Створення та розробка сайту візитки

Якісний іміджевий сайт візитка може забезпечити малому та середньому бізнесу постійний потік клієнтів, стати ефективною конкурентною перевагою, а згодом – перетворитися на потужний корпоративний ресурс. У Червоному хамелеоні створюються саме такі, корисні, актуальні та незамінні інструменти електронної комерції. Ми знаємо всі секрети та тонкощі створення унікальних лаконічних веб-ресурсів, використовуємо у розробці передові технології, маркетингові дослідження, враховуємо психологію користувачів.

Що таке сайт-візитка

Це аналог персональної візитної картки в інтернеті з детальною інформацією про компанію, товари та послуги.

Сайт-візитка (business card website) зазвичай складається з однієї або декількох сторінок, як правило, структура та наповнення проєкту оновлюються рідко, в міру того, як змінюється інформація про компанію. Водночас, веб-ресурс такого типу є достатньо інформативним для повноцінного представлення компанії або приватної особи на ринку. А в деяких нішах бізнесу візитки достатньо.

Веб-агентство Red Chameleon пропонує створення сайту-візитки як найбільш вдалий початок бізнесу, а також гідне представництво компанії в Інтернеті. Розроблений нашими спеціалістами сайт-візитка – це преміум рішення для розміщення інформації про Вашу компанію та збільшення потоку клієнтів із мінімальними витратами.

Особливості та цілі сайту візитки

Обмежена кількість статичних сторінок та малий обсяг контенту перетворює створення сайту-візитки на справжнє мистецтво. Завдання щодо створення такого ресурсу здається простим, але в реальності вимоги до нього величезні – за умови мінімальних ресурсів він мусить сприяти досягненню безлічі цілей.

Представництво компанії в Інтернеті

Візитка – спосіб забезпечити аудиторії потенційних клієнтів доступність інформації щодо бренду, товарів або послуг 24/7.

Підвищення репутації та впізнаваності бренду

Вигідна презентація компанії, продумана структура, стильний дизайн та грамотний функціонал сприяють популяризації бізнесу.

Залучення нових клієнтів

Професійно виконаний, красивий сайт та його адаптація до екранів будь-яких пристроїв, формує позитивне перше враження й завжди веде до розширення аудиторії та зростання довіри користувачів.

Збір даних для аналітики

Візитка цілком може бути дієвим інструментом веб-аналітики, надаючи безліч даних щодо поведінки користувачів та здійснених покупок.

Етапи створення сайту

Написання технічного завдання

Заповнення брифів на розробку сайту. Розробка докладного технічного завдання.

Дизайн

Обговорення особливостей та деталей структури, дизайну, наповнення сайту-візитки. Вибір системи керування сайтом (CMS). Створення унікального дизайну чи отримання готових макетів від клієнта.

HTML-верстка за унікальними макетами

Верстка, інтеграція, програмування функціоналу та підключення систем обліку та сервісів

Тестування

Тестування відображення та функціоналу.

Запуск

Завантаження контенту та запуск: перенесення проєкту на сервер клієнта, підключення домену. Підтримка та супровід проєкту.

Орієнтовна структура проєкту

Головна сторінка

Про компанію

Послуги чи продукція

Портфоліо: приклади робіт

Ціни/прайс

Контакти

Переваги розробки сайтів в Червоному хамелеоні


Досвідчені працівники

  • Над проєктами працює атестована та сертифікована команда.
  • Наша компанія складається з досвідчених працівників: програмістів, тестувальників, менеджерів, SEO-спеціалістів і інших.

Прозора система

  • Оперативно зв'язуємося з клієнтом та вирішуємо проблеми, що виникають на проєктах.
  • Ви оплачуєте тільки реально виконану роботу – години роботи команди над створенням сайту.

Надійний партнер

  • Ми працюємо відкрито: клієнт отримує доступ до нашої CRM і контролює хід виконання завдань, а також виділений на них час.
  • Під час розробки сайту працюємо на своєму сервері – вам не потрібно платити за хостинг.

Безпечна розробка

  • Працюємо безпечно із створенням резервних копій, використанням GIT.
  • Спілкуємось із техпідтримкою сторонніх сервісів, програмістами 1С, підтримкою хостингу для отримання необхідного результату в найкоротші терміни.
Замовити розробку і створення сайту візитки Червоному хамелеону

FAQ

Кому підійде розробка сайту візитки?

Представникам малого та середнього бізнесу, стартапам та компаніям, що бажають презентувати свої товари чи послуги в інтернеті, приватним спеціалістам, компаніям, не готовим ще вкладати значні кошти у створення корпоративного веб-ресурсу тощо.

Скільки коштує розробка сайту під ключ?
Які платформи та технології ви використовуєте для створення сайту візитки?
Скільки часу займає створення сайту візитки з нуля?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт