Розробка фінтех сайтів і додатків

Впровадження технологій fintech з використанням новітніх наукових досягнень широко застосовується у фінансовому середовищі та далеко за межами галузі – у будь-якій сфері, де відбуваються розрахунки.

Веб-агентство «Червоний хамелеон» створює інноваційні високоякісні програмні продукти та вдосконалює вже наявні, що дає бізнесу змогу отримувати максимум вигоди від фінтех-галузі – підвищувати ефективність, досягати конкурентних переваг, оптимізувати процеси, скорочувати витрати й залучати нових клієнтів.

Переваги ІТ-рішень для сфери фінансів

Інвестування у впровадження нових IT-технологій у сфері фінансів завжди швидко окупається завдяки безлічі переваг, що отримують компанії:

Автоматизація та прискорення проведення фінансових операцій

Перевага мінімізації ризиків, які створюються через людські помилки, доповнюється високою продуктивністю та швидкістю транзакцій за умови цілодобової безперебійної роботи.

Безперервне підвищення якості бізнес-процесів

Використання у fintech бігдата рішень дозволяє не лише аналізувати та розуміти поточну ситуацію у сфері фінансів, але також будувати достовірні прогнози, на основі яких приймаються ефективні бізнес-рішення.

Поліпшення обслуговування завдяки фінансовим інструментам

Спеціально під конкретні завдання вашого бізнесу можна розробити мультизадачне фінтех ПЗ, здатне покращити досвід користувачів, персоналізувати послуги, допомогти створити довгострокові відносини з клієнтами.

Істотне зменшення витрат

Досягається за рахунок відмови від паперового документообігу та можливості скорочення штату оплачуваних співробітників, а у низці випадків навіть завдяки відмові від утримання стаціонарних відділень банківських установ.

Наші фінтех послуги для бізнесу

Розробка мобільних фінансових застосунків

Сьогодні, коли онлайн-оплата може вважатися одним із найбільш зручних винаходів для людства, фінтех-проекти потребують максимальної точності та безпеки будь-яких операцій. Фінансові мобільні застосунки, розроблені фахівцями Червоного хамелеону, забезпечать співробітникам та клієнтам вашої компанії доступ до необхідних ресурсів з будь-якої точки світу, дозволять дистанційно управляти грошовими операціями, впорядковувати та контролювати їх, полегшать взаємодію за рахунок автоматизації процесів.

Розробка веб-застосунків для fintech сфери

Web-застосунки для стартапів, фінансових компаній та нефінансових організацій – це комплексні рішення, професійно створені на основі ретельного аналізу галузі та націлені на підтримку й вдосконалення актуальності послуг клієнта. Команда експертів нашого агентства має солідний досвід створення застосунків для fintech будь-якої складності з найвищим рівнем персоналізації, гарантією безпеки та прозорості операцій, у повній відповідності до сучасних тенденцій та вимог ринку.

Створення програмного забезпечення для фінансових рішень

Fintech розробники Червоного хамелеону готові реалізувати будь-які креативні ідеї наших клієнтів з урахуванням їхніх бізнес-цілей, ключових завдань та потреб, включно з рішеннями для фінансового менеджменту, електронної торгівлі, взаємодії з трейдинговими платформами, ефективні блокчейни та платіжні рішення для В2В, ритейлу, електронної комерції. Терміни розробки високоякісного програмного забезпечення скорочуються за рахунок одночасної праці команди фахівців.

Розробка фінтех сайту

Ми пропонуємо інноваційні комплексні рішення щодо розробки Фінтех сайтів з найвищими вимогами стосовно безпеки, відмовостійкості та стабільної роботи під значними навантаженнями. Для банків, інвестиційних та страхових компаній можлива розробка технологічних сайтів з нуля, а також модернізація та доопрацювання готових рішень, інтеграція зі спеціалізованими сервісами, впровадження систем аналітики.

Створення стартапу у сфері фінансів

Глибоке розуміння специфіки галузі та продуктивний досвід роботи з проектами різних масштабів дозволяє нам знаходити оптимальні рішення для стартапів із використанням передового стеку технологій та гарантією захисту персональних даних. Ми розробляємо оптимальну архітектуру, забезпечуємо високу швидкість роботи та створюємо умови для подальшого масштабування проекту у сфері фінансів.

Технічна підтримка фінтех проєктів

Червоний хамелеон пропонує своїм клієнтам довгострокову технічну підтримку для забезпечення абсолютної надійності та функціональності веб-систем, захист від кіберзагроз, комплексне обслуговування, а також професійні послуги з розвитку та просування фінтех проектів.

Етапи розробки fintech-рішень

Створення сучасного програмного продукту відбувається із послідовним виконанням 6 етапів:

Аналітика проєкту

Збір даних, аналіз галузі та конкурентів, вивчення поточних процесів компанії для формування фінальних цілей.

Створення ТЗ

Складання на основі узгоджених вимог технічної документації, що регламентує структуру, елементи, етапи й терміни виконання проєкту.

Розробка дизайн-концепції та підготовка UX-прототипів

Створення унікальних візуальних рішень, проєктування структури та функціонального інтерфейсу на базі результатів аналізу досвіду користувачів.

Front-end і Back-end розробка

Створення програмної та інтерфейсної частини фінтех продукту із застосуванням актуальних технологій та нових підходів до розробки.

Інтеграції та тестування

Після реалізації інтеграцій із зовнішніми та внутрішніми системами замовника здійснюється підсумкове всебічне тестування (функціональне, кросбраузерне, навантажувальне).

Запуск і підтримка

Після завершення технічної реалізації продукт виводиться на ринок, отримує комплексну підтримку та обслуговування із забезпеченням надійності та функціональності.

Чому розробку фінансових сервісів варто замовити в «Червоному xамелеоні»

Розробка програмного забезпечення в «Червоному хамелеоні» дозволяє втілити в реальність будь-які ваші плани та ідеї в галузі fintech, досягти поставлених фінансових цілей. Співпраця з нами – це:

Висока якість

На кожному етапі розробки та впровадження ПЗ ми проводимо ретельний контроль якості реалізації, а високі внутрішні стандарти забезпечують чітке дотримання термінів виконання, переліку робіт і вартості.

Чесна ціна та прозоре ціноутворення

Вартість послуг агентства визначається за кількістю годин роботи фахівців, залежно від структури та функціоналу проєкту. Вона узгоджується ще на попередніх етапах, що унеможливлює приховані платежі та непередбачені витрати.

Правильний вибір продуктивних рішень

Проєктна група об'єднує компетентних фахівців, які використовують індивідуально підібраний стек сучасних технологій та інструментів, щоби бізнес отримував усі можливі вигоди при скороченні витрат.

Ефективна комунікація

Проста й доступна система взаємодії із замовником передбачає швидке реагування, можливість оперативного коригування завдань і повну прозорість процесів їхньої реалізації.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Що входить у фінтех?

Фінтех – нова перспективна галузь, що швидко росте. Вона об'єднує компанії, які надають фінансові послуги та сервіси із застосуванням інноваційних IT-технологій збору та обробки даних, біометрії, мобільних технологій тощо.

Яким фінансовим організаціям потрібен власний сайт?
Скільки коштує створення індивідуального фінтех рішення?
Які додатки ви розробляєте для фінансової сфери?
Що таке фінтех-проєкт?