Розробка дизайну сайту

Якісне художнє оформлення ресурсу – привабливе, змістовне та сучасне – безпрограшний спосіб утримати увагу відвідувачів та створити потрібне враження про компанію. Вебагентство Червоний хамелеон розробляє для бізнес-проєктів авторський конкурентоспроможний візуал – дизайн, здатний продавати. Саме грамотний унікальний вебдизайн стає запорукою потенційного комерційного успіху.

Що таке дизайн сайту і яким він має бути

Кожна сторінка web-ресурсу та кожен елемент на ній мусять мати логічне обґрунтування, єдиний стиль та підпорядковуватися чіткій структурі. Графічне оформлення ґрунтується на дослідженні ринку, конкурентів, специфіки діяльності, актуальних тенденцій, цілей та можливостей бізнесу.

Результатом професійного підходу стає винятково унікальний дизайн, який працює на репутацію компанії. Персоналізація дає змогу досягати максимальної відповідності дизайну особливостям цільової аудиторії та її потребам. Закономірний результат – зростання конверсії, збільшення продажів та підвищення впізнаваності бренду.

Наші послуги зі створення дизайну для сайтів

Розробка адаптивного дизайну

Адаптивний дизайн сайту, розроблений командою професіоналів, забезпечить комфорт та зручність для кожного вашого клієнта. Оптимізація дизайну під пристрої будь-якого типу та екрани будь-яких форматів – гарантія якісного відображення вмісту сайту та ефективної взаємодії з користувачами. З якого б гаджета покупець не збирався зробити покупку на вашому сайті, він має отримувати повноцінний доступ до інформації, легко знаходити потрібні сторінки, використовувати фільтри, переміщатися між розділами й т. п. Контент та функціонал не мають ані урізатися, ані пропадати. Нехтування адаптивним дизайном – критична помилка для будь-якого проєкту.

Оформлення головної сторінки сайту

Грамотний дизайн головної сторінки – ключовий момент, що безпосередньо впливає на комерційний успіх ресурсу. Багаторазові тестування та практичний досвід у сукупності зі знанням правил, законів та рекомендацій щодо оптимального розташування елементів, колірних схем та композицій дають нам змогу створювати з нуля ефективні віртуальні онлайн-вітрини. Ми розробимо для вашого проєкту головну сторінку, здатну створити у відвідувача відчуття психологічного комфорту, пробудити інтерес до компанії та її продукції, викликати довіру, сформувати бажання взаємодіяти, мотивувати до здійснення цільової дії.

Створення дизайну банерів для сайту

Розробка дизайну банерів у Києві сьогодні перетворилася на справжнє мистецтво, тому що цей тип реклами не лише не втратив актуальності, а й збільшив свою ефективність. Експерти Червоного хамелеону професійно займаються створенням унікальних та креативних банерів, які блискуче досягають поставлених цілей – інформують про акції та події, позитивно впливають на імідж бренду, підвищуючи його впізнаваність, зацікавлюють та утримують увагу, створюють мотив до здійснення покупки.

Розробка дизайну мобільної версії сайту

Кількість мобільних користувачів інтернету зростає щорічно та щоденно, вона перевищує вже 50 % від загальної кількості. Якщо прості та легкі сайти ще можуть обмежуватися адаптивною версткою, то для масштабних функціональних ресурсів зі складною структурою потрібна спеціальна версія, розроблена під розмір та роздільчу здатність екранів смартфонів та планшетів. Ми створюємо дизайн мобільної версії сайту відповідно до всіх сучасних принципів та тенденцій – наскрізних гамбургер-меню, інтуїтивно зрозумілих іконок, можливості збільшення будь-яких фрагментів, великих кнопок та достатньої кількості повітря між елементами. Доброзичливий лаконічний інтерфейс, комфортна навігація, висока швидкість завантаження, продуманий користувацький досвід – усе, що потрібно для зручності ваших відвідувачів, які мають стати постійними клієнтами.

Створення дизайну для односторінкового сайту

Це завдання здається простим, проте вимагає найвищого рівня професіоналізму, скрупульозного планування, творчого мислення та знання сучасних методик проєктування. Адже потрібно не лише донести повідомлення, а й створити позитивний користувальницький досвід, придумати ясну та зрозумілу навігаційну структуру, опрацювати ієрархію, забезпечити можливості для високої конверсії та все це з мінімальним ресурсом і в умовах найжорсткішої конкуренції. Якщо рівень шаблонних рішень для вас неприйнятний, дизайнерські практики Червоного хамелеону до ваших послуг.

Розробка дизайну для корпоративного сайту

Гідний дизайн корпоративного сайту, розроблений із нуля кваліфікованими фахівцями, стає потужним інструментом комунікації в бізнес колах. Сукупність елементів корпоративної ідентичності, що формують образ бренду, вирізняють його серед конкурентів. Ідея надійності, безпеки, якості послуг чи товарів має знайти відображення у всіх дизайнерських рішеннях, а індивідуальні розробки від нашого вебагентства зроблять ваш ресурс справді унікальним, стильним, респектабельним, таким, що заслуговує на увагу та довіру користувачів.

Верстка дизайну сайту

Ми професійно та оперативно виконуємо для своїх клієнтів верстку дизайну вебресурсу, втілюючи в життя традиційні рішення та нестандартні ідеї. Після закінчення робіт проводиться ретельне тестування, перевірка кросбраузерності, адаптивності на різних гаджетах, інтерактивності елементів, роботи посилань, швидкості завантаження тощо. Верстка сайту, виконана кваліфікованими співробітниками нашого агентства, забезпечить ресурсу бездоганний вигляд, акуратність, візуальну привабливість, коректність відтворення та повну відповідність вимогам пошукових систем.

Редизайн сайтів

Зміна напряму діяльності, ребрендинг, падіння конверсій, зростання фірми – приводів для замовлення редизайну може бути багато. Сам редизайн також може бути повним, суто візуальним або навпаки, технічним та функціональним. Залежно від ваших цілей та потреб, Червоний хамелеон виконає ті види робіт, які створюють можливість для комерційного ресурсу вийти на принципово новий рівень розвитку, що відповідає динаміці розвитку ринку та конкурентного оточення. Ваш сайт буде вдосконалено з огляду на минулий досвід розробок та ефективність впроваджених рішень.

Переваги створення індивідуального дизайну для вашого сайту

Індивідуальний ексклюзивний дизайн, у якому знайдено баланс між юзабіліті та візуальною складовою, між останніми трендами та класичними перевіреними рішеннями, дає можливість виділитися серед конкурентів та користуватися заслуженою довірою клієнтів. Основні переваги унікального оформлення:

Позитивне перше враження

Оскільки потенційний клієнт приймає рішення, перш ніж усвідомлює його, інвестиції у стильний та красивий дизайн – прямий шлях до підвищення продажів.

Оптимальна функціональність

Відвідувачі сайту мають легко вирішувати свої завдання та знаходити відповіді на запити. Водночас сайт не буде перевантажений надмірними функціями, що негативно впливають на швидкість завантаження.

Відповідність фірмовому стилю компанії

Для солідних брендів та амбітних стартапів неприйнятне використання дешевих та заїжджених шаблонних рішень.

Оптимізоване юзабіліті

Команда сертифікованих експертів ретельно продумає не лише стильне візуальне оформлення, а й зручність кожного елемента навігації для максимального зростання конверсії.

Економія на просуванні та рекламі

Індивідуальна розробка увідповіднить ресурс вимогам пошукових систем для ефективного просування.

Особливості розробки унікального дизайну у вебстудії «Червоний хамелеон»

Переконливість індивідуального дизайну багато в чому визначає ефективність комерційного сайту, успіх та прибутковість усього проєкту. Ми усвідомлюємо рівень відповідальності перед клієнтами та розробляємо дизайн, зважаючи на специфіку конкретного бізнесу та спираючись на розуміння психології користувачів інтернету.

Команда спеціалістів під кожний проєкт

Профільна освіта співробітників, сертифікація, величезний практичний досвід та максимальна залученість – усе це дає нам можливість створювати з нуля як оригінальні односторінкові сайти, так й грандіозні проєкти будь-якого рівня складності.

Постійний розвиток

Для нас немає поняття верхньої планки. Ми завжди прагнемо досконалості, не зупиняючись на досягнутому, та пильно аналізуємо нові тенденції у сфері web-розробки, щоб використовувати в ексклюзивному дизайні найкращі з наявних рішень.

Ефективна комунікація

Постійна взаємодія з дизайнерами, обговорення ідей та пропозицій унеможливлює непорозуміння, забезпечує контроль та оперативне впровадження змін.

Повний цикл робіт із дизайну

У Червоному хамелеоні ви можете замовити будь-які послуги для свого сайту, від розробки логотипу до редизайну без необхідності залучення сторонніх фахівців.

Етапи розробки дизайну сайту

Процес створення яскравого та виняткового функціонального дизайну вимагає багато часу та старанності. Незалежно від типу вебпродукту виконуються такі етапи:

Дослідження та опрацювання завдань клієнта

Збір ввідної інформації, дослідження ринку, постановка цілей.

Концепція та прототипування

Розробка стилів, шрифтів, малювання ілюстрацій, проєктування екранних інтерфейсів, побудова модульної сітки.

Дизайн

Оформлення макетів відповідно до обраної концепції та UX-прототипів, розміщення елементів по модульній сітці, опрацювання деталей, анімація елементів.

Верстка

Технічна робота верстальників та програмістів.

Тестування

Після кожного спринту клієнт може бачити результати та за необхідності вносити корективи. Підсумкове тестування та презентація завершують процес розробки.
Замовити розробку ефективного дизайну, що продає, з нуля під ключ

FAQ

Як створюється дизайн сайту?

Розробка якісного дизайну передбачає аналіз, ретельне продумування сценаріїв дій користувача, розробку прототипів кожної сторінки ресурсу для різної роздільчої здатності екранів, створення графічних елементів (шрифти, кольори, блоки тощо), макетів сторінок, структурування та відображення.

Скільки коштує розробка дизайну сайту?
Що таке адаптивний дизайн сайту?
Як зробити дизайн мобільної версії сайту?
Що входить до послуги оформлення сайтів під ключ?
Скільки часу витрачається на дизайн сайту?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект