Розробка особистого кабінету

Продуманий особистий кабінет – це унікальне рішення, яке створює персоналізований досвід користувача та уніфікує бізнес процеси. Функціональний ОК забезпечує якісний гнучкий сервіс, ефективну взаємодію, оптимізацію роботи менеджерів, високу швидкість обміну інформацією та – як результат – зростання лояльності клієнтів та прибутковості проекту за умови скорочення витрат.

Основні атрибути особистого кабінету

Грамотна розробка особистого кабінету вимагає наявності певної структури та корисного функціоналу, розширений спектр якого визначається специфікою проекту.

 • Модуль авторизації. Слід врахувати різні варіанти авторизації – ручне введення логіна та пароля, точніша ідентифікація за номером телефону, вхід через популярні соціальні мережі або обліковий запис Google, реєстрація за допомогою BankID та MobileID для верифікації особи, двоетапне підтвердження (смс або дзвінок).
 • Автоматизація взаєморозрахунків та документообігу. Трансформація основної частини документації (рахунки та договори, накладні та акти звірки, баланси та заборгованості) в електронний варіант скорочує до мінімуму витрати часу на оформлення та спрощує взаємодію з партнерами.
 • Історія спілкування з клієнтом. Розділ, в якому відображено інформацію щодо всіх замовлень із зазначенням їхнього статусу та деталями, що оновлюються в реальному часі, заощаджує час та позбавляє необхідності дзвонити до компанії.
 • Підтримка клієнтів. Реалізація такого функціоналу, як онлайн-чат або тикетна система для реєстрації заявок зі збереженням історії звернень, зніме навантаження зі служби підтримки та забезпечить зручність для клієнтів.

Що можна робити через особистий кабінет

Особистий кабінет – це користувальницький елемент управління сайтом або вебсервісом. За допомогою ОК клієнт, співробітник компанії, партнер може отримати повноцінний доступ до всіх внутрішніх ресурсів проєкту. Які можливості персонального кабінету на сайті поліпшують ваш бізнес?

Через ОК можна:

 • керувати особистою інформацією та безпекою облікового запису;
 • поповнювати баланс, оформлювати та відстежувати замовлення;
 • здійснювати операції та використовувати внутрішні можливості проєкту;
 • переглядати історію замовлень та платежів;
 • отримувати доступ до персоналізованих добірок товарів та знижок;
 • спілкуватися з іншими користувачами за допомогою внутрішньосистемних повідомлень;
 • створювати звернення до технічної підтримки;
 • виконувати інші системні операції.

Які сайти потребують розробки особистого кабінету

Інтернет-магазин

Особистий кабінет – маст хев для eCommerce-проєктів. За його відсутності складніше оформити купівлю, відстежити статус замовлення, брати участь у програмі лояльності: застосувати промокод та отримати знижку. Зручний кабінет клієнта в інтернет-магазині підвищує лояльність користувачів та підвищує ймовірність повторних замовлень.

Корпоративний сайт

Співробітники одержують доступ до внутрішніх ресурсів та функціоналу порталу після входу у свої акаунти. Групи користувачів одержують особливий рівень доступу. В особистому кабінеті призначаються завдання, враховується робочий час, забезпечується комунікація співробітників компанії, автоматизуються бізнес-процеси.

B2B-портал або магазин

Дає змогу працювати з дилерами, торговими представниками, підрядниками та іншими партнерами. За умови коректної продуманої синхронізації з BAS або іншими ERP-системами, кожна група користувачів бачить особливі за цінами та можливостями пропозиції.

Інтернет-портал

В особистому кабінеті користувач підписується на рубрики, що його зацікавили, публікує власний контент, спілкується з іншими відвідувачами ресурсу та отримує доступ до всіх вебсервісів на порталі.

Етапи створення особистого кабінету з нуля

Аналітика

Оцінюємо проєкт, цільову аудиторію та конкурентів. На основі отриманих даних підбираємо платформу, що найбільше підходить за функціоналом.

Технічне завдання

Пишемо докладний ТЗ і погоджуємо з вами.

Дизайн

Розробляємо унікальний дизайн для особистого кабінету. – налаштовуємо обране готове рішення та верстаємо сторінки з адаптацією під ПК, планшетні та мобільні пристрої.

Верстка та програмування

Верстаємо сторінки за макетами або налаштовуємо обране готове рішення, інтегруємо верстку в CMS або фреймворк, створюємо весь необхідний згідно з ТЗ функціонал та забезпечуємо синхронізацію з зовнішніми сервісами.

Тестування

Перевіряємо відтворення сторінок згідно з обумовленим переліком пристроїв та екранів, працездатність усіх елементів та усуваємо виявлені недоліки.

Запуск

Переносимо виправлення на робочий сайт, або розміщуємо новий проєкт на сервері замовника та запускаємо його на новому домені.

Підтримка

Супроводжуємо проєкт, беремо на себе технічне обслуговування та підтримку працездатності.

Переваги розробки особистого кабінету користувача в «Червоному хамелеоні»

Досвідчена команда

 • Досвід та потенціал креативної команди професійних розробників, менеджерів, тестувальників, усі зусилля якої будуть спрямовані на створення потужного інструменту продажів та розвитку вашої справи в мережі.
 • Ми надаємо повний перелік послуг із розробки: створення eCommerce-сайтів під ключ, впровадження готових рішень, доопрацювання інтернет-магазинів, підтримка та обслуговування, технічний аудит.

Комплексна розробка

 • Клієнт отримує 100 % працездатний проєкт, який неодноразово перевірили та протестували на сотні параметрів безпеки, функціональності, зручності, відсутність помилок.
 • Робота на власному сервері – клієнт не оплачує хостинг упродовж усього процесу розробки.
 • Адаптивний дизайн, з яким комфортно купувати й на комп’ютері, і з мобільних пристроїв.

Честность и прозрачность

 • Мінімальні терміни та ціни на розробку й підтримку.
 • Коректність та відкритість у розрахунках.
 • Офіційне оформлення та повний пакет звітної документації.

Контроль якості

 • Безпека розробки та гарантії прав на код.
 • Можливість доопрацювання функціоналу.
 • Контроль реалізації проєкту замовником.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Скільки коштує зробити особистий кабінет на сайті?

Підсумкова вартість розраховується залежно від функціонала та складності проєкту. Ціна розробки сайту з особистим кабінетом розраховується індивідуально згідно з виділеними на проєкт годинами. Зв’яжіться з нами, щоб отримати попередню оцінку вашого проєкту.

На якій платформі найкраще створити сайт із особистим кабінетом?
Навіщо замовляти розробку персонального кабінету?
Який функціонал повинен мати особистий кабінет користувача?
В яких містах ви працюєте?