Створення та розробка сайту-візитки

Якісний іміджевий сайт-візитка може забезпечити бізнесу постійний потік клієнтів, стати ефективною конкурентною перевагою, а згодом – перетворитися на потужний корпоративний ресурс. В «Червоному хамелеоні» створюються саме такі – корисні, актуальні та незамінні інструменти електронної комерції. Ми знаємо всі секрети й тонкощі створення унікальних лаконічних веб-ресурсів, використовуємо у розробці передові технології, маркетингові дослідження, враховуємо психологію користувачів.

Що таке сайт-візитка

Це аналог персональної візитної картки в інтернеті з детальною інформацією про компанію, товари та послуги.

Сайт-візитка (business card website) зазвичай складається з однієї або декількох сторінок, як правило, структура та наповнення проєкту оновлюються рідко, в міру того, як змінюється інформація про компанію. Водночас, веб-ресурс такого типу є достатньо інформативним для повноцінного представлення компанії або приватної особи на ринку. А в деяких нішах бізнесу візитки достатньо.

Веб-агентство «Red chameleon» пропонує створення сайту-візитки як найбільш вдалий початок бізнесу, а також гідне представництво компанії в Інтернеті. Розроблений нашими спеціалістами сайт-візитка – це преміум рішення для розміщення інформації про Вашу компанію та збільшення потоку клієнтів із мінімальними витратами.

Особливості та цілі сайту-візитки

Обмежена кількість статичних сторінок та малий обсяг контенту перетворює створення сайту-візитки на справжнє мистецтво. Завдання щодо створення такого ресурсу здається простим, але в реальності вимоги до нього величезні – за умови мінімальних ресурсів він мусить сприяти досягненню безлічі цілей.

Представництво компанії в Інтернеті

Візитка – спосіб забезпечити аудиторії потенційних клієнтів доступність інформації щодо бренду, товарів або послуг 24/7.

Підвищення репутації та впізнаваності бренду

Вигідна презентація компанії, продумана структура, стильний дизайн та грамотний функціонал сприяють популяризації бізнесу.

Залучення нових клієнтів

Професійно виконаний, красивий сайт та його адаптація до екранів будь-яких пристроїв, формує позитивне перше враження й завжди веде до розширення аудиторії та зростання довіри користувачів.

Збір даних для аналітики

Візитка цілком може бути дієвим інструментом веб-аналітики, надаючи безліч даних щодо поведінки користувачів та здійснених покупок.

Орієнтовна структура проєкту

 1. Головна сторінка.
 2. Про компанію.
 3. Портфоліо: приклади робіт.
 4. Послуги чи продукція.
 5. Ціни/прайс.
 6. Контакти.

Етапи створення сайту

Написання технічного завдання

Заповнення брифів на розробку сайту. Розробка докладного технічного завдання.

Дизайн

Обговорення особливостей та деталей структури, дизайну, наповнення сайту-візитки. Вибір системи керування сайтом (CMS). Створення унікального дизайну чи отримання готових макетів від клієнта.

HTML-верстка за унікальними макетами

Верстка, інтеграція, програмування функціоналу та підключення систем обліку та сервісів

Тестування

Тестування відображення та функціоналу.

Запуск

Завантаження контенту та запуск: перенесення проєкту на сервер клієнта, підключення домену. Підтримка та супровід проєкту.

Переваги розробки сайтів у «Червоному хамелеоні»


Досвідчені працівники

 • Над проєктами працює атестована та сертифікована команда.
 • Наша компанія складається з досвідчених працівників: програмістів, тестувальників, менеджерів, SEO-спеціалістів і інших.

Прозора система

 • Оперативно зв'язуємося з клієнтом та вирішуємо проблеми, що виникають на проєктах.
 • Ви оплачуєте тільки реально виконану роботу – години роботи команди над створенням сайту.

Надійний партнер

 • Ми працюємо відкрито: клієнт отримує доступ до нашої CRM і контролює хід виконання завдань, а також виділений на них час.
 • Під час розробки сайту працюємо на своєму сервері – вам не потрібно платити за хостинг.

Безпечна розробка

 • Працюємо безпечно із створенням резервних копій, використанням GIT.
 • Спілкуємось із техпідтримкою сторонніх сервісів, програмістами 1С, підтримкою хостингу для отримання необхідного результату в найкоротші терміни.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Кому підійде розробка сайту-візитки?

Представникам малого та середнього бізнесу, стартапам і компаніям, які бажають презентувати свої товари чи послуги в Інтернеті, приватним спеціалістам, компаніям, ще не готовим вкладати значні кошти у створення корпоративного веб-ресурсу тощо.

Скільки коштує розробка сайту-візитки під ключ?
Які платформи й технології ви використовуєте для створення сайту-візитки?
Скільки часу займає створення сайту-візитки з нуля?