Створення інтернет-магазину на Shopify

Для тих, хто збирається спробувати себе в електронній торгівлі, варто звернути увагу на просту та зручну платформу Shopify eCommerce. Це оптимальне рішення для невеликого торгового майданчика і спосіб досить швидко розпочати торгівлю онлайн. Розробка інтернет-магазину на CMS Shopify – чудове рішення для швидкого старту невеликого інтернет-бізнесу. Ви отримаєте чудовий інструмент для заробітку в інтернеті. Замовляйте інтернет-магазин на Shopify у веб-агентстві «Червоний хамелеон», не відмовляйте собі у можливості заробляти.

Що таке Shopify і які її особливості

Shopify – гарна, зручна та функціональна платформа. Адмін-панель CMS схожа на адмінку Prestashop чи Opencart. Тут величезний набір налаштувань та можливостей. Через це вона може відразу здатися досить складною. Але доброзичливий інтерфейс користувача допомагає легко розібратися і самостійно освоїти ази роботи інтернет-магазину

Для швидкого старту можна використати готові шаблони торгових майданчиків. А при ґрунтовному підході до запуску онлайн-бізнесу розробку унікального дизайну можна включити в технічне завдання створення інтернет-магазину Shopify. Так ви отримаєте ресурс, орієнтований на продаж конкретного товару, що підкреслює його переваги і допомагає користувачеві зробити конверсію.

CMS пропонується у кількох редакціях:

 • Starter;
 • Basic;
 • Professional;
 • Unlimited.

Вони відрізняються ціною та функціоналом. Фахівці «Червоного хамелеону» допоможуть підібрати оптимальну версію платформи, яка буде відповідати усім вимогам проєкту та підійде за ціною.

Переваги платформи Shopify для розробки інтернет-магазинів

Практична та зручна багатофункціональна платформа, незважаючи на легкість використання, має низку істотних переваг, кожна з яких є важливою під час створення інтернет-магазину.

Ефективна аналітика для покращення продажів

Вбудовані можливості, такі як відстеження результативності реклами та активності покупців, звіти про продажі та з каналів залучення клієнтів, можна додатково підсилити через інтеграцію з Google Analytics.

Зручне керування

Базовий функціонал платформи для електронної комерції містить управління замовленнями, подарунковими картками, промокодами, ведення клієнтської бази даних, виставлення та приймання рахунків, багато іншого. Великий плюс – можливість створення мобільних застосунків для iOS та Android.

Інтеграція з платіжними системами

Для отримання оплати передбачено понад 100 платіжних систем, але Shopify також пропонує для обробки замовлень власну платіжну систему.

Високий рівень безпеки

Shopify впроваджує сучасні практики забезпечення безпеки для онлайн бізнесу – SSL сертифікати, автоматичне блокування облікового запису, двофакторна аутентифікація та ін.

Сучасний привабливий дизайн

Естетичні варіанти оформлення продумані та оптимізовані для максимального зростання продажів.

Масштабованість

Присутній величезний набір доповнень, які можна встановити безплатно задля розширення базового функціоналу CMS.

Етапи створення сайту на Shopify


Обговорення проєкту з клієнтом, складання брифу та аналіз бізнесу фахівцями з маркетингу

Наша команда досліджує особливості ніші, товарів, щоб майбутній дизайн та функціонал сайту на Shopify повною мірою розкривали їхні переваги, допомагаючи клієнтам робити покупки.

Складання докладного технічного завдання

ТЗ формується з конкретними завданнями. Для кожного завдання встановлюється час виконання. Такий підхід дозволяє врахувати все до дрібниць, дотримуватися термінів розробки та контролювати хід реалізації проєкту.

Розробка

Створення дизайну, верстка, настійка платформи та функціональних модулів.

Тестування

Перевірка адаптивності дизайну сайту, коректного відпрацювання функцій та можливостей інтернет-магазину, продуктивності та безпеки ресурсу.

Вивантаження товарів та запуск

Чому варто замовити розробку у нас


Досвід і кваліфікація

 • «Червоний хамелеон» – професійна команда розробників із сукупним досвідом понад 50 років.
 • Ми беремося за найскладніші проекти та доводимо їх до досконалості.

Відданість роботі

 • Підтримуємо комунікацію з клієнтом на всіх етапах реалізації проєкту, щоб очікування замовника справдилися.
 • Ми любимо те, що робимо, тому робимо по-справжньому крутий продукт.

Постійна підтримка

 • Забезпечуємо техпідтримкою навіть після запуску проєкту.
 • Доопрацьовуємо будь-який функціонал.

Задоволені клієнти

 • Наші клієнти співпрацюють з нами протягом багатьох років.
 • Багато позитивних відгуків.
Замовити створення і розробку інтернет-магазину на Shopify

FAQ

Скільки коштує створення сайту на Shopify з нуля?

Ціна розробки сайту залежить від його масштабів, рівня кастомізації та складності (набору функцій). Підсумкова вартість ресурсу визначається кількістю годин, що витрачені на його реалізацію. Перед початком робіт ми безплатно оцінимо ваш проєкт та узгодимо всі завдання.

Чи має платформа Shopify вбудований функціонал для пошукового SEO-просування?
Для яких проєктів підійде Шопіфай?
Скільки потрібно часу для розробки інтернет-магазину на Shopify?
Чи підходить Shopify до створення масштабного інтернет-магазину?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт