Розробка інтернет-магазину меблів

Продаж меблів – складна та специфічна ніша, у якій немає місця імпульсивним покупкам, середній чек високий, вибір робиться на роки, ретельно та виважено, а рівень довіри до інтернет-магазину, якість контенту та зручність пошуку зазвичай виявляються вирішальними критеріями для клієнта.

У Червоному хамелеоні створюються унікальні бізнес-рішення. Незалежно від масштабу проектів та складності завдань, ми будуємо сайти, які перетворюються на продуктивні інструменти для отримання прибутку у висококонкурентних нішах.

Що ви отримаєте

У нас ваш проєкт потрапить до рук справжніх експертів у сфері eCommerce, що спеціалізуються на створенні інтернет-магазинів. При розробці врахуємо:

 • меблеву тематику проєкту – підберемо або зверстаємо шаблон сайту, який буде орієнтований на виробництво та продаж меблів;
 • масштаб проєкту задля забезпечення максимальної продуктивності;
 • необхідність імпорту товарів із зовнішніх джерел (1С, файли постачальників);
 • вимоги щодо безпеки веб-ресурсу;
 • можливість перегляду сайту на дисплеях різних пристроїв;
 • рекомендації пошукових систем до якості та оформлення сайтів;
 • побажання замовника.

В результаті нашої роботи зі створення сайту магазину меблів ви отримаєте проєкт:

 • з робочим та перевіреним функціоналом;
 • із адаптивним шаблоном;
 • зі зручним інтерфейсом та комфортним оформленням замовлення;
 • наповнений контентом;
 • підготовлений до запуску та пошукового просування.

Як відбувається створення сайту з продажу меблів

Розробка інтернет-магазину меблів реалізується у кілька етапів:

Знайомство з бізнесом та проєктом, розробка концепції сайту. Створення докладного технічного завдання

Аналіз інформації щодо специфіки бізнесу, конкурентного оточення, товарного асортименту, а також вивчення цільової аудиторії та її потреб стане основою розробки стратегії, вибору методу та інструментарію для реалізації проекту.

Вибір шаблону або створення дизайну

Візуальне оформлення сайту створюється відповідно до цілей та потреб проекту, дизайнерських трендів, побажань замовника. Концепт узгоджується та за потреби коригується. Максимум уваги приділяється юзабіліті.

Верстка та створення функціоналу проєкту, забезпечення інтеграції та імпорту даних

Технічна реалізація інтернет-магазину меблів – найскладніший та трудомісткий етап, що містить верстку дизайн-макетів, їхню інтеграцію в систему CMS, налаштування та програмування, інтеграцію сторонніх сервісів, підключення платіжних систем тощо.

Тестування шаблону та функціоналу

Скрупульозні перевірки працездатності всіх компонентів веб-ресурсу дозволяють виявити до релізу можливі вразливості та слабкі місця, внести корективи та досягти бездоганного функціонування.

Завантаження контенту

Розробка інтернет-магазину під ключ передбачає наповнення його якісним унікальним контентом усіх категорій – тексти, зображення, відео.

Запуск і підтримка проєкту

Після старту продажів важливо забезпечити бізнесу безперебійність роботи, захист від зовнішніх загроз та внутрішніх збоїв, а клієнтам – незмінно високий рівень сервісу. Ці завдання блискуче вирішує професійна комплексна підтримка від Червоного хамелеона.

Чому створення інтернет-магазину меблів краще замовити у Червоному хамелеоні

Ми заслужили репутацію та довіру своїх клієнтів багаторічною працею та винятковою якістю послуг. Над проектами працюють найкращі фахівці, щоби виправдати та перевершити очікування замовників. Наші переваги:

Чесна ціна та повний контроль

Клієнти Червоного хамелеону сплачують лише за час, витрачений командою фахівців на розробку сайту, отримуючи доступ до нашої CRM для відстеження дій розробників.

Гарантія якості

Професійні послуги веб-агентства оформлюються відповідно до законодавства, якість виконання робіт підтверджується юридичним договором із зобов'язаннями виконавця.

Окупність інвестицій

Експерти веб-агентства створюють програмні продукти з ретельно продуманим дизайном, що продає, високою швидкістю завантаження, бездоганним юзабіліті, зручною навігацією, комфортною системою пошуку та фільтрами, підготовлені до успішного просування. У нашому портфоліо є прості та масштабні й складні проекти, але немає невдалих.

Масштабованість проектів

Інтернет-магазин розвиватиметься разом із бізнесом. Зростання відвідуваності, збільшення навантаження, зміни вимог цільової аудиторії вимагають своєчасного внесення коректив, розширення функціоналу, підбору потужних серверів. Ми забезпечуємо відповідність вимогам ринку та безперебійність роботи.
Замовити створення і розробку інтернет-магазину меблів

FAQ

Скільки коштує розробка інтернет-магазину меблів і від чого залежить вартість проєкту?

Ціна формується прозоро для замовника – за реально відпрацьованим часом над конкретними завданнями. На підсумкову ціну створення інтернет-магазину меблів впливає низка факторів: складність функціоналу; необхідність розробки та верстки унікального дизайну; кількість різних сторінок; складність інтеграції інтернет-магазину із 1С, базами даних, зовнішніми сервісами. А щоб контролювати процес розробки інтернет-магазину меблів, клієнт отримує доступ до CRM, де ведуться всі роботи та обговорення щодо проєкту. Так ви захищені від прихованих платежів та непотрібних робіт за проєктом.

Які платформи та технології ви використовуєте для розробки інтернет-магазину меблів?
Як зрозуміти, що вашому бізнесу з виробництва меблів потрібен власний сайт?
Чи займаєтеся ви просуванням та розкручуванням інтернет-магазину меблів після розробки?
Скільки часу потрібно для створення інтернет-магазину меблів з нуля?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт