Розробка дизайну інтернет-магазину

Розробка унікального дизайну інтернет-магазину – шлях від ідеї до реалізації. Генеруємо ідею дизайну для вашого онлайн-проєкту і реалізуємо її «під ключ».

Професійна креативна команда дизайнерів для ваших послуг! Оригінальний авторський дизайн – якісне виконання – стильний та функціональний web-проект – статус, репутація, успіх бізнесу.

Розробка eCommerce-сайту під ключ – від дизайну до запуску

Дизайн комерційного сайту - те перше враження, яке можна справити на покупця лише один раз.

Відкриваючи ваш сайт, потенційний клієнт поняття не має, скільки енергії та коштів ви вклали у розробку, проектування, аналітику, програмування та просування. Але він миттєво, за частку секунди вирішує - подобається йому ваш e-commerce сайт чи ні. Негативне враження критично знижує шанси на покупку. Якщо дизайн не подобається користувачеві, він іде. Так зливаються рекламні бюджети та прогорають перспективні проєкти.

Ми досліджуємо ваші бізнес-завдання та створюємо дизайн, спрямований на досягнення всіх комерційних цілей.

Стиль і естетика візуальної оболонки інтернет-магазину – це лише верхівка айсберга, наше завдання – створення інтернет-магазину, бездоганно комфортного у використанні.

Унікальний дизайн інтернет магазину від веб-студії «Червоний хамелеон» ґрунтується на:

 • гармонії візуальної оболонки та юзабіліті;
 • глибоке розуміння мотивів покупців та варіантів їх поведінки на сторінках сайту;
 • знання актуальних вимог веб-дизайну та вмінні використовувати класичні прийоми та останні тренди для досягнення цілей конкретного бізнесу.

Крутий дизайн для вашого онлайн-бізнесу – етапи розробки

Замовити дизайн інтернет магазину у веб-студії «Червоний хамелеон» – означає отримати гарантію ретельного опрацювання кожного елемента заради результату – ефективного та успішного інтернет-магазину. Основні етапи роботи:

Аналіз

Збір інформації, маркетинговий аналіз ринку, цільової аудиторії та конкурентів, складання концепції продає дизайну ресурсу.

Розробка детального ТЗ

Вибір готового шаблону або рішення зробити унікальний дизайн.

Прототипування

Обговорення та узгодження деталей макета із замовником. Генерація оригінальних ідей, опрацювання структури, інтуїтивно зрозумілої навігації, основних елементів (каталог товарів, картка товару, головна сторінка, корзина тощо).

Затвердження макету

Завершення роботи з макетом, внесення поправок (за потребою).

Як створити дизайн інтернет-магазину, який зачепить увагу вашої цільової аудиторії та принесе успіх бізнесу

Дизайн комерційного сайту повинен підкорювати з першого погляду, чіпляти, зацікавлювати, позитивно впливати на конверсію та приводити до продажу.

За успішними онлайн-проектами стоять довгі періоди тестування, коли методом спроб і помилок досягається результат – ефектні композиції, правильні колірні схеми, зручне для користувача розташування елементів.

Дизайнери веб-студії «Червоний хамелеон» знають все необхідне про дизайн:

 • як залучити увагу користувачів;
 • як пробудити в них інтерес до бренду та продукції;
 • як викликати довіру до сайту та бажання купити товар;
 • як мотивувати цільову дію.

Коли інтернет-магазину потрібен редизайн та модернізація

 • Ваш веб-ресурс створений понад 3-5 років тому і за ці роки не піддавався жодним удосконаленням.
 • Дизайн онлайн-проекту застарів, не викликає довіри відвідувачів, що негативно позначається на відвідуваності та конверсіях.
 • На сайті накопичилася застаріла інформація, непрацюючі посилання та функції, не актуальні зображення.
 • При створенні інтернет-магазину не приділялося належної уваги дизайну сторінок, навігації, юзабіліті.
 • Не здійснено (або виконано некоректно) адаптація інтернет-магазину під мобільні пристрої.
 • Інтернет-магазин створювався свого часу самостійно або за допомогою фрілансерів без комплексного підходу команди спеціалістів.

Веб-ресурс – імідж компанії. Своєчасне оновлення дизайну та інформації на сайті – можливість опинитися на крок попереду конкурентів.

Доопрацювання сайтів, інтеграція нового дизайну, модернізація та розширення можливостей – завдання, які вирішує «Червоний хамелеон», навіть якщо вони виявилися не під силу іншим розробникам.

Замовити унікальний дизайн для інтернет-магазину

FAQ

Скільки коштує дизайн інтернет-магазину?

Розрахунок ціни абсолютно прозорий – жодних переплат та прихованих платежів. Загальна вартість залежить від кількості годин, витрачених фахівцями на роботу. Перед початком робіт проводиться оцінка складності дизайну та узгодження всіх нюансів.

Чи можна самостійно створити дизайн інтернет-магазину чи для цього потрібно бути спеціалістом?
Давайте обговоримо ваш проєкт