Створення маркетплейсів

Команда досвідчених розробників Червоного хамелеону створює всі види продуктивних сучасних маркетплейсів із зручною та продуманою структурою – продуктові, сервісні, інформаційні, інвестиційні. Ми знаходимо оптимальні технологічні рішення для реалізації стійких бізнес-моделей, інтегруємо торгові онлайн-майданчики з будь-якими CRM та запускаємо проекти, що швидко виходять на окупність.

Що таке маркетплейс

Електронний торговий майданчик (маркетплейс, online marketplace, online e-commerce marketplace) – це вебресурс, що пропонує товари постачальників та забезпечує взаємодію з покупцями до факту укладення угоди.

Власник маркетплейсу може контролювати реальність виконання проведеної угоди та дотримання продавцями їхніх зобов’язань та правил торгового майданчика (платформи).

Власник маркетплейсу заробляє комісійні (%) з кожного придбання товару, послуги або інформації.

Переваги маркетплейсів

  • Маркетплейс об’єднує товари багатьох постачальників. Це гарантує дійсно великий вибір, що приваблює споживачів.
  • Навіть однотипні й однакові позиції можуть бути представлені різними суб’єктами. Покупець має змогу вибрати конкретний товар за оптимальною ціною та умовами.
  • Можливість швидкого старту власного онлайн-бізнесу. Максимальний термін до запуску та початку просування сайту – час на розробку маркетплейсу.
  • Актуальний асортимент, що відповідає потребам ринку.
  • Відсутність організаційних витрат (офіс, склад, доставка).
  • Легке напрацювання бази клієнтів.
  • Постійне джерело доходу.
  • Низькі транзакційні витрати.

Електронний торговий майданчик може виявитися оптимальним рішенням для бізнесу з невеликими витратами та вкладеннями. Це спосіб почати заробляти швидко і просто в порівнянні з запуском класичного інтернет-магазину.

Які бувають маркетплейси

Будова електронного торгового майданчика відрізняється гнучкістю та легко підлаштовується під ринкові тренди й ніші. Переважна маса ресурсів, що працюють за схемою on-demand – маркетплейси. Залежно від типу товару, що продається, окремо можна відмітити:товарні, сервісні, та інформаційні маркетплейси.

Згідно з поділом бізнес-ніш майданчики класифікуються у такий спосіб:

  • продаж товару
  • обмін
  • бронювання (житло, квитки)
  • фінанси
  • транспортні та кур’єрські послуги
  • вакансії
  • доставка їжі
  • освіта
  • аукціони та тендери

Переваги розробки маркетплейсів в Червоному хамелеоні

Багатий вибір платформи для сайту

Ми працюємо із більшістю популярних CMS та самописними сайтами.

Оплата тільки за реально виконану роботу

Прозоре формування ціни проєкту залежно від масштабів та складності розробки сайту.

Досвідчені працівники

Програмісти, тестувальники «Червоного хамелеона» входять до штату. Їхня компетенція перевірена досвідом та підтверджена сертифікатами.

Успішні проекти

Ми створюємо маркетплейси та інші сайти будь-якої складності, що працюють із високими навантаженнями та за умови значної відвідуваності.

Дотримання термінів створення сайтів та торгових майданчиків

Час на кожне завдання під час розробки вказується в докладному техзавданні. Клієнт контролює хід та швидкість реалізації проєкту. Ми запустимо ваш маркетплейс вчасно.

Унікальні рішення

Якщо жоден з існуючих модулів не підходить чи не існує потрібного інструменту, потрібного для проєкту, ми розробимо для вас унікальний вебдодаток.
Серед найвідоміших маркетплейсів в Україні та світі:

FAQ

Який базовий функціонал у ваших маркетплейсів?

Ваш маркетплейс, замовлений у нас, буде мати в собі такі базові можливості: авторизація та реєстрація користувачів; управління товарами та каталогом; пошук позицій в асортименті; взаємодія з користувачем; статистика сайту та продажів; імпорт товарів; фільтрація за параметрами відповідно до категорії.

Яку платформу краще вибрати для маркетплейсу?
Скільки коштує створення маркетплейсу?
Чи займаєтеся ви підтримкою і доопрацюванням маркетплейсів після розробки?
Скільки часу потрібно для створення маркетплейсу з нуля під ключ?
Ви створюєте унікальний дизайн при розробці маркетплейсу чи використовуєте готові шаблони?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт