Створення та розробка інтернет-магазинів на WooCommerce

Бажаєте отримати повноцінний торговий майданчик для електронної комерції, використовуючи найкращу сучасну масштабовану платформу із широким набором інструментів? Червоний хамелеон втілить ваші ідеї в життя з Woocommerce. Близько 40 % з усіх чинних інтернет-магазинів працюють на цьому безплатному плагіні для WordPress, здатному додати до звичайної вебсторінки весь необхідний функціонал, щоби перетворити її на повноцінний інтернет-магазин.

Створення інтернет-магазину на кращому WordPress плагіні – WooCommerce

Вважатися кращим плагіну WooCommerce дозволяє відмінне поєднання актуальних параметрів – доступна вартість запуску проєкту, висока продуктивність платформи, комфортний та привабливий користувальницький інтерфейс, гнучкість та масштабованість. З WooCommerce можна створити інтернет-магазин будь-якої складності, продавати що завгодно та вивести свій комерційний проєкт на новий рівень в онлайні. Безплатне ПЗ із відкритим вихідним кодом дає можливість адаптувати його функціонал та численні налаштування під потреби конкретного бізнесу. Вибір розширень для плагіна теж вражає – не менш як 400.

Переваги WooCommerce для розробки інтернет-магазинів

У порівнянні з деякими іншими платформами електронної комерції, WooCommerce відрізняється легкістю як у впровадженні або налаштуваннях, так і у використанні. Інші переваги плагіна:

Відмінна репутація

Надійність платформи не викликає сумнівів, завдяки виключно професійному підходу розробників до продуктів та потужній підтримці.

Швидкодія

Професійний підхід до розробки та налаштувань сайту на Woocommerce гарантує швидку, надійну та стабільну роботу ресурсу в різних умовах.

Гнучкість

Сотні розширень (застосунки та сервіси) для підключення додаткових функцій. Забезпечена можливість налаштувати інтернет-магазин під унікальні потреби певного бізнесу.

SEO-просування

Численні доповнення для SEO-оптимізації спрощують можливість зайняти лідерські позиції в пошуковій видачі.

Сучасні теми

Доступні сотні тисяч шаблонів для персоналізації майбутнього майданчика електронної комерції.

Наші послуги з розробки на WooCommerce

Отримати структуру комерційного ресурсу цілком можна за лічені хвилини. Але для максимально ефективної настройки плагіна, грамотної кастомізації, налагодження роботи та створення крутого інструменту продажів для вашого бізнесу знадобляться послуги експертів.

Створення інтернет-магазину з нуля

За допомогою Вукомерс робочий торговельний майданчик під індивідуальні вимоги створюється нами дуже швидко. Вам не доведеться переплачувати й за прокачування сайту, оскільки тут є як платні, так і безплатні доповнення для SEO, бекапів та ін. Комплексна система управління та широкий функціонал WooCommerce дає змогу налагодити систему таким чином, щоби ви мали змогу керувати ресурсом самостійно, відстежувати показники продажів та їхню ефективність, проводити акції, керувати товарними залишками та багато іншого.

Розробка мультивендорного маркетплейсу

Якщо ви плануєте випробувати різноманітні схеми з Multi-Vendor, оптимальним рішенням стануть просунуті та надійні WooCommerce-шаблони. Вони підтримують все, чого потребує сучасний мультивендорний маркетплейс, мають чистий та актуальний дизайн. Потужні вукомерс-теми з новітніми опціями дозволяють об’єднати на одному майданчику різні товарні категорії для декількох продавців. Запуск мультівендорного маркетплейса в дусі AliExpress, Amazon або Ebay треба довірити кваліфікованим фахівцям.

Перенесення сайту на WooCommerce

Власники онлайн-магазинів, що працюють з іншими платформами (Shopify, OpenCart і т. д.), нерідко шукають альтернативу з низькою комісією та іншими перевагами. Якщо ви зацікавлені в тому, щоби здійснити міграцію безпечно, без втрати функцій та товарів, ми допоможемо перенести сайт на WooCommerce. Платформа має невисоку вартість встановлення та надає найширші можливості для розробників – доступ до десятків тисяч абсолютно безплатних доповнень, інтеграції платіжних шлюзів, оптимізації результатів пошукових систем та багато іншого.

Створення унікального дизайну

Ексклюзивний дизайн – найкращий спосіб персоналізувати зовнішній вигляд свого продукту, зробити його особливим, підкреслити індивідуальність. Завдяки плагіну WooCommerce можна додавати в інтернет-магазин будь-які нові елементи дизайну, налаштовувати кольори та шрифти, додавати фірмовий логотип, значок кошика покупок тощо. Ми допоможемо вам вийти за межі стандартного вебсайту електронної комерції та створити конкурентоспроможний, привабливий та оригінальний повнофункціональний інтернет-магазин.

Підтримка та доопрацювання інтернет-магазину

Фахівці Червоного хамелеона здійснюють оперативну та якісну розробку, доопрацювання та експертну підтримку онлайн-магазинів WordPress Woocommerce. Інтернет-магазин – проєкт, що вимагає регулярних правок та доопрацювань у міру свого зростання та розвитку. Своєчасне виявлення та усунення можливих проблем у роботі ресурсу дозволить бізнесу блискавично адаптуватися до змін на ринку, якісно вирішувати нові завдання, адекватно реагувати на дії конкурентів або зміни в інтересах ЦА.

SEO-оптимізація готового онлайн-проєкту

Оптимізація SEO в електронній комерції – ключовий момент. Некоректна оптимізація платформи або брак корисних інструментів багаторазово збільшують вартість робіт та роблять їх вкрай складними. Вузькі місця є в будь-якій платформі, але експерти Червоного хамелеона відмінно вміють використовувати всі переваги плагіна та спритно обходити підводні камені.

Етапи створення інтернет-магазину на WooCommerce

Створення повнофункціонального торгового майданчика на надійній та продуктивній платформі Woocommerce передбачає дотримання послідовності наступних етапів:

Аналітика

Збір та аналіз інформації щодо специфіки бізнесу, продукту, ситуації в ніші, конкурентів.

Обговорення проєкту та складання ТЗ

Усі завдання зі створення проєкту та терміни їхнього виконання обговорюються та прописуються в документі, який стане головним орієнтиром у роботі команди.

Прототипування

Розробляються та узгоджуються із замовником макети майбутнього інтернет-магазину.

Унікальний дизайн

Візуальний концепт узгоджується, за необхідності вносяться корективи, та інтернет-магазин набуває графічної форми.

Верстка згідно макетів

Здійснюється адаптивна, кросбраузерна та валідна верстка.

Тестування

Усі області проєкту підлягають перевірці на працездатність, відсутність помилок та вразливостей.

Запуск та підтримка інтернет-магазину

Торговельний онлайн-майданчик, що почав функціонувати та розвиватися, потребує грамотної технічної підтримки, яку ми забезпечуємо на 100 %.

Чому варто замовити розробку в Червоному хамелеоні

Ми не лише створюємо сайти, ми пропонуємо реально дієві інструменти для розвитку успішного бізнесу. Також ми беремо на себе будь-які завдання із супроводу та підтримки проєктів.

Індивідуальний підхід

Детально аналізуємо бізнес та нішу, щоби відокремити ваш проєкт від маси конкурентів.

Ніяких прихованих платежів

Оплата відбувається по трудовитратах розробників. Ми звітуємо буквально за кожну хвилину.

Досвідчена команда

Виконуємо повний комплекс робіт, не обмежуючись запуском готового проєкту. Над ним буде працювати згуртована команда сертифікованих фахівців із величезним практичним досвідом та індивідуальними напрацюваннями.

Чіткі терміни

З нами ви не втратите жодного дня – усі завдання виконуються чітко у вказані терміни, завдяки скрупульозно складеним технічним завданням. Терміни та вартість визначаються до початку робіт.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Чи можливо розробити інтернет-магазин на WordPress?

Створити повноцінний інтернет-магазин будь-якого розміру на WordPress можна за допомогою одного з найбільш практичних та зручних плагінів онлайн-торгівлі – WooCommerce. Відкритий вихідний код дає змогу за рахунок гнучких налаштувань легко керувати вмістом ресурсу. Удосконалювати готовий сайт можна за допомогою безкоштовних розширень.

Що таке WooCommerce та для яких проєктів він підійде?
Яка вартість розробки інтернет-магазину на WooCommerce?
Скільки часу потрібно для створення магазину на Вукомерс?