Послуги SEO-просування

Команда експертів «Червоного хамелеона» розробить для вас персональну стратегію просування, складе чіткий план дій з урахуванням індивідуальних пріоритетів, забезпечить швидке реагування на будь-які зміни, гарантує прозорість процесів та контроль витрат. Ми готові розкрити весь потенціал вашого бізнесу. Замовляйте професійні SEO послуги просування сайту в пошукових системах.

Що таке SEO-просування сайту

Весь найширший комплекс послуг має єдиний вектор, націлений на зростання позицій проєкту в пошуковій видачі. Інакше кажучи, сенс кожної дії оптимізатора – створення чергового сигналу для пошукових роботів про те, що ресурс бездоганно відповідає запитам користувачів, унікальний, корисний, цікавий для них.

Кожен метод та інструмент, що буде застосований у тривалому й трудомісткому процесі СЕО просування, зобов’язаний вести до вдосконалення сайту, конверсій, стимуляції зростання прибутку та створення безперечних переваг перед конкурентними компаніями.

Багато хто з власників онлайн проєктів вважає своєю ціллю вивести вебресурс у топову десятку Google за мінімально можливі терміни без невиправданих або ризикованих витрат. Ще важливо закріпити результат, щоби поступово підійматися до лідерських позицій рейтингу. Але ми розуміємо, що справжні цілі бізнесу – розвиток та зростання прибутку, а не тільки позицій у пошуковому рейтингу. І ми чудово знаємо, як цього досягти.

Основні послуги SEO-просування

Хоча в різних сферах бізнесу використовуються різні стратегії, сам процес оптимізації однаково належить до розряду універсальних методик. Послуги розкрутки будуть однаково ефективні як для суто комерційних, так і для інформаційних проєктів. До переліку основних послуг належить аудит вебресурсу, оптимізація технічної частини, локальне СЕО, робота з контентом, лінкбілдінг та аналітика

SEO-аудит сайту

Всебічний аналіз – обов’язковий початковий етап розкрутки, але для оцінювання ефективності робіт проводити його слід регулярно. Це надасть змогу за потреби вносити корективи в обрану стратегію. Щомісячний аудит має проводитись із таких параметрів: динаміка видимості вебресурсу; кількість переходів на сайт; кількість джерел трафіку; ціна залучення відвідувача та інші значущі для замовника KPI. Ключова перевага комплексного підходу – підвищення результативності просування за умови скорочення витрат. Саме SEO-аудит сайту не дозволить вам даремно зливати бюджет.

Технічна оптимізація

Фахівці оптимізатори в тандемі з програмістами ретельно опрацюють усі знайдені під час аудиту слабкі місця веб порталу. Необхідно усунути будь-які чинники негативного впливу на індексацію: оптимізувати код для скорочення часу завантаження; налаштувати кешування та стиснення даних; адаптувати сайт під портативні гаджети; виконати валідацію web-ресурсу; організувати внутрішню перелінковку; опрацювати sitemaps.xml і robots.txt; відкоригувати метатеги тощо.

Локальне SEO

Local SEO – комплекс заходів із пошукового просування з акцентом на геолокацію самого майданчика та його ЦА. Перевага такої розкрутки – можливість максимально підвищити свої позиції та успішно змагатися з більш досвідченими гравцями в ніші в межах одного регіону. На локальну видачу, крім загальних чинників ранжування, впливає фізична адреса, реєстрація на сервісах, посилальний профіль, активність користувачів, доменна зона тощо. Професійна робота із СЯ (збір геонезалежних ключових слів), відгуками, написання контенту високої якості під локальні запити – принципово важливі елементи сео розкрутки.

Внутрішня оптимізація (робота з контентом)

Комплексне просування вигідно замовляти не лише з погляду економії, але тому, що без будь-якої з послуг повноцінна розкрутка стає, якщо не неможливою, то надзвичайно важкою. Так, наприклад, без внутрішньої оптимізації сео просування виявиться практично марним. Комплекс заходів з удосконалення текстових чинників напрочуд широкий – від розробки СЯ й розширення архітектури ресурсу до написання унікальних сео текстів та ручного складання мета тегів. Пошуковики приділяють максимум уваги контенту, тому і для оптимізаторів він завжди в пріоритеті.

Лінкбілдінг

Розміщення зворотних посилань на сторонніх ресурсах – перевірена ефективна стратегія, що веде до зростання трафіку, впізнаваності компанії та авторитету проєкту. Нарощування посилального профілю гідної якості – тонка робота, оскільки вимагає плавності без різких перепадів та помітних стрибків, що могли б призвести до потрапляння під санкції пошукових систем. Необхідно уважно аналізувати якість сайтів-донорів, враховувати регіональну приналежність, тематичність та відвідуваність майданчиків, вивчати посилальну масу головних конкурентів тощо. Завдання лінкбілдінга – підвищити довіру пошукових систем до ресурсу та виключити можливість накладення санкцій.

Аналітика

Послуга аналітики містить створення акаунтів та встановлення коду відстеження, коректну настройку зв’язку Google Analytics з Google AdWords та Search Console. Обов’язковим є також моніторинг цільових дій.

Для яких проєктів підійде SEO-просування

На відміну від швидких рекламних каналів (контекст, таргет і т. ін.), СЕО не дає миттєвих результатів безпосередньо тут і зараз. Удосконалення якості сайту, позитивний вплив на поведінкові чинники, збір семантики, виправлення помилок – тривалий процес, ефект від якого рідко настає раніше ніж за 2–3 місяці. Тому для сезонних пропозицій, лендінгів, проєктів із дуже низьким бюджетом такий варіант не підходить. А ось для інших ресурсів він надзвичайно актуальний. Другий найважливіший момент – довгостроковість утримання досягнутих результатів. SEO буде й далі демонструвати ефект, навіть після зупинки процесу активної оптимізації.

Вебпортали

Для вебпорталів та медіасайтів зі значним обсягом контенту, який до того ж весь час оновлюється, SEO-просування виявиться максимально ефективним. Пошукові роботи відвідують подібні ресурси частіше, тому індексація нових сторінок може відбуватися за лічені години, а інколи і хвилини.

Сайти послуг

В умовах постійної наростальної конкуренції для багатьох проєктів із продажу послуг саме SEO-оптимізація є вирішальним маркетинговим методом. Без впровадження ефективної стратегії розкрутки у висококонкурентних нішах для бізнесу залишається вкрай мало шансів на успіх.

Інтернет-магазини та маркетплейси

Для інтернет-магазинів в Україні саме пошуковий трафік є основним джерелом нових замовників. СЕО дає можливість просувати не лише певні товари або категорії, а одразу весь каталог. Водночас бюджет на залучення відвідувачів та перетворення їх на клієнтів буде абсолютно незначним у порівнянні з контекстною рекламою, наприклад.

Персональні та корпоративні сайти

Пошукової оптимізації потребують будь-які компанії з багатосторінковими онлайн-ресурсами, мета яких – збільшення природного трафіку, конверсії, зниження вартості заявки й формування позитивної репутації. Крім того, просування сайту в топ підвищить впізнаваність вашого бренду.

Які фахівці будуть працювати над Вашим проєктом

SEO Team Lead

Аналіз ніші й конкурентного середовища, планування, визначення стратегії, комунікації, розподіл завдань, супроводження дій у команді, контроль якості поточних робіт.

Спеціаліст із семантики

Аналіз інтересів ЦА, збір ключових слів, LSI ключів та пошукових підказок, забезпечення експертності й ефективності контенту.

Link Builder

Аналіз посилального профілю вебпроєкту та його головних конкурентів, залучення правильної посилальної маси, пошук та перевірка якості майданчиків для розміщення контенту, крауд-маркетинг.

Оптимізатор

Проведення технічного аналізу, контроль впровадження виправлень програмістами, розкрутка сайту, забезпечення відповідності характеристик ресурсу актуальним вимогам Google, посторінкова On Page оптимізація проєкту.

Аналітик

Дослідження юзабіліті, джерел трафіку, конверсій та ін.

Контент-менеджер

Наповнення ресурсу якісним контентом, співпраця з копірайтерами.

Переваги професійного просування сайту

Пошукове просування під ключ – масштабний комплекс заходів, спрямованих на створення надійного фундаменту для вашого бізнесу. Раціональне використання ресурсів команди «Червоного хамелеона» та паралельне проведення більшості робіт забезпечить швидке досягнення цілей.

Бренд

Формування позитивного іміджу бренду і зростання лояльної аудиторії.

Залучення клієнтів

Максимізація якісних цільових користувачів (природний та релевантний пошук).

Зниження видатків

Підсумкове зниження ціни залучення одного клієнта – не потрібно оплачувати кожен новий перехід, як у випадку з контекстною рекламою. Комплексне доопрацювання структури й посадкових сторінок, загальна оптимізація контенту (тексти, фото, відео) та накопичення якісної посилальної маси забезпечать у перспективі стабільний потік безплатних відвідувачів.

Зростання трафіку та продажів

Грамотна оптимізація технічної частини сайту, швидке завантаження, user-friendly інтерфейс, прості та зрозумілі процедури фільтрації товарів і покупок закономірно ведуть до зростання відвідуваності та створюють незаперечні переваги перед конкурентами.

Чому клієнти обирають послуги SEO-просування від «Червоного xамелеона»

Послуги з оптимізації (якщо йдеться про дійсно якісне SEO) – це завжди масштабна, довгострокова, постійна робота команди експертів із разовими, щомісячними та щоденними процесами.

Гарантований, вимірний результат забезпечує досвід та професіоналізм фахівців «Червоного хамелеона».

  • Багаторічна успішна робота з різноплановими проєктами в різних тематичних нішах створила неповторний практичний досвід, завдяки якому ми вибираємо тільки ті рішення, що працюють.
  • Безпомилковий вибір стратегії розкрутки для бізнесу відбувається після глибокого його вивчення, кропіткого аналізу конкурентів та вашого УТП. Ми не використовуємо шаблонні скрипти – лише індивідуальний підхід.
  • Над кожним проєктом одночасно працює команда сертифікованих фахівців, використовуючи сучасні методи та власні технології й напрацювання. Такий підхід дає змогу швидко досягати виняткових результатів.
  • Ваш бізнес у безпеці – немає ризику потрапляння під санкції пошукових систем.
  • Повна прозорість робіт та витрат. Контроль робочих процесів відкритий для замовника. Ви можете слідкувати за динамікою ключових показників ефективності, спостерігати історію оплат, будете отримувати регулярні звіти.

Етапи просування сайту

Біле просування, попри мінімум витрат – високорентабельний метод, який не лише закономірно веде до максимізації цільових відвідувачів і зростання продажів, але ще й відмінно впливає на репутацію, формуючи лояльну аудиторію. Досягнення поставлених цілей вимагає дотримання всіх етапів складного та трудомісткого процесу.

Аналіз ніші та конкурентів

Аудит ресурсу (пошук технічних недоліків та проблем із юзабіліті). Впровадження розроблених технічних рекомендацій

Формування та кластеризація СЯ, продумане розширення структури. Оптимізація контенту

Комплексне просування вигідно замовляти не лише з погляду економії, але тому, що без будь-якої з послуг повноцінна розкрутка стає, якщо не неможливою, то надзвичайно важкою. Так, наприклад, без внутрішньої оптимізації сео просування виявиться практично марним. Комплекс заходів з удосконалення текстових чинників напрочуд широкий – від розробки СЯ й розширення архітектури ресурсу до написання унікальних сео текстів та ручного складання мета тегів. Пошуковики приділяють максимум уваги контенту, тому і для оптимізаторів він завжди в пріоритеті.

Розробка та впровадження ефективної стратегії лінкбілдингу

Поліпшення поведінкових чинників ранжирування

Аналітика та звітність

Замовити SEO-просування сайту

FAQ

У чому полягає SEO-просування сайту?

Роботи із СЕО оптимізації (аудит, технічна оптимізація, робота з контентом, аналітика тощо) спрямовані на загальне всебічне вдосконалення вебресурсу, підвищення позицій у пошуковому рейтингу, поліпшення якості досвіду взаємодії користувачів із ним, зростання цільового трафіку, кількості заявок та продажів.

Який результат варто очікувати від послуги SEO-оптимізації?
Кому необхідна розкрутка сайту?
Від чого залежить вартість послуг SEO-фахівця?
Просування в яких пошукових системах ви пропонуєте?
Скільки доведеться чекати на результат від послуг SEO-просування?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт