Створення інтернет-магазину на Laravel

Популярний PHP-фреймворк Laravel з відкритим вихідним кодом – ідеальний інструмент для розробки функціональних інтернет-магазинів, як стандартних, так і таких, що виходять далеко за межі традиційних проєктів. Творча свобода, що пропонує платформа, у поєднанні із багаторічним досвідом та високою кваліфікацією фахівців «Червоного хамелеона» надасть вам змогу отримати найкраще із можливих рішень, швидко та за справедливою ціною.


Переваги фреймворку Laravel для створення інтернет-магазинів

Потужний PHP-фреймворк – безпрограшний вибір для вебпроєктів, націлених на зростання й масштабування. Регулярне оновлення версій, актуальна реалізація багатомовності, ефективне управління трафіком, вбудовані механізми аутентифікації, висока продуктивність та безліч інших переваг формують зростальну популярність розробки сайтів на Laravel.

Універсальність та утилітарність без обмежень у функціональних можливостях

Логіка фреймворку дає змогу без зайвих труднощів масштабувати проєкт будь-якої складності, впроваджувати навіть складні сервіси, унікальні рішення, нестандартні інструменти, модулі та скрипти.

Можливість швидко розгорнути повноцінний ресурс

Створення інтернет-магазину з нуля – складне завдання, але чим швидше воно буде виконане, тим більше конкурентних переваг ви отримаєте. Laravel наочно доводить, що час – гроші, та дає нагоду економити як на розробці, так і на доробках вебпроєктів.

Зручність та безпека

Framework гарантовано захищений від головних небезпек у мережі – XSS-атак і SQL-ін’єкцій. На додаток, реалізована у Laravel технологія міграцій виключає труднощі при проведенні будь-яких операцій із базами даних.

Висока швидкість завантаження

Інтернет-магазини зі значною кількістю контенту та високонавантажені маркетплейси, які були створені з нуля на фреймворку Ларавел, істотно економлять час завантаження сторінок, завдяки управлінню кешуванням.

100 % кастомізації

Будь-який інтернет-магазин на laravel – приклад гнучкості й персоналізації. Дизайн сайту, система пошуку, зручна адмінка, фільтри, порядок формування сторінок – усе ідеально підлаштовується під вимоги власника.

Відсутність проблем у власників сайту із підрядниками або переходом до інших розробників

Величезна ком’юніті розробників у цілому світі не дозволить проєктам на Laravel зіштовхнутися перед труднощами, що знайомі власникам самописних сайтів. Знайти кваліфікованого спеца із солідним досвідом – не проблема. Плюс – фреймворк постійно оновлюється, швидко тестується, комфортний та безпечний.

Як ми створюємо інтернет-магазини на Laravel

Ефективний інструмент для продажів і розвитку вашого бізнесу розробляється в кілька послідовних етапів:

Аналіз, план розвитку, технічне завдання

Дослідження ринку, визначення основних завдань вебпроєкту, розробка стратегії їхнього виконання, вибір інструментів.

Дизайн інтернет-магазину

Створення архітектури проєкту з використанням готових рішень або розробкою унікального дизайну, що здатен цілком врахувати функціонал сайту.

Програмування та верстка

Розробка функціоналу, html-макетів, інтеграція, активація систем обліку, підключення баз та сервісів.

Наповнення й тестування

Перевірка безперебійності роботи, контроль адаптивності та продуктивності. Наповнення контентом, комплексне тестування кожного елемента на помилки.

Запуск

Перенесення інтернет-магазину на хостинг замовника, повторне тестування на бойовому сервері.

Чому клієнти вибирають «Червоний хамелеон» для створення інтернет-магазинів

  1. Багаторічний досвід створення інтернет-магазинів.
  2. Кваліфіковані розробники.
  3. Підтримка зв'язку зручними способами.
  4. Оперативне реагування.
  5. Прозоре формування ціни.
  6. Оплата лише за фактично виділений на розробку час.
  7. Контроль якості на кожному етапі.
  8. Розробка на власному сервері – клієнт не сплачує за хостинг протягом розробки сайту.
  9. Контроль клієнта за ходом реалізації проєкту.
  10. Гарантія збереження власності на інформації.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Яка ціна створення інтернет-магазину на Laravel?

Підсумкову вартість проєкту визначає його складність та трудовитрати команди розробників. Облік усіх виконаних робіт та спостереження за ходом їхньої реалізації відкриті замовнику завдяки прозорій системі контролю в CRM. Ціна однієї години роботи фахівця – __ грн.

Скільки часу триває розробка магазину на фреймворку Laravel?
Чи дає можливість Laravel створювати маркетплейси?
Чи можна на Laravel розробити B2B-магазин з особистим кабінетом для різних категорій клієнтів?