Розробка додатків і сайтів для сфери спорту та розваг

Допомагаємо реалізувати різноманітні проєкти у сфері розваг. Робимо додатки для Android та iOS, а також кросплатформні рішення. Створюємо привабливі сайти з високою швидкістю завантаження. Досягаємо популярності серед користувачів завдяки просуванню.

Наші послуги з розробки додатків і сайтів

Розробка додатків для соціальних мереж

Є ідея перспективної соціальної мережі? Ми допоможемо з реалізацією. У нас можна замовити розробку професійної чи розважальної соцмережі, для широкої аудиторії або корпоративного використання.

У кожному з цих випадків ми впровадимо корисний функціонал, який можна розширити у міру розвитку майданчика.

Створення мобільного додатка для відстежування фізичної активності

Інтеграція зі смарт-пристроями та вбудований функціонал допоможуть користувачам відстежувати свій прогрес, оцінювати фізичну форму та отримувати корисні повідомлення.

Для вас це буде можливість заробити на рекламі або платних підписках. Можемо додати в застосунок постановку цілей та функції персонального тренера.

Розробка спортивного застосунку та сайту

Технологія App Indexing дозволяє пов'язати сайт із мобільним додатком. В результаті ви отримуєте 2 канали для комунікації з клієнтами та гарний стимул для просування застосунку.

На обох платформах можна продавати спортивні товари та послуги. Ті ж самі принципи діятимуть для ставок на спорт і спортивних трансляцій.

Створення застосунку для полювання та риболовлі

Привнесіть комфорт у життя спільноти – інформуйте людей про дозволені та хороші місця для полювання/риболовлі, дайте можливість оформлювати ліцензії онлайн, організуйте продаж аксесуарів.

Все це можна зробити в додатку. В разі потреби можемо додати опцію трансляцій та рейтингу рибалки/мисливця.

Розробка мобільного додатка для виставок

Скористайтесь цим інструментом для популяризації заходу. Тут можна позначити геолокацію на віртуальній карті, створити оновлюваний розклад, вбудувати планувальник, додати опції броні стендів і покупки електронних квитків.

А при налаштованій інтеграції з соцмережами ви отримаєте безкоштовну рекламу від учасників. Вони зможуть ділитися анонсами та враженнями з друзями.

Розробка сайтів і додатків для знайомства

Можемо налаштувати пошук та підбір пари по геолокації: в Києві, Дніпрі, Харкові та інших містах України. Також розробляємо фільтри на підставі вподобань, статі, віку та інших параметрів.

Можемо додати ігрові функції щодо вибору пари та проставлення оцінок/рейтингів на підставі швидких побачень онлайн або відповідей на запитання.

Особливості створення ІТ-рішень для сфери медіа, спорту та розваг

Кожне IT-рішення в сфері розваг відрізнятиметься від іншого. Якщо базовий функціонал можна назвати стандартним, додаткові опції визначаються ідеями та цілями замовника. Саме оригінальність допомагає виділитися на тлі конкурентів і здобути популярність серед користувачів.

Висока конкуренція

На ринку онлайн розваг представлено вже багато IT-рішень, тому треба докласти зусиль, щоб створити затребуваний та конкурентоспроможний продукт. Потрібні технічні навички та креатив.

Гейміфікація

Вона може використовуватися як в онлайн іграх, так і на інших розважальних ресурсах: у соцмережах, додатках і на сайтах знайомств, застосунках для виставок. Це потребує ускладнення коду.

Різнопланова монетизація

На одному ресурсі може бути одразу кілька моделей монетизації: платна підписка, платні функції та інструменти, продаж сувенірів, показ реклами. Основу для цього слід закласти ще на етапі розробки.

Широка аудиторія

За умов якісної ідеї та розкрутки ресурс швидко стає популярним, отже навантаження на нього збільшуватиметься. Тому треба забезпечити високу продуктивність, інакше сайт або додаток буде “лягати” при великій кількості користувачів.

Чому розробку додатків для Андроїд та iOS замовляють у веб-агентстві «Червоний хамелеон»

Підходимо до вирішення завдань комплексно, уважно ставимося до побажань замовників, прагнемо врахувати інтереси цільової аудиторії.

Аналітичний підхід

Ми вивчаємо ринок, конкурентів і ЦА (цільову аудиторію), щоб запропонувати ефективне рішення для вашого бізнесу. Це дає кращі результати, ніж робота по ТЗ (технічному завданню) без попередньої аналітики.

Креативний дизайн

Розробляємо барвисту графіку для привертання та утримання уваги користувачів. Це допомагає виділитися на тлі конкурентів.

Практичність і зручність

Для клієнтів важлива зручна навігація та отримання інформації в зрозумілому вигляді. А для власників бізнесу – зручність моніторингу. Тому ми створюємо доброзичливі інтерфейси та адміністративне ПЗ.

Довгострокова підтримка

Всі оновлення будуть проходити регулярно і вчасно, користувачів не дратуватиме додаток, що зависає або вилітає. Ми забезпечимо його стабільну роботу.

Етапи розробки онлайн проєктів для розваг і відпочинку

Етапи роботи пов'язані зі специфікою проєкту, оскільки розробка соцмережі відрізняється від розробки сайту знайомств або додатку для полювання та риболовлі. Але якщо узагальнити інформацію, то процес виглядатиме так:

Обговорення та планування

Обговорюємо ідею, ЦА, модель монетизації та функціональні потреби замовника. Обираємо платформу й технологію. Оцінюємо обсяг, вартість і терміни роботи. Складаємо ТЗ.

Розробка дизайну

Створюємо прототипи для різних екранів і функцій інтерфейсу. Узгоджуємо отриманий дизайн із замовником, переходимо до технічної реалізації.

Програмування та верстка

Розробляємо front-end і back-end, забезпечуємо їхню взаємодію, додаємо обговорений функціонал, налаштовуємо зовнішні інтеграції.

Тестування та запуск

Перевіряємо дизайн і функціонал на відповідність ТЗ. Узгоджуємо результат із замовником. В разі потреби вносимо коригування та запускаємо проєкт.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: розбір питань на тему

Який функціонал має бути у додатка для знайомств?

Насамперед мають бути анкети, фотогалереї, чати, дзвінки, відеозв'язок, лайки, форми для реєстрації. Також будуть корисні фільтри анкет та автоматичний підбір пари з урахуванням вибраних параметрів. З точки зору монетизації варто додати платні опції: виведення акаунту в топ, автоматичні рекомендації анкети, режим невидимки, подарунки іншим користувачам та інше.

Скільки коштує розробка додатка для спорту?
Які технології ви використовуєте під час створення застосунків для соцмереж?
Як створити спортивний додаток для великої аудиторії користувачів?