (аудит, технічна оптимізація, робота з контентом, аналітика тощо) спрямовані на загальне всебічне вдосконалення вебресурсу, підвищення позицій у пошуковому рейтингу, поліпшення якості досвіду взаємодії користувачів із ним, зростання цільового трафіку, кількості заявок та продажів.

Який результат варто очікувати від послуги SEO-оптимізації?
Кому необхідна розкрутка сайту?
Від чого залежить вартість SEO послуг?
Просування в яких пошукових системах ви пропонуєте?
Скільки доведеться чекати на результат від послуг SEO-просування?