Адміністрування сайту

Для ефективного розвитку онлайн-бізнесу, утримання сайту на лідерських позиціях у ТОПі, удосконалення його структури, забезпечення безпеки та запобігання будь-яким можливим збоям необхідний постійний контроль та робота з ресурсом. Адміністрування, що виконується професійно, дасть змогу підтримувати актуальність вебсайту, зробить його використання комфортним та максимально результативним для відвідувачів.

Що таке адміністрування сайту

Адміністрування — безперервний процес розвитку та підтримки працездатності комерційного, інформаційного чи соціального вебресурсу. Процес складається з двох видів робіт — з контентом (публікація матеріалів, редагування зображень, додавання кнопок, форм, банерів або віджетів) та технічне адміністрування.

Потреба вебсайту у виконанні цього комплексу професійних робіт не залежить від його розміру, типу чи сфери діяльності. Адміністрування потребують:

 • інтернет-магазини;
 • корпоративні інформаційні та іміджеві web-ресурси;
 • сайти візитки;
 • промосайти та форуми;
 • контент-проєкти;
 • блоги тощо.

Великі портали та торгові майданчики з асортиментом, що постійно оновлюється, вимагають щоденної роботи, пов’язаної з актуалізацією інформації та обробкою замовлень. Невеликі ресурси, які не потребують щоденного оновлення, можуть обмежитися скромнішим за ціною пакетом послуг.

Постійна підтримка на високому рівні працездатності, актуальності та якісного візуального відображення онлайн-ресурсу — копітка та рутинна праця, яку, залежно від масштабу проєкту, може виконувати одна людина або ціла команда фахівців.

Чому кожному інтернет-сайту потрібне адміністрування

Життя ресурсу — це постійне оновлення, наповнення контентом, реклама, просування та вдосконалення. Професійне адміністрування для сайту — аналог апарату життєзабезпечення, який вимагає не лише акуратності та уважності, але також знань та досвіду в пошуковій оптимізації, інтернет-маркетингу, програмуванні, верстці, дизайні та копірайтингу.

Сайт, що функціонує, потребує:

 • щоденного контролю та моніторингу працездатності;
 • додавання нової інформації та актуалізації даних;
 • створення резервних копій та баз даних;
 • забезпечення коректності роботи всіх систем;
 • SEO-супроводу, оптимізації контенту під оновлювані алгоритми пошукових систем;
 • своєчасного проведення діагностики, оперативного усунення несправностей тощо;
 • підбору медіаконтенту (зображення, відеоматеріали);

З якими платформами та технологіями ми працюємо

Замовити віддалене технічне та інформаційне адміністрування сайту від Червоного хамелеону — вигідне рішення для компанії, як із погляду грамотного розподілу фінансових коштів, так і з боку економії сил та часу. Послуги професійного адміністрування за договором із гарантією якості обходяться набагато дешевше, ніж оплата праці штатних співробітників, що можуть виконувати такий самий комплекс робіт.

Ми працюємо з проєктами різної складності, створеними на будь-яких популярних платформах та фреймворках — Wordpress, Joomla, Laravel, WooCommerce, Opencart, React, Node.js, Angular тощо.

Переваги професійних послуг адміністрування сайтів від Червоного хамелеону

Вибираючи професійне комплексне адміністрування вебпроєкту від Червоного хамелеону, ви фактично отримуєте гарантії успішної роботи та розвитку ресурсу, зростання його прибутковості та привабливості в очах користувачів. Якщо у вас є мета привести комерційний сайт до успіху, то в нас є абсолютно всі необхідні ресурси, інструменти та можливості для здійснення цього завдання.

Винятково якісне та завжди своєчасне виконання робіт

Команда сертифікованих співробітників нашого вебагентства працює одночасно по всіх напрямках, забезпечуючи безперебійне функціонування та постійне вдосконалення вашого проєкту.

Результат співпраці зрозумілий та виміряний у реальних цифрах

Ми не даємо гучних порожніх обіцянок, але виконуємо все, за що беремося. Зростання трафіку, прибутку та підвищення позицій сайту в рейтингу пошукової видачі — природний наслідок грамотної роботи.

Індивідуальний підхід та постійний контакт із замовником

Червоний хамелеон має значний досвід виправлення чужих помилок та вирішення завдань, які виявилися не до снаги іншим агентствам. Ми беремося до роботи після ретельного вивчення специфіки діяльності кожного клієнта, та пропонуємо активну взаємодію відповідно до його інтересів та потреб.

Повний комплекс послуг

Масштабування онлайн-проектів веде до появи нових, складніших бізнес-завдань. Ми підтримуємо клієнтів на всіх етапах розвитку та вирішуємо будь-які питання, пов'язані з модернізацією сайту, розширенням функціоналу, підключенням сторонніх сервісів, інтеграцією нового дизайну тощо.
Замовити комплексне адміністрування вебсайту

FAQ

Що входить до адміністрування вебсайту?

Комплексне адміністрування складається з безлічі процесів та робіт, до яких належить оновлення інформаційного контенту та дизайну, seo супровід, моніторинг дій користувачів, резервне копіювання, встановлення, налаштування та оновлення системи, аудит та за потреби — внесення змін до програмного коду.

Яким сайтам необхідне технічне адміністрування?
Скільки коштує адміністрування сайту на місяць?
Чи укладаєте ви договір на адміністрування вебсайту?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект