Створення та розробка інтернет-магазинів на WooCommerce

Бажаєте отримати повноцінний торговий майданчик для електронної комерції, використовуючи найкращу сучасну масштабовану платформу із широким набором інструментів? Червоний хамелеон втілить ваші ідеї в життя з Woocommerce. Близько 40 % з усіх чинних інтернет-магазинів працюють на цьому безплатному плагіні для WordPress, здатному додати до звичайної вебсторінки весь необхідний функціонал, щоби перетворити її на повноцінний інтернет-магазин.

Створення інтернет-магазину на кращому WordPress плагіні – WooCommerce

Вважатися кращим плагіну WooCommerce дозволяє відмінне поєднання актуальних параметрів – доступна вартість запуску проєкту, висока продуктивність платформи, комфортний та привабливий користувальницький інтерфейс, гнучкість та масштабованість. З WooCommerce можна створити інтернет-магазин будь-якої складності, продавати що завгодно та вивести свій комерційний проєкт на новий рівень в онлайні. Безплатне ПЗ із відкритим вихідним кодом дає можливість адаптувати його функціонал та численні налаштування під потреби конкретного бізнесу. Вибір розширень для плагіна теж вражає – не менш як 400.

Наші послуги з розробки на WooCommerce

Отримати структуру комерційного ресурсу цілком можна за лічені хвилини. Але для максимально ефективної настройки плагіна, грамотної кастомізації, налагодження роботи та створення крутого інструменту продажів для вашого бізнесу знадобляться послуги експертів.

Створення інтернет-магазину з нуля

За допомогою Вукомерс робочий торговельний майданчик під індивідуальні вимоги створюється нами дуже швидко. Вам не доведеться переплачувати й за прокачування сайту, оскільки тут є як платні, так і безплатні доповнення для SEO, бекапів та ін. Комплексна система управління та широкий функціонал WooCommerce дає змогу налагодити систему таким чином, щоби ви мали змогу керувати ресурсом самостійно, відстежувати показники продажів та їхню ефективність, проводити акції, керувати товарними залишками та багато іншого.

Розробка мультивендорного маркетплейсу

Якщо ви плануєте випробувати різноманітні схеми з Multi-Vendor, оптимальним рішенням стануть просунуті та надійні WooCommerce-шаблони. Вони підтримують все, чого потребує сучасний мультивендорний маркетплейс, мають чистий та актуальний дизайн. Потужні вукомерс-теми з новітніми опціями дозволяють об’єднати на одному майданчику різні товарні категорії для декількох продавців. Запуск мультівендорного маркетплейса в дусі AliExpress, Amazon або Ebay треба довірити кваліфікованим фахівцям.

Перенесення сайту на WooCommerce

Власники онлайн-магазинів, що працюють з іншими платформами (Shopify, OpenCart і т. д.), нерідко шукають альтернативу з низькою комісією та іншими перевагами. Якщо ви зацікавлені в тому, щоби здійснити міграцію безпечно, без втрати функцій та товарів, ми допоможемо перенести сайт на WooCommerce. Платформа має невисоку вартість встановлення та надає найширші можливості для розробників – доступ до десятків тисяч абсолютно безплатних доповнень, інтеграції платіжних шлюзів, оптимізації результатів пошукових систем та багато іншого.

Створення унікального дизайну

Ексклюзивний дизайн – найкращий спосіб персоналізувати зовнішній вигляд свого продукту, зробити його особливим, підкреслити індивідуальність. Завдяки плагіну WooCommerce можна додавати в інтернет-магазин будь-які нові елементи дизайну, налаштовувати кольори та шрифти, додавати фірмовий логотип, значок кошика покупок тощо. Ми допоможемо вам вийти за межі стандартного вебсайту електронної комерції та створити конкурентоспроможний, привабливий та оригінальний повнофункціональний інтернет-магазин.

Підтримка та доопрацювання інтернет-магазину

Фахівці Червоного хамелеона здійснюють оперативну та якісну розробку, доопрацювання та експертну підтримку онлайн-магазинів WordPress Woocommerce. Інтернет-магазин – проєкт, що вимагає регулярних правок та доопрацювань у міру свого зростання та розвитку. Своєчасне виявлення та усунення можливих проблем у роботі ресурсу дозволить бізнесу блискавично адаптуватися до змін на ринку, якісно вирішувати нові завдання, адекватно реагувати на дії конкурентів або зміни в інтересах ЦА.

SEO-оптимізація готового онлайн-проєкту

Оптимізація SEO в електронній комерції – ключовий момент. Некоректна оптимізація платформи або брак корисних інструментів багаторазово збільшують вартість робіт та роблять їх вкрай складними. Вузькі місця є в будь-якій платформі, але експерти Червоного хамелеона відмінно вміють використовувати всі переваги плагіна та спритно обходити підводні камені.

Переваги WooCommerce для розробки інтернет-магазинів

У порівнянні з деякими іншими платформами електронної комерції, WooCommerce відрізняється легкістю як у впровадженні або налаштуваннях, так і у використанні. Інші переваги плагіна:

Відмінна репутація

Надійність платформи не викликає сумнівів, завдяки виключно професійному підходу розробників до продуктів та потужній підтримці.

Швидкодія

Професійний підхід до розробки та налаштувань сайту на Woocommerce гарантує швидку, надійну та стабільну роботу ресурсу в різних умовах.

Гнучкість

Сотні розширень (застосунки та сервіси) для підключення додаткових функцій. Забезпечена можливість налаштувати інтернет-магазин під унікальні потреби певного бізнесу.

SEO-просування

Численні доповнення для SEO-оптимізації спрощують можливість зайняти лідерські позиції в пошуковій видачі.

Сучасні теми

Доступні сотні тисяч шаблонів для персоналізації майбутнього майданчика електронної комерції.

Чому варто замовити розробку в Червоному хамелеоні

Ми не лише створюємо сайти, ми пропонуємо реально дієві інструменти для розвитку успішного бізнесу. Також ми беремо на себе будь-які завдання із супроводу та підтримки проєктів.

Індивідуальний підхід

Детально аналізуємо бізнес та нішу, щоби відокремити ваш проєкт від маси конкурентів.

Ніяких прихованих платежів

Оплата відбувається по трудовитратах розробників. Ми звітуємо буквально за кожну хвилину.

Досвідчена команда

Виконуємо повний комплекс робіт, не обмежуючись запуском готового проєкту. Над ним буде працювати згуртована команда сертифікованих фахівців із величезним практичним досвідом та індивідуальними напрацюваннями.

Чіткі терміни

З нами ви не втратите жодного дня – усі завдання виконуються чітко у вказані терміни, завдяки скрупульозно складеним технічним завданням. Терміни та вартість визначаються до початку робіт.

Тестування і гарантія

На кожному етапі розробки сайту гарантований контроль та тестування якості. Розробники не пропустять жодного нюансу, який міг би стати причиною недоотримання прибутку.

Етапи створення інтернет-магазину на WooCommerce

Створення повнофункціонального торгового майданчика на надійній та продуктивній платформі Woocommerce передбачає дотримання послідовності наступних етапів:

Аналітика

Збір та аналіз інформації щодо специфіки бізнесу, продукту, ситуації в ніші, конкурентів.

Обговорення проєкту та складання ТЗ

Усі завдання зі створення проєкту та терміни їхнього виконання обговорюються та прописуються в документі, який стане головним орієнтиром у роботі команди.

Прототипування

Розробляються та узгоджуються із замовником макети майбутнього інтернет-магазину.

Унікальний дизайн

Візуальний концепт узгоджується, за необхідності вносяться корективи, та інтернет-магазин набуває графічної форми.

Верстка згідно макетів

Здійснюється адаптивна, кросбраузерна та валідна верстка.

Тестування

Усі області проєкту підлягають перевірці на працездатність, відсутність помилок та вразливостей.

Запуск та підтримка інтернет-магазину

Торговельний онлайн-майданчик, що почав функціонувати та розвиватися, потребує грамотної технічної підтримки, яку ми забезпечуємо на 100 %.
Замовити розробку та створення інтернет-магазину на WooCommerce

FAQ

Чи можливо розробити інтернет-магазин на WordPress?

Створити повноцінний інтернет-магазин будь-якого розміру на WordPress можна за допомогою одного з найбільш практичних та зручних плагінів онлайн-торгівлі – WooCommerce. Відкритий вихідний код дає змогу за рахунок гнучких налаштувань легко керувати вмістом ресурсу. Удосконалювати готовий сайт можна за допомогою безкоштовних розширень.

Що таке WooCommerce та для яких проєктів він підійде?
Яка вартість розробки інтернет-магазину на WooCommerce?
Скільки часу потрібно для створення магазину на Вукомерс?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт