Розробка інтернет-магазину меблів

Продаж меблів – складна та специфічна ніша, у якій немає місця імпульсивним покупкам, середній чек високий, вибір робиться на роки, ретельно та виважено, а рівень довіри до інтернет-магазину, якість контенту та зручність пошуку зазвичай виявляються вирішальними критеріями для клієнта.

У Червоному хамелеоні створюються унікальні бізнес-рішення. Незалежно від масштабу проектів та складності завдань, ми будуємо сайти, які перетворюються на продуктивні інструменти для отримання прибутку у висококонкурентних нішах.

Як відбувається створення сайту з продажу меблів

Розробка інтернет-магазину меблів реалізується у кілька етапів:

Знайомство з бізнесом та проєктом, розробка концепції сайту. Створення докладного технічного завдання

Аналіз інформації щодо специфіки бізнесу, конкурентного оточення, товарного асортименту, а також вивчення цільової аудиторії та її потреб стане основою розробки стратегії, вибору методу та інструментарію для реалізації проекту.

Вибір шаблону або створення дизайну

Візуальне оформлення сайту створюється відповідно до цілей та потреб проекту, дизайнерських трендів, побажань замовника. Концепт узгоджується та за потреби коригується. Максимум уваги приділяється юзабіліті.

Верстка та створення функціоналу проєкту, забезпечення інтеграції та імпорту даних

Технічна реалізація інтернет-магазину меблів – найскладніший та трудомісткий етап, що містить верстку дизайн-макетів, їхню інтеграцію в систему CMS, налаштування та програмування, інтеграцію сторонніх сервісів, підключення платіжних систем тощо.

Тестування шаблону та функціоналу

Скрупульозні перевірки працездатності всіх компонентів веб-ресурсу дозволяють виявити до релізу можливі вразливості та слабкі місця, внести корективи та досягти бездоганного функціонування.

Завантаження контенту

Розробка інтернет-магазину під ключ передбачає наповнення його якісним унікальним контентом усіх категорій – тексти, зображення, відео.

Запуск і підтримка проєкту

Після старту продажів важливо забезпечити бізнесу безперебійність роботи, захист від зовнішніх загроз та внутрішніх збоїв, а клієнтам – незмінно високий рівень сервісу. Ці завдання блискуче вирішує професійна комплексна підтримка від Червоного хамелеона.

Що ви отримаєте

У нас ваш проєкт потрапить до рук справжніх експертів у сфері eCommerce, що спеціалізуються на створенні інтернет-магазинів. При розробці врахуємо:

 • меблеву тематику проєкту – підберемо або зверстаємо шаблон сайту, який буде орієнтований на виробництво та продаж меблів;
 • масштаб проєкту задля забезпечення максимальної продуктивності;
 • необхідність імпорту товарів із зовнішніх джерел (1С, файли постачальників);
 • вимоги щодо безпеки веб-ресурсу;
 • можливість перегляду сайту на дисплеях різних пристроїв;
 • рекомендації пошукових систем до якості та оформлення сайтів;
 • побажання замовника.

В результаті нашої роботи зі створення сайту магазину меблів ви отримаєте проєкт:

 • з робочим та перевіреним функціоналом;
 • із адаптивним шаблоном;
 • зі зручним інтерфейсом та комфортним оформленням замовлення;
 • наповнений контентом;
 • підготовлений до запуску та пошукового просування.

Чому створення інтернет-магазину меблів краще замовити у Червоному хамелеоні

Ми заслужили репутацію та довіру своїх клієнтів багаторічною працею та винятковою якістю послуг. Над проектами працюють найкращі фахівці, щоби виправдати та перевершити очікування замовників. Наші переваги:

Чесна ціна та повний контроль

Клієнти Червоного хамелеону сплачують лише за час, витрачений командою фахівців на розробку сайту, отримуючи доступ до нашої CRM для відстеження дій розробників.

Гарантія якості

Професійні послуги веб-агентства оформлюються відповідно до законодавства, якість виконання робіт підтверджується юридичним договором із зобов'язаннями виконавця.

Окупність інвестицій

Експерти веб-агентства створюють програмні продукти з ретельно продуманим дизайном, що продає, високою швидкістю завантаження, бездоганним юзабіліті, зручною навігацією, комфортною системою пошуку та фільтрами, підготовлені до успішного просування. У нашому портфоліо є прості та масштабні й складні проекти, але немає невдалих.

Масштабованість проектів

Інтернет-магазин розвиватиметься разом із бізнесом. Зростання відвідуваності, збільшення навантаження, зміни вимог цільової аудиторії вимагають своєчасного внесення коректив, розширення функціоналу, підбору потужних серверів. Ми забезпечуємо відповідність вимогам ринку та безперебійність роботи.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Скільки коштує розробка інтернет-магазину меблів і від чого залежить вартість проєкту?

Ціна формується прозоро для замовника – за реально відпрацьованим часом над конкретними завданнями. На підсумкову ціну створення інтернет-магазину меблів впливає низка факторів: складність функціоналу; необхідність розробки та верстки унікального дизайну; кількість різних сторінок; складність інтеграції інтернет-магазину із 1С, базами даних, зовнішніми сервісами. А щоб контролювати процес розробки інтернет-магазину меблів, клієнт отримує доступ до CRM, де ведуться всі роботи та обговорення щодо проєкту. Так ви захищені від прихованих платежів та непотрібних робіт за проєктом.

Які платформи та технології ви використовуєте для розробки інтернет-магазину меблів?
Як зрозуміти, що вашому бізнесу з виробництва меблів потрібен власний сайт?
Чи займаєтеся ви просуванням та розкручуванням інтернет-магазину меблів після розробки?
Скільки часу потрібно для створення інтернет-магазину меблів з нуля?