Розробка особистого кабінету

Продуманий особистий кабінет – це унікальне рішення, яке створює персоналізований досвід користувача та уніфікує бізнес процеси. Функціональний ОК забезпечує якісний гнучкий сервіс, ефективну взаємодію, оптимізацію роботи менеджерів, високу швидкість обміну інформацією та – як результат – зростання лояльності клієнтів та прибутковості проекту за умови скорочення витрат.

Які сайти потребують розробки особистого кабінету

Інтернет-магазин

Особистий кабінет – маст хев для eCommerce-проєктів. За його відсутності складніше оформити купівлю, відстежити статус замовлення, брати участь у програмі лояльності: застосувати промокод та отримати знижку. Зручний кабінет клієнта в інтернет-магазині підвищує лояльність користувачів та підвищує ймовірність повторних замовлень.

Корпоративний сайт

Співробітники одержують доступ до внутрішніх ресурсів та функціоналу порталу після входу у свої акаунти. Групи користувачів одержують особливий рівень доступу. В особистому кабінеті призначаються завдання, враховується робочий час, забезпечується комунікація співробітників компанії, автоматизуються бізнес-процеси.

B2B-портал або магазин

Дає змогу працювати з дилерами, торговими представниками, підрядниками та іншими партнерами. За умови коректної продуманої синхронізації з BAS або іншими ERP-системами, кожна група користувачів бачить особливі за цінами та можливостями пропозиції.

Інтернет-портал

В особистому кабінеті користувач підписується на рубрики, що його зацікавили, публікує власний контент, спілкується з іншими відвідувачами ресурсу та отримує доступ до всіх вебсервісів на порталі.

Основні атрибути особистого кабінету

Грамотна розробка особистого кабінету вимагає наявності певної структури та корисного функціоналу, розширений спектр якого визначається специфікою проекту.

 • Модуль авторизації. Слід врахувати різні варіанти авторизації – ручне введення логіна та пароля, точніша ідентифікація за номером телефону, вхід через популярні соціальні мережі або обліковий запис Google, реєстрація за допомогою BankID та MobileID для верифікації особи, двоетапне підтвердження (смс або дзвінок).
 • Автоматизація взаєморозрахунків та документообігу. Трансформація основної частини документації (рахунки та договори, накладні та акти звірки, баланси та заборгованості) в електронний варіант скорочує до мінімуму витрати часу на оформлення та спрощує взаємодію з партнерами.
 • Історія спілкування з клієнтом. Розділ, в якому відображено інформацію щодо всіх замовлень із зазначенням їхнього статусу та деталями, що оновлюються в реальному часі, заощаджує час та позбавляє необхідності дзвонити до компанії.
 • Підтримка клієнтів. Реалізація такого функціоналу, як онлайн-чат або тикетна система для реєстрації заявок зі збереженням історії звернень, зніме навантаження зі служби підтримки та забезпечить зручність для клієнтів.

Етапи створення особистого кабінету з нуля

Аналітика

Оцінюємо проєкт, цільову аудиторію та конкурентів. На основі отриманих даних підбираємо платформу, що найбільше підходить за функціоналом.

Технічне завдання

Пишемо докладний ТЗ і погоджуємо з вами.

Дизайн

Розробляємо унікальний дизайн для особистого кабінету. – налаштовуємо обране готове рішення та верстаємо сторінки з адаптацією під ПК, планшетні та мобільні пристрої.

Верстка та програмування

Верстаємо сторінки за макетами або налаштовуємо обране готове рішення, інтегруємо верстку в CMS або фреймворк, створюємо весь необхідний згідно з ТЗ функціонал та забезпечуємо синхронізацію з зовнішніми сервісами.

Тестування

Перевіряємо відтворення сторінок згідно з обумовленим переліком пристроїв та екранів, працездатність усіх елементів та усуваємо виявлені недоліки.

Запуск

Переносимо виправлення на робочий сайт, або розміщуємо новий проєкт на сервері замовника та запускаємо його на новому домені.

Підтримка

Супроводжуємо проєкт, беремо на себе технічне обслуговування та підтримку працездатності.

Що можна робити через особистий кабінет

Особистий кабінет – це користувальницький елемент управління сайтом або вебсервісом. За допомогою ОК клієнт, співробітник компанії, партнер може отримати повноцінний доступ до всіх внутрішніх ресурсів проєкту. Які можливості персонального кабінету на сайті поліпшують ваш бізнес?

Через ОК можна:

 • керувати особистою інформацією та безпекою облікового запису;
 • поповнювати баланс, оформлювати та відстежувати замовлення;
 • здійснювати операції та використовувати внутрішні можливості проєкту;
 • переглядати історію замовлень та платежів;
 • отримувати доступ до персоналізованих добірок товарів та знижок;
 • спілкуватися з іншими користувачами за допомогою внутрішньосистемних повідомлень;
 • створювати звернення до технічної підтримки;
 • виконувати інші системні операції.

Переваги розробки особистого кабінету користувача в Червоному хамелеоні

Досвідчена команда

 • Досвід та потенціал креативної команди професійних розробників, менеджерів, тестувальників, усі зусилля якої будуть спрямовані на створення потужного інструменту продажів та розвитку вашої справи в мережі.
 • Ми надаємо повний перелік послуг із розробки: створення eCommerce-сайтів під ключ, впровадження готових рішень, доопрацювання інтернет-магазинів, підтримка та обслуговування, технічний аудит.

Комплексна розробка

 • Клієнт отримує 100 % працездатний проєкт, який неодноразово перевірили та протестували на сотні параметрів безпеки, функціональності, зручності, відсутність помилок.
 • Робота на власному сервері – клієнт не оплачує хостинг упродовж усього процесу розробки.
 • Адаптивний дизайн, з яким комфортно купувати й на комп’ютері, і з мобільних пристроїв.

Честность и прозрачность

 • Мінімальні терміни та ціни на розробку й підтримку.
 • Коректність та відкритість у розрахунках.
 • Офіційне оформлення та повний пакет звітної документації.

Контроль якості

 • Безпека розробки та гарантії прав на код.
 • Можливість доопрацювання функціоналу.
 • Контроль реалізації проєкту замовником.
Замовити створення особистого кабінету користувача для сайту

FAQ

Скільки коштує зробити особистий кабінет на сайті?

Підсумкова вартість розраховується залежно від функціонала та складності проєкту. Ціна розробки сайту з особистим кабінетом розраховується індивідуально згідно з виділеними на проєкт годинами. Зв’яжіться з нами, щоб отримати попередню оцінку вашого проєкту.

На якій платформі найкраще створити сайт із особистим кабінетом?
Навіщо замовляти розробку персонального кабінету?
Який функціонал повинен мати особистий кабінет користувача?
В яких містах ви працюєте?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт