Адміністрування сайту

Для ефективного розвитку онлайн-бізнесу, утримання сайту на лідерських позиціях у ТОПі, вдосконалення його структури, забезпечення безпеки та запобігання будь-яким можливим збоям необхідний постійний контроль та робота з ресурсом.

Адміністрування, що виконується професійно, дасть змогу підтримувати актуальність вебсайту, зробить його використання комфортним та максимально результативним для відвідувачів.

Що таке адміністрування сайту

Адміністрування — безперервний процес розвитку та підтримки працездатності комерційного, інформаційного чи соціального вебресурсу. Процес передбачає 2 види робіт — з контентом (публікація матеріалів, редагування зображень, додавання кнопок, форм, банерів або віджетів) і технічне адміністрування.

Потреба вебсайту у виконанні цього комплексу робіт не залежить від його розміру, типу чи сфери діяльності компанії. Адміністрування потребують:

 • інтернет-магазини;
 • корпоративні іміджеві web-ресурси;
 • сайти-візитки;
 • промосайти та форуми;
 • контент-проєкти;
 • блоги тощо.

Великі портали й торговельні майданчики з асортиментом, що постійно оновлюється, потребують щоденної роботи, пов’язаної з актуалізацією інформації та обробкою замовлень. Невеликі ресурси, які не потребують щоденного оновлення, можуть обмежитись більш скромним за ціною пакетом послуг.

Постійна підтримка на високому рівні працездатності, актуальності та якісного візуального відображення онлайн-ресурсу – кропітка та рутинна праця, яку, залежно від масштабу проєкту, може виконувати одна людина або ціла команда фахівців.

Чому кожному сайту потрібно адміністрування

Життя ресурсу – це постійне оновлення, наповнення контентом, реклама, просування та вдосконалення. Професійне адміністрування для сайту – аналог апарату життєзабезпечення, який вимагає не лише акуратності та уважності, але також знань і досвіду в пошуковій оптимізації, інтернет-маркетингу, програмуванні, верстці, дизайні та копірайтингу.

Сайт, що функціонує, потребує:

 • щоденного контролю та моніторингу працездатності;
 • додавання нової інформації та актуалізації даних;
 • створення резервних копій та баз даних;
 • забезпечення коректності роботи всіх систем;
 • SEO-супроводу, оптимізації контенту під оновлювані алгоритми пошукових систем;
 • своєчасного проведення діагностики, оперативного усунення несправностей;
 • підбору медіаконтенту (зображень, відеоматеріалів).

З якими платформами й технологіями ми працюємо

Замовити віддалене технічне та інформаційне адміністрування сайту від «Червоного хамелеону» – вигідне рішення для компанії, з погляду економії сил і часу. Послуги професійного адміністрування за договором обходяться дешевше, ніж найм штатних співробітників для виконання аналогічного комплексу робіт.

Ми працюємо з проєктами різної складності, створеними на популярних платформах і фреймворках – WordPress, Joomla, Laravel, WooCommerce, OpenCart, React, Node.js, Angular та інших.

Переваги професійних послуг адміністрування сайтів від «Червоного хамелеону»

Коли ви обираєте професійне комплексне адміністрування веб-проєкту від «Червоного хамелеону», то отримуєте партнера для стабільної роботи та розвитку ресурсу, зростання його прибутковості та привабливості в очах користувачів. Якщо ви маєте на меті привести комерційний сайт до успіху, то у нас є всі необхідні ресурси, інструменти та можливості для здійснення цього завдання.

Якісне та своєчасне виконання робіт

Команда сертифікованих співробітників нашого вебагентства працює одночасно по всіх напрямках, чим забезпечує безперебійне функціонування та постійне вдосконалення вашого проєкту.

Результат співпраці зрозумілий та вимірюваний у реальних цифрах

Ми не даємо гучних порожніх обіцянок, але виконуємо все, за що беремося. Зростання трафіку, прибутку та підвищення позицій сайту в рейтингу пошукової видачі – природний наслідок грамотної роботи.

Індивідуальний підхід і постійний контакт із замовником

«Червоний хамелеон» має значний досвід виправлення коду та вирішення завдань, які виявилися не до снаги іншим агентствам.

Ми стаємо до роботи після ретельного вивчення специфіки діяльності кожного клієнта, та пропонуємо активну взаємодію відповідно до його інтересів і потреб.

Повний комплекс послуг

Масштабування онлайн-проєктів веде до появи нових, складніших бізнес-завдань. Ми підтримуємо клієнтів на всіх етапах розвитку та вирішуємо будь-які питання, пов'язані з модернізацією сайту, розширенням функціоналу, підключенням сторонніх сервісів, впровадженням нового дизайну.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Що входить до адміністрування вебсайту?

Комплексне адміністрування складається з безлічі процесів і робіт, до яких належить оновлення інформаційного контенту та дизайну, SEO-супровід, моніторинг дій користувачів, резервне копіювання, встановлення, налаштування та оновлення системи, аудит і внесення змін до програмного коду в разі потреби.

Яким сайтам потрібно технічне адміністрування?
Скільки коштує адміністрування сайту на місяць?
Чи укладаєте ви договір на адміністрування web-сайту?