Інтеграція сайту з ERP-системами

Інтеграція інтернет-магазину з ERP-системою — це простий та зручний спосіб «прив’язати» онлайн-майданчик до системи обліку та підтримувати асортимент сайту в актуальному стані без додаткових зусиль і витрат часу.

Наші розробники забезпечать безпечну та швидку інтеграцію, автоматизують обмін між web-сайтом і базами даних, забезпечать підключення та коректну двосторонню трансляцію даних система обліку – сайт. Для цього ми розробляємо функціонал у співпраці з ERP-фахівцями клієнта.

Навіщо потрібна інтеграція

Обмін інформацією між CMS сайту та ERP-системою необхідний для:

  • публікації товарів у каталозі інтернет-магазину із бази даних;
  • передачі онлайн-замовлень на обробку в систему обліку;
  • вивантаження результатів обробки замовлень;
  • повідомлення клієнтів про зміну статусів замовлень.

Синхронізація товарів забезпечує низку переваг:

  • постійно актуальний асортимент на онлайн-вітрині;
  • простота й зручність обробки замовлень;
  • відтворюються чинні ціни та знижки;
  • автоматизація підготовки звітів для відділів продажу, маркетингу та бухгалтерії.

Яким сайтам потрібна інтеграція з ERP-системами

Корпоративні портали

Впровадження ERP-системи дозволяє автоматизувати основні бізнес-процеси, ефективно планувати та приймати рішення, підвищити рівень інформаційної безпеки, завдяки своєчасному отриманню точної інформації.

Інтернет-магазини

Для багатьох майданчиків електронної комерції актуальне швидке оформлення замовлення та відправлення його покупцю. Інтеграція з ERP-системою прискорює цей процес і спрощує управління бізнесом.

Маркетплейси

Обмін з ERP-системою забезпечить інтеграцію всіх функцій та консолідацію даних, оперативне реагування на зміни, суттєву економію часу та людських ресурсів.

B2B-портали

ERP – пріоритетна інвестиція для B2B-порталів. Оскільки зв'язок бізнес-процесів із заявками та поточним обслуговуванням замовлень створює зручний для контрагентів онлайн-сервіс, прискорює взаємодію та забезпечує фінансові вигоди.

Переваги ERP-систем для вашого сайту

Інтеграція сайту з SAP та іншими ERP-системами – невід'ємна умова ефективності та прибутковості сучасної онлайн-комерції. Зростання кількості продажів дозволяє об'єктивно оцінити всі переваги інтеграції. Серед них:

Формування первинної документації

Відпадає необхідність стежити за товарним асортиментом – у продажу є лише ті товари, що реально представлені на складі, нові позиції завантажуються на сайт автоматично.

Спрощення обліку

Імовірність дублювання даних чи впливу людського фактора на процеси зведена до мінімуму. Нарахування оплати праці працівникам відбувається швидко та безпомилково. Немає потреби в наймі додаткового персоналу для обліку та управління.

Актуалізація даних для управлінських рішень

Функціонал модуля дозволяє повністю контролювати бізнес. Документообіг, логістика, фінансові звіти, CRM – всі актуальні сервіси доступні в загальній екосистемі.

Скорочення витрат і зростання прибутку

Процеси продажу та взаємодії з клієнтами спрощуються, завдяки автоматизації та стандартизації процесів. Кількість рутинних завдань зменшується.

Етапи синхронізації сайту з ERP-системами

Щоб виключити можливі ризики впровадження системи, забезпечити її доцільність та домогтися окупності інвестицій, ми розпочинаємо співпрацю з передпроєктного аналізу. Цей та всі наступні етапи синхронізації спрямовані на вирішення бізнес-завдань, що стоять перед вашою компанією.

Аналітика

Попередня оцінка вихідних даних для вибору найкращої за всіма параметрами технології синхронізації.

Складання технічного завдання

Документування набору функцій, структури даних, ключових характеристик проєкту й термінів виконання.

Верстка та програмування

Front-end і back-end розробники виконують технічну частину – пишуть код, що дозволяє реалізувати обмін даними для обох систем.

Тестування

Ретельна перевірка коректності двосторонньої трансляції даних і проведення стрес-тестів.

Підтримка

В межах підтримки сайту ми забезпечуємо стабільність передачі даних, редагування та налаштування зв'язків в разі потреби.

Чому інтеграцію сайту з ERP-системами варто замовити в «Червоному xамелеоні»

У практиці нашого веб-агентства чимало прикладів успішного впровадження сучасних програмних рішень, здатних вивести бізнес на принципово новий рівень. Ми знаходимо оптимальні рішення, здатні захистити перспективні проєкти від інформаційного хаосу, суттєво підвищити ефективність роботи та збільшити рентабельність бізнесу. Наші переваги:

Домагаємось максимальної продуктивності

Правильна інтеграція дозволить сайту обробляти величезну кількість запитів користувачів, оформлень замовлень і при цьому практично не навантажувати базу даних.

Її реальне навантаження залежатиме від дій адміністратора з передачі інформації про товари, а також від частоти оновлень.

Забезпечуємо безпеку

Кваліфіковані розробники нашого агентства зв'яжуть бази даних із вашим сайтом чи інтернет-магазином безпечно.

Інтернет-магазин існує на окремому сервері (хостингу) та не отримує повного доступу до системи обліку. Тільки база даних ERP зберігає всю необхідну інформацію для роботи з сайтом.

Підтримуємо безперервну синхронізацію

Технологія real-time обміну з ERP-системою дозволить швидко отримувати з неї актуальну інформацію про товари, ціни та залишки на складі, а в ERP надходитимуть дані про замовлення, оплати, покупців і контрагентів.

Знаходимо ефективні рішення для різнопланових завдань

Команда «Червоного хамелеону» має результативний досвід інтеграції з усіма видами CRM та ERP. Ми працюємо з усіма можливими фреймворками, CMS, постійно підвищуємо свою кваліфікацію та беремося за складні проєкти.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Скільки коштує інтеграція сайту з ERP-системою? Від чого залежить ціна синхронізації?

Вартість робіт з інтеграції сайту з ERP залежить від платформи, типу та складності завдання, кастомізації модулів та обсягу передаваних даних. До початку робіт по проєкту ми зробимо оцінювання часу й вартості.

Що таке типова й нетипова інтеграція сайту з ERP?
Чи можете ви автоматизувати імпорт товару з прайс-листа постачальника?
На яких платформах ви робите інтеграцію з ERP-системами?
Кому належать права на код, створений під час інтеграції сайту?