Розробка сайтів та застосунків для банку

У пошуку ефективних сучасних рішень бізнес-завдань банків та фінансових компаній ми використовуємо солідний досвід розробки, експертні знання, передові технології та власні унікальні напрацювання. Результат нашої праці – інноваційні програмні продукти – безпечні, надійні та зручні банківські сайти та мобільні застосунки. Безвідмовний інтернет-банкінг із швидкодіючим функціоналом – це потужна рушійна сила для розвитку бізнесу та можливість скористатися безліччю переваг присутності у цифровому просторі.

Наші послуги з розробки для банків

Розробка банківського сайту

Професіоналізм та багаторічний досвід у сфері веб-розробки дає нам змогу створювати сайти, що відповідають світовим стандартам якості, динамічним тенденціям сучасного ринку та підвищеним вимогам щодо безпеки. Банківські сайти мусять мати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, виняткову стабільність навіть за умови високих навантажень, максимальний рівень захисту. У розробці враховуються повсякденні потреби споживачів та їхні фінансові цілі, можливості модернізації та результативного просування у пошукових системах.

Створення унікального програмного забезпечення для банку

Швидкий та комфортний доступ клієнтів до послуг банку, зниження ймовірності помилок через людський фактор, автоматизація робочих процесів, впровадження додаткових послуг за допомогою перспективних інноваційних технологій – унікальне програмне забезпечення для банку забезпечує все необхідне для ефективної роботи. Завдяки глибокому розумінню нюансів фінансової ніші та високій кваліфікації розробників, ми створюємо програмне забезпечення, націлене на вирішення індивідуального спектру завдань, з чітким дотриманням термінів виконання та в рамках бюджету.

Розробка мобільних застосунків для банків

Мобільний банківський застосунок – це переваги, від яких клієнту неможливо відмовитися: прості перекази та зручні регулярні платежі, контроль за власними коштами, елементарне відкриття рахунків, гнучкі налаштування, онлайн консультації, проста автентифікація за умови високого рівня безпеки та, звичайно, можливість користуватися послугами у будь-якому місці без обмежень. Банк, зі свого боку, отримує лояльність аудиторії, тісну, довгострокову та плідну взаємодію з нею.

Створення банківського веб-застосунку

Інвестиції в розробку веб-застосунку для банку здатні принести колосальні вигоди бізнесу у висококонкурентному середовищі – розширення кола користувачів, автоматизація процесів, високий рівень сервісу та переваги у швидкості реалізації бізнес послуг. Фахівці Червоного хамелеону створюють кросплатформні застосунки та сервіси, стійкі до навантажень, кібербезпечні, із сучасним та простим UI/UX дизайном.

Розробка дизайну Інтернет банку

Мінімалістичний та ефективний дизайн, інтуїтивно зрозумілий користувачам – це стандарт галузі, але стандарти завжди можна перевершити. Ми пропонуємо своїм клієнтам повний пакет свіжих сучасних дизайнерських рішень – від загального концепту до оригінальних іконок та піктограм. Системний підхід у дизайні ґрунтується на потребах клієнта та специфіці послуг, щоби отримати готовий перспективний продукт для кращого користувальницького досвіду та досягти поставлених бізнес-цілей.

Підтримка сайтів та додатків банківських установ

Розвиток, підтримка, просування та модернізація банківських сайтів, застосунків та сервісів – одна зі спеціалізацій нашого агентства. Професіоналізм, якість та оперативність – основні принципи, на яких будується фундамент співпраці з клієнтом. Ми готові взяти на себе 100% відповідальності за обслуговування, забезпечення захисту, адміністрування та розвиток веб-ресурсу, включно з доопрацюванням програмних модулів та скриптів, оновленням контенту, додатковими інтеграціями, створенням нових розділів тощо.

Чому кожному банку вигідно мати власний сайт та застосунок

Впровадження прогресивного банківського софту зі складною логікою та зрозумілим інтерфейсом – головний атрибут діджиталізації у сфері банківських послуг, де вкрай важливо завжди залишатися на зв'язку з клієнтом, вибудовувати довірчі відносини та гарантувати швидкість й безпеку здійснення операцій. Розробка сайту та застосунку для банку приносить реальні фінансові вигоди та багато додаткових можливостей.

Ефективність у вирішенні маркетингових завдань

Проведення опитувань, виділення категорій користувачів, створення таргетованих пропозицій – ці та інші рішення дозволяють краще зрозуміти свою аудиторію та її потреби.

Формування іміджу банку

Раніше функціонал прогресивного мобільного банку обмежувався можливістю перевірити залишок коштів на рахунках користувачів, проте сучасні тенденції вимагають наявності безлічі функціональних мастхевів.

Цифрова аналітика поточних бізнес-процесів

Крім найширших можливостей для аналітичної роботи, існує також перевага точності результатів, коли помилки неприпустимі.

Швидка окупність

Зростання лояльності та залученості користувачів дозволяє чимало економити на рекламі, а також отримувати прибуток із продажу сполучених фінансових продуктів.

Власна екосистема

Клієнти очікують від банківських сайтів та застосунків гіпер персоналізації – індивідуального вибору послуг та пропозицій замість нав'язаного сервісу, зручного управління та персоналізованого фінансового менеджменту.

Розширення бази клієнтів

Окрім помітного підвищення охоплення за рахунок мобільної аудиторії, зростає лояльність задоволених користувачів.

Переваги розробки банківських сервісів у Червоному хамелеоні

Професіоналізм розробників проекту – гарантія ефективності застосунків та сервісів у різних нішах фінансового сектора. Ми знаємо, що майбутнє за найзручнішими та найтехнологічнішими банківськими застосунками, та знаємо, як їх створити. Співпрацюючи з Червоним хамелеоном, ви отримуєте:

Дотримання термінів розробки та чесна ціна

Розробники Fulltime, покроковий таймінг, можливість контролю, оплата лише за години, витрачені на проект – наші замовники не марнують ані час, ані гроші.

Комплексну підтримку та повний супровід

Починаючи від аналізу та планування, ми будемо поряд з вами на кожному етапі створення, розвитку та забезпечення стабільності роботи успішного проекту.

Широкий стек технологій

Ми не визнаємо шаблонів. Серед класичних та перевірених часом, популярних сучасних та передових інструментів індивідуально підбирається найкраще, що може забезпечити програмному продукту стабільність, кібербезпеку, функціональність та розширюваність.

Виділену під проект команду експертів

Кваліфіковані фахівці агентства мають усі компетенції для створення перспективного, функціонального та захищеного цифрового продукту.

Етапи розробки сайтів та додатків для банку

Складний та трудомісткий процес розробки складається з етапів, які виконуються, переважно, послідовно.

Аналіз

Попередні дослідження, спрямовані на особливості ніші, аналіз конкурентів та ЦА, оцінку попиту на банківські продукти – фундамент для архітектури сайту чи застосунку.

Складання технічного завдання

Докладне документування плану розробки із статтями витрат та таймінгом.

Прототипування

Загальна схема сайту, структура інтерфейсу з дизайнерськими елементами та прикладами візуального контенту використовується для створення високоточного макета та узгодження всіх деталей проекту.

Дизайн

Унікальність візуальної складової та її стиль є принципово важливими для банківської сфери. Водночас у пріоритеті роботи залишається зручність для користувача.

Розробка та тестування

Досвідчені фронтенд та бекенд розробники працюють паралельно над створенням програмної частини. Завдання тестувальників – виявити будь-які помилки та вразливості до запуску проекту в експлуатацію.

Техпідтримка та просування

Ми пропонуємо повний спектр послуг комплексної професійної підтримки та якісного просування банківського сайту.
Замовити розробку сайту та мобільного застосунку для банку

FAQ

Яке банківське програмне забезпечення ви створюєте?

За допомогою сучасних технологій, передового інструментарію та власних напрацювань ми створюємо широкий спектр унікального програмного забезпечення, націленого на автоматизацію банківських процесів та їхній захист – сайти, мобільні застосунки, сервіси.

Для чого банку потрібен мобільний застосунок?
Скільки коштує інтернет-банк?
Які технології використовують для створення банківського сайту?
Де замовити індивідуальну розробку сайту для банку?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект