Розробка Фінтех сайтів та застосунків

Впровадження технологій fintech з використанням новітніх наукових досягнень галузі широко застосовується у фінансовому середовищі та далеко за її межами – у будь-якій сфері, де відбуваються розрахунки. Веб-агентство Червоний хамелеон створює інноваційні високоякісні програмні продукти та вдосконалює ті, які вже існують, що забезпечує бізнесу змогу отримувати максимум вигоди та можливостей від фінтех-галузі – підвищувати ефективність, досягати реальних конкурентних переваг, оптимізувати процеси, скорочувати витрати та залучати нових клієнтів.

Наші Фінтех послуги для бізнесу

Розробка мобільних фінансових застосунків

Сьогодні, коли онлайн-оплата може вважатися одним із найбільш зручних винаходів для людства, фінтех-проекти потребують максимальної точності та безпеки будь-яких операцій. Фінансові мобільні застосунки, розроблені фахівцями Червоного хамелеону, забезпечать співробітникам та клієнтам вашої компанії доступ до необхідних ресурсів з будь-якої точки світу, дозволять дистанційно управляти грошовими операціями, впорядковувати та контролювати їх, полегшать взаємодію за рахунок автоматизації процесів.

Розробка веб-застосунків для Fintech сфери

Web-застосунки для стартапів, фінансових компаній та нефінансових організацій – це комплексні рішення, професійно створені на основі ретельного аналізу галузі та націлені на підтримку й вдосконалення актуальності послуг клієнта. Команда експертів нашого агентства має солідний досвід створення застосунків для fintech будь-якої складності з найвищим рівнем персоналізації, гарантією безпеки та прозорості операцій, у повній відповідності до сучасних тенденцій та вимог ринку.

Створення програмного забезпечення фінансових рішень

Fintech розробники Червоного хамелеону готові реалізувати будь-які креативні ідеї наших клієнтів з урахуванням їхніх бізнес-цілей, ключових завдань та потреб, включно з рішеннями для фінансового менеджменту, електронної торгівлі, взаємодії з трейдинговими платформами, ефективні блокчейни та платіжні рішення для В2В, ритейлу, електронної комерції. Терміни розробки високоякісного програмного забезпечення скорочуються за рахунок одночасної праці команди фахівців.

Розробка Фінтех сайту

Ми пропонуємо інноваційні комплексні рішення щодо розробки Фінтех сайтів з найвищими вимогами стосовно безпеки, відмовостійкості та стабільної роботи під значними навантаженнями. Для банків, інвестиційних та страхових компаній можлива розробка технологічних сайтів з нуля, а також модернізація та доопрацювання готових рішень, інтеграція зі спеціалізованими сервісами, впровадження систем аналітики.

Створення стартапу у сфері фінансів

Глибоке розуміння специфіки галузі та продуктивний досвід роботи з проектами різних масштабів дозволяє нам знаходити оптимальні рішення для стартапів із використанням передового стеку технологій та гарантією захисту персональних даних. Ми розробляємо оптимальну архітектуру, забезпечуємо високу швидкість роботи та створюємо умови для подальшого масштабування проекту у сфері фінансів.

Технічна підтримка Фінтех проектів

Червоний хамелеон пропонує своїм клієнтам довгострокову технічну підтримку для забезпечення абсолютної надійності та функціональності веб-систем, захист від кіберзагроз, комплексне обслуговування, а також професійні послуги з розвитку та просування фінтех проектів.

Переваги ІТ-рішень для сфери фінансів

Інвестування у впровадження нових IT-технологій у сфері фінансів завжди швидко окупається завдяки безлічі переваг, що отримують компанії:

Автоматизація та прискорення проведення фінансових операцій

Перевага мінімізації ризиків, до яких призводять помилки людського фактору, доповнена високою продуктивністю та швидкістю транзакцій за умови цілодобової безперебійної роботи.

Безперервне підвищення якості бізнес-процесів

Використання у fintech бігдата рішень дозволяє не лише аналізувати та розуміти поточну ситуацію у сфері фінансів, але також будувати достовірні прогнози, на основі яких приймаються ефективні бізнес-рішення.

Поліпшення обслуговування за допомогою величезного вибору фінансових інструментів

Спеціально під конкретні завдання вашого бізнесу може бути розроблено мультизадачне фінтех ПЗ, здатне покращити досвід користувача, персоналізувати послуги, допомогти створити довгострокові відносини з клієнтами.

Істотне зниження витрат

Досягається за рахунок відмови від паперового документообігу та можливості скорочення штату оплачуваних співробітників, а у низці випадків навіть завдяки відмові від утримання стаціонарних відділень банківських установ.

Чому розробку фінансових сервісів варто замовити у Червоному xамелеоні

Розробка програмного забезпечення в Червоному хамелеоні дозволяє втілити в реальність будь-які ваші плани та ідеї в галузі fintech, досягти поставлених фінансових цілей. Співпраця з нами – це:

Гарантії високої якості

На кожному етапі розробки та впровадження програмного забезпечення ми проводимо ретельний контроль якості реалізації, а високі внутрішні стандарти забезпечують чітке дотримання термінів виконання, змісту та вартості.

Чесна ціна та прозоре ціноутворення

Вартість послуг агентства визначається за кількістю годин роботи фахівців, залежно від структури та функціоналу проекту. Вона узгоджується ще на попередніх етапах, що унеможливлює приховані платежі та непередбачені витрати.

Правильний підбір найпродуктивніших рішень

Проектна група об'єднує компетентних фахівців, які використовують індивідуально підібраний стек сучасних технологій та інструментів, щоби бізнес отримував усі можливі вигоди за умови скорочення витрат.

Ефективна комунікація

Проста та доступна система взаємодії із замовником передбачає швидке реагування, можливість оперативного коригування завдань та повну прозорість процесів їх реалізації.

Етапи розробки Fintech-рішень

Створення сучасного програмного продукту відбувається із послідовним виконанням шести етапів.

Аналітика проекту

Збір даних, аналіз галузі та конкурентів, вивчення поточних процесів компанії задля формування підсумкових цілей.

Створення ТЗ

Складання на основі узгоджених вимог технічної документації, що регламентує структуру, елементи, етапи та терміни виконання проекту.

Розробка дизайн-концепції та підготовка UX-прототипів

Створення унікальних візуальних рішень, проектування структури та функціонального інтерфейсу на базі результатів аналізу досвіду користувача.

Front-end та Back-end розробка

Створення програмної та інтерфейсної частини фінтех продукту із застосуванням актуальних технологій та нових підходів до розробки.

Інтеграції та тестування

Після реалізації інтеграцій із зовнішніми та внутрішніми системами замовника здійснюється підсумкове всебічне тестування (функціональне, кросбраузерне, навантажувальне тощо.).

Запуск та підтримка

Після закінчення технічної реалізації продукт виводиться ринку, йому забезпечується комплексна підтримка та обслуговування з гарантіями надійності, безвідмовності і функціональності.
Замовити розробку фінансового сайту і застосунку

FAQ

Що входить у Фінтех?

Фінтех – нова перспективна галузь, що швидко росте. Вона об'єднує компанії, які надають фінансові послуги та сервіси із застосуванням інноваційних IT-технологій збору та обробки даних, біометрії, мобільних технологій тощо.

Яким фінансовим організаціям потрібен власний сайт?
Скільки коштує створення індивідуального рішення Фінтех?
Які програми ви розробляєте для фінансової сфери?
Що таке Фінтех проект?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект