Розробка сайту та інтернет-магазину на OpenCart

Серед безлічі CMS, здатних адаптуватися відповідно до цілей та завдань електронної комерції, OpenCart вигідно вирізняється тим, що саме інтернет-торгівля є її головним орієнтиром. Популярна мультифункціональна система ідеально підходить для створення інтернет-магазинів – простий запуск, комфортне адміністрування, гнучкі налаштування та відсутність обмежень у масштабуванні. Це вигідне та прогресивне рішення стає ефективним інструментом для досягнення комерційних цілей. Його надійність, безпека та зручність за 10 років оцінили тисячі розробників та представників малого та середнього бізнесу.

Наші послуги зі створення веб-ресурсів на OpenCart

Розробка сайту на CMS OpenCart

Професійна команда Червоного хамелеону завжди прагне отримати максимум можливостей з функціоналу Опенкарт, щоби замовники користувалися оптимальними інструментами для виконання поставлених бізнес-завдань. Ми детально вивчаємо специфіку галузі, аналізуємо конкурентне оточення та створюємо ресурс під індивідуальні запити. Замовити сайт на OpenCart означає мінімізувати витрати часу та коштів на розробку перспективного веб-ресурсу. Ви отримаєте готовий працюючий продукт, виконаний бездоганно якісно та у встановлені терміни.

Створення інтернет магазину на OpenCart

Популярна платформа привертає увагу багатьох наших клієнтів, адже створення інтернет магазину на Opencart з нуля відчутно знижує інвестиції у запуск проекту та витрати на його підтримку. При цьому переваги CMS залишаються на висоті. Персоналізований підхід дозволяє нам створювати унікальні повнофункціональні інтернет-магазини без лімітів на товари та категорії, з легким керуванням контентом та веденням звітності. Функціонал торгового майданчика формується під потреби конкретного бізнесу, зручна навігація гарантує позитивний користувацький досвід, пошукова оптимізація не створює проблем.

Перенесення сайту на інший домен або хостинг

За рахунок цієї переваги малий бізнес із мінімальними витратами отримує шанс виходу на міжнародний рівень, багаторазово збільшуючи охоплення аудиторії.

Професійне доопрацювання сайту на OpenCart

Червоний хамелеон має величезний досвід вирішення комплексних завдань, які потребують професійних навичок. Ми оперативно та якісно виконуємо доопрацювання ресурсів Опенкарт різних рівнів складності. До переліку послуг входить також внутрішня та seo оптимізація, виявлення та усунення помилок у коді, розширення базового функціоналу платформи, підвищення швидкості завантаження та багато іншого. Технічна грамотність проведених робіт надалі допоможе в обслуговуванні та оптимізації вашого проекту.

Підтримка сайтів

Бізнес-ресурси потребують постійної підтримки для безвідмовного функціонування. Будь-які збої та недоліки у роботі систем інтернет-магазину призводять до втрати клієнтів. Ціни на товари завжди повинні бути актуальними, для розширення асортименту можуть знадобитися не лише нові картки, а й фільтри, необхідно стежити за товарними залишками тощо. Якісна комплексна підтримка від Червоного хамелеону забезпечує власнику інтернет-магазину спокій та впевненість у завтрашньому дні, а бізнесу – стабільність та можливість зростання.

SEO оптимізація та просування сайту на OpenCart

Співпрацюючи з нашим веб-агентством, ви гарантовано отримаєте зростання цільового трафіку та збільшення обсягу продажів. Грамотна seo оптимізація та розкрутка дає можливість помітно випереджати конкурентів у своїй ніші та отримувати максимальну віддачу від комерційної діяльності. Солідний практичний досвід у просуванні інтернет-магазинів, знання останніх тенденцій та глибоке розуміння тонкощів та технічних аспектів дає нам змогу формувати оптимальні стратегії розкручування, ефективність яких високо цінують клієнти.

Особливості та можливості OpenCart для створення сайтів

Створення сайтів на CMS з відкритим вихідним кодом та величезним вибором базових модулів відбувається в стислий термін, що дає можливість комерційним проєктам швидко стартувати на ринку. Вбудований в систему захист від злому, резервне копіювання та відновлення – додаткові переваги, які гарантують безпеку та невразливість. Серед ключових особливостей та можливостей платформи такі:

Мультимовна та мультивалютна системи

За рахунок цієї переваги малий бізнес із мінімальними витратами отримує шанс виходу на міжнародний рівень, багаторазово збільшуючи охоплення аудиторії.

Легке масштабування

За умови зміни виду діяльності або значного розширення асортименту немає потреби купувати корпоративну версію або здійснювати перенесення веб-ресурсу на нову платформу.

SEO-оптимізація

Завдяки вбудованому модулю можна одразу оптимізувати контент під вимоги популярних пошукових систем. Додаткові SEO-інструменти підключаються через платні або кастомні модулі для розширення потенціалу магазину та прискореного просування у рейтингу.

Зручний каталог та навігація

Позитивний користувацький досвід формується за допомогою наступних переваг: простий пошук за категоріями, система фільтрів, особистий кабінет з історією замовлень та відстеженням їхнього стану. Ці та інші зручності не лише приваблюють покупців, а й спрощують роботу для бухгалтерів та менеджерів.

Готові інструменти для аналітики, документообігу та стимулювання продажів

CMS дає змогу автоматично розраховувати знижки, проводити акційні програми, нараховувати бонуси. Завдяки комплексу статистичних показників легко стежити за розвитком комерційної діяльності. Персоналізація налаштування звітів виконується відповідно до потреб компанії.

Переваги розробки інтернет магазинів під ключ у Червоному хамелеоні

Креативна команда Червоного хамелеону швидко та злагоджено створює з нуля якісні, красиві та прибуткові програмні продукти.

Наші переваги:

Гарантований результат у встановлений термін

Ми розробляємо продукти, що на 100% вирішують завдання вашого бізнесу, та ніколи не підводимо своїх замовників.

Комплексний підхід

Наша співпраця не обмежується стартом продуктивного ресурсу, ми готові відповідати за його повну підтримку, розвиток, просування та масштабування.

Досвід та кваліфікація співробітників

Доскональне знання мов програмування, вражаючий практичний досвід створення та просування сайтів будь-якого рівня складності.

Похвилинна оплата робіт

Згідно з детальним ТЗ із таймінгом, вартість проекту чітко відповідає часу, виділеному на його реалізацію.

Етапи розробки сайтів

Створення сучасного програмного продукту передбачає послідовне виконання шести етапів.

Аналітика

Вивчення специфіки бізнесу, ніші, аналіз конкурентів, знаходження оптимальних рішень та інструментів.

Технічне завдання

Докладний документ регламентує всі складові майбутнього ресурсу, технічні, контентні та функціональні.

Проектування

Розробка UI/UX макету, тестування юзабіліті з урахуванням поведінкових факторів ЦА перед затвердженням.

Дизайн

Створення макета згідно з унікальним концептом, втілення ідеї в життя після внесення правок замовником.

Front-end та back-end розробка

Робота програмістів та верстальників над загальною архітектурою ресурсу, налаштуваннями адмінпанелі, html-кодом для кожної сторінки.

Тестування та запуск

Перевірка стабільності та коректності роботи всіх систем та компонентів, оцінка швидкодії та адаптивності.
Замовити розробку сайту та інтернет магазину на OpenCart з нуля

FAQ

Як створити інтернет магазин на Опенкарт?

Розробка інтернет магазину на OpenCart з нуля від Червоного хамелеону – це готовий перспективний онлайн-майданчик, що успішно продає, з крутим дизайном, оптимально підібраним функціоналом та відмінними можливостями для просування та розвитку.

Яка вартість доопрацювання сайту на платформі Опенкарт?
Як перенести сайт OpenCart на інший хостинг?
Скільки коштує зробити інтернет магазин CMS OpenCart?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект