Розробка сайтів на Vue.js

Vue.js – прогресивний JavaScript фреймворк із відкритим вихідним кодом для розробки сайтів та вебінтерфейсів, мобільних застосунків та застосунтків для ПК. Ті, хто вже працює з цим видатним фреймворком (а це, до прикладу, Alibaba, Adobe, Xiaomi та інші гіганти), по максимуму використовують його незаперечні переваги – відмінну продуктивність, просте інтегрування з Backend, динамічний інтерфейс та багато іншого.

Для яких проєктів підійде розробка на Vue.js

Створення сайту на Vue.js Framework

Можливості та переваги фреймворку ідеальні для проєктів, яким потрібна реактивність, невеликих блогів та для великомасштабних проєктів (якщо залучити Router або Vuex). Сайти на Vue js можна без проблем масштабувати для роботи з завданнями вищого рівня складності.

Розробка інтернет-магазинів

Vue.js Framework успішно застосовується при розробці сайтів із високим рівнем навантаження. Інтернет-магазини на Vue, як і інформаційні портали, будуть завантажуватися в користувачів майже миттєво. Це створює чудові умови, з погляду SEO, для міцної дружби з Google або іншими пошуковими системами. Фреймворк відмінно зарекомендував себе при створенні інтерфейсів авторизації, різноманітних онлайн-чатів, зручних форм заявки та інших функціональних блоків.

Розробка мобільних та вебзастосунків

Vue.js широко використовується під час розробки адаптивного інтерфейсу, здатного підлаштовуватися під користувача. Створення застосунків на Vue.js замовляють Instagram, Workable, Piperdrive для навчання та продажу власних послуг. Прикладом може служити також Livestorm – один із кращих вебзастосунків для запису вебінарів.

Особливості та переваги фреймворку Vue.js

Як досвідчені розробники, так і початківці при виборі програмного забезпечення розраховують, що ідеальний інструментарій підвищить ефективність їхньої роботи, заощадить час та задовольнить усі нагальні потреби. У цій лізі сьогодні багато сильних гравців, але особливості та переваги Vue.js дають йому змогу залишатися серед кращих.

Легкість

Фреймворк завантажується та встановлюється миттєво (вага бібліотеки лише 17 КБ), що має позитивне значення для UX і SEO.

Продуктивність

Розробка на Vue js дозволяє підвищити загальну швидкість та продуктивність робіт.

Безпека

У плані рівня безпеки рішення на фреймворку перевершують будь-які самописні системи.

Легкість освоєння

Фреймворк Vue.js не вимагає глибоких знань і багаторічного досвіду. Досить знати основи HTML, JavaScript та CSS.

Інтеграція

Набір потужних та зручних інструментів робить розробку швидкою й комфортною. Проєкти на Vue.js з легкістю масштабуються та модернізуються.

Документація і підтримка

Реактивні шаблони, добре структурована документація та підтримка спільноти. Це важливі особливості будь-якої успішної платформи, і в Vue.js вони на висоті.

Переваги створення сайтів на Vue.js від Червоного хамелеона

Ми детально обговоримо ваші ідеї та завдання, щоби підібрати оптимальний інструментарій та індивідуальні технології для успішної реалізації проєкту. Універсальність і гнучкість програмної платформи Vue.js дасть змогу ефективно виконати завдання різних рівнів складності.

Працюючи з нами Ви отримаєте:

Команду сертифікованих фахівців

Колективний досвід, знання й навички кваліфікованих співробітників Червоного хамелеона будуть націлені на швидку і якісну реалізацію вашого проєкту – розробку сайту на Vue js.

Результат, що перевершує очікування

Комплексний підхід, використання оптимальних інструментів та технологій, глибоке вивчення індивідуальних потреб клієнта, а також повна зосередженість на них завжди забезпечують якісний результат.

Швидке досягнення поставлених бізнес-цілей

Розробка сайту або вебзастосунку на Vue js відбувається в короткі терміни, які коригуються очікуваним функціоналом і масштабом сайту. Якісний ресурс, створений без затримок, позитивно вплине на розвиток бізнесу, покращуючи імідж компанії та підвищуючи лояльність клієнтів.

Підтримку, допомогу в масштабуванні та вдосконаленні

Створення ресурсу на Vue js – перший крок продуктивної роботи. Команда Червоного хамелеона надасть за запитом замовника грамотну технічну підтримку на всіх етапах розвитку.

Етапи розробки проєктів на Vue.js

Створення ефективного бізнес-інструменту, що приносить прибуток своєму власникові, завжди починається з обговорення поставлених завдань та детального маркетингового аналізу. На шляху до підсумку – релізу готового проєкту будуть пройдені такі етапи:

Збір інформації та аналіз

Детальному вивченню підлягає концепція бізнесу, сегмент ринку, сфера діяльності, конкуренти, ЦА.

Розробка ТЗ

Для перевірки ефективності обраних рішень та демонстрації Замовнику технічних можливостей сайту на Vue js створюється макет, що дозволяє оцінити швидкість, функціонал, адаптивність та ін

Розробка прототипу й тестування його на працездатність

Для перевірки ефективності обраних рішень та демонстрації Замовнику технічних можливостей сайту на Vue js створюється макет, що дозволяє оцінити швидкість, функціонал, адаптивність та ін

Створення дизайну та якісного унікального контенту

Візуальна композиція ресурсу розробляється на основі єдиного стилю, включно з усіма складовими без винятку – від кнопок до анімаційних ефектів. Оптимізований текстовий контент, яким будуть наповнені сторінки, продемонструє професіоналізм та приверне додатковий трафік.

Розробка Backend і Frontend

Після закінчення робіт із візуальною частиною проєкту за справу беруться програмісти. Оскільки фреймворк має відкритий вихідний код, цей етап проходить швидше. Frontend-розробник займеться інтерфейсом, видимою для клієнта частиною сайту та вебзастосунку, а Backend-фахівець забезпечить приховану від користувачів програмно-апаратну частину робіт.

QA-Тестування

У досконалості, як відомо, немає меж, але прагнути до неї треба постійно. Для цього й проводяться тестування, здатні виявити баги, можливі вразливості в роботі ресурсу. Після їхнього виправлення проводиться повторне тестування на різних мобільних пристроях.

Старт проєкту та його просування

Передові маркетингові інструменти просування рекомендується почати використовувати якомога раніше, в ідеалі – ще до запуску сайту, щоби здобути потужні конкурентні переваги в ніші.
Замовити створення й розробку сайту на Vue.JS Framework під ключ

FAQ

Що можна розробити на фреймворку Vue.js?

Розробка на Vue актуальна для різнопланових проєктів – швидких вебсайтів, додатків, невеликих блогів, медійних та E-commerce проєктів, інформаційних порталів, односторінкових застосунків, адаптивних інтерфейсів та ін.

Скільки коштує Створення сайту на Vue.js?
Чи підходить Vue.jS Framework для розробки інтернет-магазинів?
Скільки потрібно часу для розробки сайту на Vue.js з нуля?
Що краще обрати: фреймворк Vue.js або CMS?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт