Розробка медичного програмного забезпечення

Вебстудія Червоний хамелеон розробляє під ключ ефективні та сучасні мобільні застосунки, вебсервіси та унікальні програмні рішення для медичної галузі. Ми реалізуємо проєкти для автоматизації та оптимізації всіх процесів, управління клініками, діагностики, швидкого та комфортного обслуговування пацієнтів. Впровадження інформаційних технологій суттєво спрощує роботу персоналу, знижує навантаження на фахівців, мінімізує небажаний вплив людського фактора, забезпечує повну безпеку та доступність даних.

Наші послуги з розробки для медицини

Розробка сайту медичної клініки

Враховуючи специфіку медичного бізнесу, ми створюємо продуктивні сайти із системами онлайн-обслуговування, покликаними забезпечити комфорт користувачів та підвищити ефективність праці лікарів та персоналу. Ми використовуємо актуальні перевірені рішення, які на практиці довели свою працездатність. Медичний сайт повинен не лише мотивувати потенційних клієнтів скористатися послугами установи, але також мати зручну навігацію, бездоганну систему взаємодії з пацієнтами, покращувати управлінський облік, пропонувати оперативний зворотний зв’язок. Професійно виконаний сайт підвищить престиж клініки, довіру до неї, допоможе підняти на новий рівень популярність послуг.

Створення застосунку для охорони здоров’я

Грамотна розробка здатна ліквідувати безліч больових точок для медпрацівників та управлінців – неефективність процесів через велику кількість документації, вигорання через напружені графіки та надмірні робочі навантаження, недостатньо високий рівень обслуговування тощо. Якісний софт спростить адміністративну роботу, автоматизує рутинні операції та дозволить зосередитись на допомозі пацієнтам. Серед популярних рішень – цифрові медкарти, онлайн-запис на візит, надсилання сповіщень в автоматичному режимі, автоматизація документообігу, віддалений моніторинг, автоматичний облік часу роботи.

Розробка мобільних застосунків для лікарів та пацієнтів

Швидкий та зручний мобільний застосунок із широким функціоналом – оптимальне рішення для лікарів та пацієнтів медичного центру або стоматологічної клініки. Оцифрування медичних даних забезпечує лікарям простий доступ до них. Застосунки, націлені на покращення комунікації лікар-пацієнт, допомагають раціонально керувати потоком клієнтів та знижувати експлуатаційні витрати. Для пацієнтів мобільний застосунок у смартфоні – це можливість із мінімальними втратами сил та часу записуватись на візит, отримувати результати аналізів, висновки обстежень, призначення препаратів, онлайн-консультації та здійснювати онлайн-оплату послуг.

Створення медичного програмного забезпечення

При виборі медичних послуг основними орієнтирами є професіоналізм фахівців та цінова політика установи. Але не менш помітну роль сьогодні відіграє також клієнтоорієнтованість, якість сервісу, економія часу та зручність. Наша вебстудія створює медичне програмне забезпечення (корпоративні ресурси, маркетплейси, CRM та ERP системи, TMS, WMS, Big Data рішення тощо), здатне втілити в життя продуктивні нововведення та оригінальні ідеї. Ми реалізуємо для клінік, аптек, лабораторій та діагностичних центрів IT-рішення, що сприяють формуванню постійної аудиторії, швидкому просуванню медичного бізнесу та його розширенню з гарантіями безпеки та збереження інформації і конфіденційних даних.

Розробка медичних програм

Червоний хамелеон розробляє медичні програми будь-якого типу та рівня складності – платформи для ефективного керування клінікою, онлайн-програми для професійного консультування, довідники для лікарів та посібники з ліків, диспетчери завдань для лікарень та ін. Програмні продукти можуть бути інтегровані між собою, щоби замовник отримав повноцінну систему пов’язаних ресурсів для максимальної ефективності робочих процесів.

Підтримка сайтів та застосунків у сфері медицини

У медичній сфері, де точність, чіткість, оперативність та коректність роботи ПЗ має критично важливе значення, професійна підтримка сайтів та застосунків – незамінна послуга. Ми пропонуємо не лише впровадження цифрових інновацій у ваш медичний бізнес, але також повний їхній супровід та технічну підтримку.

Переваги індивідуальної розробки для медицини

Персоналізований підхід до розробки софту та онлайн-сервісів у сфері охорони здоров’я забезпечує незаперечні конкурентні переваги:

Можливості масштабування

Персоналізація в мобільній розробці дозволяє розширювати застосунки відповідно до поточних змін (нові послуги, функції, категорії, розділи тощо), нарощувати функціонал та коригувати його, виходячи із запитів клієнтів та потреб компанії.

Підвищення рівня довіри та лояльності пацієнтів

Віртуальні кабінети та сервіси онлайн-реєстрації, поряд із можливістю обрати лікаря з бази даних чи отримати онлайн-консультацію, формують у пацієнтів відчуття спокою, комфорту та впевненості.

Виконання завдань вузької спеціалізації

Стандартизоване програмне забезпечення, що не враховує специфіки медичної організації, не здатне вирішувати її унікальні завдання. Індивідуальна розробка – єдиний вірний вибір для досягнення зручності, швидкості та високої продуктивності, стабільності та зростання прибутку.

Максимальна результативність для медичних закладів із великою кількістю відвідувачів

Завдяки функціоналу, що розроблений під потреби конкретної клініки, не виникає плутанини із чергами чи з картами, затримок із записом або з видачею результатів.

Особливості медичних IT-рішень від Червоного xамелеону

Софт для медичних закладів України від нашої веб студії успішно розв’язує актуальні проблеми у сфері охорони здоров’я. Наш досвід, знання та передові технології дозволяють:

Зменшити витрати та підвищити безпеку роботи

Ми пропонуємо також IT-рішення для організації та управління постачання медикаментів, що здатні гарантувати їхню автоматизацію та безперервність.

Запропонувати реальну допомогу лікарям

Завдяки медичним застосункам, оперативно та безпомилково вирішуються щоденні рутинні завдання та досягаються стратегічні цілі.

Забезпечити зручність для пацієнтів

Стандартні процедури, пов’язані з медичним обслуговуванням (пошук та вибір лікаря, реєстрація, консультації, отримання результатів аналізів тощо) виконуються в онлайн-режимі.

Професійно організувати автоматизацію медичного обліку

Створюється надійна база для розвитку бізнесу та зростання його ефективності.

Етапи розробки медичних проєктів

Створення сучасного медичного програмного забезпечення проходить у 6 етапів.

Аналітична робота

Вивчення сфери діяльності, особливостей ЦА, присутніх у ніші установ та продуктів. Створення концепції, що базується на конкурентних перевагах.

Написання ТЗ

Фіксація в загальному документі всіх вимог щодо структури, дизайну, функціоналу із зазначенням термінів виконання. Розрахунок фінальної вартості проєкту.

UI/UX дизайн

Розробка унікального дизайну у фірмовому стилі. Використання передових інструментів для забезпечення зручності користувачів та зростання конверсії.

Програмування

Розробка програмної частини, побудова функціонала софту, синхронізація роботи програми з вебресурсом чи програмою.

Тестування та реліз

Перевірка на відповідність вимогам та стандартам, виявлення вразливостей, усунення помилок. Публікація.

Підтримка та просування

Оптимізація підвищення позицій у пошуковій видачі, запуск реклами, випуск оновлень, повноцінна технічна підтримка.
Замовити розробку сайтів та застосунків для медицини з нуля

FAQ

Розробка медичного програмного забезпечення

Залежно від специфіки діяльності закладу охорони здоров’я, використовуються медичні інформаційні системи, корпоративні сайти, Android та iOS-застосунки, унікальні IT-рішення для лікарів та пацієнтів, вебсервіси, BI-рішення для аналізу даних, CRM/ERP системи та ін.

Скільки коштує розробка сайту для медицини?
Які технології для розробки медичного програмного забезпечення ви використовуєте?
Скільки часу потрібно для створення сайту медичного центру?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт