Розробка туристичних сайтів та застосунків

Червоний хамелеон розробляє сучасні безпечні IT-рішення для туризму та готельного бізнесу – туристичні портали, сайти та застосунки, агрегатори турів та сервіси бронювання. Завдяки величезному досвіду та експертним знанням команда фахівців створює надійні інноваційні проекти, здатні успішно конкурувати в ніші, незамінні для розвитку бізнесу, розширення мережі клієнтів та зростання прибутку.

Наші послуги для туристичної сфери

Розробка дизайну сайту турагентства

Туристичні сайти привертають увагу користувачів яскравими екзотичними фотографіями та оригінальною анімацією, але естетики інтерфейсу недостатньо для успіху. Дизайн повинен вести до досягнення бізнес-цілей, підвищувати довіру аудиторії та задовольняти будь-які її запити – від віртуальних екскурсій до миттєвого бронювання. Ми зробимо для вас професійний стильний та чистий дизайн, адаптивний, функціональний, продуманий до найменших дрібниць.

Створення CRM системи для туристичного бізнесу

Спеціально під туристичний бізнес з урахуванням його специфіки розробляється індивідуальна система обліку, мета якої – максимально ефективне управління та побудова довгострокових продуктивних відносин із кожним клієнтом компанії.

Розробка туристичного сайту

Розробка корпоративного іміджевого туристичного сайту з логічною, інтуїтивно зрозумілою структурою дозволить компанії надавати користувачам вичерпну актуальну інформацію щодо турів та допоможе суттєво скоротити витрати за рахунок автоматизації процесів обслуговування клієнтів. Серед інших переваг індивідуальної розробки – зручне управління в режимі реального часу, бізнес-аналітика, інтеграція з усіма необхідними сторонніми сервісами.

Створення мобільних застосунків для туризму

Запропонувати клієнту комфорт, достовірну актуальну інформацію, швидке вирішення питань та найвищий рівень сервісу допоможе функціональний мобільний додаток. Передові технології дозволяють реалізувати безліч речей, що виділяють компанію серед конкурентів у туристичному секторі – розумний пошук турів, квитків та екскурсій, офлайн зберігання путівок, страховки та броні, путівники та пошук визначних пам'яток, прив'язані карти оплати, push-сповіщення, геофенсинг та багато іншого.

Розробка сайту туристичної агенції

Експерти Червоного хамелеону мають досвід створення з нуля конверсійних туристичних сайтів. Ми знаємо, як без надмірних витрат зробити ефективний інструмент з вражаючими можливостями для продажу. Зручний пошук та фільтрація дозволять клієнтам в кілька кліків знаходити потрібний продукт та послугу серед тисяч пропозицій, а ще більше нових замовників приведуть віджети для зворотного зв'язку, системи онлайн-бронювання, підключення локальних платіжних систем, онлайн-консультації, розділ зі спеціальними тарифами та акціями.

Підтримка та просування сайтів про подорожі та туризм

Професійне просування сайту створює постійний приплив нових відвідувачів та веде до зростання прибутку. Але в туристичному секторі виведення сайту в топ вимагає максимальної оптимізації всіх складових. Ретельно аналізуючи ринок у ніші, наші фахівці сформують оптимальну за ефективністю стратегію з гарантією результату. Послуга комплексної підтримки забезпечить сайту безпеку та 100% працездатність.

Особливості створення туристичних сайтів та порталів

Розробка ефективного туристичного сайту – складний, багатоетапний процес, що вимагає експертного підходу та глибокого розуміння нюансів ніші.

Розумний пошук та фільтри

На ресурсах туристичного спрямування модулям пошуку та фільтрам інформації приділяється багато уваги. Все необхідне потенційні клієнти повинні знаходити в кілька кліків.

Актуальність контенту

Грамотно структурована, корисна та актуальна інформація – це саме те, за чим користувачі приходять на сайт. До фото та відео контенту вимоги не менш високі, ніж до текстового.

Інтеграції із сторонніми сервісами

Усі технології, що можуть оптимізувати роботу менеджерів, покращити процес комунікації та обслуговування, збільшити кредит довіри до бізнесу, мають бути використані – від систем обліку до сервісів прогнозу погоди.

Простота навігації та якість юзабіліті

Утримати відвідувача та привести його до цільової дії на туристичному сайті допоможе зручність використання. З цієї точки зору навіть дизайн набуває вторинного значення.

Переваги розробки туристичних проектів у Червоному xамелеоні

Веб-студія Червоний хамелеон пропонує індивідуальні рішення для туристичного бізнесу, незалежно від його масштабу та типу. Ми глибоко вникаємо у ваші бізнес-процеси, виявляємо сильні сторони та створюємо конкурентоспроможні конверсійні продукти, що приносять прибуток. Наші переваги:

Створення під ключ проектів будь-якої складності

Висока кваліфікація фахівців, величезний практичний досвід, сучасні інструменти програмування та повна залученість дозволяють нам стверджувати, що не існує завдань, які неможливо вирішити.

Комплексний підхід

Наша команда на 100% закриває існуючі та прогнозовані потреби замовника. Ми гарантуємо надійність, повну працездатність, стабільність, безпеку та масштабованість програмного продукту.

Прозорість робіт та оплати

Клієнти отримують доступ до контролю за виконанням завдань, а оплата здійснюється виключно відповідно до трудових витрат фахівців. Жодних підводних каменів, переплат та прихованих платежів.

Професіоналізм, що виправдовує очікування

Основою розробки стають маркетингові дослідження та бізнес-завдання компанії. Наша мета – не сайтобудування як таке, а зростання та розвиток вашого проекту.

Етапи створення сайтів для туристичних фірм

Складний та трудомісткий процес створення сайту під ключ реалізується в кілька етапів, частина яких може виконуватися командою експертів паралельно з метою економії часу та коштів замовника.

Аналітика та ТЗ

Вивчення ніші, конкурентів та ЦА для формування цілей, створення концепту проекту та детального ТЗ із покроковим таймінгом.

Проектування

Створення прототипу майбутнього програмного продукту для демонстрації та тестування юзабіліті.

Дизайн

Відтворення персоналізованої візуальної складової на основі фірмового стилю або використання шаблонів відповідно до потреб замовника.

Розробка

Front-end та back-end програмісти виконують технічну частину робіт для отримання повноцінного функціонального сайту.

Тестування

Перевірка всіх компонентів на працездатність, стрес-тести під навантаженням, перевірка адаптивності та кросбраузерності.

Підтримка та розкрутка

Повний комплекс заходів щодо забезпечення стабільності та безпеки роботи ресурсу, його seo-оптимізація та просування у топ.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Як створити сайт для турагентства?

Команда Червоного хамелеону має всі необхідні компетенції та ефективні інструменти для професійної розробки функціонального сайту, який збільшить впізнаваність турагентства, розширить коло клієнтів та підвищить ефективність роботи.

Яким має бути туристичний сайт?
Скільки коштує створити веб-сайт для турфірми?
Які застосунки для туристичних компаній ви розробляєте?