Створення інтернет-магазину на Laravel

Популярний PHP-фреймворк Laravel з відкритим вихідним кодом – ідеальний інструмент для розробки функціональних інтернет-магазинів, як стандартних, так і таких, що виходять далеко за межі традиційних проєктів. Творча свобода, що пропонує платформа, у поєднанні із багаторічним досвідом та високою кваліфікацією фахівців «Червоного хамелеона» надасть вам змогу отримати найкраще із можливих рішень, швидко та за справедливою ціною.


Переваги фреймворку Laravel для створення інтернет-магазинів

Потужний PHP-фреймворк – безпрограшний вибір для вебпроєктів, націлених на зростання й масштабування. Регулярне оновлення версій, актуальна реалізація багатомовності, ефективне управління трафіком, вбудовані механізми аутентифікації, висока продуктивність та безліч інших переваг формують зростальну популярність розробки сайтів на Laravel.

Універсальність та утилітарність без обмежень у функціональних можливостях

Логіка фреймворку дає змогу без зайвих труднощів масштабувати проєкт будь-якої складності, впроваджувати навіть складні сервіси, унікальні рішення, нестандартні інструменти, модулі та скрипти.

Можливість швидко розгорнути повноцінний ресурс

Створення інтернет-магазину з нуля – складне завдання, але чим швидше воно буде виконане, тим більше конкурентних переваг ви отримаєте. Laravel наочно доводить, що час – гроші, та дає нагоду економити як на розробці, так і на доробках вебпроєктів.

Зручність та безпека

Framework гарантовано захищений від головних небезпек у мережі – XSS-атак і SQL-ін’єкцій. На додаток, реалізована у Laravel технологія міграцій виключає труднощі при проведенні будь-яких операцій із базами даних.

Висока швидкість завантаження

Інтернет-магазини зі значною кількістю контенту та високонавантажені маркетплейси, які були створені з нуля на фреймворку Ларавел, істотно економлять час завантаження сторінок, завдяки управлінню кешуванням.

100 % кастомізації

Будь-який інтернет-магазин на laravel – приклад гнучкості й персоналізації. Дизайн сайту, система пошуку, зручна адмінка, фільтри, порядок формування сторінок – усе ідеально підлаштовується під вимоги власника.

Відсутність проблем у власників сайту із підрядниками або переходом до інших розробників

Величезна ком’юніті розробників у цілому світі не дозволить проєктам на Laravel зіштовхнутися перед труднощами, що знайомі власникам самописних сайтів. Знайти кваліфікованого спеца із солідним досвідом – не проблема. Плюс – фреймворк постійно оновлюється, швидко тестується, комфортний та безпечний.

Чому клієнти вибирають «Червоний хамелеон» для створення інтернет-магазинів

  • Багаторічний досвід створення інтернет-магазинів.
  • Кваліфіковані розробники.
  • Підтримка зв'язку зручними способами.
  • Оперативне реагування.
  • Прозоре формування ціни.
  • Оплата лише за фактично виділений на розробку час.
  • Контроль якості на кожному етапі.
  • Розробка на власному сервері – клієнт не сплачує за хостинг протягом розробки сайту.
  • Контроль клієнта за ходом реалізації проєкта.
  • Гарантія збереження власності на інформації.

Як ми створюємо круті інтернет-магазини

Крутий інструмент для продаж та розвитку вашого бізнесу розробляється за кілька послідовних етапів:

Аналіз, план розвитку, технічне завдання

Дослідження ринку, визначення основних завдань вебпроєкту, розробка стратегії їхнього виконання, вибір інструментів.

Дизайн інтернет-магазину

Створення архітектури проєкту з використанням готових рішень або розробкою унікального дизайну, що здатен цілком врахувати функціонал сайту.

Програмування та верстка

Розробка функціоналу, html-макетів, інтеграція, активація систем обліку, підключення баз та сервісів.

Наповнення й тестування

Перевірка безперебійності роботи, контроль адаптивності та продуктивності. Наповнення контентом, комплексне тестування кожного елемента на помилки.

Запуск

Перенесення інтернет-магазину на хостинг замовника, повторне тестування на бойовому сервері.

FAQ

Яка ціна створення інтернет-магазину на Laravel?

Підсумкову вартість проєкту визначає його складність та трудовитрати команди розробників. Облік усіх виконаних робіт та спостереження за ходом їхньої реалізації відкриті замовнику завдяки прозорій системі контролю в CRM. Ціна однієї години роботи фахівця – __ грн.

Скільки часу триває розробка магазину на фреймворку Laravel?
Чи дає можливість Laravel створювати маркетплейси?
Чи можна на Laravel розробити B2B-магазин з особистим кабінетом для різних категорій клієнтів?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт