Інтеграція сайту з ERP-системами

Інтеграція інтернет-магазину з ERP-системою — це простий та зручний спосіб «прив’язати» онлайн-майданчик до системи обліку та підтримувати асортимент сайту в актуальному стані без додаткових зусиль і витрат часу.

Наші розробники з досвідом впровадження забезпечать безпечну та швидку інтеграцію, автоматизують обмін між web-сайтом і базами даних, забезпечать підключення та коректну двосторонню трансляцію даних система обліку – сайт. Для цього ми розробляємо функціонал у співпраці із ERP-фахівцями клієнта.

Яким сайтам потрібна інтеграція з ERP системами

Корпоративні портали

Впровадження ERP системи дає змогу автоматизувати основні бізнес-процеси, проводити ефективне планування, підвищити рівень інформаційної безпеки, підвищити ефективність прийняття рішень завдяки своєчасному отриманню точної інформації.

Інтернет магазини

Для багатьох майданчиків електронної комерції актуальною є проблема оперативного оформлення замовлень та відправлення їх покупцям. Інтеграція з ERP-системою на 50% прискорює цей процес, а також мінімізує витрати ресурсів на детальний контроль бізнесу.

Маркетплейси

Обмін з ERP-системою забезпечує інтеграцію всіх функцій та консолідацію даних, оперативне реагування на зміни, суттєву економію часу та людських ресурсів.

B2B-портали

ERP – пріоритетна інвестиція для b2b порталів, тому що зв'язок бізнес-процесів із заявками та поточним обслуговуванням замовлень створює максимально зручний для контрагентів онлайн-сервіс та гарантує вигоди у швидкості взаємодії та фінансовому плані.

Навіщо потрібна інтеграція

Обмін системи управління контентом сайту або інтернет-магазину й ERP-комплексу необхідний для:

  • публікації товарів у каталозі інтернет-магазину із бази даних;
  • передачі онлайн-замовлень на обробку в систему обліку через Інтернет;
  • завантаження результатів обробки замовлень для повідомлення клієнтів про стан їхнього виконання;

Синхронізація товарів забезпечує вашому сайту низку переваг:

  • постійно актуальний асортимент на онлайн-вітрині;
  • простота та зручність обробки замовлень;
  • відтворюються чинні ціни та знижки;
  • широкі можливості підготовки звітів для відділу продажів, маркетолога, менеджерів і бухгалтерії.

Переваги ERP систем для вашого сайту

Інтеграція сайту з SAP та іншими ERP системами – невід'ємна умова ефективності та прибутковості сучасної онлайн-комерції. Зростання продажів дозволяє реально оцінити всі переваги інтеграції.

Формування первинної документації

Відпадає необхідність стежити за товарним асортиментом – у продажу є лише ті товари, що реально представлені на складі, нові позиції завантажуються на сайт в автоматичному режимі.

Спрощення обліку

Імовірність дублювання даних чи впливу людського фактора на процеси зведена до мінімуму. Нарахування оплати праці працівникам відбувається швидко та безпомилково. Немає потреби в наймі додаткового персоналу для обліку та управління.

Актуалізація даних для управлінських рішень

Функціонал модуля дозволяє повністю контролювати бізнес. Документообіг, логістика, фінансові звіти, CRM та всі актуальні сервіси доступні в загальній екосистемі.

Скорочення витрат та зростання прибутку

Процеси продажу та взаємодії з клієнтами спрощуються завдяки автоматизації та стандартизації процесів. Кількість рутинних завдань знижується.

Етапи синхронізації сайту з системами ERP

Щоби уникнути можливого ризику під час впровадження системи, гарантувати її доцільність та домогтися окупності інвестицій, ми розпочинаємо співпрацю з передпроектного аналізу. Цей та всі наступні етапи синхронізації спрямовані на вирішення бізнес-завдань, що стоять перед вашою компанією.

Аналітика

Попередня оцінка вихідних даних для вибору найкращої за всіма параметрами технології синхронізації.

Складання технічного завдання

Документування набору функцій, структури даних, ключових характеристик проекту та термінів виконання.

Верстка та програмування

Front-end та back-end розробники виконують технічну частину – пишуть код, що дозволяє реалізувати обмін даними для обох систем.

Тестування

Ретельна перевірка коректності двосторонньої трансляції даних та проведення стрес-тестів.

Підтримка

В рамках підтримки сайту ми забезпечуємо стабільність передачі, редагування та налаштування зв'язків за необхідності.

Чому інтеграцію сайту з ERP системами потрібно замовити у Червоному xамелеоні

У практиці веб-агентства чимало прикладів успішного впровадження сучасних програмних рішень, здатних вивести бізнес на новий рівень. Ми знаходимо ідеальні рішення для оптимізації, здатні захистити перспективні проекти від інформаційного хаосу, підвищити ефективність роботи і збільшити рентабельність. Наші переваги:

Максимальна продуктивність

Правильна інтеграція дозволить сайту обробляти величезну кількість взаємодій з користувачами, оформлень замовлень і практично не навантажувати базу даних. Її реальне навантаження залежатиме лише від дій адміністратора з передачі інформації про товари, зображень та інших даних, а також від регулярності оновлень.

Знаходимо ефективні рішення для завдань будь-якого рівня складності

Команда експертів Червоного хамелеону має результативний досвід інтеграції з усіма видами CRM та ERP. Ми працюємо з усіма можливими фреймворками, CMS, постійно підвищуємо свою кваліфікацію та беремося за найскладніші проєкти.

Забезпечуємо безперервний обмін даними (синхронізацію)

Технологія real-time обміну з ERP-системою дозволить вашому проекту отримувати актуальну інформацію в інтернет-магазині з ERP – про товари, ціни та залишки на складі, а в ERP з інтернет-магазину – замовлення, статуси, платіжні системи, дані покупців та контрагентів.

Гарантуємо 100% безпеку

Кваліфіковані розробники нашого агентства зв'яжуть бази даних із сайтом чи інтернет-магазином повністю безпечно. Інтернет-магазин існує на окремому сервері (хостингу) та не отримує повного доступу до системи обліку. Тільки ERP база даних зберігає всю необхідну інформацію для роботи з сайтом.
Замовити інтеграцію та синхронізацію сайту з ERP системами

FAQ

Скільки коштує інтеграція сайту з ERP-системою? Від чого залежить ціна синхронізації?

Вартість робіт з інтеграції сайту з ERP залежить від платформи, типу та складності завдання, кастомізації модулів і обсягу переданих даних. До того як приступити до проєкту, ми зробимо безплатне оцінювання часу та вартості.

Що таке типова й нетипова інтеграція сайту з ERP?
Чи можете ви автоматизувати імпорт товару з прайс-листа постачальника?
На яких платформах ви робите інтеграцію з системами ERP?
Кому належать права на код, створений під час інтеграції сайту?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт