Розробка медичного програмного забезпечення

Вебстудія Червоний хамелеон розробляє під ключ ефективні та сучасні мобільні застосунки, вебсервіси та унікальні програмні рішення для медичної галузі. Ми реалізуємо проєкти для автоматизації та оптимізації всіх процесів, управління клініками, діагностики, швидкого та комфортного обслуговування пацієнтів. Впровадження інформаційних технологій суттєво спрощує роботу персоналу, знижує навантаження на фахівців, мінімізує небажаний вплив людського фактора, забезпечує повну безпеку та доступність даних.

Наші послуги з розробки для медицини

Розробка сайту медичної клініки

Враховуючи специфіку медичного бізнесу, ми створюємо продуктивні сайти із системами онлайн-обслуговування, покликаними забезпечити комфорт користувачів та підвищити ефективність праці лікарів та персоналу. Ми використовуємо актуальні перевірені рішення, які на практиці довели свою працездатність. Медичний сайт повинен не лише мотивувати потенційних клієнтів скористатися послугами установи, але також мати зручну навігацію, бездоганну систему взаємодії з пацієнтами, покращувати управлінський облік, пропонувати оперативний зворотний зв’язок. Професійно виконаний сайт підвищить престиж клініки, довіру до неї, допоможе підняти на новий рівень популярність послуг.

Створення застосунку для охорони здоров’я

Грамотна розробка здатна ліквідувати безліч больових точок для медпрацівників та управлінців – неефективність процесів через велику кількість документації, вигорання через напружені графіки та надмірні робочі навантаження, недостатньо високий рівень обслуговування тощо. Якісний софт спростить адміністративну роботу, автоматизує рутинні операції та дозволить зосередитись на допомозі пацієнтам. Серед популярних рішень – цифрові медкарти, онлайн-запис на візит, надсилання сповіщень в автоматичному режимі, автоматизація документообігу, віддалений моніторинг, автоматичний облік часу роботи.

Розробка мобільних застосунків для лікарів та пацієнтів

Швидкий та зручний мобільний застосунок із широким функціоналом – оптимальне рішення для лікарів та пацієнтів медичного центру або стоматологічної клініки. Оцифрування медичних даних забезпечує лікарям простий доступ до них. Застосунки, націлені на покращення комунікації лікар-пацієнт, допомагають раціонально керувати потоком клієнтів та знижувати експлуатаційні витрати. Для пацієнтів мобільний застосунок у смартфоні – це можливість із мінімальними втратами сил та часу записуватись на візит, отримувати результати аналізів, висновки обстежень, призначення препаратів, онлайн-консультації та здійснювати онлайн-оплату послуг.

Створення медичного програмного забезпечення

При виборі медичних послуг основними орієнтирами є професіоналізм фахівців та цінова політика установи. Але не менш помітну роль сьогодні відіграє також клієнтоорієнтованість, якість сервісу, економія часу та зручність. Наша вебстудія створює медичне програмне забезпечення (корпоративні ресурси, маркетплейси, CRM та ERP системи, TMS, WMS, Big Data рішення тощо), здатне втілити в життя продуктивні нововведення та оригінальні ідеї. Ми реалізуємо для клінік, аптек, лабораторій та діагностичних центрів IT-рішення, що сприяють формуванню постійної аудиторії, швидкому просуванню медичного бізнесу та його розширенню з гарантіями безпеки та збереження інформації і конфіденційних даних.

Розробка медичних програм

Червоний хамелеон розробляє медичні програми будь-якого типу та рівня складності – платформи для ефективного керування клінікою, онлайн-програми для професійного консультування, довідники для лікарів та посібники з ліків, диспетчери завдань для лікарень та ін. Програмні продукти можуть бути інтегровані між собою, щоби замовник отримав повноцінну систему пов’язаних ресурсів для максимальної ефективності робочих процесів.

Підтримка сайтів та застосунків у сфері медицини

У медичній сфері, де точність, чіткість, оперативність та коректність роботи ПЗ має критично важливе значення, професійна підтримка сайтів та застосунків – незамінна послуга. Ми пропонуємо не лише впровадження цифрових інновацій у ваш медичний бізнес, але також повний їхній супровід та технічну підтримку.

Переваги індивідуальної розробки для медицини

Персоналізований підхід до розробки софту та онлайн-сервісів у сфері охорони здоров’я забезпечує незаперечні конкурентні переваги:

Можливості масштабування

Персоналізація в мобільній розробці дозволяє розширювати застосунки відповідно до поточних змін (нові послуги, функції, категорії, розділи тощо), нарощувати функціонал та коригувати його, виходячи із запитів клієнтів та потреб компанії.

Підвищення рівня довіри та лояльності пацієнтів

Віртуальні кабінети та сервіси онлайн-реєстрації, поряд із можливістю обрати лікаря з бази даних чи отримати онлайн-консультацію, формують у пацієнтів відчуття спокою, комфорту та впевненості.

Виконання завдань вузької спеціалізації

Стандартизоване програмне забезпечення, що не враховує специфіки медичної організації, не здатне вирішувати її унікальні завдання. Індивідуальна розробка – єдиний вірний вибір для досягнення зручності, швидкості та високої продуктивності, стабільності та зростання прибутку.

Максимальна результативність для медичних закладів із великою кількістю відвідувачів

Завдяки функціоналу, що розроблений під потреби конкретної клініки, не виникає плутанини із чергами чи з картами, затримок із записом або з видачею результатів.

Особливості медичних IT-рішень від Червоного xамелеону

Софт для медичних закладів України від нашої веб студії успішно розв’язує актуальні проблеми у сфері охорони здоров’я. Наш досвід, знання та передові технології дозволяють:

Зменшити витрати та підвищити безпеку роботи

Ми пропонуємо також IT-рішення для організації та управління постачання медикаментів, що здатні гарантувати їхню автоматизацію та безперервність.

Запропонувати реальну допомогу лікарям

Завдяки медичним застосункам, оперативно та безпомилково вирішуються щоденні рутинні завдання та досягаються стратегічні цілі.

Забезпечити зручність для пацієнтів

Стандартні процедури, пов’язані з медичним обслуговуванням (пошук та вибір лікаря, реєстрація, консультації, отримання результатів аналізів тощо) виконуються в онлайн-режимі.

Професійно організувати автоматизацію медичного обліку

Створюється надійна база для розвитку бізнесу та зростання його ефективності.

Етапи розробки медичних проєктів

Створення сучасного медичного програмного забезпечення проходить у 6 етапів.

Аналітична робота

Вивчення сфери діяльності, особливостей ЦА, присутніх у ніші установ та продуктів. Створення концепції, що базується на конкурентних перевагах.

Написання ТЗ

Фіксація в загальному документі всіх вимог щодо структури, дизайну, функціоналу із зазначенням термінів виконання. Розрахунок фінальної вартості проєкту.

UI/UX дизайн

Розробка унікального дизайну у фірмовому стилі. Використання передових інструментів для забезпечення зручності користувачів та зростання конверсії.

Програмування

Розробка програмної частини, побудова функціонала софту, синхронізація роботи програми з вебресурсом чи програмою.

Тестування та реліз

Перевірка на відповідність вимогам та стандартам, виявлення вразливостей, усунення помилок. Публікація.

Підтримка та просування

Оптимізація підвищення позицій у пошуковій видачі, запуск реклами, випуск оновлень, повноцінна технічна підтримка.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Розробка медичного програмного забезпечення

Залежно від специфіки діяльності закладу охорони здоров’я, використовуються медичні інформаційні системи, корпоративні сайти, Android та iOS-застосунки, унікальні IT-рішення для лікарів та пацієнтів, вебсервіси, BI-рішення для аналізу даних, CRM/ERP системи та ін.

Скільки коштує розробка сайту для медицини?
Які технології для розробки медичного програмного забезпечення ви використовуєте?
Скільки часу потрібно для створення сайту медичного центру?