Розробка туристичних сайтів та застосунків

Червоний хамелеон розробляє сучасні безпечні IT-рішення для туризму та готельного бізнесу – туристичні портали, сайти та застосунки, агрегатори турів та сервіси бронювання. Завдяки величезному досвіду та експертним знанням команда фахівців створює надійні інноваційні проекти, здатні успішно конкурувати в ніші, незамінні для розвитку бізнесу, розширення мережі клієнтів та зростання прибутку.

Наші послуги для туристичної сфери

Розробка дизайну сайту турагентства

Туристичні сайти привертають увагу користувачів яскравими екзотичними фотографіями та оригінальною анімацією, але естетики інтерфейсу недостатньо для успіху. Дизайн повинен вести до досягнення бізнес-цілей, підвищувати довіру аудиторії та задовольняти будь-які її запити – від віртуальних екскурсій до миттєвого бронювання. Ми зробимо для вас професійний стильний та чистий дизайн, адаптивний, функціональний, продуманий до найменших дрібниць.

Створення CRM системи для туристичного бізнесу

Спеціально під туристичний бізнес з урахуванням його специфіки розробляється індивідуальна система обліку, мета якої – максимально ефективне управління та побудова довгострокових продуктивних відносин із кожним клієнтом компанії.

Розробка туристичного сайту

Розробка корпоративного іміджевого туристичного сайту з логічною, інтуїтивно зрозумілою структурою дозволить компанії надавати користувачам вичерпну актуальну інформацію щодо турів та допоможе суттєво скоротити витрати за рахунок автоматизації процесів обслуговування клієнтів. Серед інших переваг індивідуальної розробки – зручне управління в режимі реального часу, бізнес-аналітика, інтеграція з усіма необхідними сторонніми сервісами.

Створення мобільних застосунків для туризму

Запропонувати клієнту комфорт, достовірну актуальну інформацію, швидке вирішення питань та найвищий рівень сервісу допоможе функціональний мобільний додаток. Передові технології дозволяють реалізувати безліч речей, що виділяють компанію серед конкурентів у туристичному секторі – розумний пошук турів, квитків та екскурсій, офлайн зберігання путівок, страховки та броні, путівники та пошук визначних пам'яток, прив'язані карти оплати, push-сповіщення, геофенсинг та багато іншого.

Розробка сайту туристичної агенції

Експерти Червоного хамелеону мають досвід створення з нуля конверсійних туристичних сайтів. Ми знаємо, як без надмірних витрат зробити ефективний інструмент з вражаючими можливостями для продажу. Зручний пошук та фільтрація дозволять клієнтам в кілька кліків знаходити потрібний продукт та послугу серед тисяч пропозицій, а ще більше нових замовників приведуть віджети для зворотного зв'язку, системи онлайн-бронювання, підключення локальних платіжних систем, онлайн-консультації, розділ зі спеціальними тарифами та акціями.

Підтримка та просування сайтів про подорожі та туризм

Професійне просування сайту створює постійний приплив нових відвідувачів та веде до зростання прибутку. Але в туристичному секторі виведення сайту в топ вимагає максимальної оптимізації всіх складових. Ретельно аналізуючи ринок у ніші, наші фахівці сформують оптимальну за ефективністю стратегію з гарантією результату. Послуга комплексної підтримки забезпечить сайту безпеку та 100% працездатність.

Особливості створення туристичних сайтів та порталів

Розробка ефективного туристичного сайту – складний, багатоетапний процес, що вимагає експертного підходу та глибокого розуміння нюансів ніші.

Розумний пошук та фільтри

На ресурсах туристичного спрямування модулям пошуку та фільтрам інформації приділяється багато уваги. Все необхідне потенційні клієнти повинні знаходити в кілька кліків.

Актуальність контенту

Грамотно структурована, корисна та актуальна інформація – це саме те, за чим користувачі приходять на сайт. До фото та відео контенту вимоги не менш високі, ніж до текстового.

Інтеграції із сторонніми сервісами

Усі технології, що можуть оптимізувати роботу менеджерів, покращити процес комунікації та обслуговування, збільшити кредит довіри до бізнесу, мають бути використані – від систем обліку до сервісів прогнозу погоди.

Простота навігації та якість юзабіліті

Утримати відвідувача та привести його до цільової дії на туристичному сайті допоможе зручність використання. З цієї точки зору навіть дизайн набуває вторинного значення.

Переваги розробки туристичних проектів у Червоному xамелеоні

Веб-студія Червоний хамелеон пропонує індивідуальні рішення для туристичного бізнесу, незалежно від його масштабу та типу. Ми глибоко вникаємо у ваші бізнес-процеси, виявляємо сильні сторони та створюємо конкурентоспроможні конверсійні продукти, що приносять прибуток. Наші переваги:

Створення під ключ проектів будь-якої складності

Висока кваліфікація фахівців, величезний практичний досвід, сучасні інструменти програмування та повна залученість дозволяють нам стверджувати, що не існує завдань, які неможливо вирішити.

Комплексний підхід

Наша команда на 100% закриває існуючі та прогнозовані потреби замовника. Ми гарантуємо надійність, повну працездатність, стабільність, безпеку та масштабованість програмного продукту.

Прозорість робіт та оплати

Клієнти отримують доступ до контролю за виконанням завдань, а оплата здійснюється виключно відповідно до трудових витрат фахівців. Жодних підводних каменів, переплат та прихованих платежів.

Професіоналізм, що виправдовує очікування

Основою розробки стають маркетингові дослідження та бізнес-завдання компанії. Наша мета – не сайтобудування як таке, а зростання та розвиток вашого проекту.

Етапи створення сайтів для туристичних фірм

Складний та трудомісткий процес створення сайту під ключ реалізується в кілька етапів, частина яких може виконуватися командою експертів паралельно з метою економії часу та коштів замовника.

Аналітика та ТЗ

Вивчення ніші, конкурентів та ЦА для формування цілей, створення концепту проекту та детального ТЗ із покроковим таймінгом.

Проектування

Створення прототипу майбутнього програмного продукту для демонстрації та тестування юзабіліті.

Дизайн

Відтворення персоналізованої візуальної складової на основі фірмового стилю або використання шаблонів відповідно до потреб замовника.

Розробка

Front-end та back-end програмісти виконують технічну частину робіт для отримання повноцінного функціонального сайту.

Тестування

Перевірка всіх компонентів на працездатність, стрес-тести під навантаженням, перевірка адаптивності та кросбраузерності.

Підтримка та розкрутка

Повний комплекс заходів щодо забезпечення стабільності та безпеки роботи ресурсу, його seo-оптимізація та просування у топ.
Замовити розробку туристичного порталу та сайту для турфірми

FAQ

Як створити сайт для турагентства?

Команда Червоного хамелеону має всі необхідні компетенції та ефективні інструменти для професійної розробки функціонального сайту, який збільшить впізнаваність турагентства, розширить коло клієнтів та підвищить ефективність роботи.

Яким має бути туристичний сайт?
Скільки коштує створити веб-сайт для турфірми?
Які застосунки для туристичних компаній ви розробляєте?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт