Створення інтернет-магазину одягу

Онлайн-торгівля одягом – топовий напрямок e-commerce. Це конкурентна, але перспективна сфера, досягти успіху у ній можна лише за умови використання максимально якісних рішень для бізнесу та комплексу ефективних маркетингових інструментів.

Експерти Червоного хамелеону створять для вас унікальний повнофункціональний інтернет-магазин одягу, стильний, надійний, конверсійний, з високим рівнем сервісу, спроектований відповідно до вимог ніші, ЦА та товарного асортименту.

Особливості розробки успішного інтернет-магазину одягу

Продаж одягу в мережі – популярна та приваблива ніша. Незважаючи на особливості, із завидною регулярністю відкриваються нові торговельні майданчики. І не дивно, при грамотному підході реально зайняти місце в цьому сегменті та отримувати свою частину прибутку. Важливо врахувати особливості бізнесу на стадії проєктування та створення інтернет-магазину одягу.

Адаптувати до мобільних

Адаптувати до мобільних.
  • По-перше, кількість переглядів і конверсій з мобільних пристроїв збільшується і є передумови вважати, що динаміка продовжить зростати.
  • По-друге, якість відображення сторінки на екранах різного формату вважається показником якості проєкту та фактором ранжування у пошукових системах.
Отже, задумавши створення інтернет-магазину одягу, обов'язковим пунктом передбачте створення мобільної версії або адаптацію шаблону.

Допомогти клієнту знайти потрібне

Повноцінний та якісно реалізований пошук по сайту, а також докладні фільтри не тільки стануть у нагоді користувачеві ресурсу, але й стануть потужним механізмом просування проєкту за низькочастотними запитами. Тому розширюйте можливості фільтрації, додавайте неочевидні параметри: стиль, малюнок на тканині, вікова група, привід, наявність розміру.

До речі, про розміри. Якщо в інтернет-магазині представлені товари з різними розмірними сітками, варто задуматися про їх уніфікацію або зручні таблиці відповідності на етапі розробки сайту одягу.

Додати унікальність

Щоб конкурувати у бізнес-ніші, варто знайти чи винайти свою особливість. Відрізнятись можна унікальними пропозиціями, сервісом, асортиментом. Наприклад, часто покупці шукають одяг в інтернет-магазинах, але воліють купувати офлайн. Основна причина такої поведінки – можливість приміряти. Якщо розробка інтернет-магазину одягу здійснюється на базі торгової точки, таку проблему можна вирішити легко.

А якщо товар продається тільки через інтернет, доведеться виявити винахідливість:
  • створити сервіс віртуальної примірювальної;
  • надати клієнту можливість відмовитись (або замінити) товар, якщо не підійшов розмір.
Реалізуйте на сайті можливість отримати консультацію щодо представлених товарів та послуг, підібрати гардероб або образ за допомогою стиліста.

Утримати клієнта

Перетворюйте користувачів на постійних покупців. Для цього на сайт додаються та налаштовуються розсилки, інтеграції з месенджерами, пуш-повідомлення про акції, знижки, персональні пропозиції.

Етапи розробки інтернет-магазину одягу

Створення сучасного інтернет-магазину одягу вимагає дотримуватися перевіреного алгоритму:

Дослідження

Завдяки ретельній аналітиці специфіки бізнесу, тенденцій ринку, конкурентного середовища, цінової політики тощо, будуть виявлені найкращі способи задоволення потреб цільової аудиторії, оптимальні технології та інструменти для досягнення бізнес-цілей.

Планування

Розробка детального технічного завдання дозволяє не лише позначити терміни та бюджет розробки, а й сформувати чіткі вимоги до дизайну, структури та функціоналу майбутнього торгового майданчика.

Розробка

Команда кваліфікованих фахівців розпочинає впровадження узгоджених рішень – від промальовування візуальної складової, що стимулює до конверсійних дій, до технічної реалізації програмної та серверної частин, адаптивної верстки, налаштувань CMS, внутрішньої оптимізації, інтеграції CRM та зовнішніх сервісів.

Тестування, запуск та просування

Усі без винятку компоненти проекту перевіряються на працездатність у різних умовах, будь-які виявлені баги та вразливості усуваються, адаптивність удосконалюється, унеможливлюються ризики втрати фінансового прибутку для замовника. Після релізу співпраця продовжується, вашому проекту буде забезпечена професійна комплексна технічна підтримка та якісне просування для швидкого розвитку бізнесу.

Чому створення інтернет-магазину одягу краще замовити в «Червоному хамелеоні»

Успіх інтернет-магазину безпосередньо залежить від низки факторів – якості юзабіліті, правильного налаштування технічної частини, стабільності функціонування, потужності маркетингових інструментів та ін. Довіряючи розробку професіоналам «Червоного хамелеону», ви завжди будете при виграші, завдяки перевагам вигідної співпраці:

Виділена під проєкт команда експертів

Над створенням вашого майбутнього інтернет-магазину одночасно працюватимуть фахівці в різних галузях – аналітика, маркетинг, дизайн, програмування, SEO-просування. Командна робота – це й гарантія якості, й скорочення термінів розробки сайту.

Величезний практичний досвід створення успішних комерційних проєктів

У нашому портфоліо чимало прикладів створення унікальних прибуткових ресурсів, кожен із яких сприяє формуванню репутації веб-агентства. Ми використовуємо передові веб-технології та власні унікальні напрацювання.

Комплексний підхід для активних продажів

Приємний комфортний інтерфейс, проста навігація, швидке завантаження, функціонал, заточений під ваші потреби, зручна фільтрація та каталогізація, актуальні дизайнерські тренди, якісний контент, маркетингові фішки – ми врахуємо все, що може сприяти конверсії та зростанню комерційного прибутку.

Повна прозорість робіт і ціноутворення

Наші клієнти оплачують результат з похвилинним обліком у повній відповідності до технічного завдання. Ми відкриті до діалогу на кожному етапі розробки, підтримки, доопрацювання, просування та розкрутки, а вам доступний повний контроль за перебігом робіт у спеціальній CRM-системі.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Які платформи та технології ви використовуєте для створення інтернет-магазину одягу?

Багаторічний практичний досвід у досвід у e-Commerce дає нам змогу підбирати оптимальні сучасні рішення, виходячи із запитів та вимог клієнта, масштабу та цілей проекту. На Laravel, Wordpress, Woocommerce, PrestaShop, Shopify та інших актуальних платформах ми створюємо продуктивні, технічно оптимізовані комерційні ресурси, що готові до просування.

Скільки коштує розробка інтернет магазину одягу під ключ?
Скільки часу займає створення інтернет магазину одягу з нуля?
Чи займаєтеся просуванням та розкручуванням інтернет-магазину одягу після розробки?
Який дизайн краще обрати для інтернет-магазину одягу?