Створення інтернет-магазину одягу

Онлайн-торгівля одягом – топовий напрямок e-commerce. Це конкурентна, але перспективна сфера, досягти успіху у ній можна лише за умови використання максимально якісних рішень для бізнесу та комплексу ефективних маркетингових інструментів.

Експерти Червоного хамелеону створять для вас унікальний повнофункціональний інтернет-магазин одягу, стильний, надійний, конверсійний, з високим рівнем сервісу, спроектований відповідно до вимог ніші, ЦА та товарного асортименту.

Особливості розробки успішного інтернет-магазину одягу

Продаж одягу в мережі – популярна та приваблива ніша. Незважаючи на особливості, із завидною регулярністю відкриваються нові торговельні майданчики. І не дивно, при грамотному підході реально зайняти місце в цьому сегменті та отримувати свою частину прибутку. Важливо врахувати особливості бізнесу на стадії проєктування та створення інтернет-магазину одягу.

Адаптувати до мобільних

Адаптувати до мобільних.
  • По-перше, кількість переглядів і конверсій з мобільних пристроїв збільшується і є передумови вважати, що динаміка продовжить зростати.
  • По-друге, якість відображення сторінки на екранах різного формату вважається показником якості проєкту та фактором ранжування у пошукових системах.
Отже, задумавши створення інтернет-магазину одягу, обов'язковим пунктом передбачте створення мобільної версії або адаптацію шаблону.

Допомогти клієнту знайти потрібне

Повноцінний та якісно реалізований пошук по сайту, а також докладні фільтри не тільки стануть у нагоді користувачеві ресурсу, але й стануть потужним механізмом просування проєкту за низькочастотними запитами. Тому розширюйте можливості фільтрації, додавайте неочевидні параметри: стиль, малюнок на тканині, вікова група, привід, наявність розміру.

До речі, про розміри. Якщо в інтернет-магазині представлені товари з різними розмірними сітками, варто задуматися про їх уніфікацію або зручні таблиці відповідності на етапі розробки сайту одягу.

Додати унікальність

Щоб конкурувати у бізнес-ніші, варто знайти чи винайти свою особливість. Відрізнятись можна унікальними пропозиціями, сервісом, асортиментом. Наприклад, часто покупці шукають одяг в інтернет-магазинах, але воліють купувати офлайн. Основна причина такої поведінки – можливість приміряти. Якщо розробка інтернет-магазину одягу здійснюється на базі торгової точки, таку проблему можна вирішити легко.

А якщо товар продається тільки через інтернет, доведеться виявити винахідливість:
  • створити сервіс віртуальної примірювальної;
  • надати клієнту можливість відмовитись (або замінити) товар, якщо не підійшов розмір.
Реалізуйте на сайті можливість отримати консультацію щодо представлених товарів та послуг, підібрати гардероб або образ за допомогою стиліста.

Утримати клієнта

Перетворюйте користувачів на постійних покупців. Для цього на сайт додаються та налаштовуються розсилки, інтеграції з месенджерами, пуш-повідомлення про акції, знижки, персональні пропозиції.

Етапи розробки інтернет-магазину одягу

Створення сучасного інтернет-магазину одягу вимагає дотримуватися перевіреного алгоритму:

Дослідження

Завдяки ретельній аналітиці специфіки бізнесу, тенденцій ринку, конкурентного середовища, цінової політики тощо, будуть виявлені найкращі способи задоволення потреб цільової аудиторії, оптимальні технології та інструменти для досягнення бізнес-цілей.

Планування

Розробка детального технічного завдання дозволяє не лише позначити терміни та бюджет розробки, а й сформувати чіткі вимоги до дизайну, структури та функціоналу майбутнього торгового майданчика.

Розробка

Команда кваліфікованих фахівців розпочинає впровадження узгоджених рішень – від промальовування візуальної складової, що стимулює до конверсійних дій, до технічної реалізації програмної та серверної частин, адаптивної верстки, налаштувань CMS, внутрішньої оптимізації, інтеграції CRM та зовнішніх сервісів.

Тестування, запуск та просування

Усі без винятку компоненти проекту перевіряються на працездатність у різних умовах, будь-які виявлені баги та вразливості усуваються, адаптивність удосконалюється, унеможливлюються ризики втрати фінансового прибутку для замовника. Після релізу співпраця продовжується, вашому проекту буде забезпечена професійна комплексна технічна підтримка та якісне просування для швидкого розвитку бізнесу.

Чому створення інтернет-магазину одягу краще замовити у Червоному хамелеоні

Успіх інтернет-магазину безпосередньо залежить від низки факторів – якості юзабіліті, правильного налаштування технічної частини, стабільності функціонування, потужності маркетингових інструментів та ін. Довіряючи розробку професіоналам Червоного хамелеону, ви завжди будете при виграші, завдяки перевагам вигідної співпраці:

Виділена під проект команда експертів

Над створенням вашого майбутнього інтернет-магазину одночасно працюватимуть фахівці в різних галузях – аналітика, маркетинг, дизайн, програмування, SEO-просування. Командна робота – це й гарантія якості, й скорочення термінів розробки сайту.

Величезний практичний досвід створення успішних комерційних проектів

У нашому портфоліо чимало прикладів створення унікальних прибуткових ресурсів, кожен із яких сприяє формуванню репутації веб-агентства. Ми використовуємо передові веб-технології та власні унікальні напрацювання.

Комплексний підхід для активних продажів

Приємний комфортний інтерфейс, проста навігація, швидке завантаження, функціонал, заточений під ваші потреби, зручна фільтрація та каталогізація, актуальні дизайнерські тренди, якісний контент, маркетингові фішки – ми врахуємо все, що може сприяти конверсії та зростанню комерційного прибутку.

Повна прозорість робіт та ціноутворення

Наші клієнти оплачують результат з похвилинним обліком у повній відповідності до технічного завдання. Ми відкриті до діалогу на кожному етапі розробки, підтримки, доопрацювання, просування та розкрутки, а вам доступний повний контроль за перебігом робіт у спеціальній CRM-системі.
Замовити створення та розробку інтернет-магазину одягу

FAQ

Які платформи та технології ви використовуєте для створення інтернет-магазину одягу?

Багаторічний практичний досвід у досвід у e-Commerce дає нам змогу підбирати оптимальні сучасні рішення, виходячи із запитів та вимог клієнта, масштабу та цілей проекту. На Laravel, Wordpress, Woocommerce, PrestaShop, Shopify та інших актуальних платформах ми створюємо продуктивні, технічно оптимізовані комерційні ресурси, що готові до просування.

Скільки коштує розробка інтернет магазину одягу під ключ?
Скільки часу займає створення інтернет магазину одягу з нуля?
Чи займаєтеся просуванням та розкручуванням інтернет-магазину одягу після розробки?
Який дизайн краще обрати для інтернет-магазину одягу?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект