Створення інтернет-магазину на Shopify

Для тих, хто збирається спробувати себе в електронній торгівлі, варто звернути увагу на просту та зручну платформу Shopify eCommerce. Це оптимальне рішення для невеликого торгового майданчика і спосіб досить швидко розпочати торгівлю онлайн. Розробка інтернет-магазину на CMS Shopify – чудове рішення для швидкого старту невеликого інтернет-бізнесу. Ви отримаєте чудовий інструмент для заробітку в інтернеті. Замовляйте інтернет-магазин на Shopify у веб-агентстві «Червоний хамелеон», не відмовляйте собі у можливості заробляти.

Що таке Shopify і які її особливості

Shopify – гарна, зручна та функціональна платформа. Адмін-панель CMS схожа на адмінку Prestashop чи Opencart. Тут величезний набір налаштувань та можливостей. Через це вона може відразу здатися досить складною. Але доброзичливий інтерфейс користувача допомагає легко розібратися і самостійно освоїти ази роботи інтернет-магазину

Для швидкого старту можна використати готові шаблони торгових майданчиків. А при ґрунтовному підході до запуску онлайн-бізнесу розробку унікального дизайну можна включити в технічне завдання створення інтернет-магазину Shopify. Так ви отримаєте ресурс, орієнтований на продаж конкретного товару, що підкреслює його переваги і допомагає користувачеві зробити конверсію.

CMS пропонується у кількох редакціях:

 • Starter;
 • Basic;
 • Professional;
 • Unlimited.

Вони відрізняються ціною та функціоналом. Фахівці «Червоного хамелеону» допоможуть підібрати оптимальну версію платформи, яка буде відповідати усім вимогам проєкту та підійде за ціною.

Переваги платформи Shopify для розробки інтернет-магазинів

Практична та зручна багатофункціональна платформа, незважаючи на легкість використання, має низку істотних переваг, кожна з яких є важливою під час створення інтернет-магазину.

Ефективна аналітика для покращення продажів

Вбудовані можливості, такі як відстеження результативності реклами та активності покупців, звіти про продажі та з каналів залучення клієнтів, можна додатково підсилити через інтеграцію з Google Analytics.

Зручне керування

Базовий функціонал платформи для електронної комерції містить управління замовленнями, подарунковими картками, промокодами, ведення клієнтської бази даних, виставлення та приймання рахунків, багато іншого. Великий плюс – можливість створення мобільних застосунків для iOS та Android.

Інтеграція з платіжними системами

Для отримання оплати передбачено понад 100 платіжних систем, але Shopify також пропонує для обробки замовлень власну платіжну систему.

Високий рівень безпеки

Shopify впроваджує сучасні практики забезпечення безпеки для онлайн бізнесу – SSL сертифікати, автоматичне блокування облікового запису, двофакторна аутентифікація та ін.

Сучасний привабливий дизайн

Естетичні варіанти оформлення продумані та оптимізовані для максимального зростання продажів.

Масштабованість

Присутній величезний набір доповнень, які можна встановити безплатно задля розширення базового функціоналу CMS.

Етапи створення сайту на Shopify


Обговорення проєкту з клієнтом, складання брифу та аналіз бізнесу фахівцями з маркетингу

Наша команда досліджує особливості ніші, товарів, щоб майбутній дизайн та функціонал сайту на Shopify повною мірою розкривали їхні переваги, допомагаючи клієнтам робити покупки.

Складання докладного технічного завдання

ТЗ формується з конкретними завданнями. Для кожного завдання встановлюється час виконання. Такий підхід дозволяє врахувати все до дрібниць, дотримуватися термінів розробки та контролювати хід реалізації проєкту.

Розробка

Створення дизайну, верстка, настійка платформи та функціональних модулів.

Тестування

Перевірка адаптивності дизайну сайту, коректного відпрацювання функцій та можливостей інтернет-магазину, продуктивності та безпеки ресурсу.

Вивантаження товарів та запуск

Чому варто замовити розробку у нас


Досвід і кваліфікація

 • «Червоний хамелеон» – професійна команда розробників із сукупним досвідом понад 50 років.
 • Ми беремося за найскладніші проекти та доводимо їх до досконалості.

Відданість роботі

 • Підтримуємо комунікацію з клієнтом на всіх етапах реалізації проєкту, щоб очікування замовника справдилися.
 • Ми любимо те, що робимо, тому робимо по-справжньому крутий продукт.

Постійна підтримка

 • Забезпечуємо техпідтримкою навіть після запуску проєкту.
 • Доопрацьовуємо будь-який функціонал.

Задоволені клієнти

 • Наші клієнти співпрацюють з нами протягом багатьох років.
 • Багато позитивних відгуків.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Скільки коштує створення сайту на Shopify з нуля?

Ціна розробки сайту залежить від його масштабів, рівня кастомізації та складності (набору функцій). Підсумкова вартість ресурсу визначається кількістю годин, що витрачені на його реалізацію. Перед початком робіт ми безплатно оцінимо ваш проєкт та узгодимо всі завдання.

Чи має платформа Shopify вбудований функціонал для пошукового SEO-просування?
Для яких проєктів підійде Шопіфай?
Скільки потрібно часу для розробки інтернет-магазину на Shopify?
Чи підходить Shopify до створення масштабного інтернет-магазину?